HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 54 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V tej suvislosti mi napada: nema Bratislava vzhladom na svoj mozny potencial prilis vela obyvatelov? Ked sa vezme rozloha centra a pod - v podstate zrejme polovica ludi zije v Petrzalke.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2006
Príspevky: 228
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no petrzalka ma ak sa nemylim tak do 150 tisic,  nejake kluby, diskoteky atd su tam poriedko (a castokrat sa bojis tam vliest aby si po hube nedostal ), hospody zvacsa pre nasich fotrov otvorene do 22.00 , tak vacsina mladych co je tam, tak odhadom stvrtina,  taha piatky, soboty do toho nasho malinkateho centra. a tak to aj tam potom vyzera


Hore
 Profil  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
BA - obyvateľstvo:

total: cca 460 000
Pétržka: cca 160 000
D00mbrafka, Denver a Karloffka s Dlháčmi: cca 120 000
Nové mesto, Ružinov a priľahlé diery na hranici východného slovenska: 150 000+
Staré mesto a nobiita pod Slavínom: 20 000 max.
zvyšok je pod mostami. máme tu jeden nový.

som hrdý že som buavák. už 17 rokov.

(predtým som býval v menšom krajšom staršom meste pri mori, a teraz už ani neviem prečo v tejto diere sveta ostávam... asi sa aj ja odsťahujem...)

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Osobne mi na kazdom hlavnom meste prekaze prave to, ze sa tam vacsinou grupuju vsemozni "ambiciozni zlatokopovia", ktori tam idu robit karieru. To su potom prave ti arogantni debilkovia, co si myslia, ze ked si kupia BMW tak su najvacsi kingovia siroko daleko. Faktom ale je, ze aj napriek SPZke BA vacsinou nejde o domorodcov.


vynimka potvrdzuje pravidlo.. ked som siel zo Slavconu som stopol chlapka v najnovsom Audi A4, povodom z popradu ktory sa z nicoho vymakal v BA na riaditela firmy s obratom 300 melonov rocne.. a uplne mily, ochotny atd... aj ked mozno to bude tym ze je z Popradu... :P

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Citácia:
Osobne mi na kazdom hlavnom meste prekaze prave to, ze sa tam vacsinou grupuju vsemozni "ambiciozni zlatokopovia", ktori tam idu robit karieru. To su potom prave ti arogantni debilkovia, co si myslia, ze ked si kupia BMW tak su najvacsi kingovia siroko daleko. Faktom ale je, ze aj napriek SPZke BA vacsinou nejde o domorodcov.


vynimka potvrdzuje pravidlo.. ked som siel zo Slavconu som stopol chlapka v najnovsom Audi A4, povodom z popradu ktory sa z nicoho vymakal v BA na riaditela firmy s obratom 300 melonov rocne.. a uplne mily, ochotny atd... aj ked mozno to bude tym ze je z Popradu... :P


Si si isty ze bol z Popradu, alebo tam iba cestoval? Nebol to nahodou taky blondak, skoro az albin?

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
celu cestu sme kecali takez som si isty :) Povodom z Popradu kym nevymenil pracu pri vleku v Tatrach za obchodnika ci co v BA. A cestoval do PP za svojymi rodicmi. A halvu mal skoro vyholenu takze farbu vlasov si nepamatam :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
heh :) ja mam bratislavu rad.. mam rad svoju ulicu, dvor, gyros pri nasom baraku, a vsetko.. akoze jasne ze aj mna seru naki debilkovia na ulici ale toje vsade imho..
a mrte mam rad leto v bratislave, ked sa mozems lahnut do medickej s mojou milou a uzivat si tepla..alebo prechadzky po pustych ulickach starych..
ako je pravda ze v piatky/soboty vecer sa do mesta moc nehrniem, je tam moc vela mladych ozratych ludi, alebo pseudonazis co vyvolavaju konflikty.. ale aj na to mam riesenie, a tym je randal..aj ked uz aj tam zacali chodit [vymazané]..takze BA mam celkomr ad mozno aj preto ze nebyvam v jednej z okrajovych casti BA...a celkom sranda je ked su v meste japonski turisti a fotia si vas :)


Hore
   

Cisárovná
Obrázok používateľa

Založený: 17.04.2006
Príspevky: 893
Body: 3
Bydlisko: intrákové podzemie Bratislavy
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
k Bratislave mam neutralny postoj...
som tu preto, lebo su tu lepsie moznosti na uplatnenie sa ako v mojom rodnom Presove...
je to smutne, ale je to pravda, ak chce clovek nieco dokazat a zit na lepsej urovni, neostava mu nic ine, len sa prestahovat do Bratislavy alebo do zahranicia...

jednou z hlavnych veci, co mi vadi, je vacsia arogantnost rodenych blavakov...
aj ja som hrda na svoj Presov, ze z neho pochadzam, ale u blavakov to niekedy presahuje vsetky medze... ako nazor, ze vsetko od blavy je dedina, je dost rozsireny...
bohuzial, vacsina z tych co to tvrdi, v zivote nebola v inom meste na Slovensku, max na tyzdnovej navsteve...

takisto mi tu vadi ziv. styl, ktory je v Blave vypuklejsi prave vdaka tomu, ze sa tu sustreduje viac penazi... konzumny sposob zivota + existencia "lososiek" + "tvrdych chlapikoch na velkych autach"

to warrior> nechcelo sa mi pisat Bratislava, blava je kratsie ;)

ale ako v kazdom meste sa daju najst pekne miesta a Blava nie je vynimkou, su miesta, ktore tu mam fakt velmi rada...
a kazdopadne vsetko zavisi este od ludi, ktorych tu poznam ;)

_________________
Music is enough for a lifetime, but a lifetime is not enough for music.
Don't try to change things you can't change. Try to learn how to accept them.


Hore
 Profil ICQ  

holografický odraz
Obrázok používateľa

Založený: 16.06.2005
Príspevky: 3754
Body: 132
Bydlisko: urban space
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmm...ja mám asi najradšej z blavy okolie domu, z ktorého sme sa odsťahovali asi pred rokom a pol...tri minúty od baráku škola, obchod, poliklinika, veľké trávniky s veľa stromami..hneď za domom zarastený kopec, za ním intráky....
krásne..si spomínam, ako sme tam hrávali futbal s chalanmi, rozbíjali si kolená na korčuliach a pri vybíjanej....a prašiaky, na ktorých sa raz za čas dakto polámal.....
prežila som tam super detstvo...  :)  

z blavy ani moc iné obľúbené miesto nemám...do mesta chodím, keď musím. ale má aj svojské čaro....
proste mám rada blavu so všetkými jej kladmi a zápormi....

ale jedna vec, čo ma tu naozaj hnevá, sú ceny bytov...drahšie ako v prahe, a za cenu bytu v košiciach na hlavnej si tu človek kúpi možno dvojizbový byt dakde na konci ružinova.... :?


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 07.03.2007
Príspevky: 83
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bratislava?
Mesto,na ktoré nadávajú a odvolávajú sa nan.Niektorý ju nazývajú  velkou dedinou,
iný ju označujú za ,,krásavicu na Dunaji,,.Názory sú rôzne.

Lenže ja tu žiť nechcem.Tu pod Slavínom je to hrozné.Predtým tu bola všade zelen,
lenže teraz sa tu neustále stavia.Všade prach,hluk,špina.Kedysi tak krásne prostredie,no teraz to vyzerá,ako keby tu stavali 2. čínský múr.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 14.03.2007
Príspevky: 44
Body: 5
Bydlisko: Raz tu, raz tam...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andym napísal:
...nieje tam moc kde chodit,... hospody tam stoja vo vacsine za prd,...doprava (hlavne teda nocna) uplne na hovno...

no k tomuto by som sa vyjadril ja....Za vyhody mesta povazujem akurat to,ze mas na vyber...ak by si byval tam,kde ja...mame jeden "pub," ktory je tak strasne hrozny,ze si to ani predstavit nevies...to by som asi musel zalozit dalsiu temu,aby som ho opisal. A o doprave ani nehovorim....ked nemozem ist v sobotu na koncert,lebo sa nemam jak dostat potom domov,lebo v sobotu mi ide posledny bus o 8,tak je to riadne naprd.V meste to mas predsa len v tomto ohlade kazdopadne lepsie.

_________________
Slabi cakaju na prilezitost, silni si ju vytvaraju.


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
enil napísal:
lenže teraz sa tu neustále stavia.Všade prach,hluk,špina.Kedysi tak krásne prostredie,no teraz to vyzerá,ako keby tu stavali 2. čínský múr.
pokrok nezastavíš.. ale to je všade... chcečš bývať na lazoch? tam taky problem nebude

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2006
Príspevky: 228
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myhall napísal:
andym napísal:
...nieje tam moc kde chodit,... hospody tam stoja vo vacsine za prd,...doprava (hlavne teda nocna) uplne na hovno...

no k tomuto by som sa vyjadril ja....Za vyhody mesta povazujem akurat to,ze mas na vyber...ak by si byval tam,kde ja...mame jeden "pub," ktory je tak strasne hrozny,ze si to ani predstavit nevies...to by som asi musel zalozit dalsiu temu,aby som ho opisal. A o doprave ani nehovorim....ked nemozem ist v sobotu na koncert,lebo sa nemam jak dostat potom domov,lebo v sobotu mi ide posledny bus o 8,tak je to riadne naprd.V meste to mas predsa len v tomto ohlade kazdopadne lepsie.

tak samozrejme ze to moze byt v tomto aj horsie, dedina a mesto nie je to iste. ale neviem sice odkial ty si ale mozno tam mate napriklad prirodu, v tom tvojom strasnom pube kazdeho poznas, mas tam domacku atmosferu atd
a ked tak sa dlhsie pohybujem po tej Bratislave stale viac zistujem  ze vlastne ani moc na vyber nemas .. a ano ta nocna doprava je uplne tragicka ,  ked nahodov zmeskas ten o jednej, musis jak traged cakat cez dve hodiny (vacsinou ani nieje kde lebo tazka vacsina  vsetkeho sa o max jednej zatvara) , cele to opile mesto sa stretne na hlavnej stanici, event. na mierku , vyzera to tam ako na divokom zapade, bitky, blitky, krik....
apropo zatvaranie putyk v Bratislave je mi tiez obrovska zahada, nejak otvorenych aspon do tej tretej je ako safranu aj ked zakaznikov by bolo dost, vsetci maju chut pokracovat ale nieje kde...


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 14.03.2007
Príspevky: 44
Body: 5
Bydlisko: Raz tu, raz tam...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze: byvam v dedine,kde ked poviem,ze zije 400 ludi,tak je to moc (oficialne okolo 380). V tom "pube" sa zhromazduje dedinska "smotanka," ktoru tvoria ozrati chlapi nad 40 rokov a to je asi tak vsetko. Ostatni tam idu len vo veelmi vynimocnych pripadoch. Hudba tam nehra, v zime si tam nuteny sediet v bunde. Ano,vsetkych tam poznam,ale je mi to prd platne. Ked uz niekam idem,tak je to vzdy do Trnavy s kamaratmi do oblubeneho pubu. Maximane (kedze mi v sobotu nejde ten bus) sa zoberieme s kamosmi a ideme autom do vedlajsej dediny,kde je to uz predsalen o niecom inom.
A ano, prirodu mam prakticky za rohom,co je super a aj ten klud je super....osobne som si niekedy myslel,ze v meste by som asi nebyval,aj ked teraz viem,ze budem musiet...ale 100% chcem niekedy zakotvit v nejakej dedine, ale aby to nebol taky zapadakov ako toto...

_________________
Slabi cakaju na prilezitost, silni si ju vytvaraju.


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja v denveri mam uber dobre krčmi, krčmičky.. je iich velmi vela, tak ani v piatok nejsu extre preplnene... chodia sem dokonca aj ludia z doombrafky či lamača

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 54 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun