HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 61 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vuel napísal:
no strach z toho co sa skryva v tme. inak mam jednu otazku. coho sa bojite ? ked ma byt nieco v tme, co je to ? :ikonka06:



Ide o to ze prave to nikdy nevies


Hore
 Profil  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vuel napísal:
no strach z toho co sa skryva v tme. inak mam jednu otazku. coho sa bojite ? ked ma byt nieco v tme, co je to ? :ikonka06:

Rad sa prechadzam vecer po lese okolo zahrady. Sem tam do neho zavitam aj neskorsie. Je to vinikajuci liek na depresie a ked cloveka nicia vnutorne problemy a pocity a ked strati inspiraciu v tvorbe (umeleckej). A este si tam mozes vychutnat samotu bez zakernych ludi a v pokoji si popremyslat. Ale aj tam sa bojim volacoho, hoci v lese sa citim ovela bezpecnejsie ako v meste. Bojim sa, ze stupim na vretenicu.


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.05.2006
Príspevky: 129
Body: 5
Bydlisko: SNV pri potôčiku
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
WILDEWALDER napísal:
mam strach z tmy. ani nie tak z tmy ako toho co je v nej. viem ze v tme nie je nic co by nebolo cez den, no ked som bol maly, videl som duchov. casom som tu "schopnost" stratil no pocit mi ostal do dnes. neviem ci to poznate, ale citite pritomnost niekoho v izbe, no nikto tam nieje. ako ked sa zobudim uprostred noci na to, ze niekto stoji pri mojej posteli, no nikto tam nieje. je to zvlastne. boze. aj teraz kym dojdem do izby si vysvietim polku bytu....


Nebojím sa tmy v lese ani v prírode. Mám rada šum lesa, vetra a vody. Ale veľmi dobre poznám ten pocit o ktorom rozprávaš. Je to niečo neurčité, čo ťa môže aj dusiť. Duchovia to nie sú, ale človek má strach keď cíti alebo vníma niečo iné ako si dokáže vysvetliť. Ja som sa toho strachu zbavila .

_________________
TA TO JA TO TU


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Scellaby sa vratila :lol: Najprv selar, potom numen... :lol:

Inak vidiet duchov je celkom dobra paranoia, popripade dusevna porucha. To by mnohe mohlo vysvetlovat

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2008
Príspevky: 122
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Inak vidiet duchov je celkom dobra paranoia, popripade dusevna porucha. To by mnohe mohlo vysvetlovat

Kto z nás už nevidel niečo...ehm, odporujúce zdravému rozumu alebo inak nevysvetliteľné?? :roll: či už to nazveš videním ducha alebo pokročilým štádiom alkoholického opojenia, je na tebe :ikonka32:
Prípadní odporcovia môjho chorého blbého bezpredmetného skazeného detinského (etc.) názoru, prosím, popraviť šetrne a zakopať vedľa diaľnice :ikonka45:

_________________
I eat my peas with honey,
I've done so all my life.
It makes the peas taste funny.
But it keeps them on the knife.


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nárazuvzdorná napísal:
Kto z nás už nevidel niečo...ehm, odporujúce zdravému rozumu alebo inak nevysvetliteľné??

Ja. Vlastne jednu vec hej, ked sme sa totalne namlateni vozili na silvestra kamosovi po dvore a do nicoho sme nenaburali.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2008
Príspevky: 122
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
axXis napísal:
Nárazuvzdorná napísal:
Kto z nás už nevidel niečo...ehm, odporujúce zdravému rozumu alebo inak nevysvetliteľné??

Ja. Vlastne jednu vec hej, ked sme sa totalne namlateni vozili na silvestra kamosovi po dvore a do nicoho sme nenaburali.

Paranormálne javy tohto druhu som mala presne na mysli :D no vidíš 8) aj keď myslím, že to záleží aj od všímavosti (a fantázie) jedinca,. niektorí si nevšimnú, keď pred nimi sedemnásť rokov mŕtvy strýko zatancuje valčík a iní si dokonca zapamätajú, kde urobil chybné kroky.... :P

_________________
I eat my peas with honey,
I've done so all my life.
It makes the peas taste funny.
But it keeps them on the knife.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nárazuvzdorná napísal:
Kto z nás už nevidel niečo...ehm, odporujúce zdravému rozumu alebo inak nevysvetliteľné?? :roll: či už to nazveš videním ducha alebo pokročilým štádiom alkoholického opojenia, je na tebe :ikonka32:

videla som. ale bola to realita

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.05.2006
Príspevky: 129
Body: 5
Bydlisko: SNV pri potôčiku
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Scellaby sa vratila :lol: Najprv selar, potom numen... :lol:

Inak vidiet duchov je celkom dobra paranoia, popripade dusevna porucha. To by mnohe mohlo vysvetlovat

Máš niečo proti???? :?
Niekedy musíš niečo zažiť na vlastnej koži, aby si pochopil.

_________________
TA TO JA TO TU


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie nic nemam proti, ja sa tomu tesim ze si sa vratila :)

inak ak to nie je tajne.. co take si zazila?

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.05.2006
Príspevky: 129
Body: 5
Bydlisko: SNV pri potôčiku
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jaj, toľkože radosti. :D A k tomu čo človek zažil, je ťažko to popísať niekomu kto v to neverí. To ako slepcovi opisovať farby. Tiež to budie znieť bláznivo. Ale zažila som (za triezva) stretnutie aj s dobrom aj sa zlom. Skúsiš- pochopíš. Hlavne to vätšinou človek ani nechce a príde to samo. :ikonka17:

_________________
TA TO JA TO TU


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
S dobrom aj zlom? Dobry policajt a zly lupic?

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 29.10.2005
Príspevky: 30
Body: 5
Bydlisko: Žilina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V tme je presne to, čo do nej tvoja fantázia vloží. Keď ťa napadne, že by ťa porazilo, keby si v tme za sebou začul šramot, čoskoro ho aj začuješ. A keď si povieš, že v tme je iba tvoj strach a nič, čo by ťa mohlo ohroziť, tak ťa nič neohrozí (samozrejme za predpokladu, ze nie si v lese a nestúpiš na diviaka... :lol: ).
Ja sa rada prechádzam v noci v lese, napríklad na laropch, v kostýme ako nejaká postava... :D Najma, keď mesiac svieti jasne a hádže tiene. Keď je nov a nevidím ani na krok pred seba, tak dám prednosť baterke.. :lol:

_________________
everything goes by like the wind... only we stand still


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ahojte. Nebudem tu rozoberať duševné a iné problémy z tmy, ale napíšem niečo o sebe.
V úlnej tme sa najlepšie robí jedna činnosť = spánok. :lol: :P (za svetla sa ťažšie spí)
Tmu berem ako nedostatok svetla. Keď som v zatemnenej izbe, moje oči sa prispôsobia a vydím (aspoň obrysy). Takže aj tam je svetlo.
Keď som poriadne tmavej izbe, tak si nevidím ani na nos :P Tam už je tak málo svetla, že nezbadám ani tie obrysy.

Ja sa tmy nebojím,
ale využívam ju. 8)

a teraz trochu fantazírovania, keďže máme radi fantasy: :lol:

"V noci ožívajú moje schopnosti. Zostrí sa mi zrak a sluch a v ústach cítim pachuť krvi. Skryjem sa do tieňa. Pozerám sa okolo seba a striehnem. Keď naozaj nikto nie je na blízku, zmením sa na netopiera a vzlietnem. Teraz sa orientujem echolokáciou. Pristanem na konári a obzrem sa. A idem na lov..."

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
V úlnej tme sa najlepšie robí jedna činnosť = spánok.

Musim oponovat, spanok je druha najlepsia vec do uplnej tmy ;)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 61 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun