HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
simply: ROZUM, konicky, frajerka, cas ktory chcem mat na seba a ne na bandu kretenov... a v neposlednom rade ZIVOT TU A TERAZ, ne zajtra potom nekedy hadam snad mozno

cas je velmi relativny pojem, rovnako ako zaujmy ci priority a snazit sa dat niektoremu z pojmov vyssi vyznam je blaznovstvo :)

edit: a doplnam: organizacia casu je klucom k osobnemu prospechu, odporuca 9 z 10tich stomatologov :lol:

_________________
Miskatonic University, external student


Naposledy upravil Cyric dňa St. 19. Sep 2007, 21:44, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dve vysoke skoly su podla mna strata casu. Za ten cas sa da brigadovat, vzdelavat, sediet v studentskom parlamente a vobec mnohorako inak vylepsovat zivotopis.

Citácia:
-studujete preto, lebo vam to nakecala rodina, priatelia, okolie, doba... studujete preto, lebo sa bojite prace, bojite sa zodpovednosti sami za seba, bojite sa buducnosti. je vam dobre v objati detstva a VŠ je posledny, zbabely, zachvev spomienok na detstvo...

V tvojom pripade sa nemozem zbavit dojmu, ze "aj tak su kysle, povedala liska". Casto sa totiz stava to, ze na vysoke skoly najviac nadavaju ti, ktori vyskusali a z vlastnej viny boli vykopnuti.

Nesuhlasim s tym, ze ludia sa boja prace a preto idu na vysku. Casto na nu nie su pripraveni alebo nekvalifikovani. Vyska da povacsine cloveku vacsi rozlet, rozhlad, kontakty, znamosti a zabavu.

A ano, videl som ludi, ktori by prezili bez vysky (sikovni ITaci v pohode).

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cyric napísal:
Warrior napísal:
simply: ROZUM, konicky, frajerka, cas ktory chcem mat na seba a ne na bandu kretenov... a v neposlednom rade ZIVOT TU A TERAZ, ne zajtra potom nekedy hadam snad mozno

cas je velmi relativny pojem, rovnako ako zaujmy ci priority a snazit sa dat niektoremu z pojmov vyssi vyznam je blaznovstvo :)


cas je velmi konkretny pojem, mozem ti prezradit... viac nez konkretny.. cas tu JE a ani za boha na nikoho nepocka... ani na teba, ani na posledneho smetiara... ani na medika co studuje 6 rokov a potom ma plat 12 cisteho ani na jeho spoluziakov z gympla, co po 6 rokoch vypadnutia z gympla maju byty, pracu a happy life :))

zaujmy a priority.. ale hej, to je relativne. nekto ma rad čučo, iny šató de kyslehrozno :)
tu nejni vocem, ak ti vyhovuje mat dve vysoke skoly, k tomu pracu a nemat ziaden cas ani na navarenie si vifonu ok...
ale mne to nejako nevyhovuje

? :shock:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Dve vysoke skoly su podla mna strata casu. Za ten cas sa da brigadovat, vzdelavat, sediet v studentskom parlamente a vobec mnohorako inak vylepsovat zivotopis.

Citácia:
-studujete preto, lebo vam to nakecala rodina, priatelia, okolie, doba... studujete preto, lebo sa bojite prace, bojite sa zodpovednosti sami za seba, bojite sa buducnosti. je vam dobre v objati detstva a VŠ je posledny, zbabely, zachvev spomienok na detstvo...

V tvojom pripade sa nemozem zbavit dojmu, ze "aj tak su kysle, povedala liska". Casto sa totiz stava to, ze na vysoke skoly najviac nadavaju ti, ktori vyskusali a z vlastnej viny boli vykopnuti.

Nesuhlasim s tym, ze ludia sa boja prace a preto idu na vysku. Casto na nu nie su pripraveni alebo nekvalifikovani. Vyska da povacsine cloveku vacsi rozlet, rozhlad, kontakty, znamosti a zabavu.


s tym prvym suhlasim.. casto maju skolu u riti, ide ludom o to co vies a jak sa obracias:)
s tym druhym.. je mi jasne ze si si musel rrypnut, ale nieje tomu tak.. prave posledna vysoka skola ma o tom presvedcila a co som napisal, za tym si stojim. ci uz z pohladu mna spetne na seba ako studenta, alebo z pohladu mna na okolitych studentov.. ano, moze mo tu kdejaky vychodnar pizukať, že ked dosiel do BA, neboli rodičia... ale to nieje celkom pravda... fotrovci citia s vami a pomozu vam.. .a to ze vy sa ozierate, trtkate aj zastrcku a v zasade sa ucite asi tak jak ja prvy semester (pre rypalov, presiel som ho  :lol: ), to nevidia... cize mas tu strednu skolu, len bez tej nutnosti ist nadranom/vecer ozrany domov a spovedat sa mamke ze preco som klastal...

a ako si si alef všimol, nadaval som na VŠ aj pred tym než som ju opustil... :)

jj, da secko..ale nepripravi ta na pracu :)
pokial popri nej nepracujes..samotna vyska ti je na ... <>

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mozno tu taka odpoved bola, neviem , nechce sa mi to citat je vela hodin a aj keby nebolo by sa mi nechcelo ale Katka ved nestuduj a nepracuj nik ta nenuti...

no a co ze nebudes mat prachy a byvanie a jedlo

hlavne ze nebudes mat vela penazi

lebo aj napriklad nepracujema by som mala viac prachov
a myslim ze je viac tych co pracuju aby nejake prachy mali a ne aby ich mali vela

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
a myslim ze je viac tych co pracuju aby nejake prachy mali a ne aby ich mali vela

plha se hlásí

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To som tu jediny tru kapitalista?  :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
GoGoYubari napísal:
a myslim ze je viac tych co pracuju aby nejake prachy mali a ne aby ich mali vela

plha se hlásí


takisto ked si chcem kupit byt tak musim pracovat neje moc in vyzierat fotrovcov do nevidim
a taktiez zit pod mostom nieje moc in aspon pre mna ale ludia nebudme materialisti hor sa do skatul od praciek a pod most a ty will materialista a kapitalista ako to ze mas skatulu od chladnicky gorenje? :lol:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jackpot v druhom tahu lota je dnes 14 682 846 Sk. Je clovek, ktory poda tiket materialista, gambler, alebo optimista?

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano ja mam znackovu :D  :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cyric napísal:
Jackpot v druhom tahu lota je dnes 14 682 846 Sk. Je clovek, ktory poda tiket materialista, gambler, alebo optimista?


optimista

ad jedna lebo veri ze vyhra
ad dva lebo si mysli ze tie prachy bude mat a nik sa to nedozvie....uz vobec ne hrubokrkaci
ad tri ze veri ze ich nejak minie
ad styri ze veri ze daco da na dobrocinnost a dakto mu za to bude vdacny

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mozno realista lebo ma plan :)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neviem, to som tu jedina, ktora chodi na vysku preto, lebo ju to bavi a chcem sa o tych veciach dozvediet viac? to som tu jedina, ktoru do nicoho nekopali rodicia? a nebojim sa ani tej prace a od rodicov nechcem prachy?

alebo ako?

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ako Maniksovia vravia

Libraries gave us power
Then work came and made us free
What prize now
For a shallow piece of dignity...


...a k dvom výškam: http://henryklahola.nazory.cz/

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som skor mal problem, ze som nevedel kam od radosti- v detstve som myslel ze budem hardcore fyzik, potom informatik, chvilu archeolog a nakoniec som...ekonom  :lol:
ale aspon som si zmenil obor, z lukrativneho podnikoveho hospodarstva idem na hospodarsku politiku, co ma sice slabsie uplatnenie, ale ovela viac ma to bavi, ma to blizsie k filozofii a sociologii, nez k manazerskym dristom...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun