HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 28 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak vcera sa mi odporucal moj 5 rocny spolocnik Siemens SL55

Aky telefon by ste mi odporucili pri takychto parametroch:

Cena do 10000 Sk
veckova alevo slidova konstrukcia
male rozmery
hudobne zamerany
pamatova karta aspon 2GB
farba - idealne cierna
nemusi mat ziadne high advanced featurky ktore aj tak nepouzijem.
Pouzivam telefon prekvapivo len na telefonovanie, smskovanie a teraz by som ho chcel aj na music

Uvazoval som o o2 cocoon ale dam si poradit

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Samsung SGH-D900i

http://www.expansys.cz/d.aspx?i=151723

85 gramov, slide, slot na microSD, ako bonus 3Mpx fotak (uz sa mi zda, ze bez fotaka je dnes problem kupit mobil). V O2 stoji standardne 8700 Sk, v akcii aj za korunu. Jeden z najtensich sliderov u nas.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som verna sony ericssonu... odoporucam pozriet ich stranku, urcite si vyberies. mne to pripada ako mobily robene na mieru http://www.sonyericsson.com/cws/
hudobny sa mi paci SE W910i, shake control :D

inak aby som odovodnila, tak mala som SE S700i, mala som ho 3 roky a predtym ho pouzival asi dva a pol roka tatino. ak by mi nepadol tak nestastne, ze som z neho stratila baterku, pouzivala by som ho nadalej. teraz mam SE S500i a tiez som velmi spokojna. ale toto co mam teraz je asi dost babsky mobil (kvetinove temy a pod.) je to sice nehudobny telefon ale aj tak ma uzasny prehravac so sklvelym zvukom.

inac som pozerala SAR hodnoty a sony ericssony ich maju fajn nizke, co je tiez velke plus

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A co si myslite o Sony Ericsson W910i a K850i?
mate nejake expy?

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja len tak na margo. nepaci sa mi myslienka pouzivat mobil ako heavy duty mp3 player. ja vacsinou chcem aby mi mobil vydrzal dlho bez nabijania a caste pocuvani mp3 baterku znacne vystavuje a zostat v polke dna bez mobilu lebo si si nevsimol ze mp3 vycucla baterku nie je moc fajn (ja ale zase obcas hram na mobile hry a to je tiez battery killer :| )

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Naposledy upravil Corvus dňa Po. 31. Mar 2008, 15:04, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A Nokia čo?

Nyšt?

Dáka spešl séria? Super duper štýlová? Či také ne? Ja mám elfskú Nokiu 7373 z L'Amour série a som z nej happy velice :)

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
@ Corvus jo to je pravda. Ale ja prave nepotrebujem heavyduty mp3 player, chcem s nim hlavne telefonovat (a zalezi mi aj na jeho vzhlade :D). Praveze len tak obcas v MHD a pod. Nemusim mat stople v usiach 25 hodin denne.

@iluviel
K Nokiam mam odpor odkedy som bol nuteny pouzivat dakedy davno 3010 ci co to bolo :)
A dizajnovo sa mi pacia viac Samsungy, LGcka a SonyE ...

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nemam s nou osobnu skusenost, ale Nokia 5610 vypada dobre a splna vsetky tvoje poziadavky. Aj ked pri tej cene by som uz asi radsej zvazil smartphone.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iluviel daj link.. kukneme.... inac my sme cela rodinka najprv na nakoiach frcali, ale nejak sa zvykli sami od seba kazit, zamrzat a a vyvrcholilo to tym, ze tatino potreboval vybavit surny hovor, volali sme do ameriky a vpolke hovoru sa mobil nejako zasekol a uz sa nenastartoval....heh ten telefon tusim skoncil nie velmi pekne. nokia hm.. ja radsej ten SE

alien o W910i som trosku pisala, je to dost podobne co ma moj bracho (on ma W580i ) a tiez je veeelmi spokojny. ak chces mobil aj koli hudbe (co ja tiez neuznavam, preto nemam hudobneho kamarata) tak je to super mobil. ked pride brat domov donutim ho aby sa podelil so skusenostami :D

SE maju aj nehudobne mobily ktore vyzeraju nadherne...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inu...

Obrázok

Povšimnite si prosím krásne ornamentálne krivky a elfský dizajn :lol: Ja viem, že to je typicky dievčenský mobil, ale ja som asi typické dievča :D Mobil má slušný foťáčik, brutálne krásne puzdierko, tiež také ornamentálne biele slúchadlá a zospodu (to ružové pod fotacikom) je KOŽA *chrocht blaho* Na SD kartu sa mi zmestí 512 mäga hudby. Ale väčšinu z toho mi zaberajú obrázky elfov :)

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
po nom moje srdce jednu dobu velmi prahlo.. ale chyba, alebo vadi, mi tam jedna vec - totiz nema zakladne tlacitka na casti displayom (tlactka pre menu,prijatie hovoru a pod) a teda ho musis otvarat koli kazdej prkotinke, co sa ja moc ne-e. :D

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a to mne vobec nevadi.... kebyze to cul nenapises tak by mi to ako "vada" asi v zivote nenapadlo :D

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
inac som pozerala SAR hodnoty a sony ericssony ich maju fajn nizke, co je tiez velke plus


S velmi nizkym SAR moze byt problem - my sme mali jeden cas LG co mal SAR nejakych 0.12, smsky posielal na styrikrat, lebo sa proste neprebil kde nie je supersilny signal (napriklad v budove). Okrem toho dnes maju povacsinou SAR okolo 0,5-0,6, co je celkom v pohode, kym nemas mobil nalepeny na uchu 24/7.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ked uz sa tu taka tema rozbehla...
tiez by som potreboval poradit neaky dobry telefon...
podla moznosti od nokie kedze s nimi mam dlhorocne dobre skusenosti (na rozdiel od SE..sokujuce ja viem...)
nieco s cim by som mal kvlaitny pristup na mobil internet a standardne komunikacne schopnosti... infra port nie je podmienka... bluetooth ano ....
vdaka :)
ad iluviel... zda sa mi to alebo ten "elfsky telefon" pripomina tak akurat "elfsku true barbie pudrenku" ? :ikonka01:

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iluviel of Darnassus napísal:
Inu...

Povšimnite si prosím krásne ornamentálne krivky a elfský dizajn :lol: Ja viem, že to je typicky dievčenský mobil, ale ja som asi typické dievča :D Mobil má slušný foťáčik, brutálne krásne puzdierko, tiež také ornamentálne biele slúchadlá a zospodu (to ružové pod fotacikom) je KOŽA *chrocht blaho* Na SD kartu sa mi zmestí 512 mäga hudby. Ale väčšinu z toho mi zaberajú obrázky elfov :)


Ano ano, to je tzv "Girlphone", sefova dcera ma tiez taky, ale bezovy. Teraz mam fundamentalny problem jej najst smartphone, kedze ziadny Girlysmartphone neexistuje :)

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 28 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun