HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 75 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bjutiful :roll:
este ze mam internet....

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ono je pekne, ze sa upozornuje na taketo veci, ale vyhlasenia o okamzitej emigracii po prijati tohto zakona mi pridu, nehnevajte sa, smiesne. Zakon je v stadiu rozpracovania a nechcem vediet, do akej miery to Pravda zbulvarizovala. Takymto sposobom sa uz navrhovalo kde-co a pozrime sa, co preslo.

Okrem toho predpokladam, ze vytvorenim zoznamu nevhodnej literatury a hudby sa vlastne vytvori zoznam "toto-musim-vidiet", co je smiesne.

Citácia:
videl som krestansky zoznam "zakazanej" hudby z pred 4 rokov...

Nieco oficialne alebo iniciativny vytvor miestneho knaza?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ako mne je jedno, ci to prejde neprejde ale co...

"smiesny" mi pride uz len ten princip navratu do starych dobrych cias, ktrore som ja osobne nezazila a som teda vdacna za taketo navrhy, aby som si to mohla zazit na vlastnej kozi. kto by nepochopil, bola to ironicka veta.

ako podla coho si oni zmyslia ze zakazu tie jednotlive veci? podla obsahu? podla ich subjektovneho presvedcenia, ze interpreti Nabadaju na Zakazane praktiky? ze svojim slovnkom kazia mladez? ako nehnevajte sa na mna, muzika je podla mna v tomto uplny anjelik oproti takemu internetu. zakazu nam chodit na niektore stranky ako to mali a asi aj maju v Cine?

proste ta tendencia k zakazom a prikazom mi pride trochu ujeta. taka... zakazova :lol:

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano, suhlasim s tym, ze uz len to, ze nejakemu predkladatelovi nieco take napadne a mysli si, ze to bude mat prakticky ucinok, je divna a minimalne na pozdvihnutie obocia (a urcite na viac). Jednak preto, ze ako vravis, ze to sme tu uz mali a ani nahodou sa to neosvedcilo a jednak to, co vravi Warrior, ze na to existuju vagony studii a ziadna sa neukazala ako pravdiva.

Plus to, ze otazka, kto bude urcovat tie kriteria, je na povazenie (zide sa nejaka komisia, ktora si vypocuje Burzum a na zaklade miery ryku to odporuci alebo nie?)

Plus, a to sa casto nespomina - sice navonok sa nieco zakaze, ale na skutocne zveriny to dopad aj tak nebude mat. Bud to, ze zakazane veci sa deju na nete (a to by som chcel vediet, ako osetria) a najvacsie zveriny sa deju na ulici. Navrhovatelia totiz zakazuju len pobyt v restauraciach a na zabavach. Mlad sa presunie na ulicu a tam ich mozu pokutovat akurat za rusenie nocneho kludu - zakazat pobyt na ulici je totiz neprejditelne.

S tym zoznamom odporucani mi to pripomina niekdajsiu kauzu Black Sabbath, kde iste spolocenstvo vehementne protestovalo proti ich koncertu v Kosiciach. Keby videli, ze co sa deje v undergrounde, este by ich podporovali ako mierumilovnych ludi.

Takze v sume suhlasim, ze navrh je do znacnej miery donebavolajuca blbost. A na druhej strane som zvedavy, kolko ruchu sa vyprodukuje predtym, nez sa neschvali.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inak este mi napadlo, ak by sa nieco taketo udialo..myslim tie zoznamy, tak je vzdy lahsie spravit zoznam toho co mozes ako toho co nemozes... aby to nedopadlo takto.. lebo neverim, ze by Rada poznala Vsetky diela, a mozno si to aj uvedomi a skoncime s povolenymi a nei zakazanymi vecami

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andelika napísal:
inak este mi napadlo, ak by sa nieco taketo udialo..myslim tie zoznamy, tak je vzdy lahsie spravit zoznam toho co mozes ako toho co nemozes... aby to nedopadlo takto.. lebo neverim, ze by Rada poznala Vsetky diela, a mozno si to aj uvedomi a skoncime s povolenymi a nei zakazanymi vecami

Toto je priam napad na borgesovsku poviedku! Len chudaci radni si to Burzum budu musiet vypocut tak, ci tak, aby ho zaradili :lol:

Alebo sa jednoducho vyhlasi, ze produkty oznacene ako 18+ (tusim mame take daco cerstvo zavedene) su automaticky zle.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no to chcem vidiet ako mlada 17r sumienka nabehne s CD Kontrafaktu k pokladni a predavacka si od nej vypyta obcianku :lol:

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicci napísal:
no to chcem vidiet ako mlada 17r sumienka nabehne s CD Kontrafaktu k pokladni a predavacka si od nej vypyta obcianku :lol:

Ja keby som bol obmedzeny navrhovatel, tak s tym problem nemam. Takisto ako v krcme (ne)dostanes alkohol ak nemas nad osemnast, (ne) dostal by si Kontrafakt. Technicky to mozne je, zdravy rozum sa zvija v krcoch. ("Ujo, nekupite mi Kontrafakt?")

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som tiez rad videl ten rad sumienok co si kupuju hudbu, ergo fakt ma zaujima koho tymto chcu postihnut? Budu policajti kazdemu na ulici davat dolu sluchatka, identifikovat co pocuva a ziadat doklady? Bloknu hudobne TV? :)

Alef0> vies, na emigraciu je uz len to, ze niekto nad takouto somarinou vobec uvazuje. Ked zvazis, ze nieco taketo nefungovalo uz za totality kde statna moc naozaj mala kontrolu a nebol iny sposob ako sa k niecomu dostat nez fyzicky ist niekam a kupit / nahrat. A ked to chces mat doma, kupis si toho 50centa v Brne alebo v SCS do ktoreho sa pomaly dostanes rychlejsie nez do Palace na Zlatych, co ti kto urobi?

Miesto prevencie represia, to je Slovenske heslo vsade a vzdy a je to fakt smutne.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

naivný cynik
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2006
Príspevky: 3124
Body: 14
Bydlisko: doma
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na Slovensku bolo, je (a asi aj bude) v mode zit na zakazanych veciach, vzbudzuje to zavist a obdiv okolia.

mali by zakazat predavat a konzumovat klasicke maslo do 60 rokov, aby si starsi obcania znovu nadobudli vaznost, a aby znovu rozkvitol podpultovy predaj.

_________________
Adults with imaginary friends are stupid.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak tak, prave to co ma na tom zaujalo najviac je ze niekto tam hore vobec takto nielen uvazuje ale sa to aj pokusi pretlacit ako zakon (ktory podla mna nema sancu, co je vsak vedlajsie).

Komisia ktora posudi co je vhodne a co nie... to pre mna nieje smiesne, ani blaznive ... ale vidim to ako nebezpecny styl uvazovania do buducna.

Ked sa to pritiahne za vlasy, tak napr. krestanske zlozky komisie (a tych tam iste nebude malo) zadefinuju ze pre deti a mladez je nevhodne aby vedeli informacie o potratoch, antikoncepcii (pretoze to u nich podporuje nevhodne spravanie), inych nabozenstvach (sme europania a je nevhodne aby sme neverili v nase tradicne "hodnoty" a vieru), ktore protirecia statnej agende (pretoze je nevhodne ...).

Preto ma dost zaujima kto tento zakon vymyslel.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef - offic

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
J. Podmanicky (Smer), P. Gabura (nezavisly).

@Dragonlord: link0rz!

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nemam, bolo to na papieri a mal som to iab k nahliadnutiu ci co

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dik alef, fakt ma to pobavilo:

Citácia:
Peter Gabura sa zaradil ku kresťanským demokratom po novembri 1989. Pôvodne pracoval ako mechanik motorových rušňov a montér výťahov. O tri roky po svojom vstupe do strany sa stal jej hlavným pokladníkom.


:lol:

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 75 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun