HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 75 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
@andelika:

to s tym zakazom navstevovania podobnych podnikov pre mladistvych a obmedzenie casu dokedy mozu byt v restauraciach... vidim z malej casti pozitivne. Stretnem obcas v podnikoch s valnou povestou hluciky naozaj mladych ludi (12+). Podla mna vsak nejakej "skazenosti" mladeze takyto zakaz nijak nezabrani.

Ale to co ma naozaj hodne nadvihlo zo stolicky bola druha cast toho clanku o zriadeni Dozornej rady ktora bude cenzurovat diela a davat zakazane veci na index.
To sa mi vidi ako hodne nebezpecne ... v horizonte niekolkych desatroci do buducna.
Toto sme uz v Europe mali par dost storoci

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak som sa nevyjadrila presne, ano aj ja v tom vidim pozitivum, ale nemyslim si ze to tej skazenosti nejako uskodi, skor si myslim ze jej to pomoze a deti si aj tak cesty najdu.

ta dozorna rada je fakt nieco uuuuzasne... proste nam bude este viac natlkane co smieme co nesmieme a ako musime zit aby sme boli podla ich predstav.. dufam, ze sa to nestane skutocnostou...hlavne ked sa tam pchaju samozrejme nabozenske skupiny... mnam mnam

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
aspon take mam skusenosti s mensimi (ako poslat ako 14 rocny do p*** 18 rocneho chalana, ktori je o dve hlavy vyssi je imo riadne drzost

Ale sranda ! :lol:


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ako ked som vcera ten clanok citala, az mi zle ostalo... a este pri tej vete, ze nabozenske skupiny nas budu kontrolovat.... no fuj.... ako doteraz som zila v presvedceni ze v slovenskej ustave je cosi o tom, ze vlada sa nebude ovplyvnovat ziadnou nabozenskou a podobnou ideologiou.... takze neni to nahodou protiustavne toto co navrhuju?
sorry ak trepem somariny, ja ece spim...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jed> Sranda??? :shock:
Podla mna je to VELMI smutne, ze jediny sposob, ako sa dokaze dnesna ehm mladez prezentovat (cest vynimkam) je hrubostou a drzostou.

Ci je to protiustavne sa budu vediet vyjadrit ini. A vlada sa neovplyvnuje, len sa snazi ovplyvnovat - ale tak to stale bolo a bude. V USA napriklad nieco take funguje (tam je to tusim rada rodicov), ktori maju pravo odporucit zmenu v scenari alebo vystrihnutie niektorych scen - a kam ich to dostalo? Americka mladez je vskutku bohabojna a neskazena.

Ako som uz hovorila, ak to prejde, bude to len dalsi zo zakonov, ktorymi si vlada a spominane organizacie umyvaju ruky a zatvaraju oci pred skutocnymi problemami. Ziadny realny dopad na fungovanie spolocnosti to mat nebude.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen - rozpravalo sa o vychovnej bitke, takze liecenie komplexov ovladacom od playstaison na hlave 6 mesacneho dieta je tema trosku mimo.

Andelika pekne povedala ze decka nemaju inu moznost ist niekam sadnut, aj ked o 2300 by uz mali spat a nie kecat po baroch :D
Ale v sucasnosti mame zakaz podavat alk. napojde detom pod 18 rokov a dodrzuje sa to jak svina... Ked zacnu toto poriadne kontrolovat tak pootm budu moct zacat uvazovat nad kontrolou dokedy su v bare.
Inak je vcelku vtipna predstava ako si kazdy bar najima vyhadzovaca, ktory s uderom 2300 kontroluje obcianky(ak vobec su) a nasledne vyhadzuje deti. Mozme ho volat "pan revizor"

A k tomu kontrolovaniu obsahu... V TV uz nejden rok funguju one smajliky o pristupnosti pre detskeho divaka.. aky to ma ucinok? No rovnaky aky by mala henta cenzura...

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
S tymi barmi to je vtakovina. No zakazte niekomu chodit do baru tak urcite nepride na iny sposob ako si vypit... Ja osobne ked sa chystam s chalanmi co to vypit tak rozhodne nie v bare. Vzdy ideme radsej niekam mimo spolocnost nech nikoho nerusime svojimi inteligentnymi recami potom a taktiez sme menej obmedzovani... ak ideme do podniku tak slusne na pizzu a kofolu...
A dalsia vec je taka, ze pitie v baroch je relativne drahe, kazdy frkan, ktory sa riadi heslom ani nie tak aby dobre bolo len nech je vela si radsej kupi gumaka, ktory vyslope niekde na schodoch ako by mal ist do baru.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Baelara napísal:
jed> Sranda??? :shock:
Podla mna je to VELMI smutne, ze jediny sposob, ako sa dokaze dnesna ehm mladez prezentovat (cest vynimkam) je hrubostou a drzostou.

Smutne..To hej..
Ale co..mame nechat na pokoji nejakych 20 rocnych somarov.. ktory sa do nas zacnu navazat. A myslia si ako nahanaju "strach" a jaky su husty. {Ale ked zacne mladez provokovat starsich bezdovodne to je uz ine}
Zas nevravim ze to plati pre vsetkych ! Nahodou poznam kopu starsich chalanov ktory su ulpne v poho.


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
O my gad uz sa nebudem moct opijat do pol tretej rana v zasmradenom pube :roll:

Tato zmena mi je totalne ukradnuta, kedze bary nezvyknem okupovat, a ked, tak len celkom kratko vzhladom na curfew. Vacsina mladistvych ma dost tak okolo siedmej vecer po jednom poldecaku tak ci tak.
Ta druha zmena imho neprejde a ked hej, dokopy sa nic nezmeni, maximalne viac pokut/whatever


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jed napísal:
Ale co..mame nechat na pokoji nejakych 20 rocnych somarov.. ktory sa do nas zacnu navazat. A myslia si ako nahanaju "strach" a jaky su husty.
poznas nejakych? stretla si sa s nejakymi takymi individuami? osobne vecsina 20 rocnych, co poznam ma desne v ( | ) 13,14,15 rocne deti (bez urazky)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro- poznam poznam .. inak nepisem :wink:


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jed napísal:
Ale co..mame nechat na pokoji nejakych 20 rocnych somarov...


hej. z amnojich cias sme dostali vyprask a bolo vybavene... co vyprask.. nas ani nenapadlo nejako to riesit.. .sme mali zdravy respekt...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uslo mi nieco, alebo Aljen dal link na zakaz vstupu do barov a citoval cenzuru knih a medii? A tu sa bavia o baroch a bitkach a nie o tej cenzure? Lebo ta je podla mna podstatnejsi problem ako nejaky bar.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
hej. z amnojich cias sme dostali vyprask a bolo vybavene... co vyprask.. nas ani nenapadlo nejako to riesit.. .sme mali zdravy respekt...

Casy sa menia... :wink:

A aby som nebola dost OT - Ach.. pohroma nebudem moct byt do tretej rano v bare a pit pivko no :cry: smola :roll:


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Uslo mi nieco, alebo Aljen dal link na zakaz vstupu do barov a citoval cenzuru knih a medii? A tu sa bavia o baroch a bitkach a nie o tej cenzure? Lebo ta je podla mna podstatnejsi problem ako nejaky bar.


ten clanok ma dve casti. Mna zaujala hlavne ta druha - od ktorej je aj nazov threadu.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 75 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun