HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 37 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ja som v skole abo v praci.. ked je trocha volna a teraz ked je tak pekne tak sa flakam po meste s kamoskami, abo ich donutim sportovat a ideme na plavaren, pripadne do parku na korcule, alebo hram mafiu :lol: a citam knihy, a teraz najnovsia moja volnocasova aktivitka, hladam nove byvanie, kedze coskoro sa budem muset porucat z intraku.... ale ani teraz ked mi uz skoncila skola a mam prazky toho volneho casu moc nemam, nejak pribudlo viac prace... :cry: inac ece je super sport krmenie vevericiek :D chlapa momentalne nemam ale pracuje sa na tom... :lol:

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sedenie na fóre a browsovanie po nete zaberajú asi najväčšiu časť voľného času, inak si rada pozriem seriál, hudba sa počúva v priebehu akejkoľvek inej činnosti, a keď je nálada rada si zahrám nejaké to RPG. Denne pred spaním čítam. V každom prípade 90% voľného času trávim za počítačom.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak pracovný deň - po škole sa počkáme s priateľkou a asi dve hodiny sa len tak prechádzame a rozprávame sa proste o všetkom. Potom, keď prídem domov, tak sa idem pomaly učiť, aby som to stihol do šiestej, kedy zasadám za pc dorážam tam deň, ak náhodou nejdem niekde von.
Piatky väčšinou trávim po pohostinstvách alebo s pizzou a ps2 + tekken s kamarátmi.
Ak mám náhodou čas, tak knihy, pc, psp, ak mám nápad, tak niečo napíšem, ... Nemám teraz nejaký silnejší koníček - mal som parkour, ale koleno sa ozvalo a radšej som to nechal tak. Vzhľadom na to, kde žijem mám silný absťák na dnd atď. Na filmy a seriály si nájdem čas málokedy a tv sledujem tiež málo a aj to si vyberám, čo to bude.


Hore
 Profil ICQ  

Temnota a zloba

Založený: 26.03.2007
Príspevky: 1122
Body: 44
Bydlisko: temný Staroles
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
volny cas? hm citam. jak furt.... alebo fajcim vodnu fajku na balkone.... jak furt....
flakam sa po meste.... i tak skoncim v Esteri. jak furt....

alebo som s frajerkou.... jak furt. to zabera vacsinu volneho casu. alebo malujem stity, opravujem kruzkovku - uz vyse roka :D a tak podobne.

no co este.... net minimalne.... komp dakedy aj dva dni nevidim. absolutne ma to nesere. je to len mor...
vcera som posadil zivy plot pred blokom. som zvedavy jaky hoper po nom poskace zas.

korytnacku nahanam po byte.
a tak podobne no....

_________________
I would rather fly with eagles, to the snow hills
I would rather run with wolves, between the trees
I would rather be with trees, than in the middle of noisy streets


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
počúvam dačo, to robím asi najčastejšie, aj mimo volného času.
Skladám origami, papierové modely.
Tvorivo: hrám si na dákom hud. nástroji, vymýšľam si melódie poviedky atď, alebo si kreslím, alebo robím rôzne blbostičky s drôtu (napr. krúžkové brnenie).
Sadnem si, alebo sa postavím pred okno a snívam, snívam, snívam...


Hore
 Profil  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
momentalne mi najviac casu cez den zaberaju treningy irskych tancov, kedze koncom mesiaca ideme na sutaz do milana, cize volny mam jedno- dve poobedia/podvecere v tyzdni...


Ach tak toto mi nedalo:)
Pozdravuj Ronana. Ešte tak 3 roky dozadu bol mojím trénerom vo Wiedni, spolu so Stephenom Scariffom. (Ale po MS v Ennis som to zabalila.)
Každopádne držím palce, nevedela som že sa niekto zo Svk kfalifikoval do Milána... krása.
Btw., máš pm.
Naozaj mi zlepšilo deň toto.

Ok, ale späť k téme:
No vzhľadom na to, že mi práve začalo vo Wien skúškové, tak toho veľa nestíham, ale pomaly sťahujem veci a dohadujem robotu v Prahe (ideálny by bol Barrandov, ale to sa mi pravdepodobne nepodarí), snažím sa jazdiť a robiť nejakú pohybovú aktivitu (balet, flamenco, írsko už pomenej, jazz, len tak cvičenie a motanie sa, tchai-ji juan...)
Ako cestujem metrom, tak som si pokúpila kurzy francúzštiny tak sa snažím toto dohnať a popri tom nejako vyčarovať svoje pekné ja, lebo o mesiac ma zase čaká fotenie a vyzerám ako idiot.
A lanárim film.štáb na Červený kameň, ale akosi nemám pocit, že tam bude čo točiť.

No.

Takže tak nejako.
Ale v skutočnosti proste len nič nestíham.

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moj volny cas tvori vsetok cas, straveny mimo skoly, resp. brigady. Vonku som prakticky kazdy den, so spoluziakmi, kamaratmi atd. (casto vidim Wildewaldera, co znamena ze aj on je vonku asi casto :P ). Doma citam knihy, to ale uz pomenej, vacej sedim za PC ked som dnu, a to konkretne surfujem alebo ked sa nieco pritrafi rad sa aj zahram :P.

Aktivne uz nesportujem, kedze som musel prestat lebo som nestihal, teraz sa aktivne ucim (snazim sa). A priatelku uz nemam, ale snazim sa to napravit. :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v skole som sem tam aj 10 hodin, takze volny cas je rozne posekany, naviac teraz pracujem a to tak, ze kolko chcem a kedze som mamonar, pracujem dost, okrem toho pisem, citat, pozeram south park. sportujem v navalocych vlnach, niekedy som schopny dvihat zelezo kazdy den dve hodiny, ale aj mnoho dni len sediet. A ano, internet, ta hnusna droga...


Hore
 Profil  

Temnota a zloba

Založený: 26.03.2007
Príspevky: 1122
Body: 44
Bydlisko: temný Staroles
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
(casto vidim Wildewaldera, co znamena ze aj on je vonku asi casto :P ).



coze??? to jak je mozne? ta kopni do mna dakedy....

_________________
I would rather fly with eagles, to the snow hills
I would rather run with wolves, between the trees
I would rather be with trees, than in the middle of noisy streets


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wildewaldera vidam v meste tiez dost casto :lol:


Hore
 Profil  

Temnota a zloba

Založený: 26.03.2007
Príspevky: 1122
Body: 44
Bydlisko: temný Staroles
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ta co sa neozvete vy dvaja dakedy???? ja chodim vo svojom svete jak Norrigan, zamysleny, mysel mi lieta po inych svetoch.... i tak ak ma hladate a mam vypnuty mobil, tak to sedim v Esteri kdesi v tme s kockou.

_________________
I would rather fly with eagles, to the snow hills
I would rather run with wolves, between the trees
I would rather be with trees, than in the middle of noisy streets


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
WildeW> Mobil maj radsej zapnuty, co keby ti volal niekto z rodiny?


Teplo je, to znamena viac aktivit ala korcule, airsoft, plavanie, prechadzky do prirody a menej vysedavania doma / v krcme :) frajerka je celorocna aktivita :P

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
WILDEWALDER napísal:
Saimon napísal:
(casto vidim Wildewaldera, co znamena ze aj on je vonku asi casto :P ).



coze??? to jak je mozne? ta kopni do mna dakedy....


Ja som nad tym aj uvazoval, len som ta zatial stale videl len z dialky, raz v preplnenom autobuse, raz z autobusu na bicykli... :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
WILDEWALDER napísal:
Saimon napísal:
(casto vidim Wildewaldera, co znamena ze aj on je vonku asi casto :P ).



coze??? to jak je mozne? ta kopni do mna dakedy....


Ja som nad tym aj uvazoval, len som ta zatial stale videl len z dialky, raz v preplnenom autobuse, raz z autobusu na bicykli... :)

toto, toto


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 222
Body: 5
Bydlisko: Košice / Trebišov / hladajte v lese

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak si ma nevydrzuju v praci, tak v celkoveho mojho casu je to prave 40 dhodin v tyzdni plus dve hodiny cesta tam a spät. este nieco k spanku. potom starost o domacnost.
nezaujimave cinnosti

V tom case co mi ostava sa snazim byt produktivny, nejaka ta literarna cinnost alebo kreslenie. I ked vecsinu casu sedim pri kompe a pomaham svojej milovanej s ucenim alebo robim len moralnu podporu. Sem tam si nieco zahram ale uz ma to nejak nebavi... starnem :?

Inak stale to vsetko zavisi od toho kde sa nachadzam a ake su moznosti... a zatial je to ubohe (sned sa vi to tu rozjasni, ked pride draha)

_________________
Let Light be with you,...
... Darkness will be my power.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 37 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun