HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

(Páni) Mali ste už možnosť vidieť tento seriál?
Samozrejme! Mám napozerané všetky série! 9%  9%  [ 2 ]
Áno, dokonca dobrovoľne niekoľkokrát. 18%  18%  [ 4 ]
Áno, raz ma k tomu prinútila manželka/priateľka/známa...(príp.iná žena, či muž.) 9%  9%  [ 2 ]
Raz, ale rýchlo som to vypol. 27%  27%  [ 6 ]
Nie, ale rád by som si to pozrel, aspoň orientačne. 9%  9%  [ 2 ]
Bože uchovaj! Ani za nič! 27%  27%  [ 6 ]
Celkový počet hlasov : 22
Autor Správa

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Každopádne vďaka za názory, do piatku ešte zbieram posty, potom sa z toho poskúsim zhlobiť nejaký intelektuálny comment do semestrálky.
Takže feel free pridávať názory aj naďalej:)

Ad slečny: napadlo ma, že niektoré sa možno budete chcieť vyjadriť k vyjadreniam, alebo vyjadriť len tak - tak potom poprosím pm-kou ktoré chcete, do pošty (nie sem), lebo onen "ženský" pohľad potrebujem spracovať z trochu inej strany, keďže práve ženy sú cieľová skupina. thx.

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
S&C: The Movie bolo SUPER!!!!!1!!1!!!111!!

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skoro som zomrel.

Tak neuveritelne prazdny, pipenkoidny a hovadsky debilny film som asi este nevidel. Hlavna myslienka bola ... STYLING is da ALL wot is imprtant! (napriek pseudo simple zaveru kde to chceli zviest inym smerom)
Ked sa po 1.5 hodine objavil naznak myslienky ze si hlavna hrdinka KONECNE uvedomila aka je strasna krava a ze si za vsetko moze sama vdaka svojmu vysoko vyvinutemu egoizmu a narcizmu tak samozrejme ze tento naznak vydrzal AZ 10 sekund kym sa to cele nevratilo do predchadzajucich ego kolaji.

BrainDAMAGE zaruceny.


Mozno by sa to dalo celkom dobre prezit ako serial. 5 dielov by bolo ok, ale 2 hodiny v kuse... a tie John Woo momenty so spomalenymi zabermi.

Tesim sa ale na dvojku. Asi ma ale z kina vynesu - bud po mrtvici alebo zmlateneho metrosexualmi po mojich komentaroch (ospravedlnujem sa zucastnenym, ale len tak som vedel prezit tie najtazsie mind devourer-like momenty)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozzy napísal:
prilis som to nesledoval videl som len par epizod nejakym omylom , z toho co som videl mi to pripadalo ako serial pre zeny od zien kde si navzajom podporuju a obhajuju svoju marnivost (z toho co som vacsinou videl bola hlavna napln boty vecierky a muzi a moda)

v zasade moj nazor
na druhej strane videl som ani neviem ktoru cast z ktorej serie... ked ma k tomu dokopala kamaratka... mozno ak by som to sledoval od zaciatku...
takto ked som bol hodeny "do hlbokej vody"... mi ten serial proste nemal co ponuknut aby som ho bud pozeral dalej alebo aby som ho nebodaj zacal pozerat od zaciatku

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Skoro som zomrel.


Neboj, vcera sme nasli objektivne horsi film - Forgetting Sarah Marshall. Ked pojdeme na to, rucim ti, ze na SvM budes s laskou spominat ako na vrchol kinematografie.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja vidim, ako tradicne, spor v preferenciach :-)
--------------------------------
Boli sme na to s krdlikom (vedlajsim produktom je fotka v LibimSeTi). Prvych 10 minut som mal kulturny sok - najma z toho, co sa deje, najma z heliovych hlasov (zjavne je to nejake nakazlive) hlavnych hrdiniek, a z toho, ze sa tam v podstate nic take intenzivne nedeje. Ale potom to bolo v pohode.

Musim povedat, ze taky pekny a statocny oddychovy vyplach mozgu som davno nemal - zabudol som, co som robil predtym, pocas i potom. Ale bolo to prijemne (imho prijemnesie nez legendarne megaakcnaky), aj ked si na to treba prudko zvyknut :-)

Pride mi to ako cisto zenska vec dotiahnuta do extremu. Taky Bond je klasika zanru - zeny sluzia na niekolko malo ulohy (ustanovene tusim na SlavCone ako stetka alebo femme fatale alebo dvojmetrova muzatka), v S&C su muzi v presne troch (ultra macho (scena v sprche alias reklama na gel), cista lama (Samanthin muz) alebo gayovia), pricom pre pribeh su temer vedlajsi. Product placementy sa hmyria (Bond ma Nokiu, zeny maju Louisa Vouittona). Akcne prvky su "ach, svet ide opat vybuchnut" vs "ach, odteka mi plodova voda" (hudba je prevazne identicka).

Ja sa nestazujem.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mozno by som nemal pri sledovani tak casto vrazedne a sebevrazedne sklony ak by aspon herecke vykony stali za viac ako dve fajky mocky.

Obvykle boli naozaj hodne neuprimne a afektovanost a prehananie z nich priam kvapkalo. Mozno je cielene publikum necitlive k normalnemu sposobu herectva a tak reziser donutil hercov pritvrdit a tvarit sa ako z ochotnickeho divadla v Suchej doline

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Aljen napísal:
Skoro som zomrel.


Neboj, vcera sme nasli objektivne horsi film - Forgetting Sarah Marshall. Ked pojdeme na to, rucim ti, ze na SvM budes s laskou spominat ako na vrchol kinematografie.

Ja ti nevim Karle, Kristen Bell vs. Horseface Parker... :ikonka01:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Najprv zhliadni FSM a potom hovor...to bol film o tom, ako crew isla na Hawai za producentove prachy, a producent sa im pomstil tak, ze ten film aj vyhodil na verejnost...

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Ja ti nevim Karle, Kristen Bell vs. Horseface Parker... :ikonka01:


Ked Kristen Bell, tak Veronica Mars a/alebo Reefer Madness, urcite nie henten... skvost.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Ked Kristen Bell, tak Veronica Mars a/alebo Reefer Madness, urcite nie henten... skvost.

Ano, ale ide o axiomu, ze aj utter dreck s Kristen Bell > masterpiece s Horseface of Horrors.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pozri FSM, pochopis.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
asi som muz ale neznasam ten serial uplne brutalne.blergh :ikonka05:

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som film zhliadol nedavno aj s vilou a zhodli sme sa obaja celkom jednoznacne na tom, ze to bola hovadina

mne to dalo uplne nic

serial som pred tym nikdy nevidel, isiel som do toho s cistou hlavou

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No film som zhliadla vo Wien ešte než prišiel sem,
šla som do toho s tým, že to bude jedna luxusná, šialená manhattanská módna prehliadka - čo moje očakávania aj splnilo v plnej miere (nehovorím len o svadobnom fotení teraz),
Dejovo - imho, seriál bol lepší.
Vtipnejší jednoznačne.
Ale toto bolo čisto o móde, značkách, nemyslím že to vôbec chcelo prezentovať reálny život, takže týmto smerom som to ani nehodnotila.
Ale ako módna prehliadka to u mňa má 9/10+bonusové body za otrepanie tej megalomanskej kytice Bigovi o hlavu. (Čisto vyzuálne pre mňa chuťovka - kostými vs.poletujúce kvetinky, NY, konec:)) - no čo, občas si môžem dovoliť aj prízemnú a hodnotne nulovú socializáciu seba samej, nie?)

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun