HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 3 ] 
Autor Správa

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zdravim, neviem ci tu takato tema uz niekedy bola, ak hej tak ma tam presunte prosim...

Asi mesiac ci dva dozadu som byvaval po noci dost dostipany...myslel som si ze komar, aj ked to bolo cudne, velmi vela stipancov a pomerne rychlo presli. Povysaval som celu postel a izbu a v pohode, preslo to. Vcera ale som ani nemohol zaspat, ako ma zas svrbelo cele telo - hovorim si, asi alergia, postel je pomerne nova, ktovie co za chemikalie pchaju do toho plysu...siel som do vedlajsej izby a zas v pohode, rano som uz ani stipance nemal. No pred chvilou som nasiel na posteli dve mrtve plostice (alebo zvlecene) a jednu malu nymfu...cize je to asi jasne...vsade citam ze svojpomocne sa toho zbavit je dost velky problem, jedine ze firmy specializovane, a aj to sa zvykne nepodarit...tak reku sa spytam aj tu...mate nejake skusenosti s tymto hmyzom?

Jedina pozitivna sprava z netu je, ze to neni zo spiny.

Kebyze v spravach uvidite ze "Mlady Bratislavcan sa obesil kvoli svrbeniu", tak vsetku zelenu farbu co najdete v mojom kompe odkazujem hostincu...

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ooh Juro velmi ti nepomozem ale co si pamätam ked som bol pred sto rokmi ako maly chlapec u brata naa intraku, trapil ich podobny problem a riesili to tusim nejak tak ze vyprasili bielizen, postriekali insekticidom vyprali a dokladne vyzehlili lebo teplo ich vraj zabija ci co. Je sice pravda ze oni potom nasli cely krrdel tych malych hoväd na balkone a to uz neviem ako vyriesili. Skus pozriet ci aj ty volakde v blizkosti nemas hejno alebo co. :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2006
Príspevky: 190
Body: 20
Bydlisko: In the shadows of Géwaudan

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
oo, nezavidim, lebo som zazila ...hnusne male prisery... brrr
mi sme to mali v starych posteliach, tak sme ich vyhodili a vsetko dokladne vystriekali (uz neviem presne cim) a pomohlo... ale vravim vsetko, kazdy roh izby, nabytok... to svinstvo sa schovavalo dokonca za obrazmi... a samozrejme vsetko vyprat zo skrin, vyprasit a dezinfikovat...

_________________
"Pohanská princezna v kožíšku vlčice..."


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun