HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 302 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andelika napísal:
a este......aj vam sa tak krasne zachytavali kosicky do vyplne rakiet?? :lol:


JO JO JO! :lol:

Nie je nic krajsie, ako ked v zapale hry plnou silou traite kosik a on akosi...neodleti :lol:
(ale tak zase, co by clovek cakal, ked rakety vyzerali tak, ze stali aj s kosickom mozno stopatdesiat korun... :P )

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som si dal bedminton minulý semester ako telesnú. Tam sa to hraje už normálne v telocvični, na body a na sieť. Pár hráčov je tam aj profíkov a poviem vám, niekedy som skoro umrel, je to strašná drina a aj keď sa to nezdá, človek sa nabehá ako magor. :)

A ani nehovorím, že keď som prvý krát vyfasoval za oponenta jedného pravidelných účastníkov ligy, bol som mu schopný vrátiť tak jedno podanie z troch. :)

Ale je to super šport, z raketových jednoznačne môj najobľúbenejší.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som skusal aj taku variantu, ze kosik som vymenil za penovu lopticku a pravdupovediac to bola celkom sranda. :lol:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr_Fixir napísal:
Ja som skusal aj taku variantu, ze kosik som vymenil za penovu lopticku a pravdupovediac to bola celkom sranda. :lol:


ja som to dokonca vyskusal s tenisovou...Ved clovek sa uci na vlastnej blbosti, no nie? :P
Takze, mala rada pre potencialnych hracov "badmintotenisu": Ak chcete hrat s badmintonovou raketou tenis, pripravte sa na to, ze na kazdu hru budete potrebovat novu raketu... :P

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran napísal:
ja som to dokonca vyskusal s tenisovou...Ved clovek sa uci na vlastnej blbosti, no nie? :P

Ah, takže nie som sama blbá.... 8) Tiež som to pár krát skúšala. Chúďa raketka...

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr_Fixir napísal:
V kazdom pripade netreba raketu pouzivat ako hokejku. :lol:

Heh, ked som bol maly tak sme ich presne na toto pouzivali... hrali sme v byte hokej na chodbe s bedmintonovymi raketami... sice sa po par rokoch polamali, ale co uz... :lol:

Inak bedminton ako taky je fest sranda, aj ked tenis mam radsej

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
je to riadna makacka........my hravame normalne v hale na body a pravidla vsetko striktne dodrziavame.......najlepsia vyvaracka je ked sa riadne bije a kosik lieta z jedneho konca na druhy a potom z neznamix pricin to jedneho omrzi a tak iba tukne a kosik leti kusocek za siet.......toto tak 5 krat po sebe a ide ma trafit slak......minule som hral dvojhru (normalne davame stvorhru) a to som skoro dushu vyplul ako som sa nabehal....a to sme hrali len zensky do 11.......sakra

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kedzme boh nam daroval skvely makky a priestranny travnik tak kazde leto davame s kamaratom na zahrade badminton frenzy - ziadna sietka ale obetavy maraton, somar..., a take srandy
clovek sa poriadne namaka a aj zabavi, a ani sa moc nezrani, hoci ani trojmetrove smykacky nie su vynimkou

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jasne.......

btw: co si myslite o hokejistox........ja ix poznam dost a to su tak olsovi xlapci ze to nieje pekne......ako moze byt niekto taky blby jak su oni........ale najdu sa aj normalni...ale len jeden z 1000..mozno

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
meloolem napísal:
jasne.......

btw: co si myslite o hokejistox........ja ix poznam dost a to su tak olsovi xlapci ze to nieje pekne......ako moze byt niekto taky blby jak su oni........ale najdu sa aj normalni...ale len jeden z 1000..mozno


Tak na to aby si bol vrcholovy sportovec casto nepotrebujes byt clenom Mensy :lol: Ale vidis aky su daktori blbi a penazi maju ako supek. :) No komu je lepsie...

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a to ma strasne hneva.......zoberme si ako priklad zigmunda palfyho.....to je uplny idiot ktory nevie nic......pocul som jednu historku o jeho sikovnosti..neviem nakolko je to pravda ale je to zwerina: Zigo si jedneho dna zadovazil video a rozhodol sa ze si ho zapoji.....a tak majstroval, zapojil a spustil......lenze co cert nexcel, obraz bol ciernobiely.....nasho zigo to nahnevalo a hybaaj s videom do obxodu reklamovat......nakoniec si to vydiskutovali a zigmund zistil ze xyba nieje vo videu ale v tom ze on ma CB televizor.........nuz tolko asi o inteligencii (hlavne) hokejistov......ale aj kamoshi niektori su hokejsti a niesu na tom bohvieako s myslenim a log. uvazovanim....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja mam jedneho celkom uspesneho hokejistu doma...a sice to nieje tela ako udajne Zigo,od inteligentneho cloveka ma taaaaaaaaaaaak daleko...
a celkovo,poznam dost vela sportovcov,ale ani o jednom jedinom sa neda povedat,zeby bol inteligentny

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak ono sa to da prisudit tomu, ze od malicka trenovali a tomu podriadovali vsetko. V skole im robili ustupky a pod. U nas ked bol minule v skole Kukumberg na nejakej akcii tak tam profky spominali ako aj s Hudecom a este dajakym hokejistom robili bordel na skole. A potom nam nemcinarka vravela ako ich nechavali prechadzat. Aj preto nemaju castokrat ani vseobecny prehlad. Aj taky Jagr si urobil maturitu pred par rokmi. :roll:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to ano.....aj ja som bol kedysi strashny hokeista (bohuzial :oops: ) a xodil som aj rok do hokejowej triedy.......takze viem ako to bolo.....shkola to bola iba taka aktivita popri hokeji....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
meloolem napísal:
to ano.....aj ja som bol kedysi strashny hokeista (bohuzial :oops: ) a xodil som aj rok do hokejowej triedy.......takze viem ako to bolo.....shkola to bola iba taka aktivita popri hokeji....



tak to funguje na kazdej sporotovo orientovanej skole...ked taku skolu dokoncis, mozes bud byt skvely v sporte a zarabat tazke prachy, alebo robit trenera- a to je asi tak vsetko, co sa da...
Ono to zase nie je sranda, namakat sa na vrcholoveho sportovca, ale je pravda, ze vtedy potrebujes mat v hlave iba dve vety:
1. My ideme vyhrat. Super je silny, ale my mame dobry mančaft a ja verim chlapcom.
2. Musime ist do toho na sto percent a hrat nasu hru, a...a....dakujeme fanusikom, ze su taki skveli

_________________
When in doubt, set something on fire!


Naposledy upravil Aldebaran dňa Ne. 12. Jún 2005, 22:02, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 302 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun