HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 31 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prečo si každý prúser odskáču židia (palestína sa neráta, tam sú agressors :lol: )
a prečo ich málokto má rád? a krestania k nim chovajú vskutku krestanskú lásku :P...veď Ježíš BOL žid!

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pretoze ich povazuju za zodpovednych za smrt Krista,a pretoze mali prachy pocas celej historie a darilo sa mi,a zavist je jeden z krestanskych citov,aj ked si to nepriznavaju.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa Št. 17. Mar 2005, 0:28, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pravdu máš, kolega!

ale veď smrť ježiša bola vec medzi židmi, nie???
žid kill žida. čo sa ja do toho oné, montovať budem. ece jarmulkou po ušoch dostanem 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zidia polozili zaklady krestanstva aj islamu. Teda, Islam vychadzal z ich poznania a z krestanskeho. Krestania zas maju cely stary zakon od zidov. A ano, Ježiš bol zid. Takze akakolvek neznasanlivost z pohladu viery je len cirocista sprostost zainteresovanych.

A ak to berieme globalne, tak Europu ovplyvnili dva systemy. Aristotelizmus a anticka filozofia a neskôr krestanstvo (ktore takmer zabilo anticku filozofiu). A kedze krestanstvo vychadza zo zidovskeho, tak k tomu niet co dodat.

Ak su neznasanlivosti mimo viery, tak neviem, lebo so zidmi nemam takmer ziadne skusenosti.


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja sa pripajam ku Klerikerovi. Ak ma niekto prachy a navyse je "otcom" nasho nabozenstva, automaticky je to ideal neresti a rezervoar zlych vlastnosti... A to sa da potom krasne vyuzit :P

Druha vec je, ze Zidom kazdy skace po hlave, lebo ich je malo- maju len jeden vlastny stat (keby niekto fakt buzeroval krestanov tak sa im hrnie na pomoc polka europy, lebo polka ma zmluvu s Vatikanom, a Bush by sa tam "v zaujme viery" natrepal tiez :P )

A ludia ich mozno nemaju radi preto, lebpo su uzernici a lakomci (ale to sa len vravi, ziadneho zida som este osobne nespoznal...)

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corwin napísal:
Ak su neznasanlivosti mimo viery, tak neviem, lebo so zidmi nemam takmer ziadne skusenosti.


Tak ja mám a sú to, vo všeobecnosti a pokiaľ nefrflú na palestínčanov, uplne košér :D ľudkovia... ale to je veľa inýc ľudí. len tuto ignác jánošíčko z voľajakej viesky je xenofóbny trkvas...

Islam je vlastne add-on krestanstva, lebo islam je postavený na tom, že aj ježíš bol prorok. ale Posledný prorok (zatial) bol Mohamed. Inak veria v rovnakého Boha...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2005
Príspevky: 63
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie je pravda ze krestania zidov nemaju radi, zato ze par ludi kt sa za krestanov prehlasuju ale pravda to nie je povazuje zidev za nieco nie dobre pre svet tak to nezovseobecnujte. a navyse si myslim ze zidia niesu oblubeni preto ze su sikovni. amerike sa staraju o biznis, 80% drzitelov nobelovych cien su zidia, mnoho vedcov bankarov atd su zidia taze je v tom podla mna len zavist

_________________
quantus tremor est futurus
quando judex est venturus


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jasne. lebo ked v stredoveku a často ani novoveku nesmeli mať židia hmotné majetky (pôda) tak sa učili. a tak nám v Európe vznikala skupinka síce bez pozemkov, ale inteligentná, vzdelaná a BOHATÁ... a to tí všetci trubirohovia nevzdelaní nevedeli zniesť :P

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.02.2005
Príspevky: 52
Body: 5
Bydlisko: City of glorious brotherhood

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corwin napísal:

A ak to berieme globalne, tak Europu ovplyvnili dva systemy. Aristotelizmus a anticka filozofia a neskôr krestanstvo (ktore takmer zabilo anticku filozofiu). A kedze krestanstvo vychadza zo zidovskeho, tak k tomu niet co dodat.
.


Takze ich nemaju radi lebo zabili Anticku filozofiu :lol:
Ale myslim ze vo vseobecnosti u nas ich nemali ludia radi preto ze mali peniaze a poziciavali na uzeru (ak to teda nie je silne slovo).

Ale nemajte boja amerika uz si svoj Izrael ubrani...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fakt to nechapem celkom mily typci pokial nehystercia kvoli kooser veciam,

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Presne kvoli tomu, co sa uz spominalo: boli vzdelani, vedeli sa obracat, (vraj) uzernicili, (vraj) sirili mor a choleru a ine mile veci, otravovali studne, robili peniaze a kuli si svoje pikle zavreti v getach, plus oblacik tajomstva....plus nevzdelani zvysok sveta si podla toho (mediami tlaceneho nazoru ;-)) urobil o nich obraz...


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Proste si ich zobrali na musku.Ludia si zvyknu vytvarat svojich nepriatelov a maju potrebu mat niekoho,koho by vinili za svoje neuspechy ,ci neuspechy spolocnosti.Vid 3 risa.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kleriker ma pravdu a antisemitizmus je tu tak zakotveny ze casto je chybne tolerovany aj u inak nerasistickej casti populacie

_________________
Blep


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Proste si ich zobrali na musku.Ludia si zvyknu vytvarat svojich nepriatelov a maju potrebu mat niekoho,koho by vinili za svoje neuspechy ,ci neuspechy spolocnosti.Vid 3 risa.


Absolutny suhlas. Ludia potrebuju niekoho na koho si mozu ponadavat, pripadne na kom si mozu vybit frustraciu. No a Zidia boli vzdy po ruke.

Ale je fakt, ze tento "narod" (to ci su narod alebo nie je na osobitnu debatu) si toho v historii vytrpel uplne najviac. Ma az fascinuje, ze nech uz sa vyskytne akakolvek konspiracna teoria (naposledy kauza Skupinka nasho tiezpremiera), vzdy tam hraju urcitu ulohu Zidia. To si potom obcas clovek kladie otazku, ci to nebude do urcitej miery opravnene. Ved si zoberte, ze ovladaju mnohe najvacsie firmy, dolezite politicke posty, media,... plus k tomu pridajte ich prirodzenu sudrznost a urcitu tajomnost a mate idealneho obetneho baranka.

Na druhej strane, tam kde su Zidia v postaveni vacsiny (Izrael) sa mnohokrat spravaju skoro rovnako ako Nemci v obdobi 3. rise.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
To si potom obcas clovek kladie otazku, ci to nebude do urcitej miery opravnene. Ved si zoberte, ze ovladaju mnohe najvacsie firmy, dolezite politicke posty, media,... plus k tomu pridajte ich prirodzenu sudrznost a urcitu tajomnost a mate idealneho obetneho baranka.

Na druhej strane, tam kde su Zidia v postaveni vacsiny (Izrael) sa mnohokrat spravaju skoro rovnako ako Nemci v obdobi 3. rise.

akoze fasa! dobry postreh,

proste no uzemi inych statov su "kludny" ale na uzemi Izraela su ehm - ako ostatny.
"obetny baranok: - jj, ich zivotny styl (ci ako to nazvat) priam nabada druhych (zavistlivych) na to aby ako prvu skupinu ohrozenia brali prave uspesnych zidov....

Inac - momentalne Izrael zacal (opat raz) rusit svoje "osady" , som zvedav na kolko im to vydrzi ....... (cca do 1.teroristickeho utoku)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 31 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun