HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2
Autor Správa

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som bol tiez za viac propagandy a za jemnejsiu upravu dizajnu. mozno to je len moj subjektivny nazor, no ladenie do bledozelenej a zelenej nie je prave to najstastnejsie riesenie (zda sa mi to nevyrazne a navyse nedokazem si to asociovat s atmosferou nejakej RPG taverny alebo hostinca).
Chat nie je zly napad, no pravdepodobne Yegon ma v zmluve o webhostingu klauzulu, ktora ho zakazuje (hoci pokial nebude prilis frekventovany, tak by to malo byt v pohode).

reklama na stranke.. pokial by jej nebolo privela a navyse ziadne popupy, tak sa da zniest:)

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja som nemyslel platene ako ze bez zaplatenia nemozes ist dalej - ale nieco ako sponzorske dary. Inak nie som ani proti reklame - ibaze to uz je pravne zlozitejsie si myslim a na cas dost zatazujuce najme pre orga takeho fora....iba som mal myslienku.... :roll:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
Tu je nejak živo a švitorivo a tak rôzne :D... Až ma to skoro rozplakalo :) ... Ale vážne- najprv k tomu komentovaniu skrz fóra (skoro som tam napísala skrz fóry- som dnes trošku mimo ): No neviem, nechce sa mi hrabať v príspevkoch, ale ktosi napísal, že by tam prispievalo veľa "anonomných"- s takýmto prístupom by to potom nebolo nič moc... Mne osobne anonymní ani trochu nevadia. Ale to je zase len môj uhol pohľadu, že tí anonymní by u dielka mohli posunúť diskusiu niekam inam, hlavne keď sa tu medzi sebou už asi dosť poznáte ( ja neviem, ja tu niesom dlho :) ) a to by hodnotenie mohlo trošku ovplyvniť... Ale v zásade mi to nepríde až taká zvrátená možnosť, len naozaj netuším čo by z toho za koťuhu mohlo vzniknúť ... Potom chat: (práve som sa pokúsila pokrižovať, ale veľmi rýchlo som tú myšlienku zavrhla :) ): To vážne nemusím, ale ak by sa to sem dať dalo, zrejme by to tu mohlo pomôcť, hoci ja to ako čosi prevratné nevidím, bo sú tu už fóra...Komercia v hostinci: Hmmm, tak do tohto ti nebudem hovoriť, lebo to je tvoja stránka a ty sám vieš prečo ju robíš a ako ju chceš robiť. Osobne by mi tu nevadila, koniec koncov v každej poriadnej krčme máš podpivníky s nápisom piva, čo tam čapujú a chladiaci box na istý hnedý nemenovaný nápoj- pokiaľ to nebude otravné a absolútne nevkusné a len to doplní atmosféru stránky, tak by sa to zvládlo. Ale to je vec, o ktorej si rozhoduješ ty... K farbe stránky: Ja zelenú milujem, potom ešte striebornú a tyrkysovú- a veď to má byť elfský hostinec a nie žiadny pekelný chliev :ikonka04: !!!! Aj keď trochu výraznejšie by to teda mohlo byť :) ... K novým autorom a takým veciam.... NIč ti nesľubujem, spýtať sa môžem... Ja mám tiež skúškové!!!- Čo je skvelá výhovorka ako sa vyhýbať hocijakej zodpovednej činnosti!!! :P


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čo sa chatu týka: chat nebude. Teraz, ani v blízkej budúcnosti. Dôvodov je niekoľko, ti najdôležitejšie:
a) technické zabezpečenie a z toho vyplývajúca cena
b) návštevnosť (pokusy už boli - keď na chate visia maximálne dvaja ľudia v danú chvíľu, nestojí to za to)

Volsung napísal:
tiez to trochu ozivit aj po grafickej stranke.

Cyric napísal:
mozno to je len moj subjektivny nazor, no ladenie do bledozelenej a zelenej nie je prave to najstastnejsie riesenie (zda sa mi to nevyrazne a navyse nedokazem si to asociovat s atmosferou nejakej RPG taverny alebo hostinca).

Čo sa týka toho dizajnu, určite tu postupne pribudnú nejaké skiny pre hlavnú stránku (a možno aj pre fóra). Ja ale bohužiaľ nie som grafik, ani dizajnér a preto značne pochybujem, že by som vytvoril niečo prevratné. No zrejme to spravím tak, že zverejním nejaký ten tutorial, ako pre hostinec tvoriť nové skiny (v praxi, ak ovládate CSS, dokážete to) a teoreticky poskytnem pre verejnosť aj tie stvorené vami. Tak snáď to pomôže.

Nightfall napísal:
ad reklama: Mozem sa spytat co ti vadi na predstave komercneho Hostinca?

Dve veci. Jednak môj osobný odpor (ja som vždy chcel malú, milú stránku plnú ľudského tepla) a jednak to, že "zkomercionalizovanie" by malo za následok omnoho väčší záväzok z mojej strany a omnoho viac oficiálnosti, ktorej som sa doteraz s takým úspechom vyhýbal. V skratke, zodpovednosť ma ľaká. :) Ak som už ale raz písal, zrejme sa tomu nakoniec aj tak nevyhnem.

Moje podmienky, z ktorých by som sa zrejme ale nedal tak ľahko ukecať, by boli nasledovné:
a) tématicky zapadajúca reklama
b) inteligentná reklama, ktorá neotravuje
c) maximálne štandartné bannery a textové reklamy (reklamné články), žiadnu inú formu by som zrejme nebol ochotný tolerovať

A poviem ti, mať také podmienky a snažiť sa zohnať si sponzora nie je vždy najjednoduchšie. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:

Nightfall napísal:
ad reklama: Mozem sa spytat co ti vadi na predstave komercneho Hostinca?

Dve veci. Jednak môj osobný odpor (ja som vždy chcel malú, milú stránku plnú ľudského tepla) a jednak to, že "zkomercionalizovanie" by malo za následok omnoho väčší záväzok z mojej strany a omnoho viac oficiálnosti, ktorej som sa doteraz s takým úspechom vyhýbal. V skratke, zodpovednosť ma ľaká. :) Ak som už ale raz písal, zrejme sa tomu nakoniec aj tak nevyhnem.

Moje podmienky, z ktorých by som sa zrejme ale nedal tak ľahko ukecať, by boli nasledovné:
a) tématicky zapadajúca reklama
b) inteligentná reklama, ktorá neotravuje
c) maximálne štandartné bannery a textové reklamy (reklamné články), žiadnu inú formu by som zrejme nebol ochotný tolerovať

A poviem ti, mať také podmienky a snažiť sa zohnať si sponzora nie je vždy najjednoduchšie. :)

:ikonka19: :ikonka19: :ikonka19:
A aj preto ta mam rad Hostinsky a aj preto je Hostinec najlepsie forum. Komerciu tiez nemam rad, ale to viete.
A tie skiny by bolo fajn aj na hlavnu stranku aj na fora.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a co ma spravit clovek, ktory ti chce anonymne prispiet ako darca? - mozno by si bol prekvapeny a peniazky by si mohol invsetovat do zlepsenia....cien...fun a podobne - podla mna by ta nieco len napadlo.

tu nejde o to ci na to mas peniazky, alebo ci by si citil vacsi zavezok.....ide o to ze ci pri tomto vedeni - tak ako to je - su ludia, ktory by ta mozno podporili v ramci moznosti. napriklad v mojom pripade by som ti bezproblemov venoval 2 percenta z mojich dani, alebo obcas pri nejakom dobrom zisku by som si spomenul na hostinec a hodil tam nejaku 500sk, ale niekto v ramci svojich moznosti by mohol trebars aj 50tku.....

ty by si potom mohol capovat lepsie pivko,,,,,robit nejake hry, sutaze a pod....

inak este sa mi nestalo aby som daval a ludia odmietali - respekt.... :wink:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
teraz ma napadlo, možno by nebolo od veci spraviť aj systém komentovania poviedok / básní cez fóra. Čo si o tom myslíte? Pomohlo by to?)


Ja si myslim, ze asi hej. Aj ked by to urcite znamenalo narast anonymov. To ale, ako napisala Frigg, nemusi byt na skodu, kedze taky anonym ma mozno ehm...objektivnejsi pohlad na tie dielka(totiz, niektore veci sa jednoducho toleruju viac, ak daneho cloveka clovek pozna...) a mohlo by to byt pre autorov prospesnejsie.
Ja osobne by som taky system uvital

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko: aby si Hostincu mohol odvdzat 2% dani to by sa najprv musel zaregistrovat ako obciankse zdruzenie, pripadne nieco take :)


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ad nightfall - ja viem....citaj dalej :wink: to bolo nieco ako indicia hihihihihi

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inak ked tak o tom rozmyslam, ta registracia by tiez nemusela byt zly napad. Si to predstavte: Obcianske zdruzenie Hostinec u Stareho Elfa :lol:

Pripadne ked je stranka registrovana neviemkde, tak sa daju clanky, ktore by sem ludia davali uvadzat ako oficialna publikacna cinnost :)


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ad nightfallllllllllllll- looooooooooooool, si ma prijemne pobavil, publikacna cinnost by mi stupla na riadne cislo hihihihi nehovorim o inych pulikantoch...... :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun