HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto je diskusia ku článku Elfský kit Bladesinger. Aký je váš názor? Súhlasite s autorom? Vyjadrite sa ľudia!


_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
IMHO se zde autor dopustil malé ale důležité chyby v překladu
v english příručce stojí:

Even when they have run out of spells, Bladesingers will fight one-handed or with both
hands on their single-handed weapon. To do otherwise negates all bladesinging bonuses.

To znamená:
Dokonce i když jim dojdou kouzla, Bladesingeři bojují jednoruč nebo s oběma rukama na jejich jednoruční zbrani. Pokud jednají jinak, negují všechny bladesingerovské bonusy.

Takže se v komentáři diví právem  :D  :P


Hore
   

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cituji>
Citácia:
Bladesinger bojuje jednoruč, maximálně chytne druhou rukou standardní jednoruční zbraň. To samozřejmě neguje všechny bonusy bladesongu

(To se mi zdá trochu přitažené za vlasy - právě některé prvky z japonských bojových umění, která si víceméně ztotožňuji z Bladesongem se řeší obouruč, právě díky speciálnímu pohybu a vysoké obratnosti - pozn. Překladatele).

Nechápu na co narážíš. Překald je téměř doslovný a odpovídá tomu co jsi napsal.  Poznámkou jsem myslel že to že by baldesinger měl bojovat obouruč, s jedenapůlruční nebo speciálně uzpůsobenou zbraní. ale to je jedno.


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
Měl jsem na mysli větu: Bladesinger bojuje jednoruč, maximálně chytne druhou rukou standardní jednoruční zbraň. To samozřejmě neguje všechny bonusy bladesongu Která ve mně vzbudila dojem, že je myšlena tak, že když Bladesinger chytne jednoručku obouruč, tak přijde o své bonusy. Což není pravda. Proto jsem ji opravil na Pokud učiní jinak ... S poznámkou v závorce souhlasim, podle mě by mu to mělo byt umožněno když používá právě tebou zmíněný bastard nebo třeba katanu a tak. Dvojručák už je podle mě moc a jiné obouruční než mečové zbraně mi k němu IMHO moc nesedí.  
Podle mě se v pravidlech vypichujou ty jednoručky hlavně kvůli tomu aby Bladesingerovi vždycky zůstávala volná ruka pro kouzlení. Proto by podle mě měl používat zbraň kterou může udržet v jedné ruce - bastard no problem, ale dvouručák...  :o


Hore
   

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ona ta věta dává smysl ať dle tebe tak i mě :)

Mimochodem dvouručák je široká specifikace a jednou rukou se chytit dá uplně stejně jako bastard.


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
Nic ve zlym, ale  já tu tvou větu pořád nechápu  :o  :cry:  

JJ Třeba takovou Daikatanu bych bral, ale s velkym dvouručákem už se jednoruč bojuje špatně, teda pokud nejsi pan Podbipieta z Myszibrziesek  :D (snad jsem to napsal aspoň trochu dobře)


Hore
   
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 6 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun