HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 64 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Autor Správa

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
suhlasim s tym, ze scenar je dost zly. bolo to dost nudne, chcelo sa mi spat, bola som hladna... ale bol to pre mna vizualny zazitok.
pacili sa mi  Anakinove  „temné, zlé, strašne cool“ pohľady niekam za kameru, cele to prostredie, suboje (vsetky,najlepsi bol Obi Wan vs plechovka), R2D2 (ten robot je jednoducho funny).

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
shady napísal:
suhlasim s tym, ze scenar je dost zly. bolo to dost nudne, chcelo sa mi spat, bola som hladna... ale bol to pre mna vizualny zazitok.
pacili sa mi  Anakinove  „temné, zlé, strašne cool“ pohľady niekam za kameru, cele to prostredie, suboje (vsetky,najlepsi bol Obi Wan vs plechovka), R2D2 (ten robot je jednoducho funny).


za kameru kukal že: Kedy mi date čipsy, pan režiser...???? ja opička, ja rad čipsy :lol:  :lol:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Milujem tvoju recenziu! A práve som ti dala 5 bodov, hoci tam máš zopár chýb.... Muahahaa, okej, prečo som VTEDY nevidela, ako Lucas zbabral svoje milované SW? No čo už...

<3

P.S.: Ja viem, že som 100 rokov za opicami, keď to teraz pozerám a čítam (pozerala a čítala som to aj predtým, len aby bolo jasno). No ale treba si pripomenúť aj staré.... veci.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 165
Body: 6
Bydlisko: do na Košicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hroza, des a ...... ANALKIN  :lol: - 3 pozy - rozmyslajuca, desiva a desivejsia (to uz prekonal aj Orlanda Blooma ktory dokaze len 2 ksichty) tak z toho nemozem, to bolo nieco hrozne, este za to mu aj zaplatili ? Lucasove dialogy su kapitola sama o sebe .... ale pre popcornzrutov je to dobre, hlavne ze zaplatili listky a Lucas je zas o nieco bohatsi  :wink:


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 64 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun