HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 64 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto je diskusia ku článku Star Wars: Pomsta Sithov. Aký je váš názor? Súhlasite s autorom? Vyjadrite sa ľudia!


_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zda sa mi, alebo Čubaka a jeho kamaráti vyzerajú na tej fotke ako trpaslici z Icewind Dale? :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No víš už co tě čeká na stretku Annune - dolámané nohy!
Mě se film líbil a nadhodím jinou "recenzi".
Přesto nezbývá než s Annunem souhalsit.
Ale přesto je to skvělý film.
Mě osobně tedy nejvíce přesvědčil Hayden!


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
No víš už co tě čeká na stretku Annune - dolámané nohy!
Mě se film líbil a nadhodím jinou "recenzi".
Přesto nezbývá než s Annunem souhalsit.
Ale přesto je to skvělý film.
Mě osobně tedy nejvíce přesvědčil Hayden!

Tú recenziu rád prijmem.

Tie nohy nie. :)

Hayden bol vskutku ok, značne vyrástol od svojho Teenage Mutant Anakin, čo predviedol naposledy.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.09.2004
Príspevky: 206
Body: 5
Bydlisko: dublin/bb

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
annun, vyborna recenzia, splhol si si u mna :ikonka19:

_________________
www.rpg.sk
Slovensko-český portál venovaný stolným RPG hrám
rpginspirations.blogspot.com
Find your RPG inspiration here. One idea a day.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Heh, nemyslim si, ze by ti niekto nohy lamal :) Kazdy mame iny pohlad na SW, ci novu trilogiu, alebo len posledny diel. Mozno mam stastie, ze pri prvom sledovani filmu, ani nehladam - resp. kaslem na vsetky hovadiny, ktore autori vyrobia. Na druhej strane, sam si napisal, ze SW su vlastne rozpravka a v rozpravke je mozne vsetko (takze aj hlucne vybuchy a bzucanie motora vo vesmire, vsak corwen :) a dalsi - a mimochodom co sa tyka tej uvodnej bitky, ta sa odohrava vo vrchnej vrstve atmosfery).

Nazor je nazor, a ja urcite ten film budem za svoj zivot vidiet este x-krat, tak ako ostatne casti SW sagy (nechcite vediet kolkokrat, radsej :) )

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
Na druhej strane, sam si napisal, ze SW su vlastne rozpravka a v rozpravke je mozne vsetko (takze aj hlucne vybuchy a bzucanie motora vo vesmire, vsak corwen :) a dalsi - a mimochodom co sa tyka tej uvodnej bitky, ta sa odohrava vo vrchnej vrstve atmosfery).

Nelogické okamihy ešte dokážem prehltnúť (aj keď priznávam, niekedy to bolo ťažké :) ). Som ale alergický na stupídne dialógy a podivne splátaný dej, ktorý sa silou - mocou snaží logicky predchádzať starým SW a pôsobiť ako psychologická dráma, pričom sa mu to ale absolútne, absolútne nedarí.

Film určite mal svoje svetlé stránky. No bolo ich málo. A napríklad oproti takému filmovému LOTRovi nestojí absolútne za nič (a to nie som ani trikrát veľký fanúšik LOTRa. Naozaj, naozaj sa mi páčila len prvá časť).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Dalcor napísal:
No víš už co tě čeká na stretku Annune - dolámané nohy!
Mě se film líbil a nadhodím jinou "recenzi".
Přesto nezbývá než s Annunem souhalsit.
Ale přesto je to skvělý film.
Mě osobně tedy nejvíce přesvědčil Hayden!

Tú recenziu rád prijmem.

Tie nohy nie. :)

Hayden bol vskutku ok, značne vyrástol od svojho Teenage Mutant Anakin, čo predviedol naposledy.

Teď jde o to jestli to nebyl úmysl? Mimochodem nemáte někdo ten seriál ve kterém vystupoval, já viděl pár dílů a hodně se mi to líbilo.

Jinak jak jsitě víte už je na webu cdčko. Zo je hrůza. Ukradené při závěrečném stříhání.


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Každý může mít svůj názor ... má na to právo i když někdy je to fakt na zlámání nohou :ikonka49: ... radši si počkám na recenzi od dalcora ... ale musim souhlasit že soundtrack byl výbornej :lol: ... a obi byl skvělej!

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tohle je recenze podle mého gusta a já už psát žádnou nebudu, protože takhle to fakt nenapíšu:
http://rometotalwar.phorum.cz/viewtopic.php?t=687


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
Deti moje, musím podržat annuna, kedže som sedel na tom predstavení neopakovatelnom o 2 sedadlá dalej........, a mal som fakt problémy nevybuchnut smiechom v tých najnevhodnejších scénach, typu citové výlevy hormonálne nevyrovnanej amidaly, pri ktorých všetky tučné američanky určíte plakaly ako o preteky, a osobne je mi velmi lúto, že nerozvinuli charakter bezduchých klonov-vojakov tak dobre, ako to bolo v animovanej verzii, oni ho nerozvinuli vobec.......škoda!
Joda bol skvely, a lúto mi je, že okrem jedinej scény, nebol daný vobec žiaden priestor márnemu boju mladých jediov o svoj holý život,.........ked ich všeckých išli skánrit......, už len pridaním týchto naturalisticky stvárnených scén by film získal akúsi umeleckú kvalitu! :twisted:


Hore
   

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.09.2004
Príspevky: 206
Body: 5
Bydlisko: dublin/bb

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Anonymous napísal:
Deti moje, musím podržat annuna, kedže som sedel na tom predstavení neopakovatelnom o 2 sedadlá dalej........, a mal som fakt problémy nevybuchnut smiechom v tých najnevhodnejších scénach, typu citové výlevy hormonálne nevyrovnanej amidaly, pri ktorých všetky tučné američanky určíte plakaly ako o preteky, a osobne je mi velmi lúto, že nerozvinuli charakter bezduchých klonov-vojakov tak dobre, ako to bolo v animovanej verzii, oni ho nerozvinuli vobec.......škoda!
Joda bol skvely, a lúto mi je, že okrem jedinej scény, nebol daný vobec žiaden priestor márnemu boju mladých jediov o svoj holý život,.........ked ich všeckých išli skánrit......, už len pridaním týchto naturalisticky stvárnených scén by film získal akúsi umeleckú kvalitu! :twisted:


spoiler:
Tak tak, to je asi jedina scena, ktora mi tam chybala, ako Anakin vyhlusi detvaky ako na bitunku, aj ked to by asi Lucasovi nepreslo, nech zije politicky korektna Amerika...

_________________
www.rpg.sk
Slovensko-český portál venovaný stolným RPG hrám
rpginspirations.blogspot.com
Find your RPG inspiration here. One idea a day.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.04.2005
Príspevky: 74
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Star wars su jedny z nasterilnejsich sci-fi filmov, v celej sage sa skoro nevyskytne kvapka krvi. Aj preto dostali vsetky epizody SW okrem trojky velmi mierny rating: PG /parental guidance suggested/ Takze o "jatkach" v hviezdnych vojnach nemoze byt ani reci. To by uz tak dobre nezarabali: Lucas asi vie, co robi

_________________
[Running] Okay, so what am I doing? [Sees man also running] I'm chasing this guy. [Man shoots] Nope. He's chasing me. / Memento, 2000 /


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuz tak som si to pozrel 2x, tentokrat v klude domova a skusal som sa na to pozrat cez Annunove vytky - nepomohlo :)

Tak za prve, ta premena nebola az taka rychla, za druhe z historie vieme, ze Jediovia az prilis lahko podliehaju temnej strane - tazko jej odolat, a preto ta disciplina v radach Jediov, a povedzme si Anakin (hmm Annun - Anakin, nie ste vy pribuzni? :) ) nebol prave prikladom vsetkych ctnosti. I ked pravda, podat sa to dalo i lepsie, ale Lucas je Lucas.
Dalsia vec, na Obiho mame zrejme iny nazor, myslim si, ze jeho uloha bola zvladnuta vcelku dobre.
Co sa tyka McDiarmida a Haydena tam sa zhodneme, ale ono McDiarmida bol dobry ako cisar uz v 6-ke.
Bez dabingu = omnoho lepsie.

A este jednu vec som si uvedomil pri 2. zhliadnuti. Darth Maul sa mi s odstupom casu javi ako lepsi "padouch" (samozrejme co do vizoru) ako Vader. :) Ale co uz narobim, ved cervena a cierna su moje oblubene farby...

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mam lentaku malu otazocku ohladom sveta SW , filmu na adresu MickTheMaga a jeho prispevku.
Moja otazka znie: preco, ked Jediovia prilis lachko podliehaju temnej strane , ja ich ovela viacej ako Sithov ??? Vo filmoch su na temnej strane len traja ( Cisar, Dark Vader, Dark Maul ). Preco ked je to take lachke ich nezbalil Palpatin viacerych ?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 64 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun