HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto je diskusia ku článku Ak by som bol hostinským.... Aký je váš názor? Súhlasite s autorom? Vyjadrite sa ľudia!


_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
nemam slov Vzneseny!
stale este ma dokazes prekvapit:)

sice ta tentokrat (znova) nepotesim a nenapisem ti co a ako, ale velmi sa mi tento tvoj napad paci;)
a zabudol si spomenut, ci dotycna osoba dostane k tej zastere aj taky krasny sexi modry klobucik;)

skoda ze sa neda toto forum booknut:)


Hore
   


Odpoveď s citáciou
Stránka je fajn, ale povedzme, že na môj vkus málo živá alebo tak niečo... Možno mi tu chýba viac autorov a hlavne viac štýlov- niekedy mi veci čo tu čítam prídu také dosť rovnaké, ale to nemyslím v zlom na autorov, dajú sa tu nájsť aj fajnové skvosty... Len tú rôznorodosť a experimenty by to chcelo :) .. Možno to je trochu tým, že sa tu tak neuveriteľne málo komentuje- spätná väzba autor- čitateľ je tu pomaly na bode mrazu, čo ma mrzí, lebo tie experimenty môžu vznikať aj na základe komentárov- tak vznikla dvojpoviedka Klec, u ktorej zosmolil prvú časť Járin a druhú ja, prípadne tak sme vytvorili takú fakt zvláštnu dohodu s jedným neznámym tvorom, že píšem z času na čas básne do internetového románu na pokračovanie ( úplne úžasného!!!), ktorý je ešte nedokončený a ktorý ma v každej časti nanovo prekvapí... Jednoducho tu je málo komentovania a málo nových autorov- chcelo by to trochu zmeny aj v tomto. Trochu ľudí motivovať, že to stránku pohne dopredu. Možno by to chcelo aj články z iných oblastí ako sci-fi a fantasy, napr. som tu postrehla málo vecí o hudbe a všeobecne také príhody zo života annunovho by nemuseli byť tiež celkom od veci :P ... A ja vážne neviem, čo ešte- možno tak nasadiť poviedky od Chlíva, ale to neviem, či by si sem dal :ikonka04: - za všetko hovoria názvy Dementní cyklista, Polila se benzinem ale byla šťastná, Tys mu vážne rozbil lebku a tak... Toho si pozri na nokturne ak sa chceš zvíjať od smiechu na absolútnej absurdite... Bolo by to určite o moc inšie ako veci tu. :P Na fórach je síce dosť živo, ale možno by to chcelo preniesť aj do iných sekcií stránky.


Hore
   

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Celkom suhlasim s Friggom...len si tak celkom neviem predstavit, ako by hostinsky do tohto mohol zasiahnut...Predsa len, komentovat musia ludia, a nie hostinsky...Ale je pravda, ze sa komentuje malo, a ked uz, tak sa maximalne povie: "Pacilo sa mi to" alebno "nepacilo sa mi to" a to nepomaha...Ale ako som povedal, fakt neviem, co by s tymto hostinsky mohol robit( Annune, skus im ponuknut drink zdarma za kazdy komentar, mozno to pomoze :lol: )

A este by som pridal nejake nove kvizy a testy a podobne srandicky(odkedy som tuto stranku objavil, su tam tri a furt tie iste)- to napriklad mne osobne dost chyba.

A tiez by som spravil tie volitelne skiny, co Annun tak dlho sluboval ze budu...

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 147
Body: 5
Bydlisko: LM
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no mne neostava nic ine ako suhlasit...
Ale za nas co infantilnych a vecne hravych by som navrhla mozno nejaku dalsiu online hru... nieco mile pekne jednoduche ale co by to malo byt, to neviem :)

hm, a keby som bola hostinska, asi by som vyrobila napojovy listok :wink:


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
ciao...ja som len chcela, ze by si mohol zmenit look stranky,lebo ten ehm pretiahnuty elf na kraji sa mi osobne nepaci....len tolko


Hore
   

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je Lockwoodova dryada!!!! :lol:

Annunko co tymto vlastne sledujes? :ikonka15:


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja si myslim, ze by stranke mohlo pomoct trochu komercie :) Neviem sice aku ma navstevnost a reklamny potencial, ale mozno by stalo za to skusit oslovit nejake vydavatelstva, obchody,... Hostinec trochu reklamy nezabije, a dali by sa tak ziskat nejake ceny do pripadnych sutazi, alebo odmeny pre autorov clankov,...


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ked uz sa do toho zabrda tak kolky viete ze annun za to aby ste sa tu mohli salit plati? ja som to donedavna nevedel tiez a tak ma napadlo raz za cas mu zrobit zbierku na pieskovisko...potom by mozno bolo na odmeny a mozno aj na ceny pre hocikoho a bolo by to aj korktne - podla mna....

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko: To si dovolim nesuhlasit. Platene diskusne forum (pretoze to je co navrhujes) nema sancu prezit.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale ma dobry napad aspon raz za cas dobrovolne prispiet

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
O tom raz bola s Annunom debata a pokial sa dobre pamatam, skoncilo to tak, ze by v mihu klesol ,,traffic". Platenie automaticky odozenie ludi. Ja by som bol tiez odohnany.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak, niečo sa tu už nazbieralo, takže hopsasa reagovať. :)

Frigg napísal:
Stránka je fajn, ale povedzme, že na môj vkus málo živá alebo tak niečo... Možno mi tu chýba viac autorov a hlavne viac štýlov- niekedy mi veci čo tu čítam prídu také dosť rovnaké, ale to nemyslím v zlom na autorov, dajú sa tu nájsť aj fajnové skvosty... Len tú rôznorodosť a experimenty by to chcelo :)

Toto sa bohužiaľ ťažko mení. Nie je v mojej moci ľuďom určiť, čo majú písať, keďže fungujem na bázi dobrovoľných príspevkov a momentálne už bohužiaľ nestíham sledovať ostatné servery zamerané na amatérsku tvorbu a sám oslovovať autorov. Ak by sa ale niekedy našiel niekto, kto by toto bol ochotný robiť (a samozrejme, mal by na dobré veci "nos"), určite by to bolo pozitívne.

Uvidíme.
Frigg napísal:
.. Možno to je trochu tým, že sa tu tak neuveriteľne málo komentuje- spätná väzba autor- čitateľ je tu pomaly na bode mrazu, čo ma mrzí, lebo tie experimenty môžu vznikať aj na základe komentárov

Toto je určite pravda, bohužiaľ ma nenapadá žiadne riešenie, ako to napraviť. Návrhy? (teraz ma napadlo, možno by nebolo od veci spraviť aj systém komentovania poviedok / básní cez fóra. Čo si o tom myslíte? Pomohlo by to?)
Frigg napísal:
Možno by to chcelo aj články z iných oblastí ako sci-fi a fantasy, napr. som tu postrehla málo vecí o hudbe a všeobecne také príhody zo života annunovho by nemuseli byť tiež celkom od veci

Sekcia o hudbe sa plánuje už veľmi, veľmi dlho, bohužiaľ nemám autorov, ani materiál. Je ale pravda, že som v tomto nič veľmi nepodnikol. Skúsim vyhlásiť nejaký ten "konkurz" na autorov a uvidíme, možno sa niekto chytí. :)
Frigg napísal:
Na fórach je síce dosť živo, ale možno by to chcelo preniesť aj do iných sekcií stránky.

S týmto si dovolím trochu nesúhlasiť. Fóra su tú hlavne na to, aby sa na nich diskutovalo, teda aby sa zapájali aktívne užívatelia. Stránka tu je preto, aby sa prezentovali články a diela, teda aby sa zapájali prispievatelia / redaktori. To sú dve odlišné veci.
Aldebaran napísal:
A este by som pridal nejake nove kvizy a testy a podobne srandicky(odkedy som tuto stranku objavil, su tam tri a furt tie iste)- to napriklad mne osobne dost chyba.

Jediný môj dôvod na absenciu noviniek z tejto oblasti je nedostatok matierálu od vás a nedostatok času tvoriť z mojej strany. Ale určite to je dobrý nápad.
Aldebaran napísal:
A tiez by som spravil tie volitelne skiny, co Annun tak dlho sluboval ze budu...

Na toto sa myslí, bude to. Bohužiaľ, začína skúškové. :) Takže skôr neskôr ako skôr. :)
Sad Silence napísal:
Ale za nas co infantilnych a vecne hravych by som navrhla mozno nejaku dalsiu online hru... nieco mile pekne jednoduche ale co by to malo byt, to neviem

Davano sa bude prerábať (aj keď to asi nemáš na mysli), nik ale nevie kedy, lebo to bude chcieť z mojej strany značnú časovú investíciu. Je to ale určite na "agende". Čo sa iných hier týka, neviem si predstaviť, že by som momentálne niečo zbúchal sám, obávam sa. :?
Anonym napísal:
ciao...ja som len chcela, ze by si mohol zmenit look stranky,lebo ten ehm pretiahnuty elf na kraji sa mi osobne nepaci....len tolko

Ako som už písal Aldebaranovi, časom určite aj na hlavnej stránke pribudne niekoľko voliteľných skinov.
Morwen napísal:
Annunko co tymto vlastne sledujes?

Myslím, že som to napísal celkom jasne. Zaujímajú ma názory ľudí okolo, pretože si myslím, že v momente, keď to tu upadne do letargie a veci sa prestanú meniť, umrie to tu. Tak sa pýtam, čo by ste radi.
Nightfall napísal:
Ja si myslim, ze by stranke mohlo pomoct trochu komercie :) Neviem sice aku ma navstevnost a reklamny potencial, ale mozno by stalo za to skusit oslovit nejake vydavatelstva, obchody,... Hostinec trochu reklamy nezabije, a dali by sa tak ziskat nejake ceny do pripadnych sutazi, alebo odmeny pre autorov clankov,...

Toto je niečo, čo zvažujem už dlho, na zatiaľ ma od toho vždy odradil môj prísľub sám sebe, že to tu nikdy nezmením na komerčnú stránku. Určite by to prinieslo kopec pozitívneho a už teraz je jasné, že ak to s hostincom pôjde takto ďalej (tým myslím jeho neustály rast), asi sa tomu nevyhnem, no zatiaľ sa toho skôr hrozím. Ceny pre autorov a podobne by ale určite pomohli po všetkých stránkach.
vratko napísal:
ked uz sa do toho zabrda tak kolky viete ze annun za to aby ste sa tu mohli salit plati? ja som to donedavna nevedel tiez a tak ma napadlo raz za cas mu zrobit zbierku na pieskovisko...potom by mozno bolo na odmeny a mozno aj na ceny pre hocikoho a bolo by to aj korktne - podla mna....

Toto nie... naozaj. Ja si veľmi cením, že mi chceš pomôcť, ale momentálne naozaj nie som v žiadnej núdzi, hostinec ma nič extra nestojí a toto nie je nutné.

Ak budem niekedy potrebovať takúto formu pomoci, dám vedieť. Dovtedy mi radšej posielajte kvalitné články. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 29.04.2005
Príspevky: 35
Body: 5
Bydlisko: Zvolen

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mozno by tomu neublizil nejaky maly chat (a ak by bolo mozne tak ze si mozes vytvorit postavu a prisadnut k stolu alebo k baru s tym ze sa budes vidiet podobne ako pri hrach tu by sa diskutovalo :), nie som technik tak neviem ci je nieco take mozne ale asi by to bolo zaujimave) a tiez to trochu ozivit aj po grafickej stranke.


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Toto je určite pravda, bohužiaľ ma nenapadá žiadne riešenie, ako to napraviť. Návrhy? (teraz ma napadlo, možno by nebolo od veci spraviť aj systém komentovania poviedok / básní cez fóra. Čo si o tom myslíte? Pomohlo by to?)


Mozno. Ulahcilo by sa sledovanie danej temy, ale na druhej strane by vo forach pribudlo anonymnych prispevkov.

ad reklama: Mozem sa spytat co ti vadi na predstave komercneho Hostinca? :)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 26 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun