HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 37 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31.05.2006
Príspevky: 47
Body: 5
Bydlisko: Taj Mahal

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef: to je zveličovanie. Prečítaj knihu aby si mohol až takto zveličovať dej o ktorom nevieš knižne skoro nič. Dalo sa to natočiť desakráť lepšie. Ale oni to skopali ešte viac ako film Čarodej Zememorí (Mage of Earthsea) od Uršuli Guinovej. Proste Eragon je jeden nekvalitný film pôsobiaci negustiózne. :)[/quote]

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Dalo sa to natočiť desakráť lepšie.


To nepochybne.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 16.02.2006
Príspevky: 19
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Bolo by lepšie, keby to bol članok porovnavajuci kihu a film - ako recenzia to škrípe. Inak, tá pekná "elfka" bol jediný dôvod, prečo som to kukal :)
Ozaj ako daleko je z Ostravy do Olomouca? :)


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
kukni to mapy :D a ja som to na hlavnu stranku nepisal ze recenzia...


Hore
   


Odpoveď s citáciou
tiež som bola sklamaná z filmu a súhlasím, že Arya mi tam ani náhodou neprípomínala elfku....jasné, Safira bola zlatučká..a podľa mňa ako predloha im slúžila mačka...mám doma dve a tie pohyby aj mimika..mno, čisto mačka :P
som vážne zvedavá na Eldest...v knihe sa to celkom rozbehlo, čakám na poslednú časť trilógie...čítalo sa to celkom dobre... :)


Hore
   


Odpoveď s citáciou
heh, mno ja by som asi tiež nemala iný postoj k tejto "recenziii- kritike", ale asi by som tiež písala kritiku....Alef, bolo tam vynechané neskutočné množstvo vecí a bolo to celé prekrútené....to ako v LOTRovi sa každý rozčuľoval, že Froda po pichnutí mečom zachránila Arwen a v knihe to bolo úplne inak...tu je toho prekrúteného oveľa oveľa viac....je to určite ťažké, dať do filmu toľko vecí naraz, ale prečo to niektorí režiséri vedia a iní nie? aspň to mohol vynechať, ale nie prekrútiť...v podstate spravil novú verziu Eragona......bola som z toho celého celá fuč, keď som tak sedela v kine a civela (naozaj civela) na plátno....som naozaj zvedavá na druhú časť, čo tam zase porobia s tými elfami :lol:


Hore
   


Odpoveď s citáciou
Mato..mozno bola pekna, ale urcite nie ELFKA!....a hrá tam celkom dosti dôležitú úlohu, tak aspoň ju mohli verne zobraziť :lol: !...mne sa zase páčilo ako zobrazili Murtaga - dali tam zaujímavého týpka, ktorý ho dobre zahral.... ale som vážne zvedavá, čo z neho spotvoria v 2-ke :x


Hore
   

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chcem sa spýtať, či vážne mienia pokračovať vo filmovaní tejto debilnej knihy...


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zatial sa nevie, ci bude pokracovanie, oficialne vyhlasenia neboli a vraj panuje znacny skepticizmus.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Zatial sa nevie, ci bude pokracovanie, oficialne vyhlasenia neboli a vraj panuje znacny skepticizmus.


JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!! Ani nevieš, ako si mi zdvihol ... náladu ...


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 11.06.2007
Príspevky: 43
Body: 5
Bydlisko: Mesto Ruží

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mno, ja ťa asi moc nepoteším...počula som, že plánujú :( ... som zvedavá, či aj dali na tie kritiky, ktorými sú zaplavení a polepšia sa..hoci priznám sa, neviem, či si to pozriem :?
ale druhá kniha bola super a podľa mňa náročnejšia - viac náročných scén by to chcelo ako jednotka podľa mňa...aj viac drakov......tak neviem ako ju chcú nafilmovať, keď nezvládlil jednotku...heh, bude tam viac operených lietajúcich mačiek :lol:
bože, to by sa dalo tak nádherne sfilmovať!!!!


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.02.2006
Príspevky: 64
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No neviem veru neviem. Ja uz som to niekam sem pisal a ani sa tym nijak netajim, ze ma tento kompilat roznych kuskov skvelych knih nijako zvlast nenadchol. Maleho draka som si pozriet bol a tym pre mna cely film stratil na pritazlivosti. Osobne mam trosku pochybnosti, ci autor vobec celu trilogiu dokonci. (neviem si predstavit co by este vylootoval :) Po PP, Star Wars a dracich jazdcoch A. McCaffreyovej uz toho moc nezostalo)

_________________
There's no place for elves


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na wikipedii je citat od rezisera Eragon a on sa vyjadril, ze osobne by radsej pockal, kym sa dopise trojka (k comu ma pan autor velmi zahadny postoj, zrejme ani sam nevie, ci knizna trojka bude a co v nej bude), aby podla toho vedel, ako ma postavit druhy diel. Podla neho by bolo najlepsie, aby sa natocila dvojka a trojka naraz (vid Matrixy, Piraty a pod).

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chaos theory... Knihy - sa mi totálne nepáčili... Otrasnejšie kopírovanie som v živote ešte nevidel. ( príbeh, atď. ) Beriem to ako ďalší - pokus - ako http://www.csfd.cz/film/222335-most-do- ... k=-1&limr= ... ešte to má aj blbý názov.. Čo sa týka eragona - páči sa mi autorov postoj. Nech sa rozhodne najlepšie!!! - to znamená nepokračovať...  :lol:


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Chaos theory... Knihy - sa mi totálne nepáčili... Otrasnejšie kopírovanie som v živote ešte nevidel. ( príbeh, atď. ) Beriem to ako ďalší - pokus - ako http://www.csfd.cz/film/222335-most-do- ... k=-1&limr= ... ešte to má aj blbý názov.. Čo sa týka eragona - páči sa mi autorov postoj. Nech sa rozhodne najlepšie!!! - to znamená nepokračovať...  :lol:

Zrejme si si pomylil temu.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 37 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Môžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun