HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ] 
Autor Správa

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Narodenie Trnavskej Hrôzy

;)


Tieto riadky píšem pod vplyvom nekonečných dávok opiátov. Moja vôľa je tak na dne že len oni su pre mňa jediným vykúpením ktoré momentálne mám. Skôr ako ma však začneš súdiť a vykladať mi o morálke a životospráve uvedom si že to čo som uvidel na samom kraji sveta je tak nesmierné a neuveriteľné že nebyť drôg, dnes by som nebol schopný zanechať jedinú zmienku o tom čo sa mi prihodilo. Nahliadol som na to čo nikdy nemalo byť ľudským zrakom zazrené. Stali sa mi veci ktoré nie su normálne a jednoznačne niesom ani ja samého seba schopný zaradiť medzi osoby bez mentálnej vady. Pretože to čo som videl, to čo sa mi navždy usídlilo v pamäti, to čo sa liahlo z mojej mysle snáď je len výplodom mojej fantázie a niesom schopný tvrdiť opak, nakoľko už niesom v tom postavení, aby som mohol správne zhodnotiť čo je realita a čo výplod mojej chorej mysle.

Počiatok incidentu ktorý ma nemilosrdne uvrhol do mojej samoty a do osídiel šialenstva som schopný odvodiť na dátum 12.December. V teň deň u mňa vypukli isté príznaky ktoré som si nevedel racionálne vysvetliť. To čo som pripisoval nachladnutiu ba možno aj chrípke - intenzívne šteklenie nosa ,nevysvetliteľné a veľmi intenzívne bezdôvodné slzenie z očí a neustály pocit upchatého nosa - ma prívadzal do šialenstva. Nepomáhala tradičná medicína a to musím podotknúť že som ako profesor jednoznačne odmietal šarlatánske naničhodné psuedo-medicíny. Tento pocit však neubúdal, práve naopak. Časom ma začalo brať na vracanie, vypľúval som veľké chuchvalce bledo-červeného hlienu. Vtedy som si povedal že už stačilo a podujal som sa vyhľadať lekára. Aké bolo moje prekvapenie keď pri lekárovi som nebol schopný jediného zakašlania, ba priam ma až obvinil z môjho prehnaného hypochondrismu a poslal ma kade ľahšie. Tu som však ešte nepochyboval o vlastnej duševnej nespôsobilosti. Do týchto pochybností ma uvrhlo až to čo sa udialo v noci z 16. na 17. Decembra.

Zabudol som sa zmieniť o nadpozemských snoch ktoré ma prenasledovali už istý čas. Dokonca si niesom schopný spomenúť kedy som sníval o niečom inom ako o tom nekonečnom metafyzickom zle ktoré ma prenasleduje všade kam sa pohnem. O zle, ktoré ku mne nikdy neprehovorilo jediného slova ale ktoré preberalo na seba podobu mojej zosnulej matky, otca, sestry! Nekonečné množstvo očí sa na mňa dívalo z každej strany a ja som letel ponad nekonečné mestá tvorené tou naj-desivejšou architektúrou o ktorej sa dá povedať jedine to, že nebola vytvorená ničím čo chodilo po našej zemi. Tohto večera som sa prudko strhol zo sna a cítil som obrovitý tlak v mojom nose. Ako by mi ho malo roztrhnúť z vnútra. Cítil som ako mi niečo tečie po oboch lícach a ako môj nos praská pod náporom niečoho čo sa derie von! Zaplavila ma nekonečná panika a hrôza! Metal by som sa keby som len našiel silu! Hýbal by som sa keby som len mohol! Nepredstaviteľný teror ma načisto paralyzoval. Niečo sa dralo von cez môj nos. Rôztodivné trilkovanie naplnilo moje uši. Tikili-Tikili-Tikili! Cítil som jemné chĺpky na miliónoch malých nožičiek ktoré sa drali von z mojej nosnej dutiny a dychtivo prahli po tom aby vystúpili von z mojich útrob. To najhoršie však prišlo keď som zacítil škrabkanie v hrdle. Niečo bolo v mojom hrdle! Tikili-Tikili-Tikili! Snažil som sa dáviť lenže stále som nemal svoje telo pod kontrolou. V tomto momente sa vo mne niečo zlomilo a ja som si uvedomil že to nemôže byť skutočnosť. Ako som si mohol racionálne odvodiť to čo sa mi deje! Nijako! A predsa som počul to diabolské trilkovanie, predsa som cítil to neznáme monštrum ktoré zo mňa liezlo ako novorodenecký puch z inkubátora. Žmurkal som očami lenže cez krv ktorá halila moju tvár som nebol schopný nič zazrieť na vlastné oči.Snívam alebo nie? Trilkovanie prerástlo do kriku a ja som bol schopný rozoznať slabiky! Mojou izbou sa nieslo neľudským hlasom škriekané Y'AI'NG'NGAH YOG-SOTHOTH H'EE-L'GEB F'AI TRHODOG UAAAAH!

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Naposledy upravil wormwood dňa Št. 03. Feb 2011, 22:37, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ráno 17. Decembra som sa prebudil vo veľmi biednom psychickom stave. Od rána ma trápila veľmi silná migréna a pred očami sa mi marilo. Udalosti ktoré sa odohrali (alebo neodohrali?) v noci som rázne zamietol nakoľko vykladanie snov nepatrilo medzi obory ktoré by v sebe niesli čo i len smietku logiky a faktov! A predsa! Šteklenie v nose bolo ešte intenzívnejšie ako kedykoľvek pred tým a povedla postele som ponachádzal zaschnuté kvapky niečoho čo sa až priveľmi podobalo na krv. Zavolal som na Univerzitu a nahlásil svoju nespôsobilosť dnes viesť riadnu výuku. Rozhodol som sa že zostanem doma. Naivne si mysliac že sa doma skryjem pred tým čo číhalo v zákutiach. Zrak mi padol náhodou na zrkadlo a v žilách mi stuhla krv. Srdce začalo búšiť ako o závod a mal som sto chutí trhať si vlasy. V tom zrkadle som však nebol ja! Tá nekončná hrôza! To čo na mňa hladelo s údesným výrazom tváre bolo neopísateľné! Nekonečné množstvo rôznotvarých očí halilo to čo som považoval za svoju hlavu, obrovita papuľa sa tiahla cez polovicu môjho tela a jazyk vo vnútri sa pomaly začínal kmitať. Rýchlejšie a rýchlejšie! Známe trylkovanie začínalo napĺnať moje uši. Tikili-tikili!

Ráno 17.Decembra som sa opätovne prebudil vo veľmi biednom psychickom stave. Naozaj som však bol hore? Nemám jedinú istotu! Predstavte si ten stiesnujúci pocit keď sa prebudíte z tej najhoršej nočnej mory a nieste schopný samého seba utešiť že to bol len sen a toto je realita. Zmocňovala sa ma čoraz väčšia panika. Opustili ma i posledné zvyšky zdravého rozumu? Inštinktívne som sa postavil z postele. Niečo ma schmatlo za členky a prudko tiahlo niekam do neznámích hlbín! Prečo práve ja? Čím som si zaslúžil toto trýznenie. Tikili-tikili! Viečka som sa neopovažoval otvoriť cítil som však ako si ma to neznáme stvorenie/entita v chápadlách/rukách prevracia ako zlatník prsteň. Zároveň som však cítil že niekam hýbem. Tikili-tikili!

Netuším aký je deň. Netuším koľko je hodín. Netuším kde sa nachádzam. Pripadám si ako pod vodou a zároveň pod vodou niesom. Moje pohyby mi prídu veľmi spomalené. Rád kmitám hlavou hore dole. Hore dole. Hore dole. Ukľudnuje ma to. Pripadám si tak že mám nad svojim teľom aspoň akú takú kontrolu. Klamem samého seba.Nerozmýšľam však moc. Ak sa začnem na niečo viacej sústrediť príde on! On je so mnou stále. Jeho milióny čiernych očí ma stále sledujú z každého kraju, kútu, steny! Prečo ku mne zase kráča s tým zrkladom! On ma uvidí! NIE!! NIE ĎALŠIE ZRKADLO! UŽ JE TU!!!! NIET ÚNIKU!!

Obrázok

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Temnota a zloba

Založený: 26.03.2007
Príspevky: 1122
Body: 44
Bydlisko: temný Staroles
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
budes pokracovat dalej?

_________________
I would rather fly with eagles, to the snow hills
I would rather run with wolves, between the trees
I would rather be with trees, than in the middle of noisy streets


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
uz asi nie, hlavny protagonista skoncil v Trnava Asylum :P

ale nakolko v poslednej dobe hodne ulietavam na Lovecraftovi, tak mozno este daco podobne vyplodim

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Temnota a zloba

Založený: 26.03.2007
Príspevky: 1122
Body: 44
Bydlisko: temný Staroles
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sak toto ze ja tiez toho v poslednej dobe dost cital od neho....
tvoja poviedka mi pripada ako Dreams in the witchhouse.
yog-sothoth a cvokhauz? no inak to ani koncit nesmie !!!!

_________________
I would rather fly with eagles, to the snow hills
I would rather run with wolves, between the trees
I would rather be with trees, than in the middle of noisy streets


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 27 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun