HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 14 ] 
Autor Správa

Pútnik

Založený: 14.07.2011
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ozval sa tlmený výstrel a na zem sa zrútila moja posledná obeť. Podišiel som k telu ženy ktorej som prestrelil hlavu, pomaly sa okolo jej tela začala vytvárať mláka krvi.

Vyzul som si papuče ktoré som mal na nohách a odložil ich na obvyklé miesto, dal som si dole ponožky a hodil ich do kozubu. Vošiel som do spálne a vyzliekol si aj zvyšok šatstva, chcel som si ľahnúť ale... Zodvihol som sa z postele a vrátil do obývačky kde ležala moja obeť, vytiahol som z kufríka položenom na stolíku pár rukavíc, celý kufrík a aj jeho obsah bol z vysoko horľavého materiálu. Na rukaviciach boli odtlačky môjho bratranca Cida. Chytil som lampu ktorou bola obeť omráčená, prevrátil som pohovku cez ktorú sa snažila ujsť na televízore je mastný odtlačok ruky vraha a na kuchynskej linke je trocha jeho krvi z rany na zápästí.

Vošiel som do spálne a obul si topánky vystužené pevným materiálom v špičke aby som dorovnal dĺžku nohy vraha. Vzal som si vankúš a lepiacu pásku.

Bola hlboká noc nenápadne som vyšiel von z domu a prilepil lepiacou páskou vankúš na sklo a následne ho rozbil. Sklo nevydalo takmer žiadny zvuk... Rýchlo som odlepil vankúš a acetónom očistil miesta kde zostali stopy po páske a rozbehol sa naspäť do domu. Topánky skončili v kozube. Bolo načase vymeniť posteľné prádlo... moment. Rukavice s odtlačkami vraha som hodil do kozubu a tak isto aj staré posteľné prádlo, natiahol som si ďalšie rukavice, tento krát s odtlačkami slúžky ktorá pracovala v dome a natiahol som nové prádlo, následné potom som spálil celý kufrík aj s oblečením a rukavicami. Ľahol som si späť do postele a vypil vodu s nadmerným množstvom liekmi podporujúcimi spánok


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nespravil si náhodou malú chybičku a zle skopčil z wordu, alebo z čoho to? Pretože v tom nič nevidím na zamyslenie sa. :roll:


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 14.07.2011
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nie nie urcite nie ide o to ze kto najde chybu v plane toho vraha ak tam teda nejaka je rad by som o nej vedel a videl ju to je to nad cim sa chcem zamyslat, neboj sa nekopirujem vsetko je z mojej hlavy


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Asi si ma nepochopil...je mi jasné že nekopčíš od niekoho iného, ale ja zvyčajne kopčím od seba z OpenOffice. No a keďže poviedka nekončí bodkov, myslel som si že si to zle skopíroval alebo čo... či je to zámer?

Nemôžem tam nájsť čo ten vrah teda spravil zle, pretože je to na mňa celkom chaotické.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 14.07.2011
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zamer chcem vediet kde spravil vrah chybu a ci to niekto vie dokoncit :D


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nemám najmenšieho poňatia ak sa ma pýtaš. :lol:
Lieky?


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 14.07.2011
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej lieky ale ide o to ze to nemusi byt smrtelna davka tak ze to moze predstierat aby sa zbavil viny na sude by moholten chlapik tvrdit ze ho chceli otravit a on moze prezit dalsia moznost je ze si to zle vypocital a otravil sa alebo sa otravil a zabil zamerne :D
:D


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nejak som nepochopil zamer, teda vymenovanie, co vsetko vrah urobil po cine ma nejak nefascinuje, hlavne preto, ze mi prudko chyba pointa alebo nejaky zmysel. Keby to bol uvod k poviedke, ktora sa nasledne prepne do detektivovho pohladu, davalo by to zmysel.

Ale takto je to len random vysek.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2006
Príspevky: 190
Body: 20
Bydlisko: In the shadows of Géwaudan

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nemyslím si, že by topánky celé zhoreli, ani oblečenie, ani papier, vždy niečo v popole zostane

_________________
"Pohanská princezna v kožíšku vlčice..."


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 14.07.2011
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok nieco zostane si vysetrovatel, napadne ta prehladat popol co tam najdes? kusok gumy ? mas 2 tela a jedneho podozriveho alebo 1 telo a dvoch podozrivych co dalej? :)


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
CSI: Annun Inn


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
toto mi silne pripomina kriminalne stolove RPG, kde je klasicky problem rozpravaca, ktory si mysli, ze postavy nutne musia odhalit ocividne stopy a postavam sa to nedari a skoncia v zakyse a hraic su frustrovani. (preto sa to odporuca robit tak, ze na kazdu Rozpravacovu klucovu stopu maju ist tri naznaky)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no hej.. napr. aj Jukin Gothem


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2008
Príspevky: 131
Body: 2
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nadmerná koncentrácia súvetí.

(otázka PREČO je namieste, absolútne som nepostrehol význam textu)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 14 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun