HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 7 ] 
Autor Správa

Pútnik

Založený: 14.07.2011
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Žil som s otcom v malej dedinke, dokopy tu bolo asi päťsto obyvateľov. Môj život spočíval v tom že sa ráno zobudím, naraňajkujem, vypadnem do školy a potom do práce kde strávim celý deň, samozrejme nie je to zlý život ak sa to dá nazvať životom..... Soboty však boli iné, krajšie a vzrušujúcejšie. Prišla toľko očakávaná sobota vzal som vodítko a svojho milovaného psa na prechádzku k jazeru. Po rovnakej ceste na rovnaké miesto odkiaľ som mohol sledovať východ slnka. Bolo teplo a ja som mal na sebe iba čierne tielko a biele gate s havajským vzorom. Vetrík ktorý tu fúkal sa jemne pohrával s mojimi dlhými vlasmi. Pustil som Cesara z vodítka a on sa rozbehol do vody. O pár metrov po mojej pravici bol útes, vysoký a majestátny. Po chodníčku ukrytom za stromami som vyšiel na špičku 10 metrového útesu. Dal som si dole tielko a zatvoril oči.

„Vincent...zasa si tu?“ opýtal sa ma už mne známy hlas. Bola to moja staršia dvadsať ročná sestra ktorá zahynula pri páde lietadla v sobotu minulý rok.

„Ako sa máš Riona?“ opýtal som sa ducha čo stál za mnou.

„....si si istý že chceš počuť odpoveď?“

„Nie.“

Roztiahol som ruky pripravený skočiť dole z útesu do studenej vody. Cítil som jej dotyk na mojich rukách, špičkami prstov sa dotýkala mojich dlaní a postupne smerovala až k ramenám kde ma napokon objala okolo hrudi a zaborila hlavu do môjho chrbta.

„Naozaj to chceš?“ opýtala sa ma.

„Ano...“ Nadýchol som sa a skočil dole, moja hlava sa pomaly predkláňala a padala ako prvá k vode. Riona sa ma držala cítil som jej dotyk na mojej pokožke, cítil som ako reže vzduch krídlami a ak letí so mnou do neznáma. Cítil som ako ma tuho objala a povedala „mám ťa rada bratček.“ A opustila ma, moje telo sa ponorilo do hlbín jazera. Moja sestra milovala dve veci nadovšetko, svoju rodinu a výšky.....



Prebral som sa zo sna v ktorom som plával s dávno mŕtvou sestrou. Znova som ležal v nemocnici pripútaný k prístrojom a sledoval sklenenú stenu za ktorou stála moja matka a plakala v náručí môjho otca a vedľa nich.... vedľa nich stála moja mŕtva sestra z ktorou som vo svojom sne letel. Usmievala sa na mňa a ja som sa usmieval na ňu. Dýchla na sklo a do zaroseného skla napísala najkrajší odkaz na svete. „Už čoskoro budeme spolu znova lietať bratček.“ Položila ruku na sklo a rozprestrela krídla, mávla s nimi a ostal tam po nej len ten odkaz. Opäť som zatvoril oči a vrátil sa do sna ktorý som žil....už navždy


Hore
 Profil  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
k samotnemu pribehu ani jaksi nemam moc co povedat, ale rusi ma gramatika, najma tam chyba kopa ciarok :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 14.07.2011
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
čiarkovanie mi nikdy neslo :D


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2006
Príspevky: 190
Body: 20
Bydlisko: In the shadows of Géwaudan

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
presne, aaach ta gramatika... inak je to naozaj brnkačka na city :lol:

_________________
"Pohanská princezna v kožíšku vlčice..."


Hore
 Profil  

Žoldnier

Založený: 23.01.2010
Príspevky: 274
Body: 9
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pekná brnkačka na city!

Čo by som len doplnil. Menej používaj slovíčko "som" pretože ho vo svojich dielach máš dosť frekventované a mne osobne to bije do očí. :roll:


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 14.07.2011
Príspevky: 8
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pracuje sa na tom :)


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pekne pekne ajked ta gramatika rusi obcas (s kym s cim, z koho z coho) plus tie ciarky

a co pes?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 7 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun