HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 
Autor Správa

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Predstavte si muža. Predstavte si ho, akého len chcete, lebo aj tak si ho nepredstavíte tak, ako si ho pamätám ja. Tento chlapík niekde býva, má rodinu a rôzne druhy vzťahov. S ľuďmi (kľudne si predstavte aj tých). Ja vám o ňom poviem len toľko, že má rád krížovky.
Kadekto má rád krížovky, aj ja ich mám rád, možno aj vy, ale on to cíti akosi inak, jednoducho ich má rád naozaj. O tom človeka jednoznačne presvedčí zistenie, že im dáva mená. No nie tak celkom mená a nie tak celkom on. Menom hlavolamu sa totiž vždy stane tajnička, teda jeho výsledok, nejaký ten otrepaný vtip alebo vôbec nie múdra múdrosť. Čo tiež ešte nie je celá pravda, pretože tento náš krížovkár má pravidlo, podľa ktorého je mena hodna len kompletne kompletná krížovka. Ani jedno jediné políčko v nej nesmie byť prázdne.
Vždy, keď sa tak stane, keď dolúšti a ďalší hlavolam dostane svoje meno, založí si ho medzi ostatné, úspešne zvládnuté, pomenované. Niektoré mená sú už staré, iné boli udelené len nedávno, čo je ale úplne jedno, lebo všetci ich nositelia sú pohádzaný na jednej kope, a tento náš pán si rád prizná, že v nich má doslova bordel. Napriek tomu sa v nich sem tam, ak má čas, prehrabáva, aby na žiadnu z nich nezabudol, vraj by to bola škoda.
Raz mu ktosi povedal, že nie je normálny a on je z toho doteraz zmätený.
Tak. Ak sa ešte snažíte všetko si predstaviť, prestaňte, lebo nič z toho už neplatí. Všetky krížovky a ich mená sú nepodstatné, nikto sa v nich viac nehrabe, nikomu to už nie je ľúto. Vec je vážna. Náš HRDINA prežíva peklo, neje, nespí, bla bla bla..., všetko z prostého dôvodu. Našla sa totiž JEDNA, ktorú nevie dokončiť. A najhoršie je, že v nej chýba len jedno písmenko. Slovo, v ktorom tento znak chýba, je celkom kratučké, no on naň ani za nič nevie prísť, aj keď už hľadal úplne všade. Je z toho zúfalý.
Už si aj priznal, že by spravil výnimku a pomenoval by celú krížovku, hoc nekompletnú, no to nešťastné písmeno je zároveň aj súčasťou tajničky. A on sa ho bojí doplniť len tak, napriek tomu, že asi vie, je si takmer istý aké slovo v nej potrebuje. Ale jedno slovo tu už predsa nevie, ešte nikdy ho nepočul a on už nikdy ničomu nebude veriť len preto, že to vie. Čo ak sú stovky slov, ktoré ešte nepočul? Nemá potuchy, čo teraz robiť. Istota, s ktorou kedysi lúštil, je navždy stratená.
Kričal, že krížovka je pokazená, že s ňou niečo nie je v poriadku. Chcel ju vyhodiť, no bál sa. Prestal lúštiť. Hľadal dôvod na ňu nemyslieť ale...
Určite už dávno viete, že žije sám.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
juj glorfindele, tebe ide karta! gut gut! mam radost!

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dokonca aj z textu mám pocit krížovky, výborné!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 21.08.2009
Príspevky: 144
Body: 34
Bydlisko: RK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
som raad ze sa paaci...bo prva moja prozicka tak som bol zvlast zvedavy co na nu poviete...toz vam dakujem...aj za plusovy bod


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun