HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nespomenul si najvacsiu vyhodu registracie - vytvaranie si vlastnej identity.. ;)

Zaujimala by ma historia fora - vidim, ze ma teraz pouzivatelov, ale kedy vzniklo? Kto za tym stoji? (To, ze Annun, tak to mi je jasne... myslim skor preco vzniklo, odkial je najviac pouzivatelov a pod.) Som novy, vy, co ste tu od nepamati, mate taketo informacie a pokladate ich za samozrejme. Preto budem na zaciatku otravny, snad neskor len a len prijemny spolocnik.

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, hentok totoť tu fórum je vec relatívne mladá, aspoň v jeho momentálnej podobe. Presný čas jeho zrodu je 16. júl 2004 o 13:06, aj keď nejakých desať dní ešte bežala skúšobná prevádzka, kým to bolo sprístupnené širokej verejnosti.

Vzniklo preto, lebo pôvodné fórum, ktoré fungovalo na hostinci bolo jednak mŕtve a jednak ľuďom neposkytovalo dostatočný komfort a pohodlie. A keďže správny hostinec sa bez miesta, kde sa môžu ľudia porozprávať, prebrať ženy a zhodnotiť najnovšie výkriky poézie nezaobíde, fóra potrebovali rekonštrukciu. No a tak ju dostali. :)

Stojím za tým ja, momentálne s moderátorskou pomocou Španielskej inkvizície (toto nie je vtip, viď skupina Obsluha) a teraz už tu neaktívneho Dalcora a Sylvaena.

Odkiaľ je najviac používateľov vôbec netuším. Tipujem blavu, ale to len preto, že som zatrpknutý košičan a v blave je všetko, že. :)

Jo a inak ťa tu srdečne vítam, dúfam, že ti nebudem nútený nič mazať a nevyslúžiš si žiadne hrozitánske napomenutie. :) A keby si niečo potreboval, obsluha je tu pre teba.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 08.01.2005
Príspevky: 104
Body: 5
Bydlisko: BA, dlhe diely

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Jo a inak ťa tu srdečne vítam, dúfam, že ti nebudem nútený nič mazať a nevyslúžiš si žiadne hrozitánske napomenutie. :)

Vdaka, vdaka, kludne maz a napominaj, mna a rovnako ostatnych, potrebujeme byt aj v nasom neskorom veku vychovavani :).

Vidim, ze forum sa rozmaha velmi rychlo od mojej registracie uz pribudlo 20 novych ludii. Gratulujem.

_________________
Nemen barvu, abys splynul se stenami. Tvar se, ze tam patris, a steny zmeni barvu, aby splynuli s tebou.
-Tass Bosonozka-


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 3 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 24 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun