HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, toto je zase raz celé šlohnuté z fór Misetings.

Pôvodne som tento nápad kradnúť nechcel, ale keď tu teraz bola taká napätá atmosféra, povedal som si, že by možno nezaškodilo trochu zlepšiť vzťahy a toto mi prišlo ako milé riešenie.


Čiže, o čo ide.


Vy, ľudia z fóra máte možnosť pýtať sa človeka s menom v nadpise tejto témy (teda mňa) na čo chcete (aj na osobné veci, samozrejme treba byť taktný) a ja sa mám snažiť vám čo najpravdivejšie odpovedať. Ak na otázku odpovedať nechcem, mal by som uviesť dôvod prečo (ale nemalo by sa to stávať).

Pravidlá sú jednoduché - žiadne urážky, žiadne nemiestne otázky (heslá, PINy :) ), žiadne vulgárnosti a ŽIADNE FLAMY, alebo provokačné otázky. Prosím berte to tak, že sa chceme spoznať a nie tak, že si zo seba chceme robiť srandu - preto to aj dávam do všeobecného pokecu a nie na dvor - ide o serióznu vec. Ak budete v tejto sérii tém provokovať, alebo budete hnusní, alebo budete robiť neporiadok, dostanete ban.

Na moje spovedanie máte týždeň - po týždni náhodne vyberiem niekoho z vás, kto sa mi prihlási PMkou s tým, že by mal záujem a on sa stane ďalším cieľom otázok (tému už nech si k tomu založí sám, s tým, že tam skopíruje tieto pravidlá a dodrží nadpis, teda "Verejná spoveď - Meno). Veľmi, veľmi by som ocenil, ak by sa mi niekto prihlásil - ak vás bude viac, vyberiem jedného a zoznam ostatných mu prepošlem, čiže z nich potom bude môcť vyberať on zase svojho nasledovníka. Naozaj, skúste sa nehanbiť a možno to bude celkom sranda.

Och a bolo by dobré, keby ste o otázkach a odpovediach príliš nedebatovali - ak budete mať pocit, že niečo chcete prebrať / prediskutovať, zvážte, či sa neoplatí založiť vlastnú tému na dvore, alebo aj tu.

A ešte jedna poznámka: ak sa ukáže, že to ide a je o to záujem, dokončené "interview témy" možno presuniem ku stolu Vitajte, vitajte - čisto len preto, že tam to viac slúži na predstavovanie a tak. Témy ale zakladajte tu, presunú sa, až keď sa uzavrú.

Poznámka dva: no, ehm, ja túto sobotu cestujem do blavy a neviem ako na tom budem s netom - preto skúste stihnúť čo najviac do tohto piatku večer - ak ale nestihnete, nevadí - postnite sem svoju otázku aj tak a ja na ňu odpíšem, keď sa vrátim. To síce v praxi znamená, že moje inteview bude trvať viac ako týždeň, ale tak, nuž, berte ma ako výnimku, čo potvrdzuje pravidlo. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Št. 14. Dec 2006, 3:09, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto nie je taky zly napad ako na prvy pohlad vyzera... :lol:

Kedze nejak treba zacat, dam trivialnu a stupidnu otazku:

Hostinskeho oblubena farba? A maliarsky nastroj? (to aby to nebolo totalne trivialne uvodne zbliaknutie)

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ake konicky mas?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Toto nie je taky zly napad ako na prvy pohlad vyzera... :lol:

Kedze nejak treba zacat, dam trivialnu a stupidnu otazku:

Hostinskeho oblubena farba? A maliarsky nastroj? (to aby to nebolo totalne trivialne uvodne zbliaknutie)

No, to je naozaj triviálne. :)

Farba je myslím jasná - zelená.

Pod maliarskym nástrom si niesom istý, čo sa presne myslí, ale asi ceruzka. Ak by dal zvoliť foťák, zvolím ten.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Ake konicky mas?

- fotografovanie (bol by som rád, keby to bolo aj viac, ako koníček, ale to sa zrejme nikdy nestane)
- knihy (svätá trojica Pratchett, Gaiman, Adams)
- internet a moje všemožné aktivity na ňom :)
- zo športov v lete bicykel, v zime lyže, v ostatných som drevo
- stále viac aj dobrá hudba
- písanie (to stále menej, bohužiaľ je málo času)
- stolný futbal (za posledné roky sa stal skoro mániou, aj keď dobrý v ňom nie som)
- kedysi Magic the Gathering, ale nehral som už skoro rok, tak neviem, či sa to ráta
- cestovanie

... a rád chodím pešo, ak sa dá

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ako sa ti páčia výlety do snehu a lesa? :D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mas zver? chces zver ? a keby si mohol mat hociakeho peta, aj vymysleneho akeho ?

a este, co si myslis o hermione ? (naozaj seriozna otazka)

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
moje otazky su dve:
1. naozaj myslena so zaujmom, lebo neviem co je podstatou veci (nejde o provokaciu) - cize, Preco ked Ta na SLADE upozornia na uplne malichernosti tak si reagoval mnohokrat promptne a odmazes prispevok zlozeny zo smajlov (napr.) a ked ta viacej ako dvakrat upozornim na prispevok zlozeny vylucne z nadavok v teme fora (brahmins shit) tak najlepsia mozna odpoved je ze na to nemas cas (v skratke - moj vycuc) a prispevok si veselo figuruje dalej? (zmazali ho tusim az novy admini). Naozaj to nechapem lebo staci stisnut krizik a je to. Unika mi pointa.
2. ako priblizne vyzera tvoj standartny denny program? A ak su cinnosti ktore sa z toho standartu vymykaju ktore su to?

Vdaka. Ak pochopim tieto odpovede iste si myslim ze pochopim viacej o tebe.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
a este, co si myslis o hermione ? (naozaj seriozna otazka)

jesus marius  :lol:  ale dobra otazka - tiez ma zaujima  :)

otazka:
co si mal spolocne s Young Elf Inn? (tato "kauza :P "  ma stale nejak toto ... )

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
ako sa ti páčia výlety do snehu a lesa? :D

Páčia  sa mi veľmi. :)
farar_metod napísal:
mas zver? chces zver ? a keby si mohol mat hociakeho peta, aj vymysleneho akeho ?

a este, co si myslis o hermione ? (naozaj seriozna otazka)

Zvera nemám. Mal som korytnáka, ale vyschol na smrť (nie mojou vinou).

Ak by som mohol mať zver, bol by to pes, som psíčkar. Plemeno nie je až také dôležité, ale čím menší a škaredší, tým lepšie.

Ak sa Hermionou myslí postava z Harry Pottera, nemyslím si nič, lebo som to nečítal a film som videl len jeden - nezaujal ma.
vratko napísal:
moje otazky su dve:
1. naozaj myslena so zaujmom, lebo neviem co je podstatou veci (nejde o provokaciu) - cize, Preco ked Ta na SLADE upozornia na uplne malichernosti tak si reagoval mnohokrat promptne a odmazes prispevok zlozeny zo smajlov (napr.) a ked ta viacej ako dvakrat upozornim na prispevok zlozeny vylucne z nadavok v teme fora (brahmins shit) tak najlepsia mozna odpoved je ze na to nemas cas (v skratke - moj vycuc) a prispevok si veselo figuruje dalej? (zmazali ho tusim az novy admini). Naozaj to nechapem lebo staci stisnut krizik a je to. Unika mi pointa.
2. ako priblizne vyzera tvoj standartny denny program? A ak su cinnosti ktore sa z toho standartu vymykaju ktore su to?

Vdaka. Ak pochopim tieto odpovede iste si myslim ze pochopim viacej o tebe.

1. mám niekoľko odpovedí - vo všetkých je kus pravdy a aj kus alibizmu. Po prvé, je tu subjektívna stránka veci (ja už dávno nie som ten dobrý, odosobnený mod) - nie si mi ako internetová bytosť veľmi sympatický (slovo "internetová" tam nie je náhodne, keďže naživo sa nepoznáme) a to má určite na moje reakcie vplyv. Po druhé, ja neriešim ani iné triviálnosti - už veľmi dlho mi nik okrem teba neposlal žiadnu sťažnosť (ak nerátam spamerov) na post, tému, či osobu, takže moja ignorácia je všeobecnejšia, ako si myslíš (a aj keď mi niečo pošlú, momentálne by som to už len posunul regulérnym adminom). Po tretie, ja absolútne netuším, čo sa na fórach sladu deje a na to, aby som vedel odmazať časť konverzácie by som mal mať prehľad, o čom sa tam točí. Ale máš pravdu v tom, že k tebe aj napriek tomu nepristupujem celkom korektne. Skúsim to zmeniť.

2. ťažko mi povedať štandard, lebo to dosť záleží od "ročného obdobia" - ak by som mal hovoriť za posledné dva mesiace - vstanem ráno o deviatej / desiatej - odídem do školy - obed - pracujem na veciach do roboty / zadaniach, popritom poočku sledujem hostinec - večer buď niekam na hodinku / dve vypadnem (kino, krčma), alebo si na chvíľku niečo zahrám a potom znova pracujem (ak sa mi už nechce, pozerám niečo). Spávať chodím okolo jednej - druhej. Výnimkou je, ak je doma frajerka, vtedy som skoro výhradne s ňou a ignorujem celý zvyšok sveta (vidíme sa veľmi málo). Kedysi som mal oveľa viac času, teraz sa veci trochu nakopili. Dúfam, že to znova prejde.
Horus napísal:
co si mal spolocne s Young Elf Inn? (tato "kauza :P "  ma stale nejak toto ... )

Ak si ešte dobre spomínam, túto stránku som svojho času pomohol vytvoriť Leuthil. Vtedy sme ešte mali trochu romantickejší vzťah, ako máme teraz (to ale neznamená že by sme spolu teraz vychádzali zle). Mala to byť fantasy stránka pre ňu (ona svojho času veľmi po takej túžila a dokonca mala aj niekoľko pokusov ju založiť - s rôznymi ľuďmi a na rôznych doménach - no vždy to na niečom stroskotalo). Viac informácií by ti asi vedela poskytnúť ona, ja si už tie detaily naozaj ani veľmi nepamätám. S hostincom to okrem podobného dizajnu nemalo veľa spoločného, bol to úplne samostatný projekt v jej réžii.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hostinsky..aky bol tvoj najsamstastnejsi den alebo zazitok alebo moment v zivote doteraz.
A samozrejme aj opacne.


Inak sa mi tato tema paci.

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. aky je tvoj najoblubenejsi predmet v skole / respetkive topic....a aka je to skola.?
2. aky je naopak neprijemny a v akom rozmere?
3. aku hru hravas tie dve hodinky najradsej, popripade z akych si vyberas?

vdaka.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
Hostinsky..aky bol tvoj najsamstastnejsi den alebo zazitok alebo moment v zivote doteraz.
A samozrejme aj opacne.

Inak sa mi tato tema paci.

Uff.

Toto je veľmi ťažká otázka a neviem, či na ňu dokážem pravdivo odpovedať.

Najšťastnejší deň... toto ti asi neviem zodpovedať. Je veľa dní, kedy som šťastný, vypichnúť ten "naj naj" je komplikované. Možno to bude znieť sentimentálne, ale ja momentálne prežívam taký deň skoro vždy, keď mám možnosť zobudiť sa vedľa víly. Ona je totiž skvelá osoba.

Čo sa týka opačného, asi to bude deň, keď som ešte ako dieťa trikrát volal záchranku pre moju kolabujúcu mamku a oni neprišli. Vtedy som si úprimne myslel, že budem sirota. (ale nakoniec to dobre dopadlo, mamka je ok :) ). To bol veľmi zlý deň.

A vďaka za pochvalu. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko napísal:
1. aky je tvoj najoblubenejsi predmet v skole / respetkive topic....a aka je to skola.?
2. aky je naopak neprijemny a v akom rozmere?
3. aku hru hravas tie dve hodinky najradsej, popripade z akych si vyberas?

vdaka.

1., 2. Technická univerzita Košice, Fakulta elektrotechniky a informatiky, odbor výpočtová technika a informatika. Obľubené a neobľúbené predmety sa menia zo semestra na semester, ale vo všeobecnosti mám radšej matematiky a "programovacie" predmety, menej mi režú technicky zamerané veci a fyzika (teoretická elektrotechnika, materiály a technológie, elektrické merania a podobne). Nepríjemné su mi preto, že ma veľmi nebavia.
3. to tiež záleži od toho, čo je práve "na sklade". Momentálne hrám KOTOR 1. Všeobecne to sú hlavne RPG hry a stratégie (Baldur's Gaty - Icewind Daly, Diablo 2, všetky možné Fallouty, séria The Elder Scrolls, zo stratégií Civilizácia, Age of Mythology a iné), no ak sa naozaj potrebujem odreagovať, prepínam skôr na akčné hry (Unreal Tournament, GTA San Andreas, Half Life a tak.)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmm tvoja odpoved na otazku gogo mi vyrvala otazku zpod klavesnice....
ale fajn... dam aj ja svoju otazku a hlavne viem ze na nu vies odpoved...
1) Kto je spanielska inkvizicia? :P
a este jedna ale na tuto odpovedat naozaj nemusis ak ti to je proti srsti...
2) mal si na zimnom stretku " nieco " s vilou? ( pytam sa len z morbidnej zvedavosti... inak samozrejme viem ze ma do toho nic :P )

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun