HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5
Autor Správa

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co planujes po skole a kde planujes pracovat ?  Mas nejake predstavy ? :)
Coho sa bojis (ziadne prudkosiahle fylozoficke monology o pade hostinca napr. a pod.) ?  8)
Ako dlho uz si s vilou ? :wink:
Co vravis na tohtorocnu zimu ?
Prsia alebo zadok ?  :D
A kedy budem moderator ?   :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
samozrejme ze otazky typu co si o mne myslis nieboli primarnym cielom... ale preco sa nepobavit ak sa da... navyse ma to celkom zaujima, kedze annun patri medzi uzku skupinu ktorej nazory si vypocujem ( to vlastne kazdeho) ale skutocne nad nimi porozmyslam a pripadne si z nich aj nieco malo vezmem ( a toto je fakt len uzka skupina ludi...)

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun, dal by si mi postrážiť tvoje deti?
Čo si myslíš o nerovnom boji arménov v republike Slobodný Náhorný Karabach, a nemohli by sme ju uznat aspon mi, ak už nik iný na svete?
Ako bolo/je v BA?

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Drahý Vynešený Hostinský!

Rada by som sa ťa spýtala - aké je to mať taftu? Je to naozaj tak veľmi bolestivé a umorujúce, ako som počula? Nespôsobuje to problémy pri žuvaní žuvačky?
ďalej:
Ako si prišiel k svojmu úžasnému obočiu? Používaš nejaké špeciálne prípravky?
Zásnuby alebo svadba?
Svetlo pohlcujúce temnotu, alebo temnota rozpínajúca sa do svetla?
Čaj, alebo kofola?
Halušky, alebo kura?
:twisted:
a posledné: samozrejme, aby sme zachovali tradíciu - čo si myslíš o mne?  :P

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Já mám také záludnou otázku:
Kdy přijedeš do Prahy? Vlastně proč se tomu vyhýbáš?
Dal by jsi přednost životu na Slovensku, nebo v Anglii a proč?


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aký typ žien sa ti páči, opíš svoju vysnenú ženu  :twisted:

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kedy bude mat verejnu spoved opat niekto iny?


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Quicky napísal:
Preco?

Lebo.

forestmarko napísal:
preco sa neopytat ked je moznost dostat uprimnu odpoved.... tvoj nazor na mna? :P
a jedna odlahcujuca... co si myslis o nasom vztahu (hostinca ako...) so saudskou arabiou?  :lol:

1. vieš, že ani neviem? Ty si pre mňa ešte stále tak trochu záhada. Myslím, že sa ešte nepoznáme natoľko dobre, aby som o tebe mohol vyrieknuť nejaké hlboké úvahy. Navonok pôsobíš ako mierne flegmatický, životom pomaly sa šuniaci človek, ktorého len tak niečo nerozháďže. Čo schovávaš vo vnútri? Netrúfam si hádať.
2. myslím, že vzťahy sú na dobrej úrovni a budem ďalej pracovať na ich zlepšení.

Kleriker napísal:
Co si myslis o ludoch, co ti davaju otazky, ze co si o nich myslis? :lol:

Myslím si o nich to, čo som im napísal. A v kútiku duše si ešte trochu myslím, že sú trochu zameraní na seba. :)

vratko napísal:
vratko napísal:
1. co si myslis o tych egosmerovanych otazkach? myslis ze zdielaju vyznam temy? co si myslis preco ludia chcu vediet co si o nich myslis - mozes aj menovite zaradom ako sa pytali, sylwer, warior, teta nage a popular lady...
2. povedal si si uz pocas odpovedania na otazky a hlavne pri ich citani , ze zalozit tuto temu bola chyba? a ak nie chyba zmenili sa idei chapania o com by mohla byt a o com skutocne bude?
3. co si naozaj slubujes od tejto temy?
4. myslis si, ze som ta/sme ta koli tejto teme naozaj viacej spoznal/li?
5. co ocakavas od dalsieho skumania dalsich ludi/bytosti pomocou tejto metody?
6. kolko ludi sa ti zatial prihlasilo?
7. podla akeho kluca budes vyberat?
8. ako vzniklo meno vila?

tak zatial, vdaka.

si to asi prehliadol  :wink:

Naozaj som to prehliadol, prepáč.
1. osobne mi nevadia, no trochu sa sem nehodia, lebo podľa mňa by tu mali padať hlavne otázky, odpovede na ktoré vedia zaujať aj širšie publikum. Prečo sa ten-ktorý človek na seba opýtal, to si netrúfam hádať. Možno mali pocit, že pred nimi niečo schovávam, alebo sa k nim správam neúprimne. Neviem.
2. nie. A na druhú časť - myslel som si, že to bude trochu "krutejšie" a ľudia na mňa vytasia aj záludnejšie otázky. V tomto som bol milo prekvapený. :)
3. chcel by som, aby sa tu trochu ukľudnili medziľudské vzťahy a aby sa spolu na "neutrálnej pôde" mohli trochu spoznať aj ľudia, ktorí k sebe doteraz nemali úplne blízko (aj nepriamo cez otázky iných ľudí). Mal som pocit, že to tu trochu vrie a toto mi prišlo ako celkom milé a nenásilné riešenie, ako situáciu upokojiť.
4. myslím, že stále toho veľa ostalo "len môjho", ale určite sa o mne niekto dozvedel aj niečo, čo mu pomohlo lepšie ma spoznať. Dúfam v to.
5. nič, pre mňa osobne to nebola metóda na spoznávanie ľudí - ak by som si mal sám voliť nejakú metódu za potobným účelom, bola by založená na osobnom stretnutí. Viď odpoveď na otázku č. 3.
6. do dnešného dňa to činí 9 ľudí
7. náhodne. Hodím si 20 stenkou (každý má dve čísla, ak padne 19 / 20, háďžem znova)
8. to je otázka na Dianku samotnú. Ja som v tom nemal prsty. (aspoň myslím :) )

Finrod Elensar napísal:
1. Co planujes po skole a kde planujes pracovat ?  Mas nejake predstavy ? :)
2. Coho sa bojis (ziadne prudkosiahle fylozoficke monology o pade hostinca napr. a pod.) ?  8)
3. Ako dlho uz si s vilou ? :wink:
4. Co vravis na tohtorocnu zimu ?
5. Prsia alebo zadok ?  :D
6. A kedy budem moderator ?   :lol:

1. zrejme budem programátor v nejakej softwareovej firme. Kde presne a v akej presne oblasti, to neviem. Kedysi som sa chcel venovať webovským aplikáciám a stránkam, dnes už mám pocit, že to je skôr práca pre študenta, takže uvidím. Snažím sa nechávať si širšie obzory.
2. bojím sa smrti a to vo všetkých jej podobách - bojím sa smrti svojej aj smrti svojich blízkych. Mám pocit, že som v tomto zbabelec, aj keď našťastie som zatiaľ nemal možnosť si to naozaj overiť. A bojím sa, že ostanem sám v situácii, kedy budem potrebovať spoločnosť (staroba, choroba).
3. niečo okolo roku a štvrť. Poznáme sa podstatne dlhšie.
4. som sklamaný, lebo som lyžiar a nemám sneh
5. aj aj
6. áno

VINCENT napísal:
Annun, dal by si mi postrážiť tvoje deti?
Čo si myslíš o nerovnom boji arménov v republike Slobodný Náhorný Karabach, a nemohli by sme ju uznat aspon mi, ak už nik iný na svete?
Ako bolo/je v BA?

1. čobynie
2. nič, nepočul som o ňom
3. bolo výborne, škoda, že som už doma.

Galthea napísal:
1. aké je to mať taftu? Je to naozaj tak veľmi bolestivé a umorujúce, ako som počula? Nespôsobuje to problémy pri žuvaní žuvačky?
2. Ako si prišiel k svojmu úžasnému obočiu? Používaš nejaké špeciálne prípravky?
3. Zásnuby alebo svadba?
4. Svetlo pohlcujúce temnotu, alebo temnota rozpínajúca sa do svetla?
5. Čaj, alebo kofola?
6. Halušky, alebo kura?
7. samozrejme, aby sme zachovali tradíciu - čo si myslíš o mne?  :P

1. je to strašné utrpenie a neskutočné muky, plač a škrípanie zubov
2. áno, sarkastické kamarátky
3. nepochopil som otázku (naozaj). Jedno bez druhého predsa nedáva zmysel, či?
4. to prvé
5. čaj
6. kura
7. myslím si, že si značne tajnostkárska princezná, ktorá je trochu tvrdohlavá a potom to niekedy ľutuje. Myslím, že zúfalo túžiš po pozornosti a máš pocit, že sa ti jej nedostáva. Stratila si ilúzie o živote (právom) a niekedy sa mi zdá, že sa už od neho bojíš čakať niečo pekné (čo je chyba). Myslím si, že tvoj pohľad na svet je príliš čierny a že by sa ti doň hodilo trochu bielej farby (viem, ako to asi zneje z mojich úst, keďže nie som v tvojej situácii, ale aj tak).

Ale mám ťa veľmi rád, princezná a aj napriek tomu, že sa tak niekedy možno nechovám, vždy som tu aj pre teba. (ach, klišé)

Dalcor napísal:
Já mám také záludnou otázku:
1. Kdy přijedeš do Prahy? Vlastně proč se tomu vyhýbáš?
2. Dal by jsi přednost životu na Slovensku, nebo v Anglii a proč?

1. neviem. Fakt je taký, že ja sa tomu naozaj úprimne nevyhýbam a mám desiatky svedkom, ktorí potvrdia, že naozaj o tej Prahe vytrvalo básnim a snívam. Veľmi rád by som sa tam išiel pozrieť, vždy sa ale stane niečo, čo mi to prekazí. Zneje to trápne, uvedomujem si to, no je to tak. Nechcem tam ísť "naotočku", to mi za to nestojí - chcem Prahu aj vidieť a preto by som tam rád prišiel aspoň na pár dní - to pre mňa naozaj ale nie je také jednoduché, ako sa to môže zdať. Najrealistickejší termín sú pre mňa momentálne letné prázdniny, lebo som pevne rozhodnutý necestovať nikam ďaleko (tým sa myslí GB a pod.) a spraviť si program taký, aký chcem. Či mi to víde, neviem.
2. na Slovensku - aj napriek tomu, že som anglofil a veľmi rád sa tam vraciam (a budem vracať), Slovensko je môj domov a aj napriek všetkému to tu mám úprimne rád.  A mám pocit, že tej krajine aj niečo dlžím, predsa len, vychovala ma.

VINCENT napísal:
Aký typ žien sa ti páči, opíš svoju vysnenú ženu  :twisted:

Som na vysoké, štíhle brunetky s peknými nohami a jemnou tvárou. Nemám veľmi konkrétne preferencie, mne sa ženy páčia všeoebecne a každá má v sebe niečo krásne. Ale Dianka mi úplne a dokonalo vyhovuje, ak sa pýtaš na to. :)

Thuriazs napísal:
Kedy bude mat verejnu spoved opat niekto iny?

TERAZ.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa So. 23. Dec 2006, 1:50, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moja "spoveď" sa týmto oficiálne skončila. Už onedlho (bavíme sa o minútach) tu napíšem meno nového "spovedníka" a dám mu vedieť PMkou.

Už bude na ňom, aby si založil vlastnú tému.


Sem kľudne postujte ďalej, ak máte chuť o niečom debatovať, ale už negarantujem, že odpoviem a že to bude pravda. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 07.03.2007
Príspevky: 83
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aké lieky berieš proti alergii ?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun