HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1:čo ti hostinec dal
2: čo ti hostinec vzal
3: maš rad wargaming ( :obocie: )... alebo aspoň, pači sa ti?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
1) Kto je spanielska inkvizicia? :P
a este jedna ale na tuto odpovedat naozaj nemusis ak ti to je proti srsti...
2) mal si na zimnom stretku " nieco " s vilou? ( pytam sa len z morbidnej zvedavosti... inak samozrejme viem ze ma do toho nic :P )

1. haha, nice try sucka :)
2. celkom úprimne, nie. (inak otázka je ok, sám som napísal, že môžu byť aj osobnejšie. No worries. Neurazil som sa ani nič)
EDIT: ehm. nie platí v prípade, ak si pod pojmom "niečo" myslel sex. :) Ak si myslel niečo iné, konkretizuj.
Warrior napísal:
1:čo ti hostinec dal
2: čo ti hostinec vzal
3: maš rad wargaming ( :obocie: )... alebo aspoň, pači sa ti?

1. dal mi veľa kamarátov, kontaktov, veľký rozhľad, vedomosti zo všetkých možných oblastí a obrovskú školu života. Poskytol mi miesto, kde som sa mohol realizovať tak, ako som chcel ja. Hostinec veľmi, veľmi ovplyvnil celý môj život. Viac, ako si viem možno sám priznať. Možno to bude znieť pateticky, ale je dosť možné, že ak by nebolo hostinca, trčal by som ešte stále zalezený niekde v diere a hanbil sa vyliezť na ulicu.
2. vzal mi hlavne veľmi, veľmi veľa času. Vzal mi tiež niektoré ilúzie o ľuďoch a spoločnosti, spravil zo mňa v mnohých veciach možno až cynika. Vzal mi možno niekoľko rokov života na nervoch. Ale stálo to za to.
3. wargaming sa mi vždy páčil a priťahoval ma (celkom vážne). Ako detvák som staval plastikové modely a toto má k tomu dosť blízko, plus je to aj výborná hra. Nikdy som to ale nehral, ani veľmi vážne neuvažoval o kúpe kvôli dvom veciam: cene a nedostatku spoluhráčov. To platí až dodnes.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Št. 14. Dec 2006, 13:04, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tož si prihrejem svoju polievočku aj ja.

A čo moderné spoločenské hry? Vieš o tom dačo?  Hral si niečo? Máš nejakého favorita?

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Yarpen napísal:
A čo moderné spoločenské hry? Vieš o tom dačo?  Hral si niečo? Máš nejakého favorita?

Cha.

Aká náhoda.

Hral som len Risk a ten už tiež práve moderný nie je. Ale zhodou okolností som uvažoval, že niečo také kúpim na Vianoce a dokonca som na Alefovu radu mal v pláne ťa aj kontaktovať a spýtať sa, či by si mi nevedel poradiť (ale to môžeme doriešiť cez PMky, alebo ešte lepšie v samostatnej téme pri stole o hrách).

Takže favorita zatiaľ okrem toho Risku nemám (ten sa ale páčil veľmi), no rád si nechám poradiť.

Teraz utekám do školy, ale keď sa vrátim, založím o tom tému, dobre?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Cisárovná
Obrázok používateľa

Založený: 17.04.2006
Príspevky: 893
Body: 3
Bydlisko: intrákové podzemie Bratislavy
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. prečo si rád, že si človekom...
2. aké povahové vlastnosti si najviac vážiš na ľudoch, aké na nich obdivuješ
3. aké ťa naopak znechucujú

a súhlasím, veľmi milá téma... :D

_________________
Music is enough for a lifetime, but a lifetime is not enough for music.
Don't try to change things you can't change. Try to learn how to accept them.


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. na ake najvacsie tazkosti popripade odcerpania sil si pametas zo zaciatkov hostinca? Ako sa to cele formovalo?
2. momntalne badam u teba istu nielen apatiu ako pises, ale aj unavu ba aj tzv pocit hodit flintu do zita - co si myslis ze je hlavnym nositelom toho? Ak vobec...
3. aku mas viziu do buducna co sa tyka hostinca? hlavne nejake nosne casti..
4. ako vznikla vlastne spanielska inkvizicia ?(...osobne si myslim ze je to najlepsi mozny styl moderatora vykonavatela a neprezradzal by som identitu, lebo sa strati cast jeho efektivity. Efetkivity v tom, ze aj ked sa mozno neikto na nu hneva nevie sa na koho...).
5. ucis sa spanielsky? ak ano na akej urovni je tvoja spanielcina?ba lepsie - ake jazyky (lingua) ovladas?


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak ja dám možno jednoduchšiu otázku - píšeš že máš rád dobrú hudbu, môžeš to upresniť? (Inak som ešte nestretol človeka, ktorý by povedal že má rád zlú hudbu :) )

EDIT:

ešte jedna dlhšia a nejednoduchšia otázka. Divajúc sa na fotografie čo máš na stránke - prečo fotíš? Robíš to z relaxu, dobrého pocitu, alebo ti to dáva aj niečo viac (ak áno čo - vidíš v umení nejaké upínanie sa k niečomu čo nás presahuje?) Zaujíma ťa názor ľudí na tvoje výtvory - a inak, robíš to štýlom "je mi jedno čo si o tom myslíte", alebo chceš svojou fotkou na niekoho zapôsobiť - donútiť ho k zamysleniu, alebo k nejakému pocitu? Je to pre teba jazyk akým môžeš popísať niečo, čo v slovách nevieš alebo čo popísať nejde?

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Naposledy upravil lev dňa Št. 14. Dec 2006, 15:20, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nemas niekedy chut zacat s hostincom odznova, s inymi ludmi a uplne inak? Alebo vsetkych zabanovat?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prečo nefotíš viac?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Najprv jedna odpoveď pre všetkých, čo sa zatiaľ prihlásili: viem o vás, aj  keď som vám neodpísal. No worries, dobre? :)
thera napísal:
1. prečo si rád, že si človekom...
2. aké povahové vlastnosti si najviac vážiš na ľudoch, aké na nich obdivuješ
3. aké ťa naopak znechucujú

a súhlasím, veľmi milá téma... :D

1. uff. :) Prečo by som nemal byť rád, že som človekom? Ja viem, trochu Sokratovská odpoveď, ale lepšiu nemám. Mám rád svoj život a neviem si predstaviť, že by som mal byť niečo iné. Páči sa mi svet naokolo (úprimne si myslím, že je krásny po tej zmyslovej stránke) a mám rád aj iných ľudí, aj keď s určitými výhradami. :)
2. no, takú tú klasiku: úprimnosť, ochotu pomôcť, spoľahlivosť a dôveryhodnosť. A veľmi dôležitý je pre mňa aj zmysel pre humor.
3. arogancia, namyslenosť a chválenkárstvo. Nemám tiež veľmi rád, ak sa niekto šteluje do pozície múdreho deduška a silou - mocou poúča ostatných. A nemám rád ľudí, ktorí vedia poklesnúť k použitia násilia - dá sa povedať, že som pacifista.

vratko napísal:
1. na ake najvacsie tazkosti popripade odcerpania sil si pametas zo zaciatkov hostinca? Ako sa to cele formovalo?
2. momntalne badam u teba istu nielen apatiu ako pises, ale aj unavu ba aj tzv pocit hodit flintu do zita - co si myslis ze je hlavnym nositelom toho? Ak vobec...
3. aku mas viziu do buducna co sa tyka hostinca? hlavne nejake nosne casti..
4. ako vznikla vlastne spanielska inkvizicia ?(...osobne si myslim ze je to najlepsi mozny styl moderatora vykonavatela a neprezradzal by som identitu, lebo sa strati cast jeho efektivity. Efetkivity v tom, ze aj ked sa mozno neikto na nu hneva nevie sa na koho...).
5. ucis sa spanielsky? ak ano na akej urovni je tvoja spanielcina?ba lepsie - ake jazyky (lingua) ovladas?

1. ťažká otázka. :) Zo začiatku to bolo všetko také jednoducho - zložité: na jednu stranu som musel každý deň behať s disketami cez mesto k otcovi do roboty, lebo nikde inde som nemal prístup k internetu, no na druhej strane som mal oveľa menšiu zodpovednosť a oveľa väčšiu slobodu, ako mám teraz. Mal som tiež oveľa viac času a preto som si mohol dovoliť venovať sa hostincu viac. Pamätám si, že som mal zásadu "ak sem kvôli tomu príde čo i len jeden človek, stojí to za to" a naozaj som podľa toho aj jednal - pchal som odkazy na hostinec všade, kde sa dalo a aktívne som komunikoval so všetkými návštevníkmi. To už dnes nerobím.

Veľkým problémom bolo zo začiatku donútiť ľudí, aby sa aktívne zapájali a prispievali do diskusie - teraz sa už môžem priznať k tomu, že prvých pár príspevkov v prvej návštevnej knihe hostinca som si pod rôznymi menami napísal sám a aj som si potom na nich pod vlastným menom odpovedal, len aby som ukázal ostatným, že tam nebudú sami. :)
2. no, ono to je spôsobené hlavne asi tým, že hostincu sa venujem už viac ako šesť rokov (páni!) a niekedy mám toho naozaj plné zuby. Niekedy ma jednoducho vytočia ľudia, alebo okolnosti natoľko, že mám chuť sa na to vykašľať. Ale potom sa vždy stane aj niečo pozitívne a ja pokračujem. Zatiaľ neplánujem odísť - a aj keby sa niekedy stalo, že by som skončil ako hostinský, určite by som neskončil aj ako užívateľ.
3. nuž, úprimne, skoro žiadnu. :) Nechávam sa niesť prúdom. Ja nie som veľmi ambiciózny človek a hostinec už dávno prerástol moje pôvodné očakávania, preto nemám veľké tendencie tlačiť ho ďalej. Nikdy som z neho nechcel mať veľký, neosobný portál a myslím, že kým tu budem, tak sa to ani nestane. Preto sa ale obklopujem inými ľudmi a snažím sa počúvať ich názor - dnes to sú už skôr oni, čo určujú smerovanie hostinca a tlačia ho niekam ďalej. Za to im patrí moje úprimné poďakovanie.
4. na túto otázku radšej nebudem odpovedať, keďže by som nerád vyzradil niečo, čo by vyzradené byť nemalo.
5. španielsky sa neučím a tomuto jazyku nerozumiem. Hovorím plynulo anglicky (dá sa povedať, že angličtinu považujem momentálne za svoj druhý rodný jazyk), no tam moje vedomosti končia. Dhé roky som sa učil po francúzsky, no momentálne už neviem ani bu.

lev napísal:
Tak ja dám možno jednoduchšiu otázku - píšeš že máš rád dobrú hudbu, môžeš to upresniť? (Inak som ešte nestretol človeka, ktorý by povedal že má rád zlú hudbu :) )

EDIT:

ešte jedna dlhšia a nejednoduchšia otázka. Divajúc sa na fotografie čo máš na stránke - prečo fotíš? Robíš to z relaxu, dobrého pocitu, alebo ti to dáva aj niečo viac (ak áno čo - vidíš v umení nejaké upínanie sa k niečomu čo nás presahuje?) Zaujíma ťa názor ľudí na tvoje výtvory - a inak, robíš to štýlom "je mi jedno čo si o tom myslíte", alebo chceš svojou fotkou na niekoho zapôsobiť - donútiť ho k zamysleniu, alebo k nejakému pocitu? Je to pre teba jazyk akým môžeš popísať niečo, čo v slovách nevieš alebo čo popísať nejde?

1. moje hudobné preferencie sa menia plynulo podľa nálady a počasia. :) Nemám vyhranený hudobný štýl. Medzi mojou zbierkou nájdeš kadečo (náhodný výpis z disku):
A3, Blur, Bob Marley, Capercaillie, Cardigans, Coldplay, Dead Can Dance, Dido, Enya, Fatih no More, Sinatra, Gorillaz, Guns'n'Roses, Hex, Louis Armstrong, Lucie, Massive Attack, Moby, Norah Jones, Offspring, Pink Floyd, Rage Against the Machine, REM, Risko Muller, The Corrs, The Streets, The Verve

A všelijaké iné veci, soundtracky a podobne.

2. fotím z popudu zachytiť niečo, čo sa mi páči. Málokedy fotím preto, že mám v hlave konkrétnu myšlienku, ktorú chcem zhmotniť v obrázku (aj keď stávajú sa aj také situácie). Som veľmi rád, ak sa mi ľudia k fotkám vyjadrujú a vítam akúkoľvek formu inteligentnej kritiky, keďže to je podľa mňa jedna z hlavných ciest, ako sa zlepšiť. Fotky sa snažím robiť spôsobom, aby v človeku vyvolali pocit vnútornej pohody - málokedy fotím temné a depresíve témy (niekedy sa zadarí, ale nie je to pravidlo). Som rád, ak niekomu moje obrázky niečo dajú, no ak sa tak nestane, nepovažujem to za tragédiu.

Za umelca sa nepovažujem - myslím, že mám možnosť sa ním stať, ale bola by to pre mňa ešte dlhá a vôbec nie jednoduchá cesta.

Kleriker napísal:
Nemas niekedy chut zacat s hostincom odznova, s inymi ludmi a uplne inak? Alebo vsetkych zabanovat?

Niekedy mám chuť odísť. Ale nikdy to nie je naozaj a vždy ma to rýchlo prejde.

"reset" ma nikdy nelákal, nie.
Warrior napísal:
prečo nefotíš viac?

Dva dôvody: nedostatok času a nedostatok inšpirácie. Taktiež nerád fotím sám (hlavne po vonku) no málokedy viem nájsť niekoho, kto je ochotný chodiť von so mnou (nečudujem sa, pre ostatných to je totiž väčšinou nuda, ak tiež nefotia).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. ako si predstavujes svoj buduci profesny zivot? V akej oblasti? nejake tuzby? Sny...
2. Ak smiem k rodicom - ako maju zamerane povolania?
3. mne sa stava ze za svoj domov povazujem mnozstvo miest, z mnohych dovodov. Ako je to u teba- mas iba jedno miesto ktore volas domov alebo je ich viacej. A preco to vnimas prave tak. Dovody.
4. pisal si ze pracujes popri studiu, ak smiem kde a ako co (staci zameranie firmy a napln prace)
5. kolko ludi povazujes za priatelov ktorym naozaj veris a vies sa na nich spolahnut? Ak je to mozne konkretne podlozit nejakymi cinmi ktore ta o tom presvedcili tak tiez mozes napisat ak chces.
6. ako sa zachovas ked vidis ze niekto hovori podla teba uplnu hovadinu a smeruje zle. A to vo sfere na ktorej ti zalezi?

Vdaka.


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. Planujes niekedy odhalit pravu identitu Sp. Inkv. ci nas nechas hadat a ak niekto uhadne tak vyjdes s pravdou von alebo budes zaryto odporovat?  :)

2. Citis sa niekedy diskriminovany? Naopak, diskriminujes niekoho?

3. Ake mas plany do buducna s Hostincom? Planujes to niekedy zavesit na klinec? Ak hej, komu predas zezlo, ak vobec?

(ak tu nieco z toho uz bolo tak sorry)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mas rad huby ?
si polievkovy typ?
aky je tvoj oblubeny kus odevu ? (klobuk je v nenavratne)
ak by si mal schopnost ozivovat veci, co by si ozivil ?
triedis odpad?
slipy trenky alebo boxerky?
aku knihu si naposledy cital (nie ucebnicu)
ktory TES ta zaujal atmosferou najviac?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko napísal:
1. ako si predstavujes svoj buduci profesny zivot? V akej oblasti? nejake tuzby? Sny...
2. Ak smiem k rodicom - ako maju zamerane povolania?
3. mne sa stava ze za svoj domov povazujem mnozstvo miest, z mnohych dovodov. Ako je to u teba- mas iba jedno miesto ktore volas domov alebo je ich viacej. A preco to vnimas prave tak. Dovody.
4. pisal si ze pracujes popri studiu, ak smiem kde a ako co (staci zameranie firmy a napln prace)
5. kolko ludi povazujes za priatelov ktorym naozaj veris a vies sa na nich spolahnut? Ak je to mozne konkretne podlozit nejakymi cinmi ktore ta o tom presvedcili tak tiez mozes napisat ak chces.
6. ako sa zachovas ked vidis ze niekto hovori podla teba uplnu hovadinu a smeruje zle. A to vo sfere na ktorej ti zalezi?

Vdaka.

1. zrejme skončím ako programátor. Rád by som sa raz živil fotografiou, ale to je v chlieviku snov.
2. mamka je manažérka - ekonómka, otec celý život pracuje v IT biznise, najprv ako technik / programátor, teraz už ako manažér.
3. mojim domovom sú Košice. Žijem tu celý život a mám to tu rád. Mám aj niečo ako prechodné bydliská - Poprad (tu mám všetkých starkých a narodil som sa tu) a Blava (tu mám otca), ale môj naozajstný domov boli vždy Košice.
4. pracujem ako programátor hlavne webovských aplikácií v súkromnej firme. Keďže ale mám značné nezhody so šéfom a nepáči sa mi systém, ako firma funguje a ako je riadená, od budúceho semestra by som rád toto skončil a išiel robiť do US Steelu (v podobnej pozícii). Nie je to práca na plný úväzok.
5. som človek relatívne uzavretý, čo sa týka môjho súkromia a málokto má to "právo" sa mi v ňom hrabať. Mám ale veľa kamarátov, a niektorí z nich mi v minulosti dokázali, že sa na nich dá spoľahnúť a podržali ma. Za to som im vďačný. Inak nerád ľudí delím na kamarátov "lepších" a "horších", "bližších" a "vzdialenejších". Ja mám jednoducho rodinu, frajerku a kamarátov.
6. snažím sa s ním o tom hovoriť. Ak zistím, že je to bezvýsledné, buď to vzdám (ak ten človek nevie svojim názorom nič ovplyvniť), alebo sa aktívne snažím ho zastaviť (ak má vlpyv na danú oblasť).

Saimon napísal:
1. Planujes niekedy odhalit pravu identitu Sp. Inkv. ci nas nechas hadat a ak niekto uhadne tak vyjdes s pravdou von alebo budes zaryto odporovat?  :)

2. Citis sa niekedy diskriminovany? Naopak, diskriminujes niekoho?

3. Ake mas plany do buducna s Hostincom? Planujes to niekedy zavesit na klinec? Ak hej, komu predas zezlo, ak vobec?

(ak tu nieco z toho uz bolo tak sorry)

1. neplánujem. Tipy na to, kto to môže byť, nekomentujem.
2. áno, niekedy sa naozaj cítim diskriminovaný. Naposledy som to dosť kruto pocítil v anglicku, kde som si nebol schopný nájsť prácu kvôli zdravotnému stavu. A áno, myslím, že ľudí aj diskriminujem, minimálne tu na fórach - mám tendenciu byť viac ignorantský k požiadavkám ľudí, ktorí mi nie sú sympatickí. Snažím sa to obmedzovať, ale nie vždy sa mi to podarí.
3. čo sa tejto otázky týka, viď moja odpoveď na vratkove otázky v mojom predchádzajúcom poste :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
mas rad huby?

Áno.
farar_metod napísal:
si polievkovy typ?

Nie. Celkom v rozpore s mojim otcom. :)
farar_metod napísal:
aky je tvoj oblubeny kus odevu ? (klobuk je v nenavratne)

Netuším. Asi žiaden nemám, odev považujem za bežnú vec a nepripisujem mu nejakú špeciálnu dôležitosť. A inak klobúk mám iný. :)
farar_metod napísal:
ak by si mal schopnost ozivovat veci, co by si ozivil ?

Tu asi celkom nerozumiem otázke - pýtaš sa, akej neživej veci by som vdýchol život, alebo akú živú vec by som vzkriesil?
farar_metod napísal:
triedis odpad?

Snažím sa.
farar_metod napísal:
slipy trenky alebo boxerky?

Slipy.
farar_metod napísal:
aku knihu si naposledy cital (nie ucebnicu)

Pratchett, Gaiman - Good Omens (tretí krát - vždy mám niečo na záchode, zväčša to je jeden z týchto autorov).
farar_metod napísal:
ktory TES ta zaujal atmosferou najviac?

Asi Daggerfall - Morrowind bol krajší a možno "vyspelejší", ale nesadlo mi celkom herné prostredie - bolo na mňa príliš cudzie a temné. Páčilo sa mi defacto len v Imperiálnych oblastiach. A chýbala mi zima (to síce napravil datadisk, ale zimu z Daggerfallu to aj tak neprekonalo). A nevedel som skákať zo strechy na strechu.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun