HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslel som vdychnut zivot

a dakujem

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
farar_metod napísal:
myslel som vdychnut zivot

a dakujem

Môjmu statívu Jozefovi.

A nie je zač.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. Keby si sa mal charakterizovat troma slovami, ake by to boli?
2. Stalo sa ti niekedy v zivote nieco, co totalne zmenilo tvoj pohlad na svet? Ak ano, co?
3. Najdolezitejsia otazka vesmiru: preco nosis bradu? :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hehe egotrip ale ta: Cosi myslis o mne?? (take ze ma nepoznas osoben sa nerata... proste z hostinca a peken uprimne :wink: )

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslis si, ze rodicia ovplyvnuju deti pri vybere buducej skoly/povolania?

mals i niekedy chut len tak sa zbalit a odist nie navvzdy ale na nejaky cas niekam daleko bez toho aby si dal niekomu nieco vediet?

a do tretice... pijes kavu? :lol:

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
1. Keby si sa mal charakterizovat troma slovami, ake by to boli?
2. Stalo sa ti niekedy v zivote nieco, co totalne zmenilo tvoj pohlad na svet? Ak ano, co?
3. Najdolezitejsia otazka vesmiru: preco nosis bradu? :lol:

1. múdry, pekný, skromný :)
2. keď som sa dozvedel, že mám relatívne vážny stupeň osteoporózy a že mi zrejme po celý zvyšok života bude visieť nad hlavou taký malý damoklov meč. To ma prinútilo dramaticky zmeniť seba aj svoj pohľad na svet a vyliezť z ulity, v ktorej som dovtedy žil.
3. ja ti ani neviem, prečo som s tým začal. Mal som tam nejaký chlp, potom dva a potom zrazu bum brada. A už keď raz bola, nemal som to srdce dať ju preč. :)

Dragonlord napísal:
hehe egotrip ale ta: Cosi myslis o mne?? (take ze ma nepoznas osoben sa nerata... proste z hostinca a peken uprimne :wink: )

Úplne úprimne - nič špeciálne. Vlastne ťa vôbec nepoznám a nejaký silný názor na teba nemám, si pre mňa jednoducho užívateľ. Nelezieš mi nejako na nervy, ak sa pýtaš na to.

andelika napísal:
myslis si, ze rodicia ovplyvnuju deti pri vybere buducej skoly/povolania?

mals i niekedy chut len tak sa zbalit a odist nie navvzdy ale na nejaky cas niekam daleko bez toho aby si dal niekomu nieco vediet?

a do tretice... pijes kavu? :lol:

1. myslím, že určite áno
2. áno, ale nechcel by som ísť sám. Niekedy mám dosť nášho civilizovaného sveta a naozaj by som sa najradšej zdekoval na Nový Zéland a strihal ovce. Ale myslím, že také pocity má raz za čas každý.
3. nepijem, nikdy. Nie je to pre mňa zdravé, ani mi to veľmi nechutí.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
aky prehliadac pouzivas?
mas uz stromcek?
cosinus alebo tangens?
ucho alebo noha?
slovan alebo inter?
co prave robis?
tvoj prvy sexualny zazitok ?


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Geralt napísal:
aky prehliadac pouzivas?
mas uz stromcek?
cosinus alebo tangens?
ucho alebo noha?
slovan alebo inter?
co prave robis?
tvoj prvy sexualny zazitok ?

1. ak normálne surfujem, tak Firefox, ak pracujem, tak pochopiteľne celú veľkú trojku: Operu, Firefox, IE
2. áno, umelý
3. sínus
4. ucho
5. um... em... ehm...
6. odpovedám ti
7. žiaden nie je (a je to vonku, haha :) )

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
1. múdry, pekný, skromný

1. iste, ale to je tusim iba cast charakteristiky, mna napriklad by zaujimala aj charakteristika, ktora pokryje aj tu cast osobnosti, ktoru by si radsej skryl.
2. (kusok ulet) to je naozaj tak zle, ze ak prideme ja, erken a warrior na stretko hostinca, tak sa debata pri zastaveni bude mat o hodny kus mensiu sancu rozbehnut? (narazam na nedavno zmieneny fakt oblubenosi rozprudenia stylom ohovarania zmienenych). Aky mas tip na dalsiu ciernu ovcu, ktora by to mohla rozprudit...(koniec uletu).
3. komu by si odporucil stretka hostinca?
4. za akych okolnosti by si vedel pozovat nahy (napr. foto, malba a pod)? a popripade komu?
5. ako presne tvoja choroba ovplyvnuje bezny zivot....mam na mysli kedy to najviac pocitujes a v com ta zasadne obmedzuje...
6. chystas sa mat deti? citis sa na ne pripraveny? keby si sa dozvedel ze si otec ako by si sa asi citil, aku mas o tomto stave predstavu?
7. v akej cinnosti, akte, jave ktory si robil si podla seba nenasiel 'premozitela'?
8.venujes sa mladezi? ak ano v akom rozsahu a v com? ak nie preco ta to neoslovuje?

zatial vsetko, vdaka.


Hore
 Profil  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
keby si ostal na svete len ty a osadenstvo hostinca a mal by si si zvolit zivotnu druzku ktora by to bola?

NERATA SA VILA A ZRUDI

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ako sa poznas osobne s ludmi z hostinca (t.j vidis sa s nimi casto aj v reale, koho si poznal este pred tym a koho si spoznal az tu...) ?


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. Ešte raz mi povedz, čo si si o mne myslel, keď sme sa stretli prvý krát a povedz, čo si o mne myslíš teraz. :lol: Nemusíš to nejak extrémne rozoberať, ok? :)

2. Ako si sa dostal k SFaF?

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko napísal:
Citácia:
1. múdry, pekný, skromný

1. iste, ale to je tusim iba cast charakteristiky, mna napriklad by zaujimala aj charakteristika, ktora pokryje aj tu cast osobnosti, ktoru by si radsej skryl.
2. (kusok ulet) to je naozaj tak zle, ze ak prideme ja, erken a warrior na stretko hostinca, tak sa debata pri zastaveni bude mat o hodny kus mensiu sancu rozbehnut? (narazam na nedavno zmieneny fakt oblubenosi rozprudenia stylom ohovarania zmienenych). Aky mas tip na dalsiu ciernu ovcu, ktora by to mohla rozprudit...(koniec uletu).
3. komu by si odporucil stretka hostinca?
4. za akych okolnosti by si vedel pozovat nahy (napr. foto, malba a pod)? a popripade komu?
5. ako presne tvoja choroba ovplyvnuje bezny zivot....mam na mysli kedy to najviac pocitujes a v com ta zasadne obmedzuje...
6. chystas sa mat deti? citis sa na ne pripraveny? keby si sa dozvedel ze si otec ako by si sa asi citil, aku mas o tomto stave predstavu?
7. v akej cinnosti, akte, jave ktory si robil si podla seba nenasiel 'premozitela'?
8.venujes sa mladezi? ak ano v akom rozsahu a v com? ak nie preco ta to neoslovuje?

1. egoista, zbabelec, lenivec, som nezodpovedný, rád sa počúvam a niekedy mám tendencie chovať sa mierne trápne. Taktiež som v niektorých veciach ešte značne zakomplexovaný.
2. myslím, že to až také zlé nie je, na ohováranie sa vždy niekto nájde. :)
3. pri stretkách, aké sa robia momentálne, by som to doporučil LEN ľuďom z hostinca z danej lokality, lebo sa z toho stali značne "interné" záležitosti a ostatní by sa nudili. Ak by sa ale niekedy znova vrátila éra veľkých fantasy stretávok, určite by bol vítaný každý, kto má rád sfaf
4. takto pózovať by som vedel len sebe a len ak by som bol sám. A fotky by aj tak museli byť veľmi prísne štylizované (určite nie tradičné akty). Prečo? Lebo mám komplexy.
5. v bežnom živote ma to až na občasné bolesti nejako silno neovplyvňuje - jediný priamy dopad je značné obmedzenie aktivít, ktoré môžem robiť - nesmiem dvíhať ťažké bremená, vykonávať rizikovejšie športy (čo pre mňa znamená de facto každý bežný šport snáď okrem chôdze a plávania a čo ja šťastne ignorujem napríklad pri lyžovaní :) ) a mal by som dodržiavať určitú pohybovú kultúru a diétu (nič prísne, jednoducho by som sa mal vyhýbať napr. kofeínu a jesť veci s vysokým obsahom vápnika).
6. deti sa chystám mať. Momentálne sa na ne necítim pripravený z materiálneho hľadiska.  Ak by som sa dozvedel, že som otec, cítil by som sa veľmi šťastný. Rád si otcovstvo predstavujem ako taký ten idylický, filmový stav (aj keď viem, že to nie je pravda) veselej zábavky z dieťaťom a hier na schovávačku. :) Rád by som bol dobrý otec. Či sa mi to podarí, to asi ukáže až čas.
7. takú činnosť som ešte nenašiel a nemyslím, že ju niekedy nájdem.
8. mládeži sa venujem minimálne, len v rozsahu tejto stránky. Prečo ma to neoslovuje? Nikdy som nenašiel odvahu a zároveň som na pre typ aktivít príliš lenivý a pohodlný.

GoGoYubari napísal:
keby si ostal na svete len ty a osadenstvo hostinca a mal by si si zvolit zivotnu druzku ktora by to bola?

NERATA SA VILA A ZRUDI

Ja okrem víly inú ženu neakceptujem. :)

Wlacho napísal:
ako sa poznas osobne s ludmi z hostinca (t.j vidis sa s nimi casto aj v reale, koho si poznal este pred tym a koho si spoznal az tu...) ?

S niektorými košičanmi sa vidím relatívne často, s ostatnými už sporadickejšie. S väčšinou ľudí, ktorých som stretol osobne, mám ale kamarátske kontakty. A ani neviem, či tu je niekto taký, s kým som sa poznal už pred založením stránky. Snáď len vílu, ale neviem, či ona sa celkom ráta.

nage napísal:
1. Ešte raz mi povedz, čo si si o mne myslel, keď sme sa stretli prvý krát a povedz, čo si o mne myslíš teraz. :lol: Nemusíš to nejak extrémne rozoberať, ok? :)

2. Ako si sa dostal k SFaF?

1. po tom našom prvom rande som si myslel, že si bláznivá pubertiačka. Ja som bol z toho úplne vyjašený, bola to hrozná skúsenosť. :)

Čo si o tebe myslím teraz? V prvom rade ťa mám veľmi, veľmi rád. Si moja najobľúbenejšia Eva. Myslím, že si komplikovaná osobnosť a si niekedy trochu príliš náladová, ale ak si na teba človek zvykne (a ty si zvykneš na neho), tak je to úplne v pohode. A asi schovávaš niekde vo vnútri komplexy, ktoré ti niekedy zťažujú život.

A poriadne si za posledné roky opeknela.

2. to už som tu na fórach niekde raz písal... vlastne hlavne cez počítačové hry a magic - knihy prišli asi až potom. Prvou sfaf vecou, čo sa mi dostala do rúk, bol asi Albion. A ešte na základnej sme začali aj s Magicom a odtiaľ už bol ku "pravému" fantasy len krôčik. Nasledoval Tolkien, Sapkowski a moja večná láska, Pratchett.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. Oblubeny alkohol?
2. Scenario 1: Keby si si mal vybrat, ci zomries ty, alebo zvysok ludstva, obetujes sa? Scenario 2: Bud zomries ty a 10 tvojich najblizsich, alebo zvysok. Scenario 3: Ty a 100 najblizsich vs. the rest. Any reasons?
3. Nadvazna otazka, ma pre teba kazdy ludsky zivot rovnaku cenu?
4. Chcel by si byt nesmrtelny?
5. Kedze sa nam tu rozmohli egotripne otazky, ake je tvoj nazor na mna?  :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a na mňa? :ikonka17:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 70 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun