HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Fuuf, takze dalsi pan na holenie.

Vy, ľudia z fóra, máte možnosť pýtať sa človeka s menom v nadpise tejto témy (teda mňa) na čo chcete (aj na osobné veci, samozrejme treba byť taktný) a ja sa mám snažiť vám čo najpravdivejšie odpovedať. Ak na otázku odpovedať nechcem, mal by som uviesť dôvod prečo (ale nemalo by sa to stávať).

Pravidlá sú jednoduché - žiadne urážky, žiadne nemiestne otázky (heslá, PINy..), žiadne vulgárnosti a ŽIADNE FLAMY alebo provokačné otázky. Prosím berte to tak, že sa chceme spoznať a nie tak, že si zo seba chceme robiť srandu - preto to aj dávam do všeobecného pokecu a nie na dvor - ide o serióznu vec. Ak budete v tejto sérii tém provokovať, alebo budete hnusní, alebo budete robiť neporiadok, dostanete ban.

Na moje spovedanie máte týždeň - po týždni náhodne vyberiem niekoho z vás, kto sa mi prihlási PMkou s tým, že by mal záujem a on sa stane ďalším cieľom otázok (tému už nech si k tomu založí sám, s tým, že tam skopíruje tieto pravidlá a dodrží nadpis, teda "Verejná spoveď - Meno). Veľmi, veľmi by som ocenil, ak by sa mi niekto prihlásil - ak vás bude viac, vyberiem jedného a zoznam ostatných mu prepošlem, čiže z nich potom bude môcť vyberať on zase svojho nasledovníka. Naozaj, skúste sa nehanbiť a možno to bude celkom sranda.

Och a bolo by dobré, keby ste o otázkach a odpovediach príliš nedebatovali - ak budete mať pocit, že niečo chcete prebrať / prediskutovať, zvážte, či sa neoplatí založiť vlastnú tému na dvore, alebo aj tu.

Ľudia, ktorí sa prihlásili už predtým, sú naďalej zaradení do žrebovania o to, kto sa bude spovedať na budúci týždeň a mne môžu písať tí ktorí majú záujem, no neprihlásili sa ešte.

Shoot!

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Povedz daco o sebe tromi vetami pre tych, ktori ta z nejakeho zahadneho dovodu nepoznaju :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
lava or prava?
bol si dakedy v USA? ak hej ake to bolo, kde si bol?
bi alebo homo?
myslis si ze mobily su naozaj take skodlive ako hovoria?


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chýbajú ti Košice?

Nemáš niekedy chuť sa na všetko vykašľať a prestať sa hádať o veciach politických, keď je očividné, že o svojej pravde aj tak nikoho nikdy nepresvedčíš a vytváraš tým akúsi averziu voči svojej osobe? Nedeprimuje ťa to, že máš v tomto tak málo spojencov?

Nechcel by si byť nižší?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
(Annune tá posledná otázka bola podpásovka jaxviňa  :ikonka01: )

Si momentálne do niekoho zamilovaný? Ak áno, prečo nešťastne?

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dava ti tvoj postoj obhajcu obycajne zatracovanych stran nejaky pocit...osamoteneho rytiera v boji?  :lol:
najoblubenejsi politik/autorita , ziva ci mrtva?


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prečo nevieš priznať poražku?
priznať že nemaš pravdu?
prečo maš Č/B videnie sveta? (i ked z mojich reakcii často to tiež tak vyznieva... ale dal som viac razy errata, že to tak nieje)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vzdy veris tomu co v politike pises, alebo obcas len trollis?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pomozes mi s debatkom?  :ikonka53:


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Alef napísal:
Povedz daco o sebe tromi vetami pre tych, ktori ta z nejakeho zahadneho dovodu nepoznaju :-)

Ja som vedel ze mi tuto otazku polozis, takze cely den sa na nu chystam :)
No.. nerad sa takto hodnotim, lebo mi to pripada velmi zaujate. ale tak skusim. najprv poviem ze som urcite citovo labilnejsi. kolko veci mna dokaze rozveselit a kolko uhodit do depresie, to by bol dlhy zoznam. takze citovo labilnejsi.
dalej.. vela sa nad vecami zamyslam. niektori vravia ze som strasny filozof. casto som zamysleny (stale? ) a premyslam. nad vsetkym :)
ako tretie ma napada este tvrdohlavost ktoru mi niektori ludia pripisuju. ja to skor nazyvam ze staviam na pevnych zakladoch (vo veciach na ktorych mi zalezi) :)
som cholerik. urcite. ako skolacik na zakladnej som bol strasny melancholik. mal som totalny strach precitat i jeden referat pred triedov. dnes je to v mnohych veciach diametralne ine a myslim si ze sa stale viac ucim slovu odvaha.
Geralt napísal:
lava or prava?
bol si dakedy v USA? ak hej ake to bolo, kde si bol?
bi alebo homo?
myslis si ze mobily su naozaj take skodlive ako hovoria?

- urcite prava :D
- nebol som v USA. Toto leto idem tu chybu napravit :)
- :D hetero :)
- to sa este stale tvrdi? :) nie neverim v to. ludia sa boja novych technologii a vytvaraju o nich kopec mytov. staci si pozriet co ludia hovorili o jazde vlakom v 19.storoci :) Netvrdim, ze sa novych technologii nemame obavat. kazda ma svoje pozitivum a negativum. ale take reci ze budem sterilny ked budem nosit mobil v gatiach, tak tomu sa smejem :)
Annun napísal:
Chýbajú ti Košice?

Nemáš niekedy chuť sa na všetko vykašľať a prestať sa hádať o veciach politických, keď je očividné, že o svojej pravde aj tak nikoho nikdy nepresvedčíš a vytváraš tým akúsi averziu voči svojej osobe? Nedeprimuje ťa to, že máš v tomto tak málo spojencov?

Nechcel by si byť nižší?

- ach jo :( CHYBAJUUUU!!! ale Trencin je tiez pekne mesto :)
-  :lol: Vsetci sme ovplyvnovani tym co vidime, co citame, co pocujeme, takze v to ze "aj tak nikoho nepresvedcis" ja neverim :) i ked samozrejme, kazda debata musi mat rozumnu hranicu. presviedcat niekoho dokolecka v kuse nema zmysel. a rovnako si nerobim iluzie, ze hned vsetkych obratim na "spravnu" vieru, len preto lebo mam pravdu :P
Deprimuje ma ze 90% spolonosti (a ked ide o Busha tak 99,9%) ma iny nazor. Priznam sa ze niekedy je to aj dost tazke a sem tam si vravim, ake by boli niektore veci super, keby som s ostatnymi suhlasil. Vadi mi velmi ze vytvaram averziu voci svojej osobe. Vadi a trapi ma to velmi. Cenim si priatelstvo kazdeho cloveka ako zlato. Nie som rad zo ziadneho sporu v ktorom som doteraz stratil nejakeho priatela.
ale, ja nemozem inak. Nie som extra zbabelec takze sa nebojim ten nazor prejavit, a je to moj skalopevny nazor a stojim si za nim nie z trucu, ako si mnohi myslia, ale z hlbokeho presvedcenia, ktory sa vo mne stale a stale novymi informaciami utvrdzuje. Neprestanem obhajovat USA a Busha (a mnohe dalsie veci) dokial budem o tych veciach natolko silno presvedceni ako doteraz.
okrem toho, stale viac sa ucim oddelovat politiku od kamaratstva a snazim sa bavit o nej iba s ludmi, ktorym tieto debaty nevadia.
- :) no vsak vies ako to je. Ked je niekto nizky, chce byt vysoky. ked je niekto vysoky, chce byt nizky :) ale ja nizky byt nechcem. zvykol som si na svoju vysku a mam ju rad :) snazim sa vnimat jej vyhody a nie nevyhody ako tie, ze ked je nejaka nerovnost na ceste tak si v elektricke obucham hlavu o horne tycky :P

na zvysok odpisem! mmnt :)

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 612
Body: 10
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iluviel of Darnassus napísal:
Si momentálne do niekoho zamilovaný? Ak áno, prečo nešťastne?

Tebe asi neda ta diskusia na icq co? :)
no po tom co sme sa nedavno rozisli s Eliskou, tak pravdu povediac ano. Dost rychlo ako davno odhodeny bumerang sa mi vratila jedna staronova laska v jednu zenu. Z jej strany ale necitim iniciativu a zaroven sa zacinam pytat sam seba ci to nie je iba nejaka moja potreba vyplnit to volne miesto po Eliske. takze sa snazim na to nemysliet a byt s kamosmi :)
Wlacho napísal:
dava ti tvoj postoj obhajcu obycajne zatracovanych stran nejaky pocit...osamoteneho rytiera v boji?  

nikdy som sa tak nejak nevnimal, ale v poslednom case mi to niekolko ludi povedalo, ze tak dakedy vyzeram :)
Priznam, ze sa mi ta predstava paci :) vo svojich medziach. som dozaista clovek, ktory rad riesi veci sam. ktory ide za svojimi cielmi rad sam. ktory je rad iny ako ostatni, ktory je v istych veciach VELMI RAD, ked je silno odlisny (co neznamena, ako som pisal, ze obhajujem vela kontroverznych veci z trucu).
ale.. vsetko to ma medze. mam rad svoje sukromie, obcasnu samotu, ale zaroven mi je vynikajuco v spolocnosti kamaratov, s ktorymi si rozumiem, s ktorymi sa mozem o vsetkom porozpravat. Som rad ak mame blizky vztah, v ktorom nie su masky. Som rad ak mi niekto pomoze. Vazim si rady a aj kritiku priatelov, pretoze, nikto nie je dokonaly a neomylny.
Warrior napísal:
prečo nevieš priznať poražku?
priznať že nemaš pravdu?
prečo maš Č/B videnie sveta? (i ked z mojich reakcii často to tiež tak vyznieva... ale dal som viac razy errata, že to tak nieje)

- :) no myslim si, ze si (ne)priznavam ze nemam pravdu/ ze som porazeny, rovnako casto ako mnohi na tychto forach. Inak to by som sa mohol aj ja spytat Teba ;)
- moje cierno biele videnie sveta je zalozene na jednoduchej logike. Ci uz sme slovak, madar, american, krestan, moslim, budhista, fetak, pravnik ci hocico ine, tak hodnotime udalosti a veci na tomto svete ako dobre (biele) a zle (cierne). Nikdy veci inak nehodonotime. nikdy nepovieme ze tato vec je neutralna. tato vec je siva. aj nic nerobenie hodnotime ako dobre alebo zle. stale bud dobra alebo zla. Ak clovek kona vo svojom zivote viac dobra ako zla, je to clovek dobry (biely). Ak kona viac zla, je to clovek zly (cierny).
Vsetci mame sice iny nazor na to co je dobre a co zle, ale ja verim v nieco ako vseobecnu pravdu, takze zaroven aj verim, ze niektore veci (skutky,...) su proste zle a niektore su proste dobre. Smrt milionov zidov za 2.w.w bola jednoznacne zla vec. samotny fakt ze pomozem babke cez ulicu je jednoznacne dobra vec. tak nejak no :) to je proste ista filozofia zivota o ktorej by sa dalo rozpravat od rana do vecera a su v nej mnohe veci na vytknutie a mam na poznamky k tomu aj odpovede, ale to je na dlho.
Silverbow napísal:
Vzdy veris tomu co v politike pises, alebo obcas len trollis?

:D urcite trolim, ale nemyslim si ze viac ako ostatni :) snazim sa trolit co najmenej. ako som pisal, netvrdim nieco len tak z trucu.
Morwen napísal:
pomozes mi s debatkom?  

kurnik zena, vsak jasne ze Ti pomozem! mi napis co potrebujes a ide sa :) mna tie vase debaty vcelku aj bavia :)

PS ALL: ospravedlnte ze pisem dlhe odpovede. nechcem odpovedat plytko :)

_________________
Česť je život

Byť prezidentom USA je nevďačná úloha. Ak sa svetu darí, pripisuje sa to svetu. Ak sa nedarí, na vine je Amerika. - Stefan Hrib

Nízke duše neveria vo veľkých ľudí. Nerestní otroci sa posmešne usmievajú nad slovom sloboda - J.J. Rousseau


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Teda sa povazujes istym sposobom za idealistu?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ktoré charakterové črty máš na sebe najradšej a ktoré najmenej? Skús hlavne niečo, čo ťa vystihuje ako osobnosť. :)

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho napísal:
najoblubenejsi politik/autorita , ziva ci mrtva?


eeee?


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
eeee?

<OT>Vzdy som tuzil dostat v Spovedi takuto otazku. :hoegarden: </OT>

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 26 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun