HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 37 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Vy, ľudia z fóra, máte možnosť pýtať sa človeka s menom v nadpise tejto témy (teda mňa) na čo chcete (aj na osobné veci, samozrejme treba byť taktný) a ja sa mám snažiť vám čo najpravdivejšie odpovedať. Ak na otázku odpovedať nechcem, mal by som uviesť dôvod prečo (ale nemalo by sa to stávať).

Pravidlá sú jednoduché - žiadne urážky, žiadne nemiestne otázky (heslá, PINy..), žiadne vulgárnosti a ŽIADNE FLAMY alebo provokačné otázky. Prosím berte to tak, že sa chceme spoznať a nie tak, že si zo seba chceme robiť srandu - preto to aj dávam do všeobecného pokecu a nie na dvor - ide o serióznu vec. Ak budete v tejto sérii tém provokovať, alebo budete hnusní, alebo budete robiť neporiadok, dostanete ban.

Na moje spovedanie máte týždeň - po týždni náhodne vyberiem niekoho z vás, kto sa mi prihlási PMkou s tým, že by mal záujem a on sa stane ďalším cieľom otázok (tému už nech si k tomu založí sám, s tým, že tam skopíruje tieto pravidlá a dodrží nadpis, teda "Verejná spoveď - Meno). Veľmi, veľmi by som ocenil, ak by sa mi niekto prihlásil - ak vás bude viac, vyberiem jedného a zoznam ostatných mu prepošlem, čiže z nich potom bude môcť vyberať on zase svojho nasledovníka. Naozaj, skúste sa nehanbiť a možno to bude celkom sranda.

Och a bolo by dobré, keby ste o otázkach a odpovediach príliš nedebatovali - ak budete mať pocit, že niečo chcete prebrať / prediskutovať, zvážte, či sa neoplatí založiť vlastnú tému na dvore, alebo aj tu.

Ľudia, ktorí sa prihlásili už predtým, sú naďalej zaradení do žrebovania o to, kto sa bude spovedať na budúci týždeň a mne môžu písať tí ktorí majú záujem, no neprihlásili sa ešte

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako si sa dostal k spolocenskym hram? Ktora bola prva? Ktora zatial posledna? Mas nejaku najoblubenejsiu? Alebo aspon nejaky TOP 3? Mas nejaky druh hier, ktore ta bavia viac ako ine?


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vzhladom na to, že sa nepoznáme nejako velmi, bude ešte zaujímavejšia odpoved na otázku, čo si o mne myslíš?
:P

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
Ako si sa dostal k spolocenskym hram? Ktora bola prva? Ktora zatial posledna? Mas nejaku najoblubenejsiu? Alebo aspon nejaky TOP 3? Mas nejaky druh hier, ktore ta bavia viac ako ine?


K spoločenským hrám som sa dostal cez scifi a fantasy literatúru. Po prevrate v ´89 som bol na VŠ v Blave a tak som začal ihneď navštevovať scifi kníhkupectvo Arakis, ktoré vtedy vzniklo (dnes už neexistuje) tam som sa dostal k Dračáku a firme Altar, ktorá vtedy z Poľska začala dovážať aj stolné hry. Mojou prvou hrou bola teda Wojna o Pierscien a Bitwa na polach Pelenoru. Obe sú poctivé hexové turn based strategie, ktoré už v dnešnej dobe takmer nikoho nebavia, lebo na ne treba čas.
Posledná hra, ktorú fyzicky aj vlastním je Poštovní kurýr (Thurn und Taxis), ale cez eBay som nedávno vydražil Tikal. Tá ale ešte ku mne z Nemecka nedorazila.  :(
Moje herné TOP? Hmmmmmmmm. Ťažká otázka.  Možno Puerto Rico, Amun Re a Bang!
Obľúbený tip hier? Najviac asi obchodno/budovateľské, ale záleží aj na spoločnosti a nálade. Niekedy je najlepšou hrou nejaká jednoduchá kartovka typu Blafuj, alebo Sabotér, hlavne nech je sranda.

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Vzhladom na to, že sa nepoznáme nejako velmi, bude ešte zaujímavejšia odpoved na otázku, čo si o mne myslíš?
:P


Len to najlepšie, tak ako o všetkých užívateľoch na Annune, ktorých ešte nepoznám osobne a nemal som možnosť urobiť si nejaký názor na "reálneho" človeka a nie na nejaký imaginárny nick.  :)

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako vnimas to, ze si ako stary žrec medzi mladezou?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Máš rád Yarpena Zigrina? :P


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aktuálny rebríček najobľúbenejších MSH?
Hrávaš ešte papierové RPGčka? ak áno, aké?
Aký žáner literatúry preferuješ?
Aký žáner hudby máš najradšej?
Nepredstavíš sa nám (tým, ktorí sme Ťa ešte nemali príležitosť spozna naživo) pár vetami?
Si lenivý typ?

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Ako vnimas to, ze si ako stary žrec medzi mladezou?


Dosť ťažko! Polovici tém o ktorých sa tu vy zasr...ni bavíte nerozumiem a k druhej sa radšej nevyjadrujem, aby som vám nekazil tie zážitky, ktoré na vás ešte len čakajú  :ikonka01:

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vstáva sa ti ráno ťažko?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Máš rád Yarpena Zigrina? :P


A kto by ho nemal rád?! Čo veta to perla, hodná vytesania do žuly, alebo aspoň do dosky na krčmovej latríne.  :)

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Aktuálny rebríček najobľúbenejších MSH?
Hrávaš ešte papierové RPGčka? ak áno, aké?
Aký žáner literatúry preferuješ?
Aký žáner hudby máš najradšej?
Nepredstavíš sa nám (tým, ktorí sme Ťa ešte nemali príležitosť spozna naživo) pár vetami?
Si lenivý typ?


Aktuálne Poštovní kurýr, Puerto Rico, a tie, ktoré som ešte nestihol zahrať.
RPG som už nehral strašne dlho. Nejsou lidi  :(
Fantasy, scifi a literatúra faktu o stredoveku a chladných zbraniach a samozrejme pravidlá ku hrám. Aktuálne ich mám na nočnom stolíku asi 10  :) .
Metal a hard rock 70te roky. Iron Maiden, Testament, Exumer, Bathory, Nazareth, Thinn Lizzy
Áno, som lenivý typ so sklonmi ku krátkodobej horúčkovitej aktivite. Nemám rád nezhody a vášne, snažím sa ich skôr tlmiť ako vyvolávať. Mám radšej pár priateľov, ako veľa známych. Neviem sa hnevať a ľahko odpúšťam. Žijem si vo svojom vlastnom svete rodiny a priateľov  a od toho okolitého očakávam to isté. Stačí?

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2005
Príspevky: 424
Body: 7
Bydlisko: Námestovo

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Vstáva sa ti ráno ťažko?


Nie. Som ten typ, ktorý môže ísť spať o pol druhej a o šiestej ráno robí raňajky.

_________________
Ptám sa enem z banálnej zvědavosti, abysem mohl pozdějc roznášat drby po hospodách.


http://www.spolocenskehry.sk - Slovenský web o moderných spoločenských hrách


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mas v oblasti MSH este nejaky nesplneny sen? Hru ktoru by si strasne moc chcel? Ktoru zo svojich hier si najviac cennis? Ked ta hra nebavi, predas ju alebo si ju nechas len tak, aby si ju mal niekde na polici?


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Už tu niekto spomínal, že si starší ako priemer na hostinci, ale keďže sa nepoznáme, neviem čo to znamená :) Môžeš priblížiť svoj vek a trebárs aj vzdelanie, bydlisko, future plans? :) Ďakujem!

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 37 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun