HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 48 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Vy, ľudia z fóra, máte možnosť pýtať sa človeka s menom v nadpise tejto témy (teda mňa) na čo chcete (aj na osobné veci, samozrejme treba byť taktný) a ja sa mám snažiť vám čo najpravdivejšie odpovedať. Ak na otázku odpovedať nechcem, mal by som uviesť dôvod prečo (ale nemalo by sa to stávať).

Pravidlá sú jednoduché - žiadne urážky, žiadne nemiestne otázky (heslá, PINy..), žiadne vulgárnosti a ŽIADNE FLAMY alebo provokačné otázky. Prosím berte to tak, že sa chceme spoznať a nie tak, že si zo seba chceme robiť srandu - preto to aj dávam do všeobecného pokecu a nie na dvor - ide o serióznu vec. Ak budete v tejto sérii tém provokovať, alebo budete hnusní, alebo budete robiť neporiadok, dostanete ban.

Na moje spovedanie máte týždeň - po týždni náhodne vyberiem niekoho z vás, kto sa mi prihlási PMkou s tým, že by mal záujem a on sa stane ďalším cieľom otázok (tému už nech si k tomu založí sám, s tým, že tam skopíruje tieto pravidlá a dodrží nadpis, teda "Verejná spoveď - Meno). Veľmi, veľmi by som ocenil, ak by sa mi niekto prihlásil - ak vás bude viac, vyberiem jedného a zoznam ostatných mu prepošlem, čiže z nich potom bude môcť vyberať on zase svojho nasledovníka. Naozaj, skúste sa nehanbiť a možno to bude celkom sranda.

Och a bolo by dobré, keby ste o otázkach a odpovediach príliš nedebatovali - ak budete mať pocit, že niečo chcete prebrať / prediskutovať, zvážte, či sa neoplatí založiť vlastnú tému na dvore, alebo aj tu.

Ľudia, ktorí sa prihlásili už predtým, sú naďalej zaradení do žrebovania o to, kto sa bude spovedať na budúci týždeň a mne môžu písať tí ktorí majú záujem, no neprihlásili sa ešte


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ludské meno?
Výška, váha, oblúbené jedlo?
Aký je tvoj oblúbený nápoj, alkoholický nealkoholický?
Ktorá zo žiwen a divčat na hostinci sa ti najviac páči?
Ak by si bol žena, ktorí chlap na hostinci by mal tvoje sympatie?


Čo si myslíš o mne?
Ako sa ti páčila rozvalina, v ktorej býmam, ked si tu bol minulý rok?

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
"teh finger" sa zahojil tak ako mal? :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Ludské meno?
Výška, váha, oblúbené jedlo?
Aký je tvoj oblúbený nápoj, alkoholický nealkoholický?
Ktorá zo žiwen a divčat na hostinci sa ti najviac páči?
Ak by si bol žena, ktorí chlap na hostinci by mal tvoje sympatie?


Čo si myslíš o mne?
Ako sa ti páčila rozvalina, v ktorej býmam, ked si tu bol minulý rok?


Štefan Murín. V preklade do elfštiny je to môj nick tuná.  :)

185 cm, 85 kg

Mám rad veľa rôznych  jedál, ale najsamradšej mám vyprážaný syr s hranolkami.  :)

Môj najobľúbenejší nápoj je čaj. Z alhokolických je to pivo a potom tequila a na treťom mieste víno.

Ja mám rád všetky žienky na hostinci, a asi by som ich tu vypísal viacej, ale je mi jasné že chcete jedno konkrétne meno, takže Morwen.

Tak tu je kandidátov tiež viacej. Samozrejme že naj chlap si ty Vincík, potom Iliathan a Hostinský. A ešte by sa našli aj ďalší.

Len to najlepšie si o tebe myslím. Beriem ťa ako veľmi dobrého kamaráta, z letnej chaty si mi hneď padol  do oka. Si vtipný a zábavný týpek, nie je z tebou nuda a dá sa s tebou aj seriózne porozprávať.

Náhodou bolo u teba fajn. Páčilo sa mi, až na tých tvojich psíkov a ich ranný búdiček. A aj rodičov máš super.  

forestmarko napísal:
"teh finger" sa zahojil tak ako mal? :P


Ano, musim sa na to zblizka pozriet aby to bolo vidno. Ale boli to viac keď si udrem, ako iné miesta. A všetci sú smutní, že to nevzyerá ako jazva z vietnamu.  :lol:


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ja mám rád všetky žienky na hostinci, a asi by som ich tu vypísal viacej, ale je mi jasné že chcete jedno konkrétne meno, takže Morwen.


Vies, ze si prvy, kto povedal konkretne meno?


Ako vnimas svoju rodnu viesku po tom, co si z nej bol dlhy cas prec?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2005
Príspevky: 491
Body: 5
Bydlisko: Slovnaft Vlčí chrnát

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:

Mám rad veľa rôznych  jedál, ale najsamradšej mám vyprážaný syr s hranolkami.  :)
:


MôJ ČLOVEK  :D

Coca-Cola alebo Kofola?
Obľúbená PC hra ?
Majonéza , Kečup, alebo nič z toho?
Edit:
Aby som sa nevymykal 90 percentám návštevníkou fóra tak sa spýtam : čo si o mne myslíš?  :)

_________________
Does one ever truly have a choice? One can only match, move by move, the machinations of fate, and thus defy the tyrannous stars.


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kain napísal:
Coca-Cola alebo Kofola?
Obľúbená PC hra ?
Majonéza , Kečup, alebo nič z toho?


Kofola.

Tuto otazku trochu rozvediem
Naj hra vôbec: Fallout a Fallout 2
Ine top RPG:  Icewind Dale, Septerra Core
Naj tahova strategia: saga Heroes of Might and Magic, najviac HoMaM III
Naj real-time strategia: Age of Empires, Warcraft a Command and Conquer saga
Naj auta: Need for Speed Porsche
Naj adventura: Přítmí, Simon the Sorcerer(I aj II) a Legends of Kyrandia (I a II, III mi nesla :( )
Naj MMORPG: Ultima Online

Ja sa ospravedlnujem, ale fakt si nemozem pomoct a musel som toho tolko napisat, a aj tak som urcite na nieco zabudol. Akcne a ine som nespominal, tie moc nevyhladávam a  nemám tam jasnejších favoritov.

Kečup.
Majonézu a podobné nemám rád, rád mám jedine domácu tatúrsku čo robí maminka.
Kečup je môj obľúbený doplnok ku všetkému, s ním je naozaj všetko jedlé a niekedy aj chutné.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
este si na tej skole v brne? a je to tazke? :)
a co vlasy? stale metlacke?
kedy bude najblizsia annun session s nazvom "finrod in bratislava" ? :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
este si na tej skole v brne? a je to tazke? :)
a co vlasy? stale metlacke?
kedy bude najblizsia annun session s nazvom "finrod in bratislava" ? :)


Už nie, nejak som to pokašľal a už dva mesiace nie som študent. Tažká ani nebola, len ja som bol lenivý.  :)

Hehe, no jasné, čím ďalej plynie čas, tým sú dlhšie. Chcem, a aj budem mať dlhšie ako Silverbow. Raz.  :lol:

No pravdepodobne čoskoro, lebo sa sťahujem do BA.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fuha, no tak to ta musim blizsie vyspovedat :) co robis?
mas nejaky job?
chces si najst nejaku inu vysku?
kedy sa stahujes a kam presne?

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro napísal:
fuha, no tak to ta musim blizsie vyspovedat :) co robis?
mas nejaky job?
chces si najst nejaku inu vysku?
kedy sa stahujes a kam presne?


Momentálne sedím doma celé dni za počítačom a knižkami. Každý deň chodím 20 - 30 km na bicykli jazdiť,  pomáham okolo domu, plus nejaké brigády v okolí. A píšem nejaké eseje a úvahy a iné dielka do súťaží.

Originál prácu zatial nie, ale vyzerá to tak, že budem robiť v Delli v BA. Ak to nevyjde, každopádne by som šiel do BA robiť hodcičo, kedže je to tam skoro všetko platené dvakrát tak ako tu.

Áno samozrejme. Opäť by som šiel do Brna, ale dal som si prihlášku do BA na informu na FEI (vraj ľahšia ako FIIT), takže ak by sa mi zapáčilo v BA tak by som chodil tam na školu a pracoval popri tom.

Ešte neviem dátum ani čas, ale asi po sviatkoch. Pravdupovediac som si nič konkrétne ešte nehľadal.

:lol:


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co ta tak pritahuje na Illidanovi?

Preco si si nechal narast take vlasy dlhsie?

Cim chces byt az budes väcsi ako velky?

Bol si clenom spanielskej inkvizicie?

Si clenom spanielskej inkvizicie?

Si spanielska inkvizicia?

Budes clenom spanielskej inkvizicie?

Sajiojfaeo?

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co presne si mal s palcom?
lebo ak bol zlomeny, treba papat vapnik lebo je kost odvapnena (z vlastnej skusenosti: tri zlomeniny za 3 tyzdne ^_^ )

Oblubene anime filmy?3 dajme tomu

Na aky film(y) sa tesis, co v buducnosti vyjde (nejaky avizovany potencionalny kasovy trhak)

Oblubene hudobne skupiny, resp. zanre?

oblubene knihy?

paci sa ti toto? http://img106.exs.cx/img106/1191/e4xsuperwaha.swf  :lol:


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 222
Body: 5
Bydlisko: Košice / Trebišov / hladajte v lese

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mozes zhodnotit svoj minuly rok a vyslovit predstavu toho sucasneho?

Tri priania od Zatej rybicky alebo la jina?

Cim dokazes ohromit svoje okolie? A dokayes to vobec?

_________________
Let Light be with you,...
... Darkness will be my power.


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saimon napísal:
Co ta tak pritahuje na Illidanovi?

Preco si si nechal narast take vlasy dlhsie?

Cim chces byt az budes väcsi ako velky?

Bol si clenom spanielskej inkvizicie?

Si clenom spanielskej inkvizicie?

Si spanielska inkvizicia?

Budes clenom spanielskej inkvizicie?

Sajiojfaeo?


Vsetko.  :lol:

Zacalo to tym ze som sa opicil po Illidanovi z Warcraftu a mozno tak trochu komplexom, lebo 19 rokov som chodil skoro stale vyholeny. Teraz si to nechavam preto, lebo sa mi to paci. :)

Sam neviem, zarabat by som si chcel v IT odvetvi. Takze asi programator/grafik, kedze mam aj nejake umelecke sklony timto smerom. A honi mi ego predstava mna ako amaterskeho spisovatela. A chcel by som byt zdravy a stastny este. A samozrejme elf.

Nie, Nie, Jasné, Nie.

Nerozumiem reci tvojho kmena.

Thuriazs napísal:
Co presne si mal s palcom?
lebo ak bol zlomeny, treba papat vapnik lebo je kost odvapnena (z vlastnej skusenosti: tri zlomeniny za 3 tyzdne ^_^ )

Oblubene anime filmy?3 dajme tomu

Na aky film(y) sa tesis, co v buducnosti vyjde (nejaky avizovany potencionalny kasovy trhak)

Oblubene hudobne skupiny, resp. zanre?

oblubene knihy?

paci sa ti toto? http://img106.exs.cx/img106/1191/e4xsuperwaha.swf  :lol:


No bol to prostrednik lavej ruky a nie palec a porezal som si ho na kost.  Az na tento uraz mi nikdy nic nezasivali a nikdy som nemal nic zlomene. A to som mal aj horsie a bolestivejsie nehody ako toto. Pre dalsie info si precitajte report z letneho stretka 2005.

No kedze len anime filmy tak vsetko od studia Ghibli , Ghost in the Shell, Ramayana - Legenda o princovi Ramovi (koprodukcia s Indiou a USA)

No tesim sa na zatial nepomenovany hororovy projekt Kevina Smitha, velmi velmi na 300 (este som nevidel), Sin City 2 a hlavne Sin City 3 (Tu bude Wallace (pre tych co poznaju komixy)) a Piratov z Karibiku 3ku. A este Spidermana 3ku a Hellboya 2ku, aj na druhy animovany.

Hudba je moj velky konicek. Preferujem urcite zanre (zejmena brtisky rock a britpop), ale v podstate pocuvam vsetko. Takze tie najoblubenejsie a k nim tie naj kapelky a inych interpretov.

Britpop: Travis, Keane, Oasis, Verve, Richard Ashcroft, Blur, Starsailor, Coldplay, Doves, Stereophonics, Athlete, Cooper Temple Clause, Franz Ferdinand, Snow Patrol

Alternative, resp. Indie rock: Muse, The Killers, Nada Surf, Radiohead, Arctic Monkeys, Arcade Fire, Kaiser Chiefs, Placebo, 3 Doors Down, PJ Harvey, 30 Seconds to Mars

Punk rock, sk8 punk, hardcore, ska: Ramones, Rancid, Clash, Sex Pistols, Offspring, NOFX, Operation Ivy, Dead Kennedys, Circle Jerks, UK Subs, Exploited, Misfits, Afi, Die Artzte, Toten Hosen etc
Cim dalej mi zivot bezi, tym menej uz pocuvam punk.

Slovensky a cesky punkrock: Zona A, Slobodna Europa, Davova Psychoza, Sitnan, Konflikt, Vysaci zamek, Houba etc

Ina Slovenska a ceska hudba: Horkyze Slize, Daniel Landa, Peha, Dlha Noha, Buty, Karel Plihal, Divokej Bill, etc

Prievidzsky rock, grunge, punk: GAS, Mofo Killer Ain, Bleach, DeFacto etc  

Classical rock a pod: Beatles, RHCP, Guns n Roses, Deep Purple, Led Zepelin, Black Sabbath, Pink Floyd, Aerosmith, Faith no More etc.

Stoner rock, seatle, grunge: Audioslave, Queens of the stoneage, Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains, Soundgarden, Stone Temple Pilots, Silverchair, Smashing pumpkins

Skladatelia: Danny Elfman, Ennio Morricone, John Williams, Hans Zimmer, Yoko Kanno, Howard Shore, Kenji Kawai etc

,,Fantasy,, gothic a iny kvazi metal: Apocalyptica, Within Temtation, Nightwish, Leave´s Eyes, Sonata Arctica

Industrial: Orgy a Nine Inch Nails

J-rock a visual kei: Gackt, Malice Mizer

Ine: Gorillaz, Daft punk, Seatbelts, Luis Armsrong, Him, Rage against the Machine

A urcite som na nieco zabudol.  :) Tie dve hrubo ozncene su moje uplne najubertop1 kapely.

Knihy milujem este viacej ako hudbu: Takze to vezmem podobnym stylom. Najradsej mam sci-fi, cyberpunk a historicku dobrodruznodetektivnokonspiracnu literaturu. Uff A v poslednej dobe ma velmi chytili gothicke romany.

Scifi:
A.C. Clarke - Vesmirna odysea (komplet),
Asimov - Nadacia (vsetky co som cita :)l), Ja, Robot, Robohistoria, Ani sami Bohove,
Heinlein - Cizinec v cizi zemi
P.K.Dick - Bladerunner (Sni androidi o mech. oveckach), A scanner darkly
K. Vonnegut: Kolibka, Galapagy,
F.Herbert - Duna(komplet saga),
D. Adams - Stopar sprievodca galaxiou(tiez vsetky),
K. Capek - Valka s Mloky, Krakatit, R.U.R
H.G. Welsh - Stroj Casu, Neviditelny muz, Valka svetu
J. Wyndham - Midwichske kukacky, Valka Trifidu, Chocky, Utok z hlubin,
Pierre Boulle - Planeta Opic, Most cez rieku Kwai

Fantasy:
J.R.R: Tolkien - Hobit,
A. Sapkowski - Zaklinac(vsetko),
U. le Guin - Carodej Zememori

Historicka, konspiracna etc:
A.P. Reverte : Dumasov Klub, Kralovna Jihu, Flamsky obraz, Hrbitov bezejmennych lodi, Kuze na buben
U. Eco - Foucaultovo kyvadlo, Meno Ruze
D. Brown - vsetky
S. Bourne - Spravodlivi
Este je ich tu viacej, co mam rad, ale to aj tak nikto nepozna a necita. :)

Ine:
Stephen King: Temna Veza (cela saga a vsetky jeho dalsie  knihy co sa jej tykaju)
Truman Capote - Ranajky u Tiffaniho
Vernon Sullivan (Boris Vian) - vsetky co napisal pod tymto pseudonymom.
Bram Stoker - Dracula
Horace Valpole - Zamok Otranto
Mary Shelly - Frankenstein
W. Golding - Pan Much
J. Heller - Hlava 22
Edgar Allan Poe
Jules Verne
...

Hej ten jap flash sa mi paci. Ak chces zblbnut mam dalsich takych 20 asi.

Leovin Elven napísal:
Mozes zhodnotit svoj minuly rok a vyslovit predstavu toho sucasneho?

Tri priania od Zatej rybicky alebo la jina?

Cim dokazes ohromit svoje okolie? A dokayes to vobec?


Uff. Minuly bol velmi zaujimavy, prvy pol rok, presne do zaciatku letnych prazdnin bolo najlepsie obdobie mojho zivota. Potom nastal krach a prezil som pre zmenu najhorsie leto mojho zivota, casom sa to zacalo zlepsovat ale pomaly, viacej som sa zacal zabavat a zabijat cas ako by som napriklad nieco do skoly robil a tak som nakoniec aj dopadol.
Nemam predstavu ako co bude teraz, chcel by som ist pracovat a potom znova na skolu.

Nad tymi prianiami musim trosku porozmyslat.

Svoje okolie ohromujem stale a roznymi sposobmi. Najvacsie a negativne bolo to ze ma zo skoly vyhodili. To nikoho ani len nenapadlo. A este vacsie prekvapenie bude ak zacnem pracovat.  :)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 48 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 37 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun