HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 171 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ano, preco take nizke nekonecno?

Lebo o vyssich nemam teoreticke poznatky :-)

Citácia:
Preco si sa rozhodol vyskusat MSH? Bral si to ako nieco nove co treba skusit? Doplnok k RPG? Oslovili ta aspon trochu? Ak ano, ktore mechanizmy, ci  vlastnosti?


Ked uz bola ta moznost, preco nie? Konecne aspon viem, co je to ten bang, co sa masti na larpoch. MSH nepovazujem za doplnok k RPG, podla mna ich jedinym spolocnym prvkom je zabava. MSH ma sluzit ako instantna zabava pre celu rodinu, nieco co vie zabavit, ked prave na dovolenke prsi. RPG je zase narocnejsie na pochytenie, vyzaduje uzko specificku skupinu ludi, ale odmenou za to su zazitky, ktore dokazu prekonat zazitok z kvalitneho umeleckeho filmu.

Urcite ma oslovili, vsak prave preto som si kupil startovaciu sadu :-) Na MSH si cenim jednoduchost - z tohto pohladu mam svojske skusenosti z Viva el Rei :-) a urcite by som si kupil hlavne jednoduchu vec, ktoru moze hrat co najsirsie osadenstvo (na druhej strane by som asi opomenul niektore prilis detske hry - Coloretto napr. :-)). Citadela je pre mna ideal MSH.

Citácia:
Pokladas svoje terajsie bydlisko ako handicap v modovani hostinca oproti byvaniu v Bradavici na Dunaji?

Ja by som sa spytal naopak, ci obyvatelia hlavneho mesta nepovazuju za handicap to, ze vacsina udalosti sa deje na vychode - kedze tvrde jadro je tam ;-)

Za handicap to nepovazujem, vzdialenost problemom nikdy nebola (a teraz o to viac, ze neviem kolki ludia si vobec vsimli to, ze za posledne dva mesiace som primarne v Prahe).

Citácia:
Hral by si sa so mnou s barbinami?

To by mohol byt jednym so zivotnych zazitkov. Mas pre ne domcek?

Citácia:
čo robíš ked si aj tak furt na nete?

No, kedze akademicky IT pracovnik sa bez netu neobide, je to zrejme jasne. Aj ked tuto zrejme plati analogicka idea k tomu, ze praca vyplni vsetok cas, ktory bol pre nu vyhradeny.

Kodi sa, studuje sa a pod. Bez netu by to bolo dost zle (a nepredstavitelne).

Citácia:
planuješ sa zučastniť nejakeho larpu ako obelix? alebo radšej za idefixa?

Hranie Obelixa by vyzadovalo z mojej strany znacny roleplay a velmi narocny kostym. Kto je Idefix?

Citácia:
čo si spravil pre slovensky hip-hop?

Nič. Ale este stale je vo fronte projektov death-rap, co mame v plane so Silverbowom.

Citácia:
preco tak casto ochranujes aj ludi co si to nezasluzia?

Ja mam velky "problem" vidiet v ludoch len to zle. Plus dalsia otazka, je, ze co to znamena, ze si to nezasluzia. Okrem toho je tu axioma, ze na nete sa kopa ludi sprava totalne inak, ako na webe a je tazke odhadnut, ci to myslia vazne alebo nie. Mna dokaze clovek nastvat az po tom, co svoju "debilitu" preukaze opakovane a ak si ju nevie priznat.

Radsej nepotrestat vinnika, ako potrestat nevinneho.

Citácia:
nemysliš si že si priliš dobrý a v ludoch hladaš príliš často dobre veci? prečo nechceš uveriť krutej pravde hned od začiatku?

Myslim si. Krutu pravdu niekedy nedokazem vidiet - presne preto, ze sa nie som v stave nalozit ludom warriorovskym stylom - niekedy sa totiz mozes seknut a niekedy kruta pravda nemusi byt pravdou navzdy. Okrem toho som nekonfliktny typ :-)

Citácia:
Nechcel by si sa s nami porozprávať o bohu?

Kto je to "vy"? Som ochotny sa o tom rozpravat s vybranymi ludmi, o ktorych viem, ze si mame o tom co inteligentne povedat. A v spravnej atmosfere - cajovna a tak :-)

Citácia:
ako?? kedy ??? a kde ?? si sa po 1 krat stretol s hostinskym???

Hostinskeho som najprv uvidel na fore, nikdy predtym sme sa nepoznali ani nevideli. Kde som ho videl prvykrat v reale, sa uz nepamatam (zrejme na druhom annunovskom kosickom megastretku), ale urcite skor sme sa dost bavili na ICQ (doteraz mam v pamati Annunov vykrik "Ja viem nieco, co Alef nie", cize som nanho zjavne mylne zaposobili :-)).

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Ut. 10. Apr 2007, 14:02, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
zijes?

Zijem, dakujem za opytanie.
[ * zalieza do hrobky * ]

Citácia:
nebojis sa annunovych vernych stupencov??

To su ktori? Ratam sa medzi nich.

Citácia:
a akoby si riesil pripadne krcmarske nepokoje ?

Urcite poradou s moderatormi. V pripade potreby cez ICQ a ak by bolo velmi velmi velmi zle, duril by som O Velkeho mobilom :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tuším si vynechal jednu otázku...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ospravedlnujem sa za trojite posty, ale pisem ako cesky zandar. Ak zabudnem na nejaku otazku, pripomente mi ju.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Muhehe takže... ktorá slečna z hostinca sa ti najviac ľúbi ty beťár?
A keby že si dievčinka, alebo teploško, ktorí chlapec či muž mladý sa ti uchádzajúci v porovnaní s inými najvačšmi zdá?

túto si vynechal

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
"Ja viem nieco, co Alef nie",  

:lol:  :twisted:
1. a co to bolo ???
2. preco len cool-Lille blbne furt hostinec?? Zacinam mat pocit ze v tom ma nejaky moderator prsty . :twisted:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Čo si o mne myslíš?


Ty si inteligentne a normalne a kreativne dieta, ktore ma sebavedomie v kybli a svoje dusevne rozpolozenie pouziva ako ako obranny mechanizmus/vyhovorku. Mal by si ist niekde na intrak medzi ludi a tam ta prestanu napadat blbosti :-)

Citácia:
Ja viem nieco, co Alef nie",  

To bola len nejaka nepodstatna vec, ked Annun ovladal nejaky fakt, o ktorom som ja nevedel (co zrejme vtedy O Velkeho prekvapilo).

Citácia:
preco len cool-Lille blbne furt hostinec?? Zacinam mat pocit ze v tom ma nejaky moderator prsty

Posielal som Cool-Lille PMku, neprecitala si ju, k Davanu som sa navyse nieco pytal v prislusnej teme a nedostalo sa mi odpovede. Takze podme toto riesit do prislusnej temy. Ziadny komiks s tym nema nic spolocne.

Citácia:
Muhehe takže... ktorá slečna z hostinca sa ti najviac ľúbi ty beťár?

Thera.

(Ono, ked sa naposledy isty Paris rozhodoval podobne, vypukla z toho trojska vojna... dufam, ze dozajtra nezacnu prazsky intrak v Troji, kde byvam, obliehat Greci...)

Citácia:
A keby že si dievčinka, alebo teploško, ktorí chlapec či muž mladý sa ti uchádzajúci v porovnaní s inými najvačšmi zdá?


Nemam vysnivaneho gentlemana hostincaka, skor je tu viacero ludi, z ktorych kazdy ma nejaku svoju obdivovaniahodnu charakteristicku vlastnost. Ak by som vsak chcel balit nejakeho konkretneho cloveka, tak Annuna (ale zit by som s nim nechcel, ma maly ... byt, potvora!).

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja zajdem az do analov.

Ako si sa dostal k PnP RPG? Myslim tu dlhsiu verziu. Tvoje prve pocity, myslienky, co ta zaujalo a tak.

Mozem ta oslovovat sudruh Novak?

Si otvoreny novym veciam alebo sa radsej drzis zazitej tradicie, ritualu, ci iba obycajnych veci?

Saklfjia?

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Monarchia alebo komunizmus (monarchia skor abolutisticka a nie take nieco ake je vo VB)

Si militarne zalozeny? Ani trosicku? Ak by si mal narukovat, na ktoru poziciu by si sa chcel dostat?
americke, Cesko/slovenske, alebo ruske filmy? (anglicke zamerne vynechane)

pozeras rozpravky? Kreslene, animovane... ktore?
Simsonovci alebo futurama?

Pamätáš si ma?

Na kolkych dalsich forach si aktívny? ktore su to?

40k alebo fantasy? (warhammer)

Veríš v niečo? (some kind of religion)

Si zástanca alebo odporca n00bz, geeks, lol (samozrejme v urcitej miere)

Co je po smrti? (opinion)

Doverujes ludom ktorych poznas vice mene len cez internet?

Ak by si zil 20 rokov dozadu, co by si asi robil? (povolanie, subkultura:P )

Kolko mi zaplatíš, aby som bol tvoj sidekicker?
:lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kedy vyjde Nova priruchka slowenskeho pravopisu?

pod akym menom budeme sirit osvetu v Zulu?

kedy si si povedal, ja budem mr. Informatik?

preco je nebo modre? a trava zelena?

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ja zajdem az do analov.

Tam je toho vela temneho :-)

Citácia:
Ako si sa dostal k PnP RPG? Myslim tu dlhsiu verziu. Tvoje prve pocity, myslienky, co ta zaujalo a tak.

V osmej triede na ZS (cize cca rok 1995/96) niekto vykopal spod zeme Draci Doupe - cez nejakeho znameho. Vtedy som si dokonca iniciativne preklepal niektore tabulky do Excelu (a ten subor mam doteraz :-)) a hrali sme v triede, dokonca si pamatam session jeden na jedneho na poslednom poschodi na zemi v jednom panelaku. Vrchol bol asi finalny skolsky vylet, kde sme to hrali uz "seriozne" (pamatam si ulohu, ked sme mali zastavit nejakeho posla a za svet sme na to neprisli - vraj sme mali natiahnut lano...). Vela si z tych temnych cias nepamatam. Potom bola nejaka pauza a radovo v roku 1998 niekto vykopal stopatdesiat krat pokutne ofotenu prirucku k AD&D a sirili sa klebety, ze to niekto stiahol z internetu (vtedy bezal na strednej internet cez modru textovu obrazovku Lynxu), co bol zhruba ekvivalent dnesneho tvrdenia, ze "kupil to na uzhorodskom blsaku". Takze asi tak. Dojmy si velmi nepamatam, to je asi ako ked sa modelara spytate, ze s cim si spaja prvy model tanku, ktory zhotovil v 8 rokoch - asi vam to nebude vediet povedat.

Citácia:
Mozem ta oslovovat sudruh Novak?

No uz ked uz zotrvavas v tom omyle :-)

Citácia:
Si otvoreny novym veciam alebo sa radsej drzis zazitej tradicie, ritualu, ci iba obycajnych veci?

No to je tiez prilis nasiroko polozena otazka. Skor som konzervativneho zamerania.

Citácia:
Saklfjia?

Ecky, ecky, ecky, ecky f'tang zoom poing brwhala.

Citácia:
Monarchia alebo komunizmus (monarchia skor abolutisticka a nie take nieco ake je vo VB)

Jedno lepsie nez druhe. Absolutisticka monarchia zrejme skonci v zabetonovanej klike blizkej vladarovi a predohru ku komunizmu sme tu mali v slave Pana.

Citácia:
Si militarne zalozeny? Ani trosicku? Ak by si mal narukovat, na ktoru poziciu by si sa chcel dostat?

Nic, nothing, nada. Cim dalej od militaristov, tym lepsie. A cim dalej od idealistickych militaristov.

Citácia:
americke, Cesko/slovenske, alebo ruske filmy?

Videl som tusim 0 ruskych filmov (ak neratam Mrazika - Refridgeratora). Podla mna dobry film nemusi byt nutne otazkou krajiny a momentalne sa neda povedat, zeby som si vyberal filmy podla krajiny. Mam par ruskych filmov, ktore by som chcel vidiet (Solaris), su filmy americke, ktore maju hlboku myslienku a su aj nadherne ceskoslovenske filmy (napr. Lipskeho z kilometria bliakaju, kto je ich povodcom).

Citácia:
pozeras rozpravky? Kreslene, animovane... ktore?

Pravidelne nie. Vacsinu kreslenych veci pozeram raz za sto rokov, ked si spmeniem na nejaky diel, a to Johnnyho Brava, Dextera, Weasela a Time Squad. Anime ide uplne mimo mna, ten styl mi nejak nesedi.

Citácia:
Pamätáš si ma?

Huh?
Citácia:
Na kolkych dalsich forach si aktívny? ktore su to?

Hostinec su primarne fora, kde som najaktivnejsi. Mam par for, kde lurkujem - SLAD cas od casu, LARP.sk cas od casu, castle.fantastika.sk cas od casu. Zato periodicky obieham viacero stranok, ktore nie su forami.

Citácia:
Simsonovci alebo futurama?

Vzhladom na to, ze z kazdeho som videl tak tri diely (z Futuramy vsetky po sebe na posledneho Silvestra), nemam odvahu porovnavat.

Citácia:
40k alebo fantasy? (warhammer)

To iste - vsetko co viem o Warhammeri som sa naucil od Warriora a nie som v stave vnimat rozdiely hlbsie nez "40k ma motorove pily a Cisara".

Citácia:
Veríš v niečo? (some kind of religion)

To je tema k caju. Sam ti ja neviem.

Citácia:
Co je po smrti? (opinion)

Toto neriesim. Povazujem tak trochu za zbytocne sa nad tym zamyslat. To je mozno sucast zivotnej filozofie.

Citácia:
Doverujes ludom ktorych poznas vice mene len cez internet?

Co znamena vice-mene? Ak hovorime len o cloveku, ktoreho som nazivo nevidel, dovera zalezi od toho, ako na mna ten dany clovek na nete zaposobi. Malokedy sa stane, ze clovek, ktory je na nete inteligentny a vcelku doveryhodny, posobi na mna v reale horsie.
Opacnym smerom to neplati. Ak nadobudnem dojem, ze sa mu da verit (a ten dojem je dlhodoby, tak ano).

Citácia:
Ak by si zil 20 rokov dozadu, co by si asi robil?

No to je dobra teoreticka otazka. To by bol aky rok? 1986? To tazko povedat, lebo kopa veci, ktore sa stali v tom case, ked sa stali, by bola pri posune nemozna. Napr. by som nemal 8bitovy pocitac Atari, lebo akosi v 1976 by nebol k dispozicii :-)

Mozno nejaka elektrotechnicka subkultura ludi, co doma miesto hrania WoW pajkuju zvonceky :-) (aj ked taketo vedomosti nemam).

Citácia:
Si zástanca alebo odporca n00bz, geeks, lol (samozrejme v urcitej miere)

Mas na mysli vyjadrovanie v tomto duchu?

Citácia:
Kolko mi zaplatíš, aby som bol tvoj sidekicker?

Zamier zrak k tvojmu Masterovi, ktory sa hneva :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
kedy vyjde Nova priruchka slowenskeho pravopisu?

Treba ju visadzat a sfinalizovath pardon skonechnith.

Citácia:
pod akym menom budeme sirit osvetu v Zulu?

Margita a Besna!

Citácia:
kedy si si povedal, ja budem mr. Informatik?

Kedze u nas doma sme mali vyssie zmieneny osembitak Atari 800 uz niekedy tesne pred revoluciou, pocitace sa tocili okolo mna uz dlho... takze po strednej to bola takpovediac prirodzena volba.

Citácia:
preco je nebo modre? a trava zelena?

Naopak by to bolo velmi...dramaticke. Zelena sa viac hodi k strakatej srsti krav, ako modra. Navyse, farboslepi obcania by nedokazali rozoznat, kde sa konci luka a zacina more a pachali by nedobrovolne samovrazdy. A slnko na zelenej oblohe...hm, to by neposobilo na lud velmi zdravo :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
preco na 90% konkretne polozenych otazok si mi odpovedal veelmi zovseobecnene, az by sa dalo povedat "nevyjadril" ?  :lol:

Citácia:
To iste - vsetko co viem o Warhammeri som sa naucil od Warriora a nie som v stave vnimat rozdiely hlbsie nez "40k ma motorove pily a Cisara".
Ano presne na to som sa pytal... Radsej chainsword, boltre, shurikenpistole alebo luky, haldebirdy... (v podstate nieco ako radsej scifi alebo fantasy len podla vonkajsieho obalu)

Citácia:
No to je dobra teoreticka otazka. To by bol aky rok? 1986? To tazko povedat, lebo kopa veci, ktore sa stali v tom case, ked sa stali, by bola pri posune nemozna. Napr. by som nemal 8bitovy pocitac Atari, lebo akosi v 1976 by nebol k dispozicii :-)

Presne to, zeby si nemal PC a nemohol by si kodiť... Cize ake by si chcel mat povolanie ked o ére počitačoch sa ešte len snivalo.

Citácia:
Mas na mysli vyjadrovanie v tomto duchu?
Ano presne to.


Citácia:
Zamier zrak k tvojmu Masterovi, ktory sa hneva :-)

Mam len jedneho Mastra(okrem Cisára) ale bojujem v style taktiky Alpha legion :lol:

kolko cudzich jazykov ovladas? ktore? a ktore by si este chcel?
spomen na casy minule a: biologia, chemia alebo dejepis?
Prirodovedec alebo humanista?
Ktoremu hudobnemu stylu venujes vacsinu svojich uší?
Co viedlo k tomu ze sa konecne tvoje fotky(tj foto teba samotneho) zacali zverejnovat?
Najhorsia vec co si urobil?
Oblubene zviera?
Vampire alebo werewolf?

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To nebolo zamerne - na mnozstvo otazok nedokazem odpovedat inak, ako vseobecne, lebo velmi zalezi od danej situacie. Ja by som mohol teoretizovat, co-by-bolo-keby, ale aj tak by sa skutocnost vo chvili, keby dana situacia nastala, asi lisila :-)

Citácia:
To iste - vsetko co viem o Warhammeri som sa naucil od Warriora a nie som v stave vnimat rozdiely hlbsie nez "40k ma motorove pily a Cisara".
Ano presne na to som sa pytal... Radsej chainsword, boltre, shurikenpistole alebo luky, haldebirdy... (v podstate nieco ako radsej scifi alebo fantasy len podla vonkajsieho obalu)

Z toho, co viem, tak asi fantasy verzia.

Citácia:
Cize ake by si chcel mat povolanie ked o ére počitačoch sa ešte len snivalo.

Ak by som si vyberal vysoku skolu v roku 1980 (cize 20 rokov pred), asi by som skoncil pri nejakej ekonomii, ako ceste najmensieho odporu a sposobu, ako si oddialit vyber povolania.

Citácia:
Si zástanca alebo odporca n00bz, geeks, lol (samozrejme v urcitej miere)

Neviem, myslim, ze smajliky a podobne vyrazivo by sa malo pouzivat v co najmensej miere, a to na vyjadrovanie emo'cii. Vehementne vyuzivanie pwnow, zomgov a inej havede vyvolava vo mne dojem, ze clovek sa potrebuje ukazovat pred ostatnymi. Vrchol uchylnosti je podla mna hovorenie skratiek nazivo (tymto pozdravujem Quicciho "LOL" vyrieknute emäcím hlasom).

Citácia:
kolko cudzich jazykov ovladas? ktore? a ktore by si este chcel?

Anglictinu - blahorecim, ze ju ovladam, tak, ako ju ovladam. Nemcinu tak, ze by ma sice v Nemecku nezjedli, ale nie je to ziadna slava (televiziu sledovat nedokazem), ale raz by som vsak chcel z nej prekonat traumu, ktoru mam este zo strednej. Spanielcinu - so slovnikom vylustim, co mi autor chce povedat, ale Spanieli by ma predali do otroctva - hlavne preto, ze hovoria strasne rychlo.

Chcel by som (veeeeelmi perspektivne) dopilovat nemcinu, neflakat sa v tej spanielcine a z cisto imidzovych dovodov sa naucit aspon pasivnu latincinu.

Citácia:
spomen na casy minule a: biologia, chemia alebo dejepis?

Dejepis bola celkom svanda, to ma celkom bavilo (hlavne prof. Slampova bola nezabudnutelna), vsak historia je poucna i vesela.

Z chemie a biologie si okrem vseobecneho prehladu (aha, bol kedysi Krebsov cyklus a aha, mame zlazy s vnutornym vylucovanim) pamatam skoro hole nic. Z chemie este viac, ako z biologie. Azda len polyetylenglykoltereftalat a kyselinu pikrovu, ktora ma horkastu prichut :-) A neviem preco, profesorky boli tiez nezabudnutelne - len ten obsah je taky... malo prakticky. Este biologia by usla, ale chemia...hm neviem, ona je taka obskurna a dovolim si povedat, ze osnovy dost presahuju vseobecny prehlad :-)

Citácia:
Prirodovedec alebo humanista?

No, zo zamerania zjavne prirodovedec, ale urcite nemam k humanistom a ich nazorom postoj, ze su to vagni ignoranti, co blabocu bez suvislosti. V dusi som z nemalej casti humanista.

Citácia:
Ktoremu hudobnemu stylu venujes vacsinu svojich uší?

Noo, to je dobra otazka a taky styl asi nie je. Temer vsetko, co ide okolo a je zaujimave. Last.fm hovori za dva tyzdne, ze najviac fical orchestralny soundtrack z Jamesa Bonda, trochu danceflooroveho Imperia, neslavne znamy Vlkolak a polsky folk.

Citácia:
Co viedlo k tomu ze sa konecne tvoje fotky(tj foto teba samotneho) zacali zverejnovat?

Nebol za tym zamer - pricina je prosta. Vacsinou som fotil ja (kedze iny fotak nebol) a nejak necitim potrebu robit autofotky. Tie, ktore vznikli, vznikli zrejme tak, ze moj fotak zvieral v pazuroch niekto iny.

Citácia:
Najhorsia vec co si urobil?

Najhorsie na takychto otazkach je to, ze clovek je povinny urcit jednu danu konkretnu vec a tu sem napisat. Zial, ja fungujem tak, ze malokedy viem vybrat tu jedinu meganajhorsiu vec, toboz si na nu spomenut. Traumaticke, zle a najhorsie veci sa snazim zahadzovat za hlavu a nemysliet na ne a teda asi ti v tych zabudnutych veciach nic bulvarne nenajdem. Opat je to taka vyhybava odpoved, ale co uz, ja to naozaj neviem.

Citácia:
Oblubene zviera?

Hehe, zaujimave je, ze u nas doma nikdy ziaden zver nezil a tak nemam k nim nejaky megahlboky vztah. Asi pes - alebo kon. Macky su tiez v pohode, ale oni su take prilis nezavisle :-)

Citácia:
Vampire alebo werewolf?

Ktory je viac cool? Vampire. Ventrue :-) Vampiri sa daju ako-tak predstavit ako dostojne bytosti bojujuce s prekliatim, ku ktoremu sa vie postavit s graciou. Werewolf je taky - prilis divoky, animalny :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Vrchol uchylnosti je podla mna hovorenie skratiek nazivo

8)


-čaj alebo kavička?
-akej značky maš mobilä, chceš mu ostať verná? alebo ine značky?
-rajcuje ťa betón a pytoreskna architektura alebo v tom nachadzaš len zalubenie lahko nahraditelne??
-aku polohu/alebo deviaciu by si tak vyskušal..že: mňam... proste že ju nosiš v hlave občas a pohravaš sa s ňou?
-prečo mi nefunguje ICQ?
-maš radosť že si ma stretol (a stretávaš) naživo? aj ked tým trpí tvoj duch, istý otvor, bránica a memorycard slušneho spravania?
-Amoco Cadiz? vraví ti to niečo aj bez goooglä?
-myš alebo take to kolečko smiešne na notebooku?
-šiel by si niekedy kuknuť pripjať? matku vlasť?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 171 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun