HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 171 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Rowan Atkinson aka Mr.Bean mas nemas rad?

Mr. Beana som nikdy nejak zvlast nemusel (podobne Bennyho Hilla...), skor mam radsej slovny humor ako skerenie sa. A od cias Blackaddera/Ciernej zmije, kde sa Rowan Atkinson ukazal ako jedinecny inteligentny sarkasticky zjav, mi pripada v Mr. Beanovi ako clovek, ktory sa zbytocne zosmiesnuje :-) Takze Mr. Beana by som dobrovolne asi nepozeral.

Citácia:
Oblubena sladkost?

V poslednom case ta tenka Sladka vasen Pomaeranc, Disko keksy cokoladove su klasikou (vychutnavame tradicnym sposobom: odkusneme vrchny kus, vylizeme krem, dorazime spodkom). Asi vsetko, v com je aspon kus/dojem/zavan cokolady :-) Hárombit (3 bit), Ledove kastany. Mozno jedna z naj veci co som videl bol zahadny dezert tusim z Trebisova - nieco ako kokosove gulky, len cele z dvojfarebnej cokolady. Videl som to dvakrat a potom to zahadne zmizlo... Ale ta kombinacia bola fantasticka.

Citácia:
V autobuse sedis radsej v smere alebo v protismere jazdy?

Je mi to jedno - pokial viem, tak sedadle v protismere su akurat v MHD a na tie kratke vzdialenosti je mi to jedno :-) Vo vlaku a v elektricke uz uplne.

Citácia:
Si spokojny s tym, ze prechodu pre chodcov sa hovori zebra? nemohlo by to byt nejake ine zviera?

No, nosorozec zrejme nie je prilis atraktivne zviera. Mozno by sa dal pouzit pasavec :-)
Ale neprotestujem proti oznaceniu, chudence zvierata su casto pouzivane v ovela horsich suvislostiach (ty lama, mam opicu), takze zebra je pekne a slusne pouzitie.

Citácia:
Nosis na sebe nejaky privesok, retiazku, naramok ?

Nie, ziadny privesok, ani naramok, ani retiazka, ani prsten, ani nahrdelnik, ani nacelnik :-)
Citácia:
Kolko penazi zvycajne nosis v penazenke?

Pre pokoj duse asi 200 Sk (teraz navyse to iste aj v ceskych :-)). Ale to len pre pokoj duse :-) Bankomaty su totiz niekedy zakerne daleko.
Citácia:
Tvoj PIN kod je?

Lahko zapamatatelny. Su v nom len dve cisla, ktore sa pekne opakuju :-)
Citácia:
Mam pekny nick?

Fortune mi pripomina Fortunu, co je skor dievcensky nick, ale co uz :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čo si o mne myslíš? Heheh.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslis si ze tvoja spoved bude rekordna co do poctu stranok? :P

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2005
Príspevky: 491
Body: 5
Bydlisko: Slovnaft Vlčí chrnát

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
myslis si ze tvoja spoved bude rekordna co do poctu stranok? :P


Si ma predbehol   :x

_________________
Does one ever truly have a choice? One can only match, move by move, the machinations of fate, and thus defy the tyrannous stars.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kain napísal:
forestmarko napísal:
myslis si ze tvoja spoved bude rekordna co do poctu stranok? :P


Si ma predbehol   :x

kto neskoro chodi.... :P

anyway... drahy alefko.. kedy budu fotky zo stretka? :D

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
mas surodencov?


Hore
   

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. ty a spenat , priatelia ci odveky nepriatelia ?
2.uz si niekedy jedol zabu , slimaka ci kobilku ci ine exoticke jedielko?
3. a ak nie chcel by si ?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ospravedlnujem sa za vypadok, ale bol SlavCon.
Citácia:
1. ty a spenat , priatelia ci odveky nepriatelia ?

Ja mam spenat celkom rad, seriozne. Urcite nie menej ako napr. kapustu :-)

Citácia:
2.uz si niekedy jedol zabu , slimaka ci kobilku ci ine exoticke jedielko?

Najexotickejsia vec boli krevety, ktorym bolo treba pred konzumaciou odtrhnut hlavu, otvorit ich a vybrat chutne vnutro. Ono to sice vyzera dost odpudzujuco a s prvymi piatimi uboziatkami to islo dost zle, ale clovek si zvykne.

K zabam, slimakom ani kobylkam som sa este nedostal :-)
Citácia:
3. a ak nie chcel by si ?

Neviem, zeby si som chcel od radosti dat zabu, neda sa povedat. Ale verim tomu, ze kuchari to vedia prefikane zamaskovat :-)

Citácia:
mas surodencov?

Ano. Jeden. O rok mladsi. Utajeny :-) Fantastika ani sci-fi ani ostatne pochybne veci idu prudko mimo neho :-)

Citácia:
myslis si ze tvoja spoved bude rekordna co do poctu stranok?

V hlbke srdca v to verim :-) Keby nebolo zradneho SlavConu...
Ehm, uhm.

Citácia:
Čo si o mne myslíš?

Odpoved pre Annuna, tzv. bulvarna: Mam ta rad a milujem nas zivot v spolocnej domacnosti. Splnil sa mi tym celozivotny sen. Mam vsak niekolko pripomienok, ktore v ostatnom case kazia tvoj dojem:
* nenosis mi postel do ranajok
* nesplachujes po sebe zachod
* vodis si do nasej spolocnej domacnosti zahadne devy rozpravajuce cudnou recou
* a celkovo posobis odpudzujucim dojmom (cierne chlpy atd).

Odpoved pre pospolity lud, tzv. pravdiva: no co si budeme rozpravat. Ak budem na konci zivota spisovat zoznam najvplyvnejsich ludi, tak sa tam vyskytnes velkymi pismenami.. Nebudem ani spominat charizmy, charakteristicke jednovetnymi odzbrojujucimi vetami a icq logy, ktore vchadzaju do mytov a legiend Keby som si chcel spomenut na nejaku negativnu vlastnost, asi by som sa nedodumal.

A dufam, ze po tomto vyznani lasky mi snad uz das heslo k administrativnemu systemu, ty smrad.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm, tak ešte dám zopár kveščonov aj ja :P

1. jak SlavCon? Ocenil si moju mimoriadne charizmatickú prítomnosť na sobotňajšom D&D? Priznaj sa, že lepšie zahranú elfku si ešte nestretol/nevidel  :lol:   :lol:   :lol:

2. ľúbiš Bifiho?  :P

3. prečo si Annuna nepritiahol za pačes do BA?

4. ako sa volá tvoj súrodenec?

5. prečo si tentokrát predo mnou nezutekal? Dúfam, že sa nestávam menej nebezpečnou, slovami Xykona: "I just had an evilgasm."   :lol:

6. čo ten tvoj kašel "cholera mor"?  :|

7. "najviac sa mi na SlavCone páčilo....."  doplň vetu. Môžeš rozdeliť do kategórií aby si zas nepindal, že neznášaš otázky typu "najviac / najmenej".

8. kto ti tam chýbal?

9. ľutuješ, že si s nami nešiel na Lord of the Rings Symphony?   :roll:

10. otázka pro forma - vieš, že alef je v numerológií písmeno vyjadrujúce "všetko", je nositeľom významu hmotného, fyzikálneho sveta a zodpovedá mu číselná hodnota 1? (čo je btw. mužský princíp, ktorý sa chytá viac na racionalitu ako na nejaké mocne výrazné emócie...) Inak jednotka vyjadruje začiatok, prapôvod, vývoj, počatie. Pripisuje sa ľuďom, ktorí uprene, niekedy tvrdohlavo sledujú svoj cieľ, sú plní výbojnej vôle a bezohľadní pri postupoch. Patrí tiež tým, ktorí sa v boji s osudom stávajú "podivínmi". Tiež číslo bezohľadných šplhúňov, ktorí vlastnou silou dosahujú určitý cieľ, ktorí sú stále pripravení ničiť, pokiaľ to vyžaduje ich záujem, okamžite však zmenia spôsob života akonáhle sa naskytne príležitosť.

Vidíš sa v niečom z toho? Inak ono to dosť brutálne súvisí so samotným slovom "Alef, keďže už len písmeno A, ako počiatočné, je prvé v abecede a aj v tarote má hodnotu 1. Alef = A = vzduch, písmeno mužské, pozitívne (to hore vymenovalo viacmenej všetko negatívne čo sa v spojitosti s jednotkou objavuje), vyjadruje duševnú činnosť a podnikavosť, je otvorené, má dobré vibrácie - je to Slnko, zručnosť a šťastie, úspešná akcia, mnoho možností, bdelosť, tvorivosť, uvedomenie si samého seba, nové začiatky, priaznivé zmeny, elán, cestovanie, zmena bydliska, priekopník, extrovert :) Tak hm, trochu vyčerpávajúce, ale chcela som, aby si to pochopil tak obšírnejšie, jednotka sa ťa totiž dosť týka  :P

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na akej distribucii linuxu ficis?

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fičíš na Linuxe? :shock:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Otázky o Linuxe ma pobavili viac, ako čokoľvek iné za posledný mesiac - dva.

Alef0, vi, alebo joe? :)

Prečítal si už moju milovanú publikacijó The UNIX-HATERS Handbook?

Dohráme niekedy partiu Magicu, ktorú máme naplánovanú v rámci niekoľko rokov starého hostincovského online turnaja?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kedy ti konci spoved?
Koho by si chcel ako dalsieho?
Aky system losovania pouzijes?
Budes vobec losovat alebo vyberies svojho favorita? :D

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iluviel of Darnassus napísal:
1. jak SlavCon? Ocenil si moju mimoriadne charizmatickú prítomnosť na sobotňajšom D&D? Priznaj sa, že lepšie zahranú elfku si ešte nestretol/nevidel  Smejúci sa   Smejúci sa   Smejúci sa

Popravde, onen session bol strasne kratky a nebolo v nom vela prilezitosti na rozvinutie roleplayu, takze nemozem to asi spravodlivo okomentovat.

Iluviel of Darnassus napísal:
2. ľúbiš Bifiho?

Konecne som videl Bajneho Bifiho(tm) :-) Je to velmi charizmaticky a prijemny clovek a guru.

Citácia:
3. prečo si Annuna nepritiahol za pačes do BA?

To sa spytaj jeho, pokial viem, tak pracoval a asi nebol velmi psychicky pripraveny na con ako taky :-)

Citácia:
4. ako sa volá tvoj súrodenec?

Tomas.
Citácia:
5. prečo si tentokrát predo mnou nezutekal? Dúfam, že sa nestávam menej nebezpečnou, slovami Xykona: "I just had an evilgasm."   Smejúci sa

Vsak som urobil dva pomale dramaticke kroky. A opakovany "for" by uz nebol forom :-)

Citácia:
6. čo ten tvoj kašel "cholera mor"?  Neutrálny

Alergia bez liekov, mam ten dojem.
Citácia:
7. "najviac sa mi na SlavCone páčilo....."  doplň vetu. Môžeš rozdeliť do kategórií aby si zas nepindal, že neznášaš otázky typu "najviac / najmenej".

Mexican Standoff bok po boku s Bifiho prednaskou. Potom to, ako chodila hostincovska skupinka vsade pekne pospolu :-)

Citácia:
8. kto ti tam chýbal?

J. Cervenak, Annun a Shady :-)

Citácia:
9. ľutuješ, že si s nami nešiel na Lord of the Rings Symphony?

"Lutujem" nie je asi to spravne slovo - nevedel som o tom, a je to prilis daleko na to, aby som sa na to extremne tesil
(a navyse onen soundtrack ma nejak nechytil). Keby to bolo robene niekde na okoli, je dost velka sanca, zeby som sa na to vybral a prekonal to uz len preto, ze soundtrackove symfonie nazivo mozu byt velmi velmi nadherne :-)

Citácia:
10. otázka pro forma - vieš, že alef je v numerológií písmeno vyjadrujúce "všetko", je nositeľom významu hmotného, fyzikálneho sveta a zodpovedá mu číselná hodnota 1? (čo je btw. mužský princíp, ktorý sa chytá viac na racionalitu ako na nejaké mocne výrazné emócie...) Inak jednotka vyjadruje začiatok, prapôvod, vývoj, počatie. Pripisuje sa ľuďom, ktorí uprene, niekedy tvrdohlavo sledujú svoj cieľ, sú plní výbojnej vôle a bezohľadní pri postupoch. Patrí tiež tým, ktorí sa v boji s osudom stávajú "podivínmi". Tiež číslo bezohľadných šplhúňov, ktorí vlastnou silou dosahujú určitý cieľ, ktorí sú stále pripravení ničiť, pokiaľ to vyžaduje ich záujem, okamžite však zmenia spôsob života akonáhle sa naskytne príležitosť.

Vidíš sa v niečom z toho? Inak ono to dosť brutálne súvisí so samotným slovom "Alef, keďže už len písmeno A, ako počiatočné, je prvé v abecede a aj v tarote má hodnotu 1. Alef = A = vzduch, písmeno mužské, pozitívne (to hore vymenovalo viacmenej všetko negatívne čo sa v spojitosti s jednotkou objavuje), vyjadruje duševnú činnosť a podnikavosť, je otvorené, má dobré vibrácie - je to Slnko, zručnosť a šťastie, úspešná akcia, mnoho možností, bdelosť, tvorivosť, uvedomenie si samého seba, nové začiatky, priaznivé zmeny, elán, cestovanie, zmena bydliska, priekopník, extrovert Úsmev Tak hm, trochu vyčerpávajúce, ale chcela som, aby si to pochopil tak obšírnejšie, jednotka sa ťa totiž dosť týka  Koťuha

K tomu najprv dodam, ze sestra Maria-Rita raz povedala, ze Alef znamena "hladajuci", co vyslovila takym sposobom, ze sa mi to velmi pacilo.
K vyssiemu popisu: nestotoznujem sa s tvrdohlavym sledovanim cielov, vybojnou volou a uz vonkoncom nie s bezohladnostou pri postupoch. Ani s bezohladnymi splhunmi, extrovertmi (toto je uplne mimo ;-)). Racionalitu ano, s tymi podivinmi by som sa asi hadal (co je to podivinstvo?)

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Po. 16. Apr 2007, 23:18, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preco ked planujes ukoncit rozhovor z roznych dovodov ale nechystas sa pred od pc, tak ho neukoncis ako clovek, ale napises BRB alebo mmt a uz o tebe nie je pocut?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 171 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun