HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 171 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nemohol by si o sebe napisat ucelenu esej? uz sa mi nechce to mnozstvo postov citat  :lol:


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja jednu geek.. ake mas Erdosove cislo?

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja jednu za seba... co je to erdosovo whatever...
a potom jednu za hostinec... kto je spanielska inkvizicia...
a jednu za narod :P ehm.. nevermind :ikonka01:

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
za maminku: už si sa opil tak ako ja ftedy? alebo bol si proste do sraček??? či piješ len decentne?
za tatinka: Voskovec, Werich... maš rad ich humor? chyba ti? (malokedy v TV, neviem jak su na tom knižne)
za psička: jakú najfunny (najweird/najkrutejšiu) chorobu si mal?
za mačičku: aký politici/umelci/"celebrity"/myslitelia/vedci... su pre teba top? zopár mien a prečo :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
čaj alebo kavička?

Caj. Doteraz som vypil asi 5 kav a to vsetko pri zapamataniahodnych prilezitostiach.

Citácia:
akej značky maš mobilä, chceš mu ostať verná? alebo ine značky?

Sony Ericsson, k750i. Genialna to vecicka, foti to, prehrava MPhárom, vari caj, orie pole, administruje Hostinec. V dalsej generacii si kupim asi nejakeho jeho nasledovnika. Predtym som bol Nokiak, mal som tie jednotlacidlove veci a bol som spokojny.

Citácia:
rajcuje ťa betón a pytoreskna architektura alebo v tom nachadzaš len zalubenie lahko nahraditelne??

Zase nie az tak, ako teba, ale zaujimavy kus architektury je zaujimavy kus architektury - bez ohladu na to, ci je to betonovy Slavin, alebo rotunda z 12. storocia :-)

Citácia:
-aku polohu/alebo deviaciu by si tak vyskušal..že: mňam... proste že ju nosiš v hlave občas a pohravaš sa s ňou?

Na toto ti na verejnosti odpovedat nebudem - je tu prilis vela skarednikov :-)

Citácia:
prečo mi nefunguje ICQ?

Hello, this is IT. Have you tried to turn it off and on again?

Citácia:
maš radosť že si ma stretol (a stretávaš) naživo? aj ked tým trpí tvoj duch, istý otvor, bránica a memorycard slušneho spravania?

Nepochybne :-) Duch netrpi az tak, otvor uz vobec nie, branica sem-tam a memorycard je relativne odolny, az na drobne vynimky. Aj ked je tu stale uvaha nad dvojitou tvarou :-)

Citácia:
myš alebo take to kolečko smiešne na notebooku?

Mys. Aj k notebooku mam mys, ta skareda vec, co po nej treba behat prstom, je menej pohodlna.

Citácia:
šiel by si niekedy kuknuť pripjať? matku vlasť?

Neviem, ci tuzim vidiet vyludneny a ziariaci Pripjat, ale Matku Vlast urcite. A potom aj ine zazraky Sojuzu (momentalne mam vysnivany sever Gruzinska, chcem vidiet, kam sa vysplhal otec Fjodor z 12 stoliciek :-)).

Citácia:
nemohol by si o sebe napisat ucelenu esej? uz sa mi nechce to mnozstvo postov citat

Uz aj tak pisem, ako cesky zandar a opakovat sa mi to nevelmi chce :-)

Citácia:
Ja jednu geek.. ake mas Erdosove cislo?

Uff, to som sa musel pozriet do Wikipedie, co ta vec vlastne znamena - vzhladom na moju biednu publikacnu cinnost a potencialnych ludi, ktori by ho zvysovali, to odhadujem velmi vysoko. Urcite nad 5 :-)

Pre foresta: Erdösovo cislo je pocet skokov cez spoluatorov vedeckych, ktorymi si sa vies dostat k matematikovi Erdösovi. Ak si pisal clanok s Kleofasom, Kleofas pisal iny clanok s Herbertom, Herbert pisal iny clanok so Severinom a Severin pisal clanok s Erdösom, tak mas Erdösovo cislo 4.

Citácia:
už si sa opil tak ako ja ftedy? alebo bol si proste do sraček??? či piješ len decentne?

Well, Iii never!
Pijem velmi decentne a rekordy posuvam velmi pozvolne a kazdy z nich tiez nastal pri zapamataniahodnej prilezitosti, napodiv vsetky boli z Hostincanmi :-). Ak by som nebol byval vtedy stopol prilev fernetu, mozno by sa bol zlomil :-) Zatial som nemal som tu cest sa stať tak, ako nemenovani jedinci a nechyba mi to. Rad by som si pamatal veci s daneho vecera a bolehlavy nemusim castejsie, nez je mi dopriate "kletbou rodiny Kratzmaru".

Citácia:
Kto je spanielska inkvizicia...

Vsak ty uz davno vies, ze ja.

Citácia:
Voskovec, Werich... maš rad ich humor? chyba ti? (malokedy v TV, neviem jak su na tom knižne)

Velmi rad by som videl Tezkou Barboru a ich forbiny. Nedavno davali na CT2 nejaky obskurny zaznam, kde bol Werich s Hornickom (forbiny prepletene s podivnou divadelnou hrou) a co si pamatam, tak to bolo take spravne uletene (skoro ako icq logy ;-)), pekne na tom bolo to, ze volne a znenazdajky prechadzali z temy na temu. Ale vela o nich neviem, Voskovca som v akcii nevidel skoro vobec a Wericha poznam len tu a tam z jeho bonmotov.

Citácia:
jakú najfunny (najweird/najkrutejšiu) chorobu si mal?

Mory a cholery sa mi vyhybaju. Podla isteho pana doktora som skoro mal Marfanov syndrom, zial, krachlo to na tete geneticke, ktora mala zdetekovat par priznakov a v jednom sa uplne sekla :-) Takze asi nic.

Neviem, ci mam nejakeho politika, ktoreho by som nejak extremne obdivoval. Mozno Alzbeta II., ale to je len taky rozpravkovy, ci zidealizovany pohlad, aki maju statocni poddani k dobremu vladarovi, za to, ze politici prichadzaju, politici odchadzaju, len ona tam stale sedi:-) Z vedcov urcite Donald E. Knuth, jeden z praotcov informatiky a jeden z prikladov "renesancneho cloveka". Sice nie je velmi medialne znamy, ale zatial za sebou toho nechal veci za piatich a to z mnohorakych oblasti.

Ach, umelci podla nalady. Cháska z Goon Show za to, ze dokazali chrlit tolko genialnych veci a ze nakopli britsky humor (a ze potom sa dokazali poporiadku zblaznit kazdy svojskym sposobom), velky John Williams ako prototyp soundtrackistu, asi je ich viac - obdivujem umelcov, ktory sa dokazali usadit v tom svojom originalnom chlievku a prekonat syndrom, ze vsetko, co uz mohlo byt vymyslene, uz vymyslene bolo.

Do chlievika myslitelov dam asi Umberta Eca, aj ked on je taky zamaskovany filozof - ako spravny myslitel ma niektore pekne a ironicke uvahy nad literaturou a mediami a ako spravny myslitel ma niekedy strasne nepochopitelne uvahy nad literaturou a mediami. A celkove je to pre mna synonymom humanistickeho vedca akademika-spisovatela, ktory by si svoje miesto na svete vysluzil uz za veci pred romanmi.

Celebrity maju byt tie, ktore vydrzia na scene tri minuty a uz su odtlacane dalsimi ludmi vo fronte na 15 minut slavy? Pekny je ten pocit, ked si po 10 rokoch spomeniete na nejaku taku a zacnete filozofovat nad tym, kdeze sa prave skryva a ostavate v soku - naposledy Marcel Nemec z Kopytovcov :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa St. 11. Apr 2007, 19:31, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 15.04.2006
Príspevky: 228
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
si kcel porovnat Sapkowskeho s Cernoknaznikom ? ako by to dopadlo?
paci sa ti v Prahe? nelezie ti niekedy tak vsadepritomna cestina uz na nervi?
ktore miesta tam navstevujes?Troja je mat-fyzacka kolej? kolky rocnik studujes ?


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. mas dost snurok do topanok???
2. myslis si ze si tvorivy clovek ??
3.je ti neprijemne ked ta niekto pozoruje pri praci ??
4. mas nejeke oblubene motto?
5. ktoru vec by si nikdy neurobil?
6. co by si nikdy nikomu neodpustil?
7.co ta potesi za kazdej situacie?
zpp

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andym napísal:
si kcel porovnat Sapkowskeho s Cernoknaznikom ? ako by to dopadlo?

No, nie nutne priamo, len som chcel zistit, ci je naozaj pravda to, ze Cernoknaznik je vykradnuty Szapkowski - a aj to, ze sa uz konecne bolo treba s nim oboznamit... Hm, v porovnani by to vyslo zaujimavo, diplomaticky povedane: Cernoknaznik je skor jednoducha conanovka, Geralt je nepatrne viac prepracovany a hlavne prva kniha poviedok Zaklinaca tazila hlavne z tych prevratenych rozpravok, na com sa dalo zabavat.

Citácia:
paci sa ti v Prahe?

Nepochybne, Praha ma to, co sa vola "genius loci" a spada u mna do troch naj naj miest (vzor mesto i miesto). Cestina mi vonkoncom na nervy nelezie - vsak ich je to ich jazyk a som zvyknuty.

Citácia:
ktore miesta tam navstevujes?

Povacsine beham medzi intrakom a budovami MFF na Malostranskom nam. Ale mam inak plan pobehat kopu zakuti - nieco sa podarilo (Warrior porozprava o industrialnom pomniku Zizkovom), a niektore stoja vo fronte (najblizsie chcem ist do Stromovky :-))

Citácia:
Troja je mat-fyzacka kolej?

Troja je podla legiend prevazne MFF kolej (oficialne sa to vola Kolej 17. listopadu). Sto metrov od nej ide Vltava, po nej mozu priplavat Greci :-)

Citácia:
kolky rocnik studujes ?

Som doktorand, takze v tomto ponimani siedmy ;-)

Citácia:
1. mas dost snurok do topanok???

V pomere jedna k jednej :-)

Citácia:
2. myslis si ze si tvorivy clovek ??

Ale hej - stolove RPGcka cloveka nutia aspon z casu nacas vyrobit nieco originalne, pri a pri programovani sa tiez niekedy treba prejavit invecne. Takze ano :-)
Citácia:
3.je ti neprijemne ked ta niekto pozoruje pri praci ??

Keby mi stal za krkom nejaky tvor a fucal mi na krk, asi by som bol viac nez nervozny.
Citácia:
4. mas nejeke oblubene motto?

Podla situacie a prave tvoreneho prispevku :-) Ked nutne treba nejake, tak Lorem ipsum dolor sit amet to stale isti.

Este odpoviem na zvysne.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chýba ti frajerka?

Akého si vierovyznania? (nie na papieri - v duši)

Ak by som ti už celkom úplne zveril hostinec, čo by bola prvá dramatická zmena, ktorú by si spáchal? (heheh)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
5. ktoru vec by si nikdy neurobil?

No to je tiez taka tazko teoreticko vseobecna otazka: inu, nezabil :-)

Citácia:
6. co by si nikdy nikomu neodpustil?

Hm, asi ti nepoviem jednu konkretnu vec. Cisto idealisticky mozno keby som mozno niekomu velmi doveroval a ten by to zneuzil.

Citácia:
7.co ta potesi za kazdej situacie?

Tuto otazku som akosi nepochopil, prepac.

Citácia:
Chýba ti frajerka?

Ano, su chvile, ked to dolahne viac, ci menej. K tomuto sa uplne genialne vyjadril lev, ale nie je to ten idealny stav :-)

Aha a aby mal Annun radost, nahradte si frajerku frajerom.

Citácia:
Akého si vierovyznania? (nie na papieri - v duši)

Krestan. Ziadny budhista, ani animalista, ani vnuk Svaroga.
Citácia:
Ak by som ti už celkom úplne zveril hostinec, čo by bola prvá dramatická zmena, ktorú by si spáchal? (heheh)

Ziadna. Dramaticke zmeny su nemudre a okrem toho moje napady by sa asi nezhodovali so smerovanim.

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa St. 11. Apr 2007, 19:28, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. máš rád OOTS? ak áno, kto je podľa teba najhumornejšia a kto najzlatšia postavička?  :)

2. myslíš si, že fantasy komunita na Slovensku má svoju "históriu" v generačnom slova zmysle? resp. existuje podľa teba nejaký grandfather (alebo čo ja viem, aj godfather :D ), ktorý to začal, nakopol, spropagoval ako prvý...?

3. máš rád Iluviel napriek tomu, že od nej utekáš?  :lol: (toto mi ešte niekedy vysvetlíš mladý muž!)

4. tvoj životný cieľ, ktorý je v súčasnosti taký najaktuálnejší?

5. tajný sen, ktorý môžeš prezradiť?

6. čo ťa tak fascinuje na Monty Python-och? A ako/kedy si sa k tomu dostal?

7. budem končiť magickým číslom - takže last but not least - najobľúbenejšia počítačová hra vôbec. Ale definitívne najvác obľúbená!

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iluviel of Darnassus napísal:
1. máš rád OOTS? ak áno, kto je podľa teba najhumornejšia a kto najzlatšia postavička?  :)

Ano, OOTS sledujem, ale v hroznych davkach - cize pol roka nic a potom 70 dielov v kuse. Momentalne stojim niekde na 120ke. Postavicky nejak nevnimam (ani mena si nepamatam), mam v nich zmatok, ale pamatam si teraz v rychlosti len skotskeho trpaslika :-)

Citácia:
2. myslíš si, že fantasy komunita na Slovensku má svoju "históriu" v generačnom slova zmysle? resp. existuje podľa teba nejaký grandfather (alebo čo ja viem, aj godfather :D ), ktorý to začal, nakopol, spropagoval ako prvý...?

Neviem, ci existuje Jediny Pravy Dinosaurus, skor existuje viacero praprapra..pradedov antedeluvianov. Urcite niekde v Bratislave v krcme sedia machom obrasteni starci, ktori spominaju na to, ako kolisali Tolkiena a hrali prve Draci doupe zo strojopisnej verzie.

Ak existuje niekto, tak je to hodne stary a mozno uz aj umrel. Doteraz s laskou spominam(e) na Pana Jana, ktory ma uz teraz asi 70 rokov a uz pred vekmi sa na na mailovej diskusnej skupine hrdil tym, ze "fantasy bych vedel lip, nez sci-fi".

Citácia:
3. máš rád Iluviel napriek tomu, že od nej utekáš?  :lol: (toto mi ešte niekedy vysvetlíš mladý muž!)

Ano, aj ked si musime vysvetlit, preco ta ten utek tak zmohol :-)

Citácia:
4. tvoj životný cieľ, ktorý je v súčasnosti taký najaktuálnejší?

Hm, dopisat minimovku :-) To je tak do konca leta :-) To ked ratame veci, ktore chcem aktivne dosiahnut.

5. tajný sen, ktorý môžeš prezradiť?
Co je to za tajny sen, ktory sa prezradza? [Vyhovorka najprizemnejsia]

Citácia:
6. čo ťa tak fascinuje na Monty Python-och? A ako/kedy si sa k tomu dostal?

Ja som o nich pocul co to (vacsinu s privlastkom anarchisticki humoristi) az raz z nicoho nic som si stiahol Zivot Briana, a potom sa to valilo. To bolo niekedy pred troma rokmi. Fascinuje ma to, ze si v humore nekladu ziadne hranice a buraju asi vsetky zasady, co sa daju zburat a pritom su nadcasovi a malokedy kanalovi. Aj ked niekedy maju veci z celade "Huh?".

7. budem končiť magickým číslom - takže last but not least - najobľúbenejšia počítačová hra vôbec. Ale definitívne najvác obľúbená![/quote]

Uch och. Zase treba vybrat jednu? javac.exe, nie, to bol vtip. Opat nemam rad otazky, ktore musim zodpovedat jedinou odpovedou. Ak je oblubena hra taka, ze sa k nej chcem vratit aj napriek tomu, ze uz nemam cas na skoro ziadne hranie, tak vaham medzi Sid Meier's Alpha Centauri (na Easy ;-)), Baldurmi (to je jedna hra), ktorych som nikdy nedohral a Sims 2 :-)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
-mysliš že mysliš?
-maš rad cikády?
-pačia sa ti potetované ženy?
-pačia sa ti ženy?
-aky maš pocit z hladkania mojich vlaskov?
-nechceš mať dlhe, metalisticke vlasy? na poriadny headbag? (i ked, pri tvojej vahe bys možno aj odletel :) )
-CD alebo disketa... ??? chováš k disketám nejaky "citovú" či melancholickú náklonnosť?
-odmietol si už ženu? (ne nechcem s tebou chodiť pač si špatna ...)
-rad odpovedaš vyhybavimi (alebo jak to s tymi i a y) otazkami... mysliš že sa to do spovede hodí, naničhodník?
-si jedna z ikon hostinca. ako sa cítiš tvárou tvár tomuto prehláseniu?
-vieš sa predstaviť sameho seba v dajakom športe? šach sa neráta
-aký šport považuješ za: na ten by som aj šiel sa pozrieť?
-ktorú z tuctov krestanskych sekt, cirkiev a neviem čoho, si vyberáš za svoju?
-tvoj oblúbený pokemon
-tvoj "oblúbený" diktátor
-kto mi zmazal moj godfather approval obrazok? :x

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
-kto mi zmazal moj godfather approval obrazok? :x

tralala  :duch:


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Keďže ma nič lepšie a normálnejšie nenapadá...
Obľúbený DnD base class?
Obľúbený DnD prestige class?
Sú lepšie class system RPG, alebo skill-based? či ich kombinácia?
Rád konvertuješ hráčov na Eberronovčanov? (narážka na letné LM stretko)
Rail-road, alebo improvizácia?
Keith Baker na hrad?  :wink:
High magic/fantasy, alebo radšej low magic/fantasy?
Si lepší elf (rozumej špilka) ako ja? 185 cm, 65 kg, pás 73 cm
Dávaš prednosť boju na blízko, na diaľku, alebo ofenzívnej mágii?
To sa Ti naozaj chce(/chcelo) trepať sa na Liptov, len aby sme mohli pokecať osobne?

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 171 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 29 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun