HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 43 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. pacia sa ti korytnacky?
2. mas rad korytnacky ?
3. chcel by si mat korytnacku?
4. co si myslis o korytnackach?
:lol:
5. zlozil si niekedy basen?
6. ak ano o com bola , komu a kde ju najdeme ?
7. co by si nam o sebe este rad povedal ?
8. mas dost snurok do topanok?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
čo si mysliš o juk-i

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1.co si myslis o warriorovi
2. najhorsi darcek co si kedy dostal?
3. najlepsi darcek co si kedy dostal?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
1.co si myslis o warriorovi

Double pwn!

Ako vnimas fakt, ze si v istych kruhoch vnimany ako kontroverzna osoba?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poooovedz nejaké pekné zážitky s bábätkom   Obrázok

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
1.co si myslis o warriorovi

nič dobré :ikonka42:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
1. pacia sa ti korytnacky?
2. mas rad korytnacky ?
3. chcel by si mat korytnacku?
4. co si myslis o korytnackach?

5. zlozil si niekedy basen?
6. ak ano o com bola , komu a kde ju najdeme ?
7. co by si nam o sebe este rad povedal ?
8. mas dost snurok do topanok?


1. ano korytnacky sa mi pacia, paci sa mi ich styl zivota. Lazo plazo.
2. pacia sa mi - vztah definovany ako 'mam rad' k nim neprechovavam.
3. korytnacku som mal - som to nenapisal konkretne, ale spada to do kategorie akvariove vecicky. Pardon za omyl.
4. ze su to velmi zaujimave tvory. Rad ich sledujem, pozorujem, hlavne v naucnych programoch. Chovat ich uz nebudem. Ziskal som nazor ze zvierata trpia v urban podmienkach.
5. basni som zlozil niekolko, zatial sa vzdy pacili. Skor pisem basne smutnejsie a emotivnejsie.
6. Najdes ju aj tu ako reakciu - 'druhu cast basne' na basen Ayakinu (nazov nepametam) - moju cast tejto basne tusim annun svojvolne nazval motyl. Tiez tu niekde je. Pisal som ju vlastne Ayaki ako mozno pomoc v uvahe ? Potom mam basne ktore su sukromneho charakteru, pisem si ich vlastne pre svoju relaxaciu avsak ked si ju precita napriklad manzelka tak je velmi smutna lebo su emotivne. Raz som jej vsak napisal basen Sen a tiez by tu mala byt. Ak ju nenajdes tak povedz. Poslem. Basne su v podstate o preciteni vztahu dvoch ludi a veci suvisiace.
7. ze som si vcera kupil svoje prve kopacky. Najkrajsie na tom bolo to ze ma nezaujimala cena a rozhodoval som sa podla kvality, mekosti, odolnosti, zaberu a pod technickych veci a podla toho ako mi v nich sedela noha. Som pochopil ze ak cena nerozhoduje je naozaj radost nakupovat veci k cinnostiam ktore mas rad. Proste je to naplnujuce istym sposobom. V 30tke som pochopil ze radsej nekupit ako prist o tento pocit.
8. momentalne nosim typ topanok bez snurok - taky co ma z dvoch stran gumu co drzi.

k otazkam typu co si o kom myslim sa v danej teme nevyjadrujem kedze tato tema nie je na to urcena a nechcem aby sa to na to zvrhlo. Ak ma niekto chut vediet co si o nom kto mysli nech sa zamysli co robi zle. Popripade mu mozem na tu otazku odpovedat na vratko.vokal@larp.sk ak inak neda.

Citácia:
2. najhorsi darcek co si kedy dostal?
3. najlepsi darcek co si kedy dostal?

2. hociaky darcek co dostanem nevnimam ako zly a preto si nespominam na zle darceky. Boli mnohe co sa minuli tomu co by som rad dostal a co by potesilo. Neviem naozaj.
3. keby som pouzil klise tak syna - ibaze ho nepovazujem za darcek. Je to zivy tvor ktoremu sme umoznili prist na svet a budeme sa snazit, ja a manzelka, aby ten svet pochopil a lokalne ovplyvnil tak ze ked bude odchadzat z toho sveta nenastala taka radost ako pri jeho prichode. Ak by som si mal spomenut na darceky ktore naozaj najviac vystihovali moje tuzby a chute tak dva kordiky.

Citácia:
Ako vnimas fakt, ze si v istych kruhoch vnimany ako kontroverzna osoba?

to vnimam ako vetu metucu.
kontroverzny je slovo, povodne oznacujuce nazor (osobu, vec, udalost) ktory nie je objektom verejneho konsenzu ale existuju na nu viacere nazory, resp. vzajomne si odporujuce "kontrujuce" -verzie.[i]
Ano mnohokrat mam nazor ktory sa s beznymi normami nespaja a nestotoznuje. Ano aj na ten nazor existuje mnoho odlisnych protinazorov. Ak si to myslel tak tak potom som kontroverzna osoba. Ja sa vsak posudzujem za velmi jednoducheho cloveka ktori cti mnoho zakladnych hodnot a pri tom vie rozmyslat bez toho aby mal predsudky ci idoly. Myslim si ze moja kontroverznost spociva hlavne v tom ze 'vacsina' si tie idoly stanovila a ked im na ne niekto siahne tak ma riadny problem. Porpi tom nie su schopny pocuvat nazory a uchylia sa k vselijakym nazorom a alternativam len nie diskusii.
Skor by som sa popisal ako clovek co respektuje moralne hodnoty je jednoduchy unaveny ale vie rozmyslat bez predsudkov. Ak nie vie tak sa minimalne o to velkym usilim snazi uz od puberty.

A ako vnimam ze si o mne niekto mysli od toho ci som blbec, kamrat, ci kontrovertny? Netrapi ma to. Zamyslim sa preco je tomu tak a to dovtedy kym to nepochopim - nepochopim stav veci. Potom som s tym zmiereny a akonahle mi z toho vyplyvaju nejake pohnutky tak ich vykonam a mam pokoj a uzivam si nadalej zivot tak ako ho povazujem za spravny. Pravdou je ze 'iste kruhy' je pojem s ktorym sa velmi tazko vedie diskusia.

Citácia:
Poooovedz nejaké pekné zážitky s bábätkom

zije

alef0 pls premaz hluposti naokolo. vdaka.


Naposledy upravil vratko dňa Ut. 08. Máj 2007, 14:36, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vratko napísal:
Vy, ľudia z fóra, máte možnosť pýtať sa ma na čo chcete (aj na osobné veci, samozrejme treba byť taktný) a ja sa budem snažiť čo najpravdivejšie odpovedať. Ak na otázku odpovedať nechcem, skúsim uviesť dôvod prečo (ale verím, že to bude zriedkavé).

Fire at will


:ikonka01: tak pome, odpovedaj

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
vratko napísal:
Vy, ľudia z fóra, máte možnosť pýtať sa ma na čo chcete (aj na osobné veci, samozrejme treba byť taktný) a ja sa budem snažiť čo najpravdivejšie odpovedať. Ak na otázku odpovedať nechcem, skúsim uviesť dôvod prečo (ale verím, že to bude zriedkavé).

Fire at will


:ikonka01: tak pome, odpovedaj

ja si myslim ze som na dane otazky dostatocne odpovedal. Snazim sa odpovedat na kazdu otazku ktora si myslim ze priblizi moju osobu. Na otazky ktore si myslim ze o mojej osobe nepovedia nic obsluzim reakciou. Stalo sa. Taktiez je napisane ze o odpovediach netreba diskutovat tak by som bol rad aby sme sa toho drzali a poprosim administratorov aby na to dohliadli za co im vopred dakujem.

su tu aspon 4 prispevky na odmaz vratane tohto.


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kedze tyzden presiel (+- nejake hodiny) tak som kontaktoval dalsieho zo zoznamu, ktorym je Dalcor.

Zelam Vam do buducna pevny krok v uvahach a rozhodnutiach.

Vratko

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jako je to s trtkanim a vierou? :ikonka42:  :ikonka42:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm. no moj prvy prispevok nebol celkom z mojej hlavy. Tak to skusim este raz ak dovolis. Rozbehla sa taka mala debata o tom ci ma cirkev pravdu, ked tvrdi, ze ak dvaja ludia "obcuju" s antikoncepciou popieraju Bohom danu prirodzenst muza a zeny. Co si o tom myslis? Resp. nemyslis, ze antikoncepcia je tiez dielo Bozie?
(preco sa ta to pytam neviem, ale dostal som na teba odporucanie)
za skoru odpoved vopred dakuju vsetci v hostinci co maju viac ako 4,5 percent alkoholu v krvi

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.05.2007
Príspevky: 4
Body: 5
Bydlisko: SLOVENSKA ZEM

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja Vieru trtkam rad aj s antikoncepciou, je to slovanka a ma krasne slovanske meno a navyse aj naleje tak je aj to promile,kebyze percento uz asi nepisem :lol:

_________________
Slovensko Slovakom


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 43 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 10 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun