HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 43 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zdravila vratko
vies ze si skoro jediny ktory odpoveda na otazky rozsiahlo
1. cim si chcel byt ked si bol este maly elektron ?
2. veris ze cisla ovplivnuju zivot cloveka?
3. veris v posmrtny zivot?
4. co by si chcel skor navsitvit nebo , peklo , ocistec, nirvanu ci nieco ine? ( myslim to tak ze sa tam len kuknut nie tam ostat)
5. je nieco co by si v poslednom mesiaci zmenil ? a co to je ?
6. zijes naplno ?
7.naco myslis pred spanim ?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ahoj JuK-i,

No, kedze neocakavam mnoho otazok a je u mnohych potreba odtemnit pre nieco temne pozadie mojej osoby tak tomu davam priestor. A asi aj preto ze je ich menej sa mozem kazdej venovat viacej ako kolegovia, kde je badat istu povrchnost a badam tam minanie sa ucinku naco bola tema urcena.

1. Ak je to metafora tak som ju nepochopil. Elektronom som nebol nikdy. Ked som bol maly, tak som aj skrze vychovu chcel byt vojakom - asi ako kazdy maly chlapec v rusku. V tomto mali 'vymyvanie mozgu' vcelku dobre podchytene.

2. No to iste ovplyvnuju. Ked mam na vyplatnej paske 15000SK a zrazu sa to hupne na 40000SK tak som minimalne happy nie? Ak si sa pytala na numerologiu a podobne veci....tak verim ze ovplyvnuju suggestivne (cloveku povies nieco a on uveri a kona potom inaksie) ale nie ze ovplyvnuju principialne (ze vyjadruju stav vesmiru a podobne veci len preto ze to je v nejakej numerologickej tabulke, verim vsak ze sa da mnoho ak nie vsetko popisat aj ciselne hoci to nedokazeme potom cisla vyjadruju ale neovplyvnuju)

3. otazka posmrtneho zivota ma nikdy netrapila. Snazim sa zit ako uznavam za vhodne a porspesne mne a okolie. Avsak myslim si ze nejake duchovno tu je - mam na to aj svoje vlastne silne dokazy. Napr. snival sa mi sen o dvojickach pred dvojickami a este o jednom silnom akte pred jeho vykonanim (ten tu nechcem rozoberat - tiez velmi neprijemny). Vo viere v teke predpovedanie som sa dostal dokonca az tak daleko ze ak sa bojim ze sa nieco stane mojim blizkym cakam na to kym sa mi o tom bude snivat - dovtedy to povazujem iba za taky mensi strach ktory netreba brat vazne.

4. Nirvanu povazujem za dost nestastny stav - zazil som uz pocity a stavy ktore sa tomu mohli podla mna priblizovat a skrze to som si asi predstavil ake to moze byt - myslim si ze v nirvane clovek pride o mnoho pocitov zlych ale na tom istom principe aj dobrych - dosiahne stav kludu ale za vysoku cenu - uz nebude vediet byt naozaj stastny lebo na to potrebuje zazivat aj nestastia za isty dusok - nirvana ma preto nelaka. Mozem sa mylit.
Ak by existovalo peklo nebo a ocistec? Asi najskor ten ocistec - musi tam byt kopec dusi s ktorymi sa musi fest fajne dobre dat pokecat  :wink: A musia mat aj zaujimave pribehy - potom by som o tom napisal knizku  :P

5. ak myslis ze co by som zmenil keby som mal moc? to tu radsej nenapisem lebo vyhynutie ludskeho rodu asi nikoho nezaujima. Povazujem nas totiz ako celok za virus pre tuto planetu. Ak myslis v mojom zivote? Minuly tytzden som viacej flakal pracu ako je vhodne - tak asi to. Inak som spokojny.

6. nechapem pojem naplno - ak myslis, ze rano vstanem a hyperaktivne beham po okoli tak to nie. Ale robim co ma zaujima. Myslim pri tom aj na relax a na bezne veci. Napriklad dneska a vcera som vlastne spal, lezal, pozeral filmy, cvicil, rozoberal kozenu sedacku na kozu (staru, na larp kostymy), dorobil iste resty v LIBRISe a varil si jedla na tyzden (mraznicka). Nijako som sa zasadne nevzdelal - kusok som cvicil. Povedal by som, ze skor zijem kludnejsim 'neplnejsim' zivotom - pre mnohych. Mne to vyhovuje.

7. pred spanim si zvyknem pozriet film cize rozmyslam o com tam tocia, a vacsinou ku koncu dostanem stale chut na poharik vina (v posladnej dobe kusa castejsie - cize kazdy vecer - zeby alkoholizmus? hehe) no a to je vacsinou dost neskoro a som uz utahany tak zalahnem a pilim takmer hned. V tu kratucku chvilku myslim vacsinou na to co zajtra treba spravit - tu sa sam vyhresim ze na pracu treba mysliet v praci a uz na pracu nemyslim zaspim ako batola. Korene taketo hresenie su v dobe ked som sa vyslovene prepracoval lebo som pracoval od rana do vecera a uz dva roky sa to snazim odrelaxovat...NIKDY nenoste precu domov.


Hore
 Profil  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kedy si prisiel na slovensko?
co hovoris na sucasnu situaciu v rusku?
komu drzis v hokeji?  :P


Hore
 Profil  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho napísal:
kedy si prisiel na slovensko?
co hovoris na sucasnu situaciu v rusku?
komu drzis v hokeji?  :P

do ruska som prisiel ked som mal pol roku, absolvoval som tam skolku a prvy rok ruskej skoly + poobede slovenske predmety na velvyslanectve. Bola to zaujimava skusenost. Volny cas som travil lovenich chrustov v brezovych hajoch v mocariskovych ostrovoch pri meste. Na SK som odisiel tak ze som sa dostal do 2heho rocnika ZS. Samozrejme som mal problem so slovencinou lebo moj rodny jazyk bol v podstate rustina. Potom som este dva krat zavital do ruska - raz na rok do *meho rocnika na ZS lebo otec dostal job tam a raz na 3 mesiace ako diplomant na VS na studijny pobyt.

Rusko je dzungla - su v nej roztomile koaly, starostlive simpanzy a slony ale aj tigre...komunizmus zachoval na vsetkych tychto charakteroch svoje. Plati ze ak nieco vies niekde sa uplatnis a najdes si miesto. Aj v mocenskom postaveni.

Ale plati aj pravda ze ak si slaby tak si nic a tak sa k tebe aj okolie postavi. Plati ze ruska dusa je obrovsky siroka a da sa to vyuzit. Je to krajina kontrastov kde plati ze maju nepisane pravidlo kedy sa ktory prejavi.

Clovek to musi zazit.

Co sa tyka putina tak tusim tie volby som zazil. Myslim si ze rusku niecim iste pomohol - ak by ho nebolo anarchia mafie by bola ovela vacsia. Ale vykonal aj vela zleho.

Kazdopadne co vidim ako velke pozitivum je ze ludia zacinaju zarabat viacej lebo maju lepsi prijem do rozpoctu ruska. Nasledne sa aj ich sila zvacsi a to potom bude mat za nasledok aj to ze sa zmeni styl vlady a to uz bude dobre.

Lutujem starych ludi ktory si odzili vojnu a teraz zivoria.

Spomienky mam takmer vsetky krasne a radovo lepsie ako na sk. Ale bol som tam cudzinec.

Co sa tyka hokeja stale ma potesi ak vyhraju nasi - to bez debaty, ked vyhrava rusko som tiez rad lebo sa mi paci ich hokej a spajaju sa mi s tym mnohe spomienky - hokej ked som bol maly na klziskach pred domom (maju normalka hokejove klziska pred panelakmi ako mi futbalove). Ked hraju ski a rusi tak sa tesim z hokeja ako takeho - ked vyhra jeden ci druhy ma potesi ze vyhral lepsi.
Najviac sa mi paci ale cesky hokej....je krasny dynamicky a vidno kvalitnu pripravu utoku. Myslim si ze v danej dobe ma cesky tim najkrajsiu hru aka je na svete.

Nemam rad timy USA a Kanady lebo hokej nie je az o takej brutalite ako oni predvadzaju. Finov a Svedov nemam rad taktiez lebo hraju hokej zakerny (som kedysi debatil s Vodilom - sme u neho vo finsku spali) a on hovoril o tom ze severania su strasne zakerny a fauluju tak ze to nevidiet....ze ich zapasy su stale tazke ze maju dopichane vsetky miesta ktore hokejisti vedia ze nie su chranene - ale fauly to vlastne nie su podla pravidiel.


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
preco si sa prihalsil do spovede? (ak sa to este niekto nespytal)
Nema to nieco spolocne s provokaciou alebo Return of the king/Return of the jedi?

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
preco si sa prihalsil do spovede? (ak sa to este niekto nespytal)
Nema to nieco spolocne s provokaciou alebo Return of the king/Return of the jedi?


do spovede som sa prihlasil lebo ju povazujem za dobru myslienku. Dava moznost, alebo skor dava moznost uvahy nad tym, ze sa niekoho s nickom mozes spytat na osobne veci a veci o nom a ze to nie je nejaky softwer, alebo AI. Vsetky tie veci sa daju pytat aj napr. cez pmku, ale pre nieco to ludia nedokzau. Akonahle je to verejne tak to dokazu - nerozumiem tomu. Ale kedze ako som uz pisal badam nepochopenie mojej osoby a zaroven badam aj chut o nej nieco viacej vediet tak som sa prihlasil. Neslo o ziadnu provokaciu. Ja vacsinou provokujem systemom zrkadlo (kto do mna ja do neho - a aj to to musi byt isty styl blbosti ktory vraciam spet) a ked to annun pisal a ja cital nedalo sa nic ine odzrkadlit ako uprimny zaujem o pomoc v spoznaniu sa a diskusii.

S return of hocico to nema nic spolocne (teda ak chapem na co si sa pytal) Vtedy ked som sa prihlasoval som este netusil ze nebudem vladat ostat diskutovat na takej urovni ako tu bola vedena (predsa len ked sa bavim o veci nepovazujem za argumenty v diskusii ze moja zena je prespanica alebo ze by bolo dobre keby mi dieta umrelo (priklad) - to je styl ktory ani nie som ochotny odzrkadlovat lebo je hlboko povd moju uroven). Prihlasil som sa vsak a ked mi Vinco napisal ci mam zaujem tak som povedal ze ano, plnim si totiz sluby a prisluby, za ktore toto povazujem.

Skor by som to charakterizoval ako Iron Golem, Shrek, Happy Feet, ET, a pod.

Snad som ti zodpovedal co si chcel vediet.


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31.05.2006
Príspevky: 47
Body: 5
Bydlisko: Taj Mahal

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ahoj vratko,

*Akú hudbu máš rád?
*Aké PC hry hraješ (ak hraješ)?
*Čítaš nejaké SF&F knihy? ak áno, aké a ktorú maš najradšej?
*Čo si myslíš o Tolkienovi? a čo o Sapkowskom? Aký zásadný rozdiel medzi nimi badáš a kto z nich je podľa teba lepší?
*Vidíš svet čiernobielo alebo rozlišuješ i rôzne kontrasty čiernej a bielej (teda, veríš v menšie a väčšie zlo alebo vidíš len zlo a dobro?)
*Bavilo ťa kresliť mi mapu pre Davano dobrodrúžstvo?

:uc:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ahoj Sacred,

1. hudbu - hudbu mam rad taku ktora ma melodiu a dusu - pritom sa moze jednat od metalu az po klasiku. Nepohrdnem skladbami od metallicy a vypocujem si aj symfoniu od cajkovskeho. Velmi dobre sa mi pocuva ballads od helloweenu, the best of red army choir, do posilky si obcas beriem landu niektore zmiesane s metallicou, ale je kopec pesniciek singlov ktore sa mipacia a su zanrovo od a do zet. V hudbe nie som vyhraneny. Za hudbu nepovazujem napriklad rap.

2. PC hry v danej dobe hravam velmi malo. Naposledy som z nostalgie hral civilization. Nemam na to cas. Teraz ked si zahram tak su to uz skor take tie logicke arcadovky a pod hluposti. Na relax. Alebo auticka a tak. Kedysi som hraval strategie a rpgcka dost hojne. Hry na PC povazujem za dost nevhodne travenie casu zivota. Ved je tolko peknych slecien vonku  :wink: Ked uz PC tak sa nejako rozvijat - nieco hoc aj malinkate kodovat. Studovat a podobne.

3. O tolkienovi si myslim ze si zvolil isty styl ja to volam historicky pisanej fantasy a toho sa striktne drzal. Styl akym pisal (podla mna) je podobny stylu historickych kniziek krizenych s tazko opisnym romanom. Preto mnohy ludia a v prevaznej vacsine dievcata a zeny (neviem preco asi chcu nieco emotivnejsie) sa cez to nedokazu preluskat.
Sapkowskeho vnimam ako autora ktory zvolil viac emotivnejsiu fantasy s menej popismy ale viacej sa ponorenim do psychyckych tuzob cloveka ako jedinca. Sex, chamtivost, zrada, laska, a podobne su hlavnou pointou diel a dej az tak dolezity nie je. U tolkiena vnimam velky doraz na narodne a nadnarodne otazky -nieco ako makroekonomicky pohlad. Clovek ako taky u lokiena nerozhoduje a hoci pribeh popisuje z pohladu froda a bilba a zabrda do niektorych individualnych vlastnosti ide mu predovsetkym o postoje narodov a kam to moze viest. Je tam zaujimavy podton mocenskeho vplyvu hociakej malej banality (frodo) na osudy celeho naroda len preto ze ma pri sebe cervene tlacitko jadroveho kufrika (prsten).
Su to autori ktori maju uplne iny styl. Ale myslim si ze bez tolkiena by sapkowsky nebol taky ako je teraz - ak by vobec bol. Bez tolkiena by bolo vsetko inak. Tolkien otvoril dvere. Tolkienova a sapkowskeho pozicia sa neda zrovnavat. Bola to ina doba. Sapkowsky je ziak druhej generacie.

3. Momentalne mam rozcitane Dragonlance series v originali. Taktiez popri tom citam Man at Arms series (vskutku odporucam je to super) ktore su o historii vojenstva. V strede su stale zrekonstruovane obrazy - cca 10 plakiet a okolo toho je popis o com a ako. To citam ked mam nutkanie sa ucit nieco a zaroven to vyuzivam na larpoch. Po precitani dragonlance sa pravdepodobne pustim do pratcheta, ktoreho som zopar titulov cital na zaciatku svojho bytia ale uz si vobec nepametam ze vo co go.

4. co sa tyka dobra a zla a to ci je vacsie alebo mensie....odpoved je vlastne zalozena na tom chapani zla. Ja ho skor chapem ako koliziu dvoch chuti dvoch jedincov ci byti. Ak nastane potom nastava zlo. Preto ak je ta kolizia velka tak aj fitkivne zlo sa javi ako velke. Ak mensia tak ako mensie.
Detto pre dobro ked je smer jedinca podporovany, tuzby podporene. V poslednej dobe nevnimam veci ci su dobre ci zle. Snazim sa ich skor chapat. Aj niektore veci ktore sa mi javili ako zle skrze chapanie zistim ze su napriklad mojim chybnym ponatim. Ale spetne stracam aj zo stastnych pocitov. Ak pochopim nieco co som predtym povazoval za svoje stastie a zrazu skrze pochopenie zistim ze to ma aj ine negativne dosledky na inych tak je stastie fuc. Postupom casu sa mi dost vytracaju pocity zla ci dobra, stastia ci nestastia a to hlavne skrze pochopenie. Co nedokazem pochopit su niektore hluposti sveta a teda som skor nestastnejsi clovek ako ten stastnejsi. Tolko na zmetenie  :wink:

5. to si bol ty? hrozne s tymi jednincami co maju vsade iny nick. No prv nez som sa na to dal (uz po prislube) som si povedal ze co som si zase na seba upiekol. Casto sa mi stava ze sa nadchnem a potom nic nestiham. Teraz ked sa nadchnem tak si dam tri krat po papuli a poviem si 'Kluuuuud, to ta prejde' - funguje to. Momentalne redukujem ukony na larp, slad a libris a larpy/hry - koniec nic viacej.
Ale vazne, potom ked som si k tomu uz sadol tak som bol rad a bavilo ma to. Funguje ako ma?


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31.05.2006
Príspevky: 47
Body: 5
Bydlisko: Taj Mahal

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jasan že funguje, len časovo teraz nejako mi to nevychádza. Som si toho dajako veľa naložil a aj iné veci ešte do toho sa miešajú....a ináč, aký je tvoj postoj (keď tu máme zajtra ten sviatok) k myšlienke adolfa hittlera o vytvorení jednej ríše? myslíš, žeby také niečo dokázalo fungovať alebo by bol svet zjednotený, len aby sa mohol rozpadnúť? A je podľa tvojho názoru taký svet normálny? chcel by si proste mať svet kde sa hovorí všade rovnakým jazykom, kde všetci majú rovnaké podmienky a možnosti?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. oblubene cislo je ???
2. uslachtile pitie pre teba je ???
3. si kavickar ci cajockar?
4. pivo ci kofola?
5. kofola ci kola ci pepsi ci co?
6. oblubena denna hodina?
7. den ci noc?
8. pero ci ceruzka?
9. posledna vec ktora ta donutila sa pozastavit a zamyslet sa bola ci je??
10. tvoj posledny dobry skutok bol ??
11. posledny hriech?
12. posledne klamstvo? komu apreco ?
13. trapas s ktorym sa nam chces zdoverit je ??  :shock:
14. tvoj oblubeny doplnok k strave je ?
15. co vidis prve ked rano vstanes?
16. nacom si zavysly a preco ?
17. co si na cloveku najviac cenis?
18. co by si nikdy neodpustil?
19. ako by si sa opisal jednou vetou bez pouzitia pridavneho slova a spojky a ?
20. koli komu alebo koli comu by si sa obetoval?
21. dokazes byt na cloveka chladny??
22. ktoru vlastnost na sebe nemas rad?
23. co by si na sebe zmenil ?
24. oblubena farba?
26. 5 okamihov ktore si budes na veky vekou pametat a preco??
27. komu by si z chuti vynadal?
28. kumu si poslednemu vynadal a preco ?
29. tvoja prva laska ta zasiahla v roku ... a bola nou ... ??
30. prva vec ktory si urobil samostatne?
31. aky adrenalinovy sport si skusil a chces este skusit?
32. kuba ci mexico?
33. cokolada mliecna , biela a ci horka ?
34. co z jedla fakt neznesies?
35. ty a spenat nerozlucny priatelia ci odveky nepriatelia?
36. ake exoticke jedlo  by si chcel okostovat?
37. windows ci linux?
38.tvoja prva pocitacova hra ktora sa ti dostala na do pc?
39. spravas sa asertivne?
40. ktoru schopnost by si chcel ovladat?  vediet lietat, behat rychlo ako tiger , ci potapat sa a plavat pod vodou ako kosatka ci nieco ine hoci co ??
41. si vravel ze si vojenske dieta kto z rodicou bol ci je vojak a aky ?
42. vec za ktoru si na seba hrdy?
43. mas dojem ze sa nehodis do toho storocia?
44. v akej dobe by si chcel zit?
45. co na zenach obdivujes ?? teda ak vobec nieco?
46. veris ze mame aj siedmy zmysel?
47. myslis si ze sme vo vesmire sami ci vyzeras na oblohe E.T.?
48.si romantik?
49. povazujes sa za tvoriveho cloveka?
50. co ta dokaze nahnevat ci otravit?????  :)
hmmm zatial vsetko aby som dlho necakala na odpoved
tak zpp  :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sacred napísal:
jasan že funguje, len časovo teraz nejako mi to nevychádza. Som si toho dajako veľa naložil a aj iné veci ešte do toho sa miešajú....a ináč, aký je tvoj postoj (keď tu máme zajtra ten sviatok) k myšlienke adolfa hittlera o vytvorení jednej ríše? myslíš, žeby také niečo dokázalo fungovať alebo by bol svet zjednotený, len aby sa mohol rozpadnúť? A je podľa tvojho názoru taký svet normálny? chcel by si proste mať svet kde sa hovorí všade rovnakým jazykom, kde všetci majú rovnaké podmienky a možnosti?


pokial viem tak ah mal myslienku jednej rise s nadradenou rasou - tato sa mi nepaci. Mne sa vsak javi ako velmi prospesna jedna risa s subdomenami s ich vlastnym jazykom a kulturou pricom vsade na svete by platil jeden statny spolocny jazyk - ergo na sk by si sa uradne dohovoril v AJ a v SK jazyku.

Ostatne vsade na zapade to tak aj funguje. AJ uz asi nic neporazi lebo je rozsirena vsade.

Ostatne veci ako ustava, ekonomika, vojsko a podobne su pri dobrej voli banality. V podstate som globalista. Ctim vsak kulturu a povody ras.

ad JuK-i
1. co najvyssie na vyplatnej paske a ucte, hehe. 3.1.2007. Ak chcs robit numerotesty tak ta sklamem v tomto nemam vyhraneny nazor.
2. urcite vino, jeden napoj ktory v kazdej flaske niecim inym prekvapi je nieco neskutocne. Zamiesas poharom a uz si v zemitej pode, v dubovom sude, v malinach ci v nanase a orgovane, napijes sa a pocitis od zamatu po trpky ci jahody a to fsetko vzniknute prirodzenym procesom.
3. som asi zavisly na caji s citronom - pre cajickarov hriech ako svet - pre mna droga kazdeho dna - zivotabudic. Kavu si dam ak je tam kopec slahacky ci zrmzliny - to mi chuti tiez.
4. striedam to podla nalady a ci som autom - kofola je ok ale ked mam naladu tak pivko je pivko.
5. vinea
6 a 7. podvecer
8. ceruzka, lebo rad kreslim a pero je v tom naprd. Ale zase som fanatik do takych retro pier - to mam rad. A tazky papier s parfemom, mnam.
9. tvoj prispevok - ze preco tolky zaujem v tolkych otazkach? ale ak nieco vaznejsie tak zamyslenie sa nad situaciou ktora sa stala pri porode mojho syna. Mal nameranu vyssiu teplotu 2 hodiny po porode a podla WHO to znamena ze dieta je v kritickom rezime a je tu dost velka moznost infekcie. Dieta takisto v danom veku nevie vyvolat horucku a nevie zaujat ako organizmus spravny postoj k veci - inak povedane moze umriet(tu som si spomenul aj na warriora). Bola pri tom aj moja svokra.WHO sa k tomu stavia tak ze dieta ide do specialnej komorky kde ma pristup mamicka kolko chce a musi byt na antibiotikach lebo ak nie tak moze byt uz neskoro - rozhoduju vyslovene minuty. Ja som samozrejme suhlasil uz len pre to ze som laik a bolo mi to vysvetlene. Svokra ktora pri tom bola zasadne nesuhlasila koli tomu ze natibiotika. To ze smrt ju nezaujimalo. Z toho som bol v soku a som si pripadal ako mimozenstan a musel som rozmyslat ze kde to zijem a co je pre ludi rozhodujuce. (Ona sa totiz povazuje dost za matku hrdinku expertku).
10. co anozaj neviem, ale co podla mna = pravdepodobne dost velka podpora LIBRISu.
11. malo veci chapem za hriech - v podstate jednu. A to bolo vcera. Je to sice zdrave ale psychika mi hovori ze nie prave najspravnejsie. V podstate to riesim ako v tom dalej. Viacej si dovolim nepovedat.
12. poviem o klamstve ktore viem ze bolo / vedome... asi pri svadbe ked sa knaz pytal ci budem vychovavat dieta v blabla a hlavne v cirkevnom ponati - tu som povedal ze ano lebo by nas inak neoddali a pritom to zasadne nebudem robit. Vedela o tom aj moja manzelka ktorej som situaciu vysvetlil. To som jej ochotny slubit nemohol, ale ona potrebovala sobas v kostole...cize akysi kompromis. Je to komplikovanejsie ak sa stretnu dve osoby ktore sa lubia a pritom su ineho vierovyznania.
13. trapas je nieco za co sa clovek hanbi nie? uz dlho som take nezazil - aj s chybami som totiz takmer hned zmiereny. Naozaj si nespominam.
14. casto si davam cherry tomatoes - malinke paradojocky. Olivy, vino.
15. podla polohy - od stropu az po steny a zenusku pri mne. Potom hodinky. Tak vstanem a kuknem po ocku na maleho v postielke, zaavidim ako vylihuje a idem do kupelne kde po ceste zapnem CT24 spravy.
16. povedal som sice ze som zavysli na caji ale je potrebne to brat s rezervou...vo vyzname toho slova si myslim ze nie som na nicom zavisli.
17. ked si mam vybrat jedinu jednu vec je to ci sa da na neho spolahnut. To obnasa mnoho dobrych vlastnosti ako drzanie slova, pravdovravnost, schopnost rozmyslat, ci ma istu moc a schopnost nieco spravit a podobne...
18. ak by murar zle pripevnil tehlu spadla na hlavu mojmu dietatu a zabila ho. To by som neodpustil. Bolo by mi uplne jedno ak by sud urcil ze ide na rok do vezenia za nedbalostny trestny cin. Ale to si iba myslim - ci naozaj to neviem. Mam vsak strach ze aj naozaj. Z vlastnosti? Maximalne neznasam zradu, klamstvo a spekulaciu.
19. shrek
20. koli ludom na ktorych mi zalezi. Aspon si to myslim. Ja som uz svoje vlastne vykonal, ja uz si iba lebedim na tomto svete  :wink:  A zivotne som dobre positeny.
21. chladny? na Cloveka nie, na cloveka bez akychkolvek problemov.
22. nemam rad ked vybuchnem na svojich blizkych - ale som rad ze sa uz s tym naucili zit a ja pracujem na tom aby som na nich nevybuchoval. Ale zase milujem ked vybuchnem na tucnu byrokratku co sa robi dolezita...to sa potom hybu lady a mne je dobre ze ta crta je aspon na nieco dobra.
23. to ze som hlupy a mam tucne brucho.
24. tmave - cierna, modra, ale aj cire a jasne, zervena, zlta...v podstate vsetko co je v harmonii az na tie tyrkysovite grcy - a tato farba na hostinci mi tiez nereze.
25. vynechala si cislo otazky
26. prvy nechcem menovat lebo som dal prislub ze to nepoviem (jedna sa o velmi kriticku situaciu), druha je narodenie mojho syna, tretia je ked mi zrazilo psa, stvrta je ked mi fenku maleho bradaca roztrhali dvaja vlciaci (nebol som pri tom bohuzial, to by uz boli asi po smrti)....ostatne sa myslim ze casom vytrati popripade si na to budem spominat iba matne si myslim - ani som sa do 5tky nedostal  :wink: Ale vidis skor prevladaju nestastne spomienky. A preco? no koli silnym citovym vypetiam a vztahom.
27. uz nikomu - je zopar ludi ktorym by som schuti vylepil zaucho.
28. manzelke tusim (chuda ona si toho so mnou uzije) - spachala nejaku nedbalost na mojom Miskovi.....tak si zlizla.
29. Nejdem spominat tzv. lasky - ale laska bola v roku 18tom - ona mala 16st. A bola to Alena Juraskova (nemusite googlit, http://www.alenajuraskova.szm.sk )
30. asi plac pri porode a nadych...ale ak myslis VEC tak zabezpecenie rodiny v podstate do konca zivota.
31. ak myslis tie padania lietania a podobne tak ziadne - ked bude treba to zazit som pripraveny - ale len tak z rostopase to dam radsej peniaze do somalska.
32. tazka otazka - aj kubanky aj mexicanky su krasne....inak nevidim rozdiel.
33. jednoznacne mliecna a najlepsie ta posledna z adventneho kalendara v prvy den.
34. bohuzial definiciu jedla asi splna aj excrement ludovo volany hovno. Cize to v prvom rade nemusim.
35. spenat milujem ak je s bravcovym na prirodno a zemiakovym pyre - inak nemusim.
36. sushi z peknej mladej japonky s poprsim do ruky a peknym dvorcom.
37. windows, nemam na linux cas. W mi poskytuje vsetko co mi treba.
38. hra na sinclair ZX spectrum - dizzy (take to vajce)
39. vacsinou su popisane boj (agresivita), unik(pasivita) a dohody (asertivita). Ja si myslim ze pre mna je dolzeite hodit problem za hlavu a uzivat si peknu veceru v klude a prijemnom prostredi. Ak to niekto narusi stretne sa s agresivitou, ak to niekto pochopi bude si pri mne zit ako kral. Asi tak sa spravam - to bol priklad.
40. neviditelnost a teleport.
41. ani jeden nie je vojak...vyrastal som v rusku kde sme sa v skolke ucili z coho pozostava klasnikov.
42. ze som sa dokazal zzit s zivotom tak ako som zzity, inak nic ineho ma nenapada. Vela veci je ktore by nemuseli nastat v mojom zivote.
43. ked som bol v puberte chcel som byt v stredoveku, nikdy som nechcel byt v 30tom storoci. Cim som starsi (a asi aj majetnejsi a prostriedkovitejsi) si ubedomujem ze dolezite je chapat, tolerovat, zit v okoli krtore si spravis tak aby bolo prijemne - shreks swamp hehe.
44. chcel by som si pozriet stredovek - ale nechcel by som tam zit ako plebs, ked tak ako kral s vedomostami ake mam teraz. Ale to su take naivne predstavy.
45. psychycky obdivujem vytrvalost, lasku a toleranciu a mensiu tabuizovanost. fyzicky na nich obdivujem vlasy a isty typ dvorca a zadok.Oci su taka ceresna ktora nemusi byt.Pery su ceresna ktora by mohla byt.
46. sidmy zmysel mame urcite - to nemyslim to viem. Mozno je to nejaka kombinacia tych predoslych alebo ich analyza ale nieco tam je.
47. nevyzeram ET ale som presvedceny ze nie sme sami.
48. som romantik ktory sa nim boji byt lebo ak sa nieco pokasle romantizmus velmi ale velmi boli.
49. jednoznacne som tvorivy clovek, ale skor lenivy tvorivy clovek.
50. zrada, spekulacia, klamstvo, ludska chamtivost...

nie je za co - tusim mi to trvalo hodinu... :wink:


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 31.05.2006
Príspevky: 47
Body: 5
Bydlisko: Taj Mahal

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. Máš rád svoju svokru?
2. Aké dievčenské meno sa ti najviac páči?
3. Aká farba očí sa ti najviac páči?
4. Aká farba vlasov sa ti najviac páči?
5. Ak by si si mohol vybrať iné meno, ako by si sa chcel volať?  :lol:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sacred napísal:
1. Máš rád svoju svokru?
2. Aké dievčenské meno sa ti najviac páči?
3. Aká farba očí sa ti najviac páči?
4. Aká farba vlasov sa ti najviac páči?
5. Ak by si si mohol vybrať iné meno, ako by si sa chcel volať?  :lol:

1. pocitk ktory k nej mam sa neda nazvat ako mam rad. Nazval by som to skor vzajomna tolerancia a respekt.
2. Veronika, Kristina
3. sytohneda
4. Brunetky su jednoznacne the best.
5. Vratko Vokal. Ale ak si sa pytal na to ze ktore sa mi muszke pacia okrem mojho tak - Jakub, Tomas, Jozef...


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1. kebyze sa mas reinkarnovat ale nemoze to byt clovek, tak docoho by si sa vtelil?
2. ako vyzera tvoj bezny den ?
3. rok alebo obdobie zivota co by si chcel zopakovat ?
4. mas nejake zviera okrem seba?
5. co ta vzdy dokaze potesit?

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
1. kebyze sa mas reinkarnovat ale nemoze to byt clovek, tak docoho by si sa vtelil?
2. ako vyzera tvoj bezny den ?
3. rok alebo obdobie zivota co by si chcel zopakovat ?
4. mas nejake zviera okrem seba?
5. co ta vzdy dokaze potesit?

1. do zivej veci do orla, do nezivej do plysoveho medvedika  :lol:
2. moj bezny den vyzera tak ze vstanem, sprcha - spravim si krupicnu kasu a proteinovy napoj na desiatu, sadnem do auta a idem do prace. Pracujem, sadnem do auta a idem domov na obed, vratim sa a pracujem. Potom nastava podvecer kedy travim cas aktivitami typu syn, posilka, futbal, filmy, sex, vecera, nakupy, relax, a venovanie sa larpom a librisu. Potom spim. Tolko pre bezny den.
3. nemam taku tuzbu voci ziadnemu obdobiu.
4. momentalne nemam ziadne zviera. Mam skusenosti so psami, mackami a akvariovymi rybickami. Az na macky nemam problem skusenosti zopakovat.
5. uprimnost ludi ci uz k zlemu alebo dobremu cinu.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 43 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 22 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun