HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bwahahaha :twisted:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To si skoro pyta otazku co su unosme medze? :) Nebude to konfliktovat s robenim si co chcu? :ikonka01:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 222
Body: 5
Bydlisko: Košice / Trebišov / hladajte v lese

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hehe musim sa asi trochu zopakovat

Leovin Elven napísal:
A preco si nesla studovat dejiny umenia?
A ktoreto umenie mas najradsej?


A este par naviac..

Co mas na sebe najradsej? (hmm... dvojzmyselne)
Co by si na sebe chcela zmenit?

_________________
Let Light be with you,...
... Darkness will be my power.


Hore
 Profil  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
To si skoro pyta otazku co su unosme medze? :) Nebude to konfliktovat s robenim si co chcu? :ikonka01:


Ummm...  :oops:  No medze sú také, že ja som meter do každého smeru chránená neviditeľnou protection&defense anti-touch anti-boy aurou, takže keď sa ma aj náhodou dakto bude chcieť dotknúť niečím iným ako štetcom (a aj to už len haluzím  :lol: ), dostane 5d100 physical damage + 2d20 electric shock (to akože zošokuje z môjho erotického náboja   :lol:  hahahaha pome snívať ďalej)  :P

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
o tom brain damage ktorý davaš som počul od bulvar.annun.sk :lol:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Leovin Elven napísal:
hehe musim sa asi trochu zopakovat

Leovin Elven napísal:
A preco si nesla studovat dejiny umenia?
A ktoreto umenie mas najradsej?


A este par naviac..

Co mas na sebe najradsej? (hmm... dvojzmyselne)
Co by si na sebe chcela zmenit?


Inu, nešla som študovať dejiny umenia preto, že som sa k tomu nejako nedokopala (asi som si neverila, resp. neverila som, že s gymnaziálnymi vedomosťami zabodujem na prijímacích skúškach na dejinách umenia  :lol: keď sa na to pozriem s dnešným rozumom, mala som to vyskúšať a namiesto masmediálky (kde som tak či tak musela naštudovať milión vecí, ktoré sme na gympli nebrali), som mala ísť do BA na tu kunsthistoriu....)

Ktoré umenie? Mám slabôstku pre renesanciu (aj v holandskom vydaní) a potom ZBOŽŇUJEM secesiu. Ale tak, že úplne až moc. A nielen obrazy, ale aj šperky a úžitkové predmety tej doby. To bolo niečo neskutočne nádherné  :)

Na sebe mám najradšej hodvábnu nočnú košieľku zn. Prada  :lol: Ale ne, myslíš zrejme povahovo...asi svoju nekonfliktnosť a priateľskosť, dokážem vyjsť naozaj s každým, takže nemám problém na priváte keď sa mi menia spolubývajúce  :) A po fyzickej stránke mám na sebe najradšej svoj zadok  :lol: Lebo sa (zatiaľ) zmestí všade a do všetkého  :lol:

A zmeniť na sebe by som chcela.... asiiiiiiiiii.... nestálosť. Že keď už niečo začnem, tak aby som to aj dokončila. Týka sa to, bohužiaľ, aj vzťahov (kde to, paradoxne, práveže ukončujem ... ale to má zase iné dôvody...)

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
o tom brain damage ktorý davaš som počul od bulvar.annun.sk :lol:


jaky BRAIN damage???  :lol: a mimochodom - bulvar.annun.sk spôsobuje šírenie nepravdivých, polopravdivých a zatĺkaných informácií medzi potenciálnych kamarátov! nekaz mi image viac ako som si ho už pokazila sama  :lol: :roll:

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no take insanity damage mierne :lol:
hej, som si vedomý toho, že bulvar.annun.sk šíri všeličo... šak ho šíria pofidérny ludia a moderatori :ikonka42:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 222
Body: 5
Bydlisko: Košice / Trebišov / hladajte v lese

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co si pametas so svojho dlheho zivota ako prve?
Mas nejaku peknu spomienku s ktorou by si sa mohla podelit?
Zazila si nejaky fakt tazky trapas?
Je niekto total resist voci tvojej aure? Dostal sa ti uz aj na kozu?(v pripade ze odpoved na predchadzajucu otazku bude kladna. Ak ak sa i napriek tomu niekto dostal tak blizko, tak ako sa mu to do certa podarilo?)
Hej, a mozes ma aj zastavit ak budes chciet.

:twisted:  :twisted:  :twisted: ak sa ti to podari  :twisted:  :twisted:  :twisted:

_________________
Let Light be with you,...
... Darkness will be my power.


Hore
 Profil  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Leovin Elven napísal:
Co si pametas so svojho dlheho zivota ako prve?
Mas nejaku peknu spomienku s ktorou by si sa mohla podelit?
Zazila si nejaky fakt tazky trapas?
Je niekto total resist voci tvojej aure? Dostal sa ti uz aj na kozu?(v pripade ze odpoved na predchadzajucu otazku bude kladna. Ak ak sa i napriek tomu niekto dostal tak blizko, tak ako sa mu to do certa podarilo?)
Hej, a mozes ma aj zastavit ak budes chciet.

:twisted:  :twisted:  :twisted: ak sa ti to podari  :twisted:  :twisted:  :twisted:


1. Ako prvé si zo svojho života pamätám leto na Šírave... mala som asi tri roky a naháňala som sa po tráve s malým Samkom (susedovie chlapča). Pekné chalanisko doteraz  :P
2. Hmmm... pekných spomienok mám strašne veľa... asi sa nejdem deliť so žiadnou, lebo by to niekto mohol označiť za egohon  :lol:
3. Fakt ťažký trapas? To nie. Našťastie. Dokážem sa bravúrne vyhýbať situáciám, ktoré sa javia ako potenciálne trapasoidné  :ikonka01:
4. Hmmm áno niekto teda MÁ rezist na moju auru (dokonca niekto z tohto hostincového osadenstva takpovediac  :twisted: ), ale na kožu sa mi ešte nedostal a je otázne, či vôbec vie o tom, že má rezist.... skôr si myslím, že o tom nemá ani šajn a budem rada, ak to tak aj ostane, lebo je to pre mňa velice zvláštne až v istých okamihoch nepríjemne srdcerozbúchavajúce  :lol:
5. akože zastaviť tvoj príval otázok? mnóóó... neviem ako by som to mohla urobiť, ale porozmýšľam  :D

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 222
Body: 5
Bydlisko: Košice / Trebišov / hladajte v lese

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Iluviel of Darnassus napísal:
2. Hmmm... pekných spomienok mám strašne veľa... asi sa nejdem deliť so žiadnou, lebo by to niekto mohol označiť za egohon  :lol:


Tak skus len nieco male drobne pekne krasne...
Ake mas konicky hobby oblubene cinnosti ??? A maju aj nejake poradie??
Kolko ludi z hostinca poznas osobne?? Ako sa ti pozdavaju??
A co ti ostatni???

_________________
Let Light be with you,...
... Darkness will be my power.


Hore
 Profil  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Leovin Elven napísal:
Iluviel of Darnassus napísal:
2. Hmmm... pekných spomienok mám strašne veľa... asi sa nejdem deliť so žiadnou, lebo by to niekto mohol označiť za egohon  :lol:


Tak skus len nieco male drobne pekne krasne...
Ake mas konicky hobby oblubene cinnosti ??? A maju aj nejake poradie??
Kolko ludi z hostinca poznas osobne?? Ako sa ti pozdavaju??
A co ti ostatni???


Tak...taká pekná spomienka je na môj prvý LARP roku pána 2006 na Betliari... som sa konečne mohla úplne legálne obliecť, učesať a upraviť (spolu s ušami) ako elfka a vyraziť na svoj liečiteľský quest (ktorý sa mi síce Erken snažil kaziť mojím príbehovým pozadím o tom, ako ma znásilnil nejaký čarodejník Tarsónis, ale who cares.... btw.... Erken hral Tarsónisa  rok predtým :lol: ) Našla som si tam svoju elfskú družinku (čisto elfskú!) s členami ktorej som nadviazala mimoriadne vrelé styky   :lol:  (nechápať úchylne, máme sa radi ako kamoši  :D ) a poriadne sme sa vyblbli v elfskom chovaní a všetkých súvisiacich veciach. Neskôr sme si dokonca s Anaronom doniesli flauty a hrali sme si len tak pre radosť... no milé to bolo moc  :)

Hobby? Omg zlá otázka  :D  Ja som strašne zvedavý človek, do všetkého pchám nos - od hudby, cez kreslenie, keramiku, tanec, ezoteriku, mytológiu, počítače až k turistike, histórii, médiám, novým technologiám, vareniu, pečeniu, háčkovaniu, vyšívaniu, pleteniu (remeslá sú fajn :P ), lietadlám (parašutizmus je cool) aaaaaaaaaa.... proste je toho hrozne veľla :) nezastavím sa :P Poradie asi ani nie je... podľa momentálnej chuti....

Koľko ľudí poznám osobne.... no asi aj celkom dosť.... asi tak 10...A pozdávajú sa mi veľmi ;) Veľmi veľmi. Na druhú.

A tí ostatní, teda tí, ktorých nepoznám osobne, sa mi nepozdávajú nijak, keďže ich nepoznám   :lol: Ešte vymyslím niečo, aby v tej vete bolo viac záporov :D

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 222
Body: 5
Bydlisko: Košice / Trebišov / hladajte v lese

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prides na velke hostincovske stretko?

Posunula by si dnesny svet skor do minulosti, alebo buducnosti?

Myslis, ze sa nieco so SF pribehov splni? Co take bude asi najrealnejsie?
Veris, ze draci existovali? Myslis, ze existuju i dnes len sa skryvaju v ludskej podobe?
A co my ostatni? Je to len nas vyplod fantazie, ze sa citime ako ina rasa uveznena v clovecej kozi? Je to nieco ine?

_________________
Let Light be with you,...
... Darkness will be my power.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak by si si mala vybrat oblubene anime, ktore by to bolo? (ak vobec)

a co hovoris na Record of Lodoss War ?
:)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Sage
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 1076
Body: 5
Bydlisko: Rivendell
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prepáč, som zabudla odpovedať, resp. nevšimla som si to :cry: Ospravedlňujem sa, odpoviem teraz :)

Leovin Elven napísal:
Prides na velke hostincovske stretko?

Posunula by si dnesny svet skor do minulosti, alebo buducnosti?

Myslis, ze sa nieco so SF pribehov splni? Co take bude asi najrealnejsie?
Veris, ze draci existovali? Myslis, ze existuju i dnes len sa skryvaju v ludskej podobe?
A co my ostatni? Je to len nas vyplod fantazie, ze sa citime ako ina rasa uveznena v clovecej kozi? Je to nieco ine?


No tak keďže som na stretko neprišla, táto otázka stráca relevantnosť  :lol:

Nerozumiem - čo by som chcela aby sme sa presunuli skôr do minulosti, alebo do budúcnosti? Hm. To je zákerná otázka. Asi by som chcela, aby boli zachované určité veci z minulosti, ale mohli sme si vziať nejaké veci aj z budúcnosti. Minulosť - páči sa mi rytierska mužná galantnosť, ktorá v súčasnosti už nie je taká bežná a hlbší vzťah k prírode. Budúcnosť - priniesla by som odtiaľ lieky na niektoré choroby (dúfam, že ich jedného dňa naozaj objavia...). A možno ponaučenie, že malicherné spory medzi národmi ultimátne vedú k ničeniu. Životov, hodnôt, ľudskosti samotnej. A že to za to nestojí.

Myslím, že sa mnoho vecí zo SF príbehov splní. Napríklad dej filmu Gattaca mi pripadá veľmi aktuálny a reálny. Nedivila by som sa, keby sme k tomu už smerovali. Čiže momentálne vidím tak najreálnejšie splniteľnú vec zo SF príbehov všetky tie uberdokonalé bytosti "vyšľachtené" pre páry, ktoré si to môžu dovoliť. Ostatní budú nedokonalí lúzri, spodina.

Draci? :) Júj. Sú moja srdcovka a pevne dúfam, že niekedy existovali, ale veď niektoré druhy lietajúcich dinosaurov (ja som niekedy ovládala aj ich presné mená, ale to už je dávno  :lol: ) sa na drakov mohli celkom dosť podobať. A v takej stredovekej podobe.... no... bolo by to každopádne romantické  :P Všetci tí rytieri a "damsels in distress" a draci... ale realita by musela byť krutá, takže na toto nemám nejako vyhranený názor, stačí mi mať doma pár sošiek drakov z Forgotten Realms  :lol: (Gargantuan Black Dragon)

Myslím, že v mnohých ľuďoch prežíva mystická prapodstata, sú to však ojedinelé indivíduá a dá sa to v nich spoznať podľa ich očividnej odlišnosti (a nemusia to byť nutne nerdi a geekovia). Niektoré baby sú očividne víly, niektorí chalani sú na prvý pohľad draci - prečo nie :)

Myslíš nás, elfov? Verím tomu, že človek je záhadná a komplexná bytosť a naše korene siahajú ďaleko do dôb pohanských rituálov a bohatého spirituálna. Ľudská duša je schopná obsiahnuť také množstvo krásnych (aj strašných) podôb, predstáv a ideálov, že by bolo úzkoprsé odmietať možnosť, že sa dokážeme stotožniť s nejakou inou "rasou". Alebo je rasa len iný názov pre iné, hlbšie vnútro? :)

_________________
~Those who refuse to give up deserve to be raised above humanity.

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 152 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun