HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia
Autor Správa

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cyric napísal:
A preco si myslis, ze nejake mesto VOBEC legalne taku aktivitu podporuje? Nie je to nahodou preto, lebo tak chce znizit mieru vandalizmu verejnych budov? Stoji to za zamyslenie. Co sa tyka grafity, moj nazor sa nezmeni. Hip hop... nepocuvam, mozno to bude v tom.


neva, hiphop ani ja nepočuvam až na male vynimky... len neodsudzujem ine kultury.. pokial su kulturov a nie komerčnou sračkou...
prečo to podporuje? koli zniženiu vandalizmu? ťažko... znižil ho snaď? ...

su programy pre mladych, aby sa mali kde vyburiť. je to normal vec v civilizovanych krajinach...

nestoji to zazamyslenie, lebo to nefunguje...
BTW? napišem hroznu [vymazané],ale: skus isť nečo nasprejovať a zistiš, že nečo pekne vytvoriť je umenie... tagy neratam...

ja som tež myslel že sa moj nazor nezmeni...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cyric napísal:
ZRudi T.M. Hein napísal:
cyric: a čo graffity LEGALNE podporene mestskym zastupitelstvom??? ehm.. aj ty trošku otvor oči a budtrooošku slobodnejší. ty, na rozdiel od Morbiusa, na to máš

A preco si myslis, ze nejake mesto VOBEC legalne taku aktivitu podporuje? Nie je to nahodou preto, lebo tak chce znizit mieru vandalizmu verejnych budov? .
napr moj ujec si dal nakreslit taky krasny graffit na stenu domu(a  este aj farby im kupoval) lebo lepsie jeden nice grafit ako tona poprepisovanych grafitikov a taggov...

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jednu vec som si na vas vsetkych vsymol ani jeden z vas alebo vlastne iba jeden z vas tu ma svoj vlastny nazor a vy sa tomu nazoru prispoôsobujete podla poctu ucastnikov to znamena ze mam vlastny nazor ale vy traja ste sa prispôsoblil tomu nazoru tak sa prispôsobit aj ja si citajte zaradom celu diskusiu a si to vsimnete ale môj nazor my nikto z vas nezoberie ani nevytlcie z hlavy mozno som na nespravnom fore... kto vie...

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MORBIDUS napísal:
jednu vec som si na vas vsetkych vsymol ani jeden z vas alebo vlastne iba jeden z vas tu ma svoj vlastny nazor a vy sa tomu nazoru prispoôsobujete podla poctu ucastnikov to znamena ze mam vlastny nazor ale vy traja ste sa prispôsoblil tomu nazoru tak sa prispôsobit aj ja si citajte zaradom celu diskusiu a si to vsimnete ale môj nazor my nikto z vas nezoberie ani nevytlcie z hlavy mozno som na nespravnom fore... kto vie...


Tiez som si nieco vsimol , si taky isty pripecenec ako ten pred tym, ale to sa v puberte stava , ze zacnes hladat seba v nazoroch inych , podla mna ta to do dvoch rokov prejde , zistis ze vlastne nazory su lepsia vec , tak isto zistis ze urcita forma individuality je lepsie nez opicit sa po inych. A hlavne zistis ako vela krat ty starsi mali pravdu , a jak strasne detinsky si bol i ked sa to nezdalo , my to pozname presiel cez to kazdy.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pozor stary otec sa ozval

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MORBIDUS napísal:
pozor stary otec sa ozval


Maly blby fagan tiez.

_________________
"Si vis pacem, para bellum" ("If you wish for peace, prepare for war") -"Publius Flavius Vegetius Renatus"

hell yeah


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
boze ty tu spis na tom fore? ty si asi bot

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MORBIDUS napísal:
jednu vec som si na vas vsetkych vsymol ani jeden z vas alebo vlastne iba jeden z vas tu ma svoj vlastny nazor a vy sa tomu nazoru prispoôsobujete podla poctu ucastnikov to znamena ze mam vlastny nazor ale vy traja ste sa prispôsoblil tomu nazoru tak sa prispôsobit aj ja si citajte zaradom celu diskusiu a si to vsimnete ale môj nazor my nikto z vas nezoberie ani nevytlcie z hlavy mozno som na nespravnom fore... kto vie...


aha... chlapče miluujem ked nekto dojde na fora a je king... hlavne ked tu nepozna tych ludí a ani si nečíta ich názory... neviem kto sa tu pokom opičí, aj ked si to tu prečítaš, ja sa tu zastavam aj teba a tebe podobných, tak isto ale tvrdím, že to čo robíš ty(a občas aj ja) je vandalizmus...

ale som rad, že už pišeš k veci...

ehm ifko:  8) maš pravdu. ale aj my sme boli mladí...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Navstevnik moj, MORBIDUS, skonsoliduj sa. Lebo za nadavky si mozes vysluzit instantny ban. A predtym nez nieco napises, be cool.

A prosim Ta, precitaj si argumentaciu o graffitovani aut niekde skor v tejto teme. A potom sa vrat (bat bí kúl!)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Navstevnik moj, MORBIDUS, skonsoliduj sa. Lebo za nadavky si mozes vysluzit instantny ban. A predtym nez nieco napises, be cool.

A prosim Ta, precitaj si argumentaciu o graffitovani aut niekde skor v tejto teme. A potom sa vrat (bat bí kúl!)
aj ty si precitatj co som na to odpisal pokial ty to uznaju za kulturu nech sa paci...
aj tak vam nakoniec napisem o co islo...

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale to sa budeme musiet este viac hadat...
z vätsinov z vas nesuhlasim ale co uz kazdy ma vlastny nazor na graffity a keby ste ma poznali ze nepatrim medzi tych ktory writuju kazdy bozi den nejake tagy ano dam si tag jasne ale tag ktory uz ma aj nejaku kvalitu...
8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  8)  
"lebo zivot je uz taky a kazdy chce zit sme rozbuska bracho ale vy ste dynamit...."

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bordel, bitky, násilí jen to nás baví... bordel, bitky, násilí... holí hlavy... Oi!

...asi taká výpovedná hodnota ako tvoje lyrics...

ale nie otom som scel...

ono proti grafity jaksi takmer nik nič nemá.. ide tu o sprievodné javy ako tagy a čmaranice...[/i]

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zjavne si to nepochopil neni to moja "lyric" a ked sa nad tim zamyslis tak s toho vypliva ze ja sa hadat nebudem dokial do mna niekto nezacne rypat a ked zacnes tak pojdes ako dynamit ale zanechas skody a v tomto pripade som aj ja dynamit a rozbuska su politici a politicka situacia na slovensku a nie len to...

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Naposledy upravil MORBIDUS dňa Po. 02. Jan 2006, 0:11, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to že to nieje tvoj flow som pochopil bro´ lebo na take špeky nemaš ty žadne treky. viš že sme komunita tak prosim ťa neblazni sa...  :wink: boha jaky som :zrudi:

ale chapem... len vyhovarať sa že sprejujem lebo politici... čo ja viem.. tto už chapem punx že: robime bordel lebo politika.. lenže u tagu to nechapem...

ale u grafity or stickz alebo šablon to chapem...
:( ja nesprejujem koli politike... ale proti ehm.. istemu ... nooo... istej ideologii...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:lol: rap je novodoby punk punk is not dead a prevrat nikdy nespi tak ze anarchia  :lol:
nepochopil som twoj prispevok z casti vies tagy neni su az take hrozne... su aj pekne tagy niektore  a niektore su aj na dobrom mieste :lol: a nejde o politikov tak ale inak (jesis nevedel som sa vyjadrit) ze keby vymedzily viac priestoru nemali by take problemy samozrejme su aj taky ktry hovoria ze aj tak by sa vyuzivali menej ako nelegalne lebo by to uz nebolo ono chapes? niektory ako ja to beru ako adrenalinovy sport...
ale ja uz mam novy sport   8)

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Naposledy upravil MORBIDUS dňa Po. 02. Jan 2006, 0:06, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun