HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia
Autor Správa

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak suhlasim, že rap je punk.. ale underground rap...

ehm.. tagy ne... tag je nič.. ale pekny picture 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MORBIDUS napísal:
zjavne si to nepochopil neni to moja "lyric" a ked sa nad tim zamyslis tak s toho vypliva ze ja sa hadat nebudem dokila do mna niekto nezacne rypat a ked zacnes tak pojdes ako dynamit ale zanechas skody a v tomto pripade som aj ja synamit a rozbuska su politici a politicka situacia na slovensku

a ked sa zamyslis co pises zistis ze len zbytocne vyvolavas flame môj drahý ťahanovský odchovanec ulíc... chybne si reprezentuješ texty akože rapových skupín (už pomaly sprivodný jav čo sa všetkého tochto sajrajtu týka)
kvalitný grafit je pekný a je umenie si ho vytvoriť ale NIE všade a za každých okolností... tagy a podobné nezmysli naozaj (či už to drahý ľubko uznáš alebo nie ) naozaj iba špatia okolie..
čo z toho vyplíva sa mojí drahý známy pýtate? tož graffity áno a je to kus umenia (neveríte skúste čo i len na papier... ) ale len na určitých miestach a nie natlačené všade kde sa to dá... tagy a writingy nikde a nikdy to je skutočne len prachpustý (vraj frajerský "in a cool" frajerizmus.. ) vandalizmus

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
MORBIDUS napísal:
zjavne si to nepochopil neni to moja "lyric" a ked sa nad tim zamyslis tak s toho vypliva ze ja sa hadat nebudem dokila do mna niekto nezacne rypat a ked zacnes tak pojdes ako dynamit ale zanechas skody a v tomto pripade som aj ja synamit a rozbuska su politici a politicka situacia na slovensku

a ked sa zamyslis co pises zistis ze len zbytocne vyvolavas flame môj drahý ťahanovský odchovanec ulíc... chybne si reprezentuješ texty akože rapových skupín (už pomaly sprivodný jav čo sa všetkého tochto sajrajtu týka)
kvalitný grafit je pekný a je umenie si ho vytvoriť ale NIE všade a za každých okolností... tagy a podobné nezmysli naozaj (či už to drahý ľubko uznáš alebo nie ) naozaj iba špatia okolie..
čo z toho vyplíva sa mojí drahý známy pýtate? tož graffity áno a je to kus umenia (neveríte skúste čo i len na papier... ) ale len na určitých miestach a nie natlačené všade kde sa to dá... tagy a writingy nikde a nikdy to je skutočne len prachpustý (vraj frajerský "in a cool" frajerizmus.. ) vandalizmus


cakal som ze ma nakoniec zachranis,obhajis ale aj potupis! to si nemozes odpustit? :P

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pripominas mi niekoho.Mal som jedneho spoluziaka, ktory bol taktiez z Tahanoviec, tiez uznaval hip hop a navazal sa do vsetkeho "komercneho". Skoda, on sa z toho nedostal. Ma po ambiciach, presiel 3 skoly,samozrejem neskor uz sukromne a ukoncil studium po 3 rocniku, k mature sa nedostane najskor uz nikdy. Odstahoval sa z domu a okrem toho,ze sa snazi "rozvijat" hip hopovu kulturu, tak stavkuje. Dufam ,ze ty tak neskoncis. On je troska.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
co vy mate vsetci s timy komercakmy...
POCUL SI ODMNA ALEBO SI SI PRECITAL PRISPEVOK V KTORM BOLO NAPISANE:
ANO JA UZNAVAM HIP-HOP LEBO JE KOMERNY A NEKOMERCNY HIP-HOP NEMOZE BYT LEBO VSETCI SU KOMERCACI... videl si to niekde? alebo nieco tomu podobne? vies co povedal zverina na hip-hop dela5?(ci 6?)
tak co fansovia uz ste si napalili moj novy album? ano? len tak dalej...

Niektoré veci by si nemal skúšať. Napríklad OT a farby, ktoré údajne vedia rozzúriť býka - moje znamenie. (Nage)

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Asi som nechapavy,ale nepochopil som tvoj prispevok. Ovsem i keby som sa mylil,a teda nemas nic s komercnymi dristami, tak aj napriek tomu argumentujes a pises tak ako on.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
klud. pekny flejm je jedna vec, ale toto je už moc plamňov..a NESCEM aby nas tu nejaky horlivec zmazal :wink:

Bolo by veľmi poťušujúce, keby tu nebol ŽIADNY FLAME a ŽIADNY OFF TOPIC.  Ale keď bude zle, tvoja predtucha sa naplní. Toto platí pre všetkých. Najprv si prečítajte názov témy a potom skúste vykrikovať o blbostiach. Ak sa nahnevám, budete mať všetci smolu. Takže bacha. (Nage)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MORBIDUS napísal:
co vy mate vsetci s timy komercakmy...
POCUL SI ODMNA ALEBO SI SI PRECITAL PRISPEVOK V KTORM BOLO NAPISANE:
ANO JA UZNAVAM HIP-HOP LEBO JE KOMERNY A NEKOMERCNY HIP-HOP NEMOZE BYT LEBO VSETCI SU KOMERCACI... videl si to niekde? alebo nieco tomu podobne? vies co povedal zverina na hip-hop dela5?(ci 6?)
tak co fansovia uz ste si napalili moj novy album? ano? len tak dalej...

ad1. si Ot (off topic - mimo temu... pozor na to)
ad2. je nepísaným pravidlom, že len modovia môžo používať červenú farbu (áno ja viem ale toto nie je demokracia a nikto nepovedal, že fórum má byť demokratické... tak to nerob)
ad3. poznám ťa a môžem si dovoliť povedať, že taký si (hip hop a ten humbuk okolo toho, áno som aj ja ot ale potrebuješ uzemniť...)
ad4 to čo si napísal je blbosť, ktorá nemá zmysel... prečítal som to asi 5x a aj tak som to nepochopil
ad5. vyjadruj sa v tejto téme len ku grafitom a veciam okolo toho... hip hop ako taký má tému inde
ad6.zatiaľ toľko, jo a ešte si editni post a prepíš tú červenú farbu
hmm a nezačínaj flame (zbytočné hádky a brojenia proti niekomu)
asi toľko ďakujem za pozornosť dovidenia...

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZRudi T.M. Hein napísal:

Bolo by veľmi poťušujúce, keby tu nebol ŽIADNY FLAME a ŽIADNY OFF TOPIC.  Ale keď bude zle, tvoja predtucha sa naplní. Toto platí pre všetkých. Najprv si prečítajte názov témy a potom skúste vykrikovať o blbostiach. Ak sa nahnevám, budete mať všetci smolu. Takže bacha. (Nage)


nage ale to by som aj ja rad bol. dobre však vie, že toto je jedna z kritickych tem, tiež vidiš, že sa snažim... a Off topic tu nič z toho čo tu bolo napisane, nieje...

btw: prečo mi vyhadzuje že pišeš fo farbe brown, ked modovia maju pisať vo farbe red???
heee...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lebo z piatich kilometrov zurivemu pisatelovi (toboz moderatorovi) taketo nuansy uchadzaju ;-)  A zvysok si, prosim Ta, vyries cez PM.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lol. :(

*posiela nežné cmuky všetkým autorom tagov a graffitty šikoro - ďaleko*

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Asi som nechapavy,ale nepochopil som tvoj prispevok. Ovsem i keby som sa mylil,a teda nemas nic s komercnymi dristami, tak aj napriek tomu argumentujes a pises tak ako on.
si precitaj co si napisal nad mojim prispevkom "tiez uznaval take tie komercne sracky..."

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
forestmarko napísal:
MORBIDUS napísal:
co vy mate vsetci s timy komercakmy...
POCUL SI ODMNA ALEBO SI SI PRECITAL PRISPEVOK V KTORM BOLO NAPISANE:
ANO JA UZNAVAM HIP-HOP LEBO JE KOMERNY A NEKOMERCNY HIP-HOP NEMOZE BYT LEBO VSETCI SU KOMERCACI... videl si to niekde? alebo nieco tomu podobne? vies co povedal zverina na hip-hop dela5?(ci 6?)
tak co fansovia uz ste si napalili moj novy album? ano? len tak dalej...

ad1. si Ot (off topic - mimo temu... pozor na to)
ad2. je nepísaným pravidlom, že len modovia môžo používať červenú farbu (áno ja viem ale toto nie je demokracia a nikto nepovedal, že fórum má byť demokratické... tak to nerob)
ad3. poznám ťa a môžem si dovoliť povedať, že taký si (hip hop a ten humbuk okolo toho, áno som aj ja ot ale potrebuješ uzemniť...)
ad4 to čo si napísal je blbosť, ktorá nemá zmysel... prečítal som to asi 5x a aj tak som to nepochopil
ad5. vyjadruj sa v tejto téme len ku grafitom a veciam okolo toho... hip hop ako taký má tému inde
ad6.zatiaľ toľko, jo a ešte si editni post a prepíš tú červenú farbu
hmm a nezačínaj flame (zbytočné hádky a brojenia proti niekomu)
asi toľko ďakujem za pozornosť dovidenia...

uz ma to tu zacina srat najprv ma [vymazané] annun potom zacnem pindat do nejakeho debila ze je ot nato pride zase nejaky mod a povie ze tu nesom mod a nemam pindat do ostatnych a teraz prides ty a zacnes do mna pindat si snad moderator? [vymazané] VASE FORUM AJ VASE TRAPNE NZORY ANNUN ZMAZ MY UCET BUD TAK DOBRY!!!
by the way : ak nechcete aby sa pisalo cervenou pokial niesom mod tak to niekde napiste odkial som asi mal vediet ze toto forum je tak diktatorske a konzervativne ze tu clovek bez suhlasu ostatnych nemoze ani SRAT  

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
jeskove oci morbidus kludni sa, a vyvaruj sa vulgarizmov ;) dobra rada ;)
a nam sa to tu paci, ó velky annun bdie nad nasimi dusami  :ikonka19:


Hore
   

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2005
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: TAM ROVNO A DOPRAVA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
super tak dalej pokracujte ale bezomna

_________________
...
Obrázok
[small]is back ...[/small]


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun