HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 133 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Ďalšia

Na ktorý hudobný nástroj hráte?
bicie 9%  9%  [ 4 ]
elektrická gitara 30%  30%  [ 13 ]
basová gitara 9%  9%  [ 4 ]
klavír (klávesy) 20%  20%  [ 9 ]
husle 5%  5%  [ 2 ]
flauta 27%  27%  [ 12 ]
Celkový počet hlasov : 44
Autor Správa

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Do kelu, nemyslím normálny METAL. Čo stresujete? Ja nevravím, že to bude presne metal, nebude to presne ako Nightwish alebo Within Temptation alebo čo.. Šak uvidíme nie? Keď sa dáme dokopy všetci, môžeme si vymyslieť kadečo... Sa uvidí.


PUNK?! A viete do toho ehm.... spievať?

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
PUNK?! A viete do toho ehm.... spievať?

Jedna z mala veci, ktoru ovladam, punk je jedine co sa ostatni ludia nemusia utekat skryt ked spievam. Mnoo a zas metal sa najlepšie hrá. Takže spevák bude punks, ktorí stačí keď bude vedieť zrozumiteľne kričať, gytarisra punks tieť (stačí vedieť čarovať s troma akordami) basák može byť kto sce, a bubeník bude metalista, ktorí bude držať rytmus, alebo len tak trieskať ako príde.

nage napísal:
Vyhlasujem malý konkurz na ľudí, ktorí vedia hrať na nasledujúce nástroje:

1. bicie
2. elektrická gitara
3. basová gitara
4. klavír (klávesy)
5. husle
6. flauta



Hmm konkurz, myslim ze  budes rada ak sa niekto vobec prihlasi, radsej si daj oznam do Vrava k vrane sadá.  :lol:  :lol:  :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
Jedna z mala veci, ktoru ovladam, punk je jedine co sa ostatni ludia nemusia utekat skryt ked spievam. Mnoo a zas metal sa najlepšie hrá. Takže spevák bude punks, ktorí stačí keď bude vedieť zrozumiteľne kričať, gytarisra punks tieť (stačí vedieť čarovať s troma akordami) basák može byť kto sce, a bubeník bude metalista, ktorí bude držať rytmus, alebo len tak trieskať ako príde.

Tak toto ej riadna blbosť. O čom to je? O vrieskaní?  na čo je dobré vrieskanie? Na dve veci... Ts. Ja som za nejaké duchaplnejšie vyjadrenie sa. Mám nejaké texty v angličtine... Tri akordy? Ts... Tak to je tiež shit. Kto je lepší? Ten ktorý vie čarovať s troma akordami alebo ten ktorý vie čarovať všeobecne s gitarou, ha? Pf... 3 akordy... hotová katastrofa.... *niečo si mrmle popod nos*

Čo sa bojíte? Všetko sa vyrieši, času máme habadej!

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Finrod Elensar napísal:
Jedna z mala veci, ktoru ovladam, punk je jedine co sa ostatni ludia nemusia utekat skryt ked spievam. Mnoo a zas metal sa najlepšie hrá. Takže spevák bude punks, ktorí stačí keď bude vedieť zrozumiteľne kričať, gytarisra punks tieť (stačí vedieť čarovať s troma akordami) basák može byť kto sce, a bubeník bude metalista, ktorí bude držať rytmus, alebo len tak trieskať ako príde.

Tak toto ej riadna blbosť. O čom to je? O vrieskaní?  na čo je dobré vrieskanie? Na dve veci... Ts. Ja som za nejaké duchaplnejšie vyjadrenie sa. Mám nejaké texty v angličtine... Tri akordy? Ts... Tak to je tiež shit. Kto je lepší? Ten ktorý vie čarovať s troma akordami alebo ten ktorý vie čarovať všeobecne s gitarou, ha? Pf... 3 akordy... hotová katastrofa.... *niečo si mrmle popod nos*

Čo sa bojíte? Všetko sa vyrieši, času máme habadej!

Hm čo sa týka spevu tak máš možno pravdu, išlo o to že od punkáča nečakaj niekoho, kto má úžasný hlas. Proste to zaspieva a je.  A text je jedno aký je, jazyk tóže :). A tri akordy huh, to ma dosť udivuje tvoje poznámka, lebo punk práve je založený na jednoduchosti, a často sa fakt jedná len o tri akordy(a to o tých troch akordoch je stará fráza :)). Každopádne želám veľa šťastia pri hľadaní a ehm aká bude tvoja úloha v tejto kapele ?

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
aká bude tvoja úloha v tejto kapele ?

Taká, akú som oznámila na začiatku. Ak sa nebude páčiť, budem manažérka.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Finrod Elensar napísal:
aká bude tvoja úloha v tejto kapele ?

Taká, akú som oznámila na začiatku. Ak sa nebude páčiť, budem manažérka.

Hmmm tak fajn, vyzerá to, že chceš to fakt seriózne :), a fakt si daj odo mna poradit, ja nie som sice nejaky odbornik, ale lietam v hudobnej branzi co sa tyka stonerocku, rocku a trochu punku, takze mozno moje posty zneli neseriozne, ale to preto ze som to pisal ako clovek.
Hmm a fakt budeš rada ak nájdeš niekoho, kto bude vobec ochotny spolupracovat a nie ešte
nage napísal:
ten ktorý vie čarovať všeobecne s gitarou
S tromi akordami sa dá robiť spústa vecí a to čo ešte zo štyrmi  :lol:

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nechápem v ČOM si mám dať poradiť, keď ešte o nič nejde? Beriem to vážne. To je pravda. Ale veď eštš nie sú ľudia. O tom, o čom hovoríš, bude mať zmysel hovoriť až vtedy, keď budú ľudia, ktorí budú chcieť robiť hudbu. Alebo nie?

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
Nechápem v ČOM si mám dať poradiť, keď ešte o nič nejde? Beriem to vážne. To je pravda. Ale veď eštš nie sú ľudia. O tom, o čom hovoríš, bude mať zmysel hovoriť až vtedy, keď budú ľudia, ktorí budú chcieť robiť hudbu. Alebo nie?

V podstate hej, ale upresnit si zaner a co a ako ocakavas je dobre hned. Este ani nevies co budete hrat, ale pribliznu predstavu treba mat a je dost rozdiel ci budete hrat punk alebo metal.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
V podstate hej, ale upresnit si zaner a co a ako ocakavas je dobre hned. Este ani nevies co budete hrat, ale pribliznu predstavu treba mat a je dost rozdiel ci budete hrat punk alebo metal.

... *dýcha* ... *dýcha* ...
Ja predstavu mám, škoda, že ty nečítaš, čo píšem. Chcem niečo zkombinovať, dať dokopy viacero vecí, ale punk medzi nimi určite nebude. Zároveň sa požiadavky prispôsobia schopnostiam hudobníkov. Nič ešte nie je isté. Viac štýlov, viac žánrov. Bude sa skúšať, bude sa hrajkať ako na piesočku. postavíme si vzdušné zámky a v tom najlepšom prípade ich premeníme na hmotné. ak nie, budú sfúknuté a postavia sa nové. Proste to bude taký jemný začiatok, pomalý vývoj, zdokonaľovanie sa. ja tiež neviem spievať nejak prevratne. Mám na čom makať. A myslím, že ani zvyšok nebude neskutočne úžasný. Ja nečakám zázraky, radšej chcieť na začiatku málo a zistiť, že máme na viac. :) To by bolo veľmi príjemné.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
nage napísal:
ten ktorý vie čarovať všeobecne s gitarou
S tromi akordami sa dá robiť spústa vecí a to čo ešte zo štyrmi  :lol:


Nie ze by som sa radil k nejakym gitarovym virtuozom, ale nieco o hrani na gitare predsa len viem a obcas aj nieco zahram a Finrod ma seriozne pravdu. Cudovala by si sa, kolko piesni(a skvelych piesni) obsahuje maximalne styri, pat akordov.Keby sa mi chcelo rozmyslat, aj by som ti povedal o ktore kapely sa jedna, ale momentalne sa mi nechce  :P

Inak, ked uz silou-mocou chces zakladat kapelu, tak by som to zobral z druheho konca radsej...Vyhlas konkurz na najvacsie nemehla, nech je aspon sranda pri tom ramuse. Dobrovolne sa do toho halsim ako gitarista  :lol:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran napísal:
Dobrovolne sa do toho halsim ako gitarista  :lol:

Škoda len, že nie si niekde pri BA alebo Tt, lebo skupinu chcem založiť tam, keďže tam budem tráviť asi väčšinu svojho času najbližších (ak sa nestane niečo veľmi zlé) 5 rokov....

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no jo, tak sa asi budete musiet zaobist bez mojho antitalentu. Predpokladam, ze kvoli tomu dnes ani nezaspis, nemam pravdu :P  :lol:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran napísal:
no jo, tak sa asi budete musiet zaobist bez mojho antitalentu. Predpokladam, ze kvoli tomu dnes ani nezaspis, nemam pravdu :P  :lol:

Založme im ako protiváhu tu na východe aj mi slupinu pán kolega :?

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
VINCENT napísal:
Založme im ako protiváhu tu na východe aj mi slupinu pán kolega :?


HA HA HA

HA HA

HA

ehm, asi nikto nepochopil, ze to mala byt ironia...

Ale po skuskovom by som to snad aj skusil, kolega :wink:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
konecne ste napisali ze kde by ste ju chceli zalozit.... este ze som sa neunuval pisat o sebe... a tn a ba je dost daleko na to aby kapela mohlaseriozne fungovat.... :roll:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 133 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun