HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 522 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Ďalšia
Autor Správa

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak nic... Li´xiang opravil za mna :)


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2006
Príspevky: 25
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jaaaj... nezvyk, ze uz je s nami aj Li'xiang... prepacte...  :oops:


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
Specter napísal:
To je nahodicka... presne tak to aj cel spravit :)


by si tam mohol tez nieco postnut a nie o tom furt kecat  :P

Specterovi: Tak, tak. Postuj, lebo začneš pripomínať imperátora E'lune (skoro 1000 diskusných príspevkov) :lol:

všetkým: Keď bude treba prejsť poslednou križovatkou pred celou, v ktorej väznia Hrotgara, tak mi prosím nechajte miesto na post. Už ho mám hotový, stačí len skopírovať na davano 8) Vopred vďaka za pochopenie :)

Váš  :ikonka21: Zarkhad

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som  nepisal, lebo som cakal na Zarkhada  :(  tak tu do mna setci nehukajte... ok tak snad neco vymyslim.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Ja som  nepisal, lebo som cakal na Zarkhada  :(  tak tu do mna setci nehukajte... ok tak snad neco vymyslim.

Nič sa nestalo. Doplnil si pekný post :)

Začínam sa strácať v príbehu. Mohli by ste prosím napísať kde je "tábor" a odkiaľ Li'xiang vedel, kde je väzenie :ikonka15:
Tuším, že tu niekto pozná históriu Prvej a Druhej vojny z Warcraft. Torak ako vzbúrenec proti nadvláde šamana, spojeného s trollmi... :ikonka20:
Už sa teším na poklad :wink:
:ikonka21:

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To s tym "isli do tabora" a "isli do vazenia" opravim na "isli hladat cestu do...".
Ja tu historiu nepoznam, ale ak by niekto nasiel niekoho kto kopiruje nejake udalosti alebo nieco a ja to nepostrehnem tak mi dajte vediet... neznasam kopirakov  :x .
Snad by som este doplnil, ze kto je mladik Netroom... ja som ho uz raz predtym zapojil do deja, ale jaksi... sa nanho... zabudlo. Je to mlady vojak z oddielu vojvodu, ktory isiel cez les hladajuc orkov... do bitky s orkami sa zapojila aj nasa druzina a vojvoda potom postrehol, ze s nami ide Kharnos a cel ho zajat... Rag to nedovolil a vyvolal vzburu kde prevzal velenie nad jednotkami... neskor sme celi pouzit vojakov na zachranovanie Hrotgara (jeho kopiractvo mi uz nemusite pripominat :P ) ale vojvoda si potajomky obnovil svoju  funkciu a odisiel od nas skor nez sme to stihli zbadat... a zanechal u nas mladeho vojaka Netrooma ako posla so spravou a ako pomoc do buducna... ja to chcem teraz urobit tak, ze pri tom zmatku to druzina zle pochopila a prijala mladika len ako posla a jeho potom po kratkej chvili zajali orkovia... a tak je tu. NEZABUDNITE UZ NANHO!


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čo sa týka histórie WoW, išlo tam asi  to, že keď orckí šamani prijali učenie démonov a stali sa z nich warlockovia, niektorým vojvodcom (hajtmanom, alebo ako sa volali) sa to znepáčilo, lebo ich záujmy neboli záujmy rasy, ale vlastné. Tak povstali so svojimi klanmi proti šamanom-warlockom, atď. atď.
Už si to presne nepamätám, ale ak by ste si to chceli prečítať, napíšem vám link:
http://www.worldofwarcraft.sk/index.php ... a6717c8b00 Tam si to už nájdete. :wink:

Ešte pár otázok (nechce sa mi čítať staré posty): prečo majú orkovia tábor mimo jaskyne, keď v jaskyni by to bolo asi výhodnejšie? Alebo majú v jaskyni len väzenie?
Prepáčte mi, ak sú to hlúpe otázky. Nechcem napísať nejaký nevhodný post.
:ikonka21:

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prečo by mali tábor mimo jaskyne? šak majú v jaskyni... asi si ničo zle pochopil :?


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
Ved si to precitaj a hotovo za ten cas co tu pises si to uz mohol mat.
Sry ze nepisem moc ale nemal som cas, teraz uz sa idem zajtra pustit nato.

Ragnarius spasi cely svet :D


Hore
   

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
joj som tu dlho nebola  :(
ako so si vsimla za ten cas ste ani nestihli zachranit trpajslika vy lemri lemrave  :P
tak sup sup nech sme uz vsetci tak pekne pospolu  :D aby sme sa konecne isli prejst po ten poklad

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Prečo by mali tábor mimo jaskyne? šak majú v jaskyni... asi si ničo zle pochopil :?

Veď ja len tak... Keď sa tam píše že "prišli na PRIESTRANSTVO", tak ma napadlo, že to je mimo jaskyne.

Ide to pomali, lebo málo postujeme. Do toho Ragnarius, hlavne niečo napíš :wink:

:ikonka21:

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
No hat ja uz moc pisat nebudem ani neviem co by som tam dal, obcas nieco dodam kratky clanok ale inak len vedte tuto dejovu liniu vy. :D


Hore
   

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čo sa ti to nepáči (tá dejová línia)?
Kedy budeš potom písať? Začínam mať znova ten pocit, že nikto nepostuje, okrem mňa :lol:  :ikonka55:

:ikonka21:

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Hore
 Profil  

Pútnik

Založený: 04.02.2007
Príspevky: 11
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja teda nevim, ale uz mi to zas prijde nudny,jen nekam jdeme,sem tam nekoho zabijeme...  :ikonka23: Zúfalo zúrivý to byla sranda,kdyby jsme byli tri,ale ne v takovymhle poctu...chtelo by to nejak zjednodusit nebo shrnout dej,aby se neopakovalo to se zapomenutim toho kluka s vice "óčkama" ve jmenu. A uz kurna hura na poklad! :ikonka33: :ikonka45: :ikonka33:

_________________
When you say Aranel you've said it all


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak a máme to tu... 500 postov!!!
slušné, slušné... hmmm... Zlatá stredná cesta ruluje! totálne! celé davano pred ňou kľaká na zem!
Post číslo 500 bol ako inak môj... nič mimoriadne dlhé, ale snáď sa vám bude páčiť...
Pri tomto jubileu by som sa chcel spítať, lebo tu boli nejaké sťažnosti a podobné blbosti, čo by ste zmenili, vylepšili, odstránili a podobne.
Prvý návrh... chcel by som sa spítať, že či by ste nechceli manuálne schvalovanie postov. Je to len návrh a keď sa vám nebude páčiť tak nič sa nestane bude to ako doteraz...
Píšte svoje návrhy, názory na ZSC a... poprípade gratulácie  :lol:  ...


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 522 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun