HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2474 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 165  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fajn tak sme sa pobavili...ale toto je tema k dobrodruzstvu CDA, takze by sme sa tu mohli bavit o nom... a vseobecne obmedzit debatu v tejto teme len na dobrodruzstvo..... k inym dobrodruzstvam sa vyjadrovat v patricnymch temach, ak mame co povedat a HLAVNE ak do daneho dobrodruzstva prispievame... E'lune, nevidim dovod, preco by si mal lozit do inych tem k inym dobrodruzstvam, ak do nich neprispievas. potom sa tu len vyvysujes nad tie deti (ano pisem deti, pretoze su tam ludia o 7 rokov mladsi nez ja a teda pre mna su to deti)... aj ty si mal raz 13.. takze im prosim nechaj ich fantaziu napokoji a celkovo sa k nim nevyjadruj, uz to nie je vtipne. Ak uz tam aj tak budes chodit a budes to citat, tak s to nechaj pre seba a mysli si svoje, ale prosim uz sem necituj ich napady. nie je to k tomuto dobr. a teda sa to sem nehodi. deti nech maju radost zo svojich svetov, nikto z nas nema pravo im kazit tuto radost. ani ty nie E'lune....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obrázok

Len ma štve, že dané detičky nás neustále riešia v iných témach. Lezie mi to fajne na nervy a hlavne od takej osoby, ktorá mi spôsobila iba raz radosť. To keď som ju švihol do ignore listu na icq, keď sa nedali vydržať jej kecy a emo výlevy. Viem, že je to stupídne, ale aj ja mám niekedy dosť.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a preco ich nenechas napokoji??? keby si sa furt nevytaahoval a nepchal vsade, tak ta uz davno neriesia.. a aj ked riesia, no a co??? je sloboda prejavu.. kazdy moze riesit co chce... nechapem preco furt musis kontrolovat kazdu davano temu a striehnut kde ta kedy kto riesil.. a ak nahou nikto tin tak im nieco napiseme, aby na nas nezabudli nahodou, ze???

pocuj poviem ti to otvorene, este raz tu postnes nieco z inych tem k inym dobrodruzstvam, alebo inak das najavo ze stale rypes do ostatnych, koncim s CDA. sorry ale ja s DOKONALYM clovekom proste hrat nebudem, pretoze ja dokonala nie som a ani nechcem byt

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto moje kliknutie bolo čisto náhodné. Nekontrolujem všetko, len to, kde som zapojený.
A prečo nemám rád, keď ma niekde ohovárajú a pod. to nepochopíš a nebudem ti to vešať na nos.
Vyhlásenie, že opustíš dobr. len pre jednu osobu je dosť pokrytecké voči ostatným, ale nemám teraz náladu a ani zdravotný stav na to, aby som to riešil.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dobre, premýšľal som nad tým.
Rozprával som sa so skvelými ľuďmi, ktorých som stretol vďaka tomuto dobr., čomu som vďačný.
Chcel by som sa ospravedlniť za svoje správanie a to, že som jednoducho nezvládol to, keď sa do mňa a CdA niekto neustále naváža a nemieni prestať ani po tom, ako sám žobre o mier.
Mám taký pocit ( a nielen ja ), že toto všetko je len bojisko. Snaha iných dobr. dobehnúť iné a stať sa postupne s najviac postami a najviac členmi. Hlavná myšlienka bola zabitá.
Vedúci davajúci si ostrasné pravidlá v dobr. typu nehýbať s ostatnými postavami, napísať denne aspoň jeden post a tak ďalej to len podporujú a nechápem to, čo sa tu deje.
Asi je trošku trápne, že sa nad tým zamýšľam teraz ja, ale nik by to nespravil.
Všade sa tu riešia osobné problémy a ak to nepochopí ani druhá strana, nemá to tu zmysel.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a prave preto abz tu y toho nebolo bojisko bz mali ludia prispievat len do tem, ktore su orcene dobrodruzsvatm, v ktorzch ma dotycny postavu... ine temy by nikoho nemali trapit.... je to to iste ako susedske vztahy - teda tiez si neutieram zablatene topanky o susedovu rohozku...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No co ako ste natom ludkovia?

_________________
Len mŕtvi sa dočkali konca vojny. Platón
Když vám bude v živote nejhúř, otočte se ke slunci a všechny stíny padnou za Vás.


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čo sa pýtaš a nenapíšeš radšej post? :D


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tiez dobra otazka :D

_________________
Len mŕtvi sa dočkali konca vojny. Platón
Když vám bude v živote nejhúř, otočte se ke slunci a všechny stíny padnou za Vás.


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No co deti ??? Zomreli sme ???? :lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moje najradšej :D Vstal som o jednej.. ach
Chystám sa teraz niekedy na post, ale nemám čas na to, čo ma mrzí.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach, totálne krátky post. Prepáčte, ale nemal som toľko času. Napíšem postupne ďalšie.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nevadi pekny bol a kedy bude zvysok aby clovek vobec zacal rozmyslat nadtym jak to bude pokracovat :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je tam pokračovanie! :D


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Taktiez nieco ubohe odo mna

_________________
Len mŕtvi sa dočkali konca vojny. Platón
Když vám bude v živote nejhúř, otočte se ke slunci a všechny stíny padnou za Vás.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2474 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 165  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun