HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 522 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Ďalšia
Autor Správa

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zarkhad napísal:
Toto dobrodružstvo sa zatiaľ len rozbieha, ale nemyslím si, že je zlé. Rád by som však vedel, koľkí hráči oň majú ešte záujem :? . Ragnarius a Aryanna by sa mohli ozvať a od Doriana by bolo pekné, keby tiež poslal nejaký príspevok. Škoda, že specter nemá dosť času, aby sa staral o dobrodružstvo :cry: . Ale snahu treba oceniť. Nevzdávaj to specter :wink: !



...


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Zarkhad napísal:
Toto dobrodružstvo sa zatiaľ len rozbieha, ale nemyslím si, že je zlé. Rád by som však vedel, koľkí hráči oň majú ešte záujem :? . Ragnarius a Aryanna by sa mohli ozvať a od Doriana by bolo pekné, keby tiež poslal nejaký príspevok. Škoda, že specter nemá dosť času, aby sa staral o dobrodružstvo :cry: . Ale snahu treba oceniť. Nevzdávaj to specter :wink: !



...


E´lune, vidím, že ťa to nebaví. Tak prečo stále píšeš k tejto téme?

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 03.02.2006
Príspevky: 409
Body: 5
Bydlisko: Serenity

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sorry ze nepisem do tohoto dobrodruzstva, ale nedostanem sa na Davano tak casto aby som stihal sledovat pribeh...
takzeasi skoncim tam..

_________________
Môj Svet
"Shiny!"


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 24.08.2006
Príspevky: 88
Body: 5
Bydlisko: Nitra

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chcel by som v prvom rade upozorniť na to, že som nikdy nemal, a ani nemám v úmysle zabiť Hrotgara. Som si dokonca istý, že to prebodnutie prežije. Veď trpaslíci toho vydržia ďaleko viac než ľudia. Sú to predsa tvrdé nátury. Pokým Hrotgar podľahne zraneniam, Aranel ho už nejako vylieči. Snáď je nejaká inteligentná elfka, nie? Áno, som si takmer istý, že to Hrotgar prežije.

A ešte krátky pozdrav pre Ragnaria: Majstre, trochu sleduj, čo sa deje pred tým, ako niečo napíšeš! Vopred Ti ďakujem za pochopenie.

_________________
Baruk Khazed! Khazed ai-menu! :ikonka21:


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2006
Príspevky: 25
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juj, sorry, ze som predtym tak dlho nepisala, ale dako som sa nedostala k Davanu... takze ale uz som spat a zopar postikov tam uz odomna je... :)


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 30.08.2006
Príspevky: 7
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej aj Corad sa vratil.A kazdi kto sa chce pripoit ako napr. Khrnos neh si radsej precita cely pribeh  a nech ho nekazi.A nech sa z neho nestane dalsi  :x Li´xiang  :x (super namakany hrdina ktory znici aj samotneho diabla)
P.S. proti Kharnosovi nic nema.Toto je len aby nenastal problem, ktory pokaslal pribeh.
ALe to je na Specterovi :wink:

_________________
War is hell, but i love it.
Bart Simpson
Doriled Orc Warrior 28+


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ithor si sam vybral ze chce koncit aby ste sa nelakali.Dorian pisal ze konci.
PS:pre Li'xianga ak chodi na fora:ukludni sa trochu s tym zachranovanim sveta a super silnou magiov,necital si pravidla? :D


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Raz za cas sa to stane. Musime si posmutit. Ojavascript:emoticon(':cry:')
Plačúcidchadza nam hrac- Hrotgar. :cry:


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2006
Príspevky: 25
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:cry: skoda, bol to dobry hrac... :(


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Galiander tvoj posledny post som nejako nepochoplil. Co prebralo Orgnolfa? Kto sa s kym rozpraval? Kto prerusil Galiander? pls vysvetli.


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
len tak tak ze pisem na davano na forum nemam skoro vobec cas no pokusim sa sem prist castejsie.
PS: Pls zabite niekto Martina... nic proti ale uz som si zvykol na pokludne dobrodruzstvo a chcem sa vazne priamo vydat po poklad nejaka nova krajina trebars nejaka hrobka atd.
Hlavne ziadne eredar z world of warcraft (draenei) orkovia co vyslopu krv demona amame tu konflik aliancia vs horda.
PS2:JA VYLIECIM VSETKO  :D


Hore
   


Odpoveď s citáciou
nejak ma zmaha unava, sry ten anonym som ja :x


Hore
   

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no len kvoli tebe  :P som si zalistovala sto stran dozadu aby som si to precitala no a potom som sa pozrela na cas kedy som to pisala bolo to okolo obeda, no vies vtedy ja priblizne stavam a tak niesom priliz pri zmysloch :ikonka09: ( momentalne uvazujem ci som vobec niekedy ale to je teraz nepodstatne) a z odstupom casu ho ani moc ja nechapat
pytas sa ma co prebralo barbara, no pisal si ze to bola tvoja prava ci lava ruka to je vlastne jedno jednoducho niekto vlemi dolezity tak som si asi myslela ze ta to trosku rozrusilo a :(  tak si sa zamyslel , ponoril sa do svojich myslienok a prebralo ta to hucanie martina ze musime ist zachranovat skriatka.
potom sa pytas kto sa skym rozpraval v hrubej podstate nikto s nikym , Galiander chcela s tym paladinom, a potom si ty rozpraval ee teda udeloval rozkazy a tak
a posledna otazka je ze kto prerusil Galiander no dam sem malu vsuvku
" Rag ja by som ......." No on ju prerusil.
a teraz 4 odpovede s ktorej je spravna iba jedna ale pozor , priatela na telefone si uz minul presne ako 50:50 ostava ti uz iba pomoc publika :ikonka55:
takze
A: barbar
B: ragnarius*
C: elfka
D: dvojhlava bestia
dufam ze som uspokojivo odpovedala na tvoje otazky tvoj verny .... :ikonka21:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a inak sa ti chcem ospravedlnit ze namiesto tvojho mena furt pisem barbar bo mas moc tazke meno a asi by si sa hneval keby ze tam napisem orlog orgolf a tak ale slubujem ze sa polepsim hmmm ... teda :D
inak mam na teba otazocku dost dolezitu bo uz dost dlho mam problem pisat
pojdeme zachranovat toho skriatka alebo sa hned teraz vrneme zachranovat trpaslika?
:?:
no a tiez to ako fakt nas milovany Hrotgar naveky opustil toto dobrodruzstvo , to hadam  nie , a keby ano ake krute dovody ho k tomu viedli

hmmm to je asi nadnes vsetko zpp  :ikonka16:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  


Odpoveď s citáciou
No ak opustil dobordruzstvo znamena to ze by sme ho mohly kill, je to drasticke ale myslim ze vzhladom ktomu ze uz nebude pisat je to rozumne.
No ja neviem ci treba mat medzi sebou skriatka co dokaze zachranit cley svet.


Hore
   
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 522 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun