HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dobrý deň... Chcel by som vytvoriť také dobrodružstvo. Bolo by zo stredoveku, ale bez prvkov fantasy (tým by sa vyhlo boosted postavám, ktoré moc ľudia v dobrodružstvách nechcú). Bolo by z našeho sveta so všetkým, čo v tých časoch bolo, ale v dobr. by boli úplne fiktívne postavy (ale nič by vám nebránilo vytvoriť si aj postavu, ktorá aj naozaj existovala) a diali by sa vymyslené udalosti, ktoré sa v skutočnosti nestali - hrali by sme sa s Európou v stredoveku. Podmienkou by bolo písať čo najkrajšie a bez pravopisných chýb (interpunkcia je samozrejmosť). Tak by som chcel ponúknuť ľuďom, ktorí vedia pekne písať, byví ich to a majú na to čas aby sa pridali, chcel by som vytvoriť poriadne a dominujúce dobrodružstvo. Pravdaže tieto veci sú iba návrhy, kľudne povedzte (tí čo sa chcú pridať) čo by ste zmenili alebo nejaké návrhy dajte.
Keby ste niekto mali záujem tak by sme to mohli premyslieť viacerí - moje icq je zverejnené. Aby to malo úroveň. No som zvedavý či sa to uchytí (ale originálne to je :D )


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Dobrý deň... Chcel by som vytvoriť také dobrodružstvo. Bolo by zo stredoveku, ale bez prvkov fantasy (tým by sa vyhlo boosted postavám, ktoré moc ľudia v dobrodružstvách nechcú). Bolo by z našeho sveta so všetkým, čo v tých časoch bolo, ale v dobr. by boli úplne fiktívne postavy (ale nič by vám nebránilo vytvoriť si aj postavu, ktorá aj naozaj existovala) a diali by sa vymyslené udalosti, ktoré sa v skutočnosti nestali - hrali by sme sa s Európou v stredoveku. Podmienkou by bolo písať čo najkrajšie a bez pravopisných chýb (interpunkcia je samozrejmosť). Tak by som chcel ponúknuť ľuďom, ktorí vedia pekne písať, byví ich to a majú na to čas aby sa pridali, chcel by som vytvoriť poriadne a dominujúce dobrodružstvo. Pravdaže tieto veci sú iba návrhy, kľudne povedzte (tí čo sa chcú pridať) čo by ste zmenili alebo nejaké návrhy dajte.
Keby ste niekto mali záujem tak by sme to mohli premyslieť viacerí - moje icq je zverejnené. Aby to malo úroveň. No som zvedavý či sa to uchytí (ale originálne to je :D )


Pekne si skopíroval to, čo sme chceli spraviť s Andym a pár ľuďmi - presne si to odpísal. Ehm, ale dobre. Ak chceš, tak to môžme založiť - akurát, že to moje bolo ešte prepacovaniejšie... Ale úplna kópia.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takmer, no nechal som sa inšpirovať... ale tu by nebola žiadna mágia ani fantasy...
no vlastne som skopíroval len to, že to bude z nášho sveta, keď sa na to tak spätne pozerám.
tvoj návrh:
Ok.. dam sem predstavu - dúfam, že poslednú - že ako by to podľa mňa malo asi vypadať -
Bude to normálny svet, plný starých legiend a starých príbehov...
Ľudia žijú normálnym životom a o mágii vedia len príbehy z čias mágov, ktorý bojovali vo vojne, keď sa postavilo peklo proti nebu...
Vtedy však bola ale mágia rozplynutá po celej krajine a niektorým sa podarilo kus z nej získať, ale mágia sa nemusila podvoliť svojmu novému majiteľovi... Niktorí sa zbláznili a niektorí umreli... niektorím sa však podarilo prežiť, ale musia sa skrývať, lebo sú lovený cirkvou, ktorá sa snaží očistiť ich duše... Po svete sa tiež túlajú aj duchovia, ktorý mali kedysi za prácu strážiť mágiu, ale teraz, keď sa všetko pokazilo, tak len blúdia po krajine a hľadajú si niekoho, s kým by mohli putovať po krajine...
Takmer celý svet je "obsadený" len ľuďmi, ale na okrajoch sveta sú aj iné rasy, o ktorých váčšina z ľudí nemá ani poňatia...

Na tom svete budú všetky fantasy stvorenia, aké poznáme - od jednorožcov až po anjelov...


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Takmer, no nechal som sa inšpirovať... ale tu by nebola žiadna mágia ani fantasy...
no vlastne som skopíroval len to, že to bude z nášho sveta, keď sa na to tak spätne pozerám.
tvoj návrh:
Ok.. dam sem predstavu - dúfam, že poslednú - že ako by to podľa mňa malo asi vypadať -
Bude to normálny svet, plný starých legiend a starých príbehov...
Ľudia žijú normálnym životom a o mágii vedia len príbehy z čias mágov, ktorý bojovali vo vojne, keď sa postavilo peklo proti nebu...
Vtedy však bola ale mágia rozplynutá po celej krajine a niektorým sa podarilo kus z nej získať, ale mágia sa nemusila podvoliť svojmu novému majiteľovi... Niktorí sa zbláznili a niektorí umreli... niektorím sa však podarilo prežiť, ale musia sa skrývať, lebo sú lovený cirkvou, ktorá sa snaží očistiť ich duše... Po svete sa tiež túlajú aj duchovia, ktorý mali kedysi za prácu strážiť mágiu, ale teraz, keď sa všetko pokazilo, tak len blúdia po krajine a hľadajú si niekoho, s kým by mohli putovať po krajine...
Takmer celý svet je "obsadený" len ľuďmi, ale na okrajoch sveta sú aj iné rasy, o ktorých váčšina z ľudí nemá ani poňatia...

Na tom svete budú všetky fantasy stvorenia, aké poznáme - od jednorožcov až po anjelov...


Nechaj to na mňa


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No chcel by som zachovať to, že by tam neboli absolútne žiadne prvky fantasy...
btw to čo si napísal predtým - čo si dvakrát editol tiež platí?


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
No chcel by som zachovať to, že by tam neboli absolútne žiadne prvky fantasy...
btw to čo si napísal predtým - čo si dvakrát editol tiež platí?


Áno platí aj to - snažíš sa o niečo, na čo som prišiel JA.. nechcem byť sebec, ale toto sa nerobí a to vieš


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
na čo som prišiel JA

uhm... na to prišiel?
no hej tak si dal prvý návrh, ale ja nič nekradnem, chcem len aby sa s tým pracovalo... (moc mi to tvoje nesedelo :P )


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
E´lune napísal:
na čo som prišiel JA

uhm... na to prišiel?
no hej tak si dal prvý návrh, ale ja nič nekradnem, chcem len aby sa s tým pracovalo... (moc mi to tvoje nesedelo :P )


Mám sto chutí si s tebou niekde sadnúť a prebrať to...


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak ľudkovia... kto by sa pridal? :)


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Tak ľudkovia... kto by sa pridal? :)


JA JA JA!!!  :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja by som sa pridal ale jak by to teda bolo?fantasy alebo nie...


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
gusttafa napísal:
ja by som sa pridal ale jak by to teda bolo?fantasy alebo nie...


Ehm.. Aj aj. Neviem či stačí, ale ešte riešime pár detailov.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
okej tak sem potom hodte naco ste prisli


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spekter a E´lune, nehádajte sa ohľadom tvorby a nápadov "tohtotu".
Jedine vám môžem múdro poradiť: Spojte sa a robte to spoločne. Načo vojnu, keď priateľstvo. A bolo by viac dobrých nápadov! Ak máte múdrejší nápad tak sem s ním.


A teraz k tomu dobrodružstvu. Súhlasím s tým, že to bude zo sveta, ako ten náš, a nebudú poblémy s rasami. Ale v akom štíle bude dobrodružstvo? Budú vojny, alebo skupina rôznych ľudí zažije nečakané situácie? Ale bacha! V stredoveku bola väčšina ľudí roľníkov a nie bojovníkov túlajúcich sa po krajine! Ja viem, ešte na tom robíte, zatial robím návrhy.
Ale rád by som sa pridal. Hlavne ak hľadáte niekoho, kto dobre píše a má nápady. Už nie som amatér (skoré zistenie čo?).
Príbeh by mohol začať jednoducho, nekomplikovať zbytočne. Ale na pravidlách a svete ešte pracujte. Držím vám palce. Konečne si to dočítal. To je čo? Nad čím teraz premýšlaš?

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Momentálne myslím na to, že ma po večeri bolí brucho... Ja viem všetky fakto ohľadom stredoveku ( koníček ), takže žiadne obavy.. aj čo sa týka nápadov. A nehádame sa, ale spolupracujeme...


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun