HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 46 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Polovica tela ležala opretá chrbtom o stenu. Nad malou mŕvolkou, na stene, bola šmuha už zaschnutej krvi. Dolná polovica tela chýbala a horná bola ťažko identifikovateľná.
Nedokázala vydržať pohľad na bezvládne detské ručičky - biele ako stena, zašpinené zaschnutou krvou. Nedokázala vstať a pokračovať.
Musí sa vrátiť. Na tretí krát to už víde, veď dotretice všetko dobré... všetko... dobré.
Prúd jej myšlienok bol neustále prerušovaný jednotvárnym vrzúkaním. Prichádzalo odnikiaľ - proste tam bolo a nechcelo prestať. Ani stíchnuť - bolo stále také isté, uši trhajúce. Dieťa, chodba, východ, dieťa, chodba, východ, svetlo, tma... Napla všetky svaly svojho tela a kľakla na kolená. Rozhadzovala rukami a chcela kričať - vedela však, že by ju začuli. Nemohli ju začuť. Pritlačila si dlane k ušiam.
Vŕzganie prestalo. Bol to len zvuk, nič viac. Zapchala si uši a ono prestalo... Nastalo ticho. Musí vstať a pokračovať. Nemôže stratiť hlavu, tak ako predtým. Musí ísť ďalej, veď predsa sa odtial musí dať akosi dostať. Von na ulicu nemôže - to nič nevyrieši. Nič. Temnota je však snáď ešte horšia. Do tmy sa neodváži. Čo ak to príde znova?
Doplazila sa ku vchodovým dverám - už po tretí krát. Cez zašpinené okno prechádzalo matné svetlo. Potrebovala svetlo. Stisla kľučku a otvorila dvere.
Tma. Ďalšia dlhá tmavá chodba. Ako? - Kde je ulica? To boli dvere vedúce na ulicu...
Zvuk sirény jej priniesol mráz na chrbte a slzy sa jej nahrnuli do očí. Je tu zas. Niet úniku. Niet úniku z mesta - mesta Silent Hill...

To be continued... tomorrow.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mal som sen. Sen o živote.
Sen, v ktorom som bol šťastný a mal som pri sebe milované osoby.
Sen, v ktorom by som chcel žiť celú večnosť.
Sen, v ktorom by som bol šťastný... šťastný... len sen.
Bol som prebudený do iného sna.
Do zlého sna.
Bol som tu len s deťmi na pár dní a... teraz neviem kde ich mám.
Zmizli.
Ostal som tu sám a neviem, kam mám ísť. Všetko sa zmenilo.
Steny, nábytok, zvuky.. vlastne celé toto mesto sa zmenilo. V jednom okamžiku ma objal tento sen. Všetci sú preč, som tu sám.
Vždy, keď začujem ten zvuk, tak mám strach. Bojím sa toho, čo príde a čo som videl.. čo uvidím. Chcem sa zobudiť, ale nedá sa. Som tu uväznený a som tu sám. Hľadám svoje deti, ale... ja viem, že sa to nedá. Utekám za nimi, viem, že sú tu a vidím ich. Ale nedočiahnem na ne.
Pýtam sa sám seba, prečo som šiel na toto Bohom prekliate miesto.
Pýtam sa, prečo sa to stalo.

,,Kde ste?“ spýtal som sa sám seba sediac v malej izbe.
Izba bola bez nábytku a jej steny boli čisté. Len kameň.
Držal som v ruke ich fotku a malým lampášom som si svietil na ich usmiate tváre.
,,Čo ak ste umreli?“ pokračoval som s otázkami a dúfal, že mi niekto odpovie.
Nebodaj že by mi odpovedali moje deti samé. Žeby sa tu zrazu objavili, otvorili dvere a s úsmevom za mnou pribehli. Ďalší sen.
Schoval som si fotku do vrecka na starých ošúchaným rifliach a otvoril som dvere. Zasvietil som si pred seba.
Pomalým krokom som šiel po slabo osvetlenej chodbe dúfajúc, že už nikdy nebudem počuť ten zvuk.
Zhasol som lampáš a zasvietil svetlo na chodbe. Neónové lampy sa blikajúc jedna po druhej rozsvietili. Nik tu nebol, nič tu nebolo. Na každej strane boli dvere, veľa dverí.
Okrem jedných na všetkých boli popribíjané dosky.
Povzdychol som si a pokračoval až na koniec chodby. Otvoril som ich.
Ocitol som sa vo veľkej hale. Bola obrovská. V strede tiekla voda vo fontáne, ktorá bola vlastne socha. Súsošie piatich nahých žien, ktorým po tele stekala studená voda.
,,Oci!“ zakričal niekto.
Rozbehol som sa za hlasom...


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Preco to pisete tuto a nie do noveho Davana? *

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Toto je len úvod, tak preto sem.

Ďalej ma vedúci požiadal aby som sem dal nejaké požiadavky, ale neviem presne čo mám napísať, tak počkám radšej naňho. Dobrodružstvo sa vytvorí zajtra.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže máme trocha väčšie požiadavky na toto dobr. ( napíšem sem pár )
1. Znalosť Silent Hill = hry ( samozjreme ) možno aj film ( samotný nie ), prípadne komix ( aj tak sa mi nepáčil  :lol: )
2. Písať v na emócie a atmosféru ( viem, že je to ťažké - aj mne to robí niekedy problémy ) a nie na - prídem, ľaknem sa, zabijem, idem ďalej.
3. V CdA sa stáva ( vlastne všade ) jednorázovky. Toť jeden post, alebo dva ( prípadne tri a viac ) a koniec. Tomuto by som chcel v bud. predchádzať a nie len v tomto dobr.
4. Snažiť sa hýbať s dejom ( tak toto je asi najväčšie zlo, aké som v davane videl. Proste posty bez deja, len pár viet, lebo dotyčný si sám nevie poradiť. Načo sa potom na také niečo dáva, keď tam ide o to, aby sa každý dejovo zapájal a nie, že ja musím radiť cez icq, ako ďalej.)

To je momentálne všetko. Vlastne tretie a štvrté sa týka asi všetkých dobr.  :lol:
Ja viem, že Silent Hill nie je moc na Slovensku známy, ( ach.. aká to diera - dokonca aj pre knihy treba ísť do Prahy, alebo cez net )  ale ak sa niekto nájde, tak je vítaný.
Toť vsio.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
a nie, že ja musím radiť cez icq, ako ďalej

A komu konkretne radis?  :o  :P


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nezasieraj to tu a komu? Nebudem menovať, stačí že to viem ja a napísať mená.. heh.. nie je normálne.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže po veľmi dlhom čase sme sa rozhodli, že predsalen toto dobrodružstvo založíme.
Tí, ktorí videli film alebo hrali hru vedia, o čo sa jedná.
( pár trailerov - Silent Hill 1 , Silent Hill 2 , Silent Hill 3 , Silent Hill 4 , Silent Hill 5 , Silent Hill: Origins a samozrejme film )

Pravidla samozrejme ostávajú také, ako som napísal pri začiatku tejto témy. Je nutné poznať Silent Hill, inak písanie nemá zmysel. Samozrejme sú pozvaní všetci.
Ešte by som chcel dodať, že by bolo najlepšie asi, aby každý písal individuálny príbeh. Teda kým sa nerozhodneme, že by sa mohli postavy stretnúť.
Môj príbeh sa volá Ticho v tebe a napísal som len úvodný postík.
Ak by niekto chcel, brány sú otvorené.


Naposledy upravil E´lune dňa Ne. 15. Jún 2008, 22:19, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Skvelé.

Mám postavu hotovú, ale post napíšem asi keď sa pustím do hry. Teda, keď ju stiahnem, lebo mi akýmsi spôsobom zmizla z disku. :x


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som len chcel, že som v škole a dokončujem ďalší post.
Pošlem si text na mail, takže ak chceš specter napísať, tak učin čo najskôr. A čo ty gustík, ako pokračuješ?


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako vies Gustik ma problemy s hrou koli enormne fantastickej Viste a btw, nieco som zacal pisat no...zatial mi to pripada skor ako vykal nez ako dostacujuci post...takze tak...este musim premsliet par veci a nieco sa ta popytat

_________________
Len mŕtvi sa dočkali konca vojny. Platón
Když vám bude v živote nejhúř, otočte se ke slunci a všechny stíny padnou za Vás.


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kto ti dal vistu prosím? :D
Pýtaj sa, koľko chceš, odpoviem ti rád.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Už mám dopísaný post, tak ho tam hodím, keď pôjde davano.

Príbeh sa volá „Popol vo vlasoch".


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Už mám dopísaný post,
juhuuu!! teším sa

Specter napísal:
tak ho tam hodím, keď pôjde davano.


Alef0 - pome pome!

Specter napísal:
Príbeh sa volá „Popol vo vlasoch".


Naozaj krásny názov. :)


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Rád by som upozornil pisateľa posledného príspevku, že mu tam miesto písmen ť a ľ (možno aj iných) vypísalo otázniky. Zrejme to nie je jeho chyba, ale len aby vedel a mohol si to opraviť, lebo to nevyzerá dobre. :roll:
PS: Neboj E´lune, nebudem sem spamovať, toto je jediný príspevok, čom sem napísal a myslím, že je celkom k téme :wink:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 46 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun