HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pocuj nejako si sa nam zamiloval do narisa :D ci sa to zda len mne?  :lol:  8)  :ikonka17:

_________________
I just wish a tide would catch me first and give me a death I always longed for


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Este otazka...ten druhy lovec upirov je clovek?


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
gusttafa napísal:
Este otazka...ten druhy lovec upirov je clovek?


ano, som čistokrvný človek. Nič špeciálne, len človek- lovec :ikonka55:

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze...mohli by ste mi nieco vysvetlit alebo mi aspon povedat ci som to spravne pochopil?
Cistokrvny upir sa boji cloviecika...ale pravdaze polovicneho vlkolaka sa vobec neboji...cistokrvneho dokaze zabit cloviecik ale polovicak mu nedokaze ani prdnut na klobuk ze?Ak som nieco zle pochopil poprosim ujasnite mi to pretoze mam v tom gulas...


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2007
Príspevky: 70
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Po precitani posledneho prispevku ma tiez zaujima nieco podobne :D Nechajme to ale asi tak a mozno si mozme pokecat cez icq gustaffa. Je to vsak zaujimave, clovek ma v sebe velky potencial ale zda sa mi ze nas novy lovec ma v sebe toho az moc :)

Toto nemyslim nijak zle, iba sa mi zda ze pomery su tu rozlozene ako sa komu chce.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na margotych dvoch posledných príspevkov. a som nevykreslila Tuomasa ako super hrdinu, alelen ako obyčajného lovca, ktorý sa pred niekoľkýmirokmu dostal do stretu s Landruom.- čistokrvnýn ale úplnou náhodou. To ako o opísal Landru je jeho vec a len LAndru ako postava vie, či sa ho má báť lebo nie. Je to tak...žiadne uprednosťovanie,len pocit, čo má landru v sebe a niekedy nemôžete za to, čo druha postava cíti. Tuomas mu naháňa strach, alebo naháňal, len tým, že vpadol do boja, ktorý chcel Landru vyhrať a nestalo sa tak. Neviem, ci pri vas nezacnem pisat ako S.King- niekto z postavy si na niečo spomenul a potom opišem, čo si spomenul..... :D

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mylsím, že keď nechcem, aby naris odišiel, anznemená to nič zlé. A myslím, že je ten ľudský lovec veľmi skúsený a Landru má niečo ako "Trauma z detství" a preto sa ho bojí. nemyslím si, že by bol silnejší ako skúsený lovec polovkodlak. Ale predsa len, každý je taký, akým sa vykreslí a iný ho dokreslia. :)

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2007
Príspevky: 70
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No asi ma chapete trochu zle ale to nebolo myslene ci sa ta Landru boji alebo nie. Ved to je nanom ale skor tak ze ak chces niekoho zabit ako si proste odsekla tomu upirovi hlavu len tak. Nebolo by lepsie to trochu rozpisat alebo to radsej nechat tak. Ked si to precitam mam pocit ze upir nieje silnejsi a rychlejsi ako clovek ale naopak :)


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Torchmister napísal:
No asi ma chapete trochu zle ale to nebolo myslene ci sa ta Landru boji alebo nie. Ved to je nanom ale skor tak ze ak chces niekoho zabit ako si proste odsekla tomu upirovi hlavu len tak. Nebolo by lepsie to trochu rozpisat alebo to radsej nechat tak. Ked si to precitam mam pocit ze upir nieje silnejsi a rychlejsi ako clovek ale naopak :)



moja postava je lovcom viac ako 20 rokov, takže má akútakú prax v zabijaní a ak si naštvatý, že ťa niekto ruší v tovjich myšliankach tak odbiješ každého. Nechcem hned napisať, kto je Tuomas ako dlho loví, čo ho k tomu viedlo .nemám to rada, keď poviem o postave všetko naraz. Ani vy o mne neviete všetko  :duch:
P.S: semiras, už som ti napísal odpoveď, čakať len na Lunu, či schváli

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Schválil. Hmm, je mi to ľúto, trochu ma to v dobrodružstve nudí, keď som sám. Písal som na Tessu, na Tuomasa, nikto nechce byť s mojou postavou a samého ma to nudí! Nechcem prestať písať, ale takto ma to nebaví.  :(  Zľutujte sa niekto, pls.  :cry:
PS:Janny, keď povieš chlapča, niekto si predsatví 10-ročného chlapca, a on má 18! :D  :oops:  :!:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki napísal:
Schválil. Hmm, je mi to ľúto, trochu ma to v dobrodružstve nudí, keď som sám. Písal som na Tessu, na Tuomasa, nikto nechce byť s mojou postavou a samého ma to nudí! Nechcem prestať písať, ale takto ma to nebaví.  :(  Zľutujte sa niekto, pls.  :cry:
PS:Janny, keď povieš chlapča, niekto si predsatví 10-ročného chlapca, a on má 18! :D  :oops:  :!:


tuomasovi ťahá na 40, takže je pre neho chlapča. NEčuduj sa, že nikto s tebou nijak nechce začinať písať. Neprejavil si sa . Odkedy si v dobrodružstve stale niekoho oslovuješ. Preukáž sa ako sebestačná a životaschopná postava a možno sa k tebe niekto pridá. To je všetko. Keď som čítala, tak to bol zo začiatku Nariss, potom Tessa a teraz ja? Nehovorím, že Tuomas je totálne nesociálny typ, ale nevidí dôvod, prečo by si mal k sebe vziať "neskúseného chlapca", ktorý by mu len a len zavadzal v tej dobe a situácii v akej sa nachádza. Odišiel si z domu s mečom, ktorý nevieš používať. Nerozmýšľaš a stála pri tebe šťastena vo všetkom. Niekedy je lepšie hodiť niekoho do prúdu, nech sa naučí plávať sám a to musí urobiť aj tvoj semiras. a potom sa možno niečo zmení, keď v ňom viacero postáv nebude vidieť len prívesok.... prepáč, to je len môj názor :ikonka06: a zdalo sa mi len, že ztačiatkom tovjho stretnutia s upírom si použil Tuomasove slová, keď sa stretol on s tým svojim? :roll:

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
možno ma budete za tieto posty nenávidieť, ale ja viem aká má byť moja postava a postupne to aj odhaľujem

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslim ze dobr pise viac ludi preto lebo by mali chodit spolu.... Len moj nazor


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je aj môj názor

Inač, je oveľa ťažšie písať za slabú postavu ako za nejaké 40-ročného mastera. Myslíš, že za neho nemôžem tak začať písať? Snažím sa spĺňať jeho úlohu, ale keď ma v tom nikto nepodporí, tak môžem začať aj tobude zlé, lebo sa tak nezmení. A ešte pár vecí, šermovať vie dobre, ako ho Naris zle vykreslil pri nácviku, za to nemôžem, ale šermovať vie. A ak je podľa teba niekto prívesok, keď jeho postava z niekým v príbehu na davane je, tak potom je 90%postáv vo všetkých príbehoch davana príveskov...Dobdrodružstvo je o tom, že majú byť tie postavy spolu, aspoň niektoré, jedna vec je, že mám byť nejaký čas aj sám, no ak niekto píše stále sám, tak to už nie je princíp davana.

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
A ešte pár vecí, šermovať vie dobre, ako ho Naris zle vykreslil pri nácviku, za to nemôžem, ale šermovať vie.

Tak sorry ale nevie....proti upriom a vlkolakom nevie urcite bojovat tak napriklad ako lovec preto som to tak vysvetlil...to co som pisal nebol len taky trening ze proti niakemu vydlakovi z vidlami aby si sa vedel branit ale bolo to tak aby sa tvoja postava vedela branit proti inym tvorom 1000 krat nebezpecnejsim a pochybujem ze by bol v tom majster aj keby mal niaky BFG mec za jeden den...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun