HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ALe v tom poste komentuje situaciu Landru a tam spomina vlkodlaka cize mna lenze ked tam neni naris ako ho moze spominat?
a to nie je siesty zmysel ale dokaze rozpoznat ze je nablizku upir podla pachu a inych faktorov:P


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A dosť! Bavite sa tu o svojich postoch ale vobec vas nezaujima, že to Landru vobec nepísal! Neschvalila som posledny post. Isty nemenovany clen tu hovoril o tom, ze dufa ze Landru nebude superhrdina a macher a pritom sam zo seba robi super vola. mam toho dost. Len čo zavedu mazanie postov zmazem vsetky, ktore sa nejednaju o postavu daneho prispievatela. Nebavi ma ako pisete o postave ineho.MÁTE PíSAť O SVOJEJ POSTAVE NIE O INEHO. Landru vobec nepisal nic o tom ze niekoho taha cez hradby alebo nie a vobec nieje hlupak, ktoreho nejaky polovicny magor hadze zo strany na stranu. Pises ze ta nebavi ako ta tahaju cez hradby a myslis ze mna ako predstavitela landrua bavi ako si pisete s mojou postavou? Landru je čistokrvný upír, ktorého nejaký polovičný nemôže NEMOZE len tak hadzat o stenu  a to este v jeho dome!!! Laskavo sa spametajte!

_________________
I just wish a tide would catch me first and give me a death I always longed for


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2007
Príspevky: 70
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok zo zaciatku sa mi pisalo dobre ale uz vtedy sa mi zdalo ze ked niekto spomenie cistokrvneho upira a vlastnika hradu je to jasne. Si proste cistokrvni a nikto na teba nema nuz tak to je teda parada ale ja taketo dobrodruzstva nemam rad. To co som tam pisal je iba otom ze moj upir je bojovnik ale vidim ze tvoj je proste vsetko.
Tymto koncim v tomto pribehu. niekto prosim zabite Marcusa aby som to nemusel spravit sam.
Ved napokon ako moze niekto zalozit pribeh o upiroch ked vychadza zo zkladnich vedomosti: cistokrvni je proste boh nikto ho neporazi, nikto nieje silnejsie , rychlejsi inteligentnejsi ani krajsi.
Ale obcas sa pozriem ako sa vam podarilo viest toto dobrodruzstvo podla nezmyslov co prave napisal Luna. Ako mozte pisat v davane ked kazdy bude pisat iba za svoju postavu. Je to uplna blbost.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2007
Príspevky: 29
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ospravedlňujem sa za post, ktorý som napísala. Bol nejasne napísaný a inak...torchmister, tuším som ti písala, aká je čistokrvná rasa, tebe aj Jokimu.......... Ešte raz sa ospravedlňujem.... Lan- prepáč.... :|  :mojmoj:  :(

_________________
Is there Life before a Death?


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
So mnou je to napodobne ako s Torchom...A jedna pripomienka...ja som nenapisal ze si ty pisala tu vec s tym landrom ja som to myslel tak ze v deji bolo spominane ako sa landru na nas kuka...no a k tomu ze sa nebude pisat za druhe postavy....prave o tom tu je...este som nevidel dobrodruzstvo kde by sa nepisalo bola by to hovadina a posty neuveritelne kratke...toto nie je niaka RPG skola Rokfort abo take ale fakt je ten ze to je tvoje dobrodruzstvo tak sa ti dotoho nebudem teda starat...cafte


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
Neodchádzaj! Bolo to preto, že tam asi písal nadávky alebo čo, myslím Marcusa, ty píšeš dobre a rád by som bol, keby si ostal tak prosím, ty ostaň!!!! :(  :)


Hore
   

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2007
Príspevky: 29
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
my nemôžeme písať, čo LaNDRU ROBí!!! SMIEME HO TAK NANAJVýš spomenúť. ja som spravila chybu a nastal tento chaos.... takze landru s tým nemá čo dočinenia. Torchmister, čo si chcel ako spravit. dostat sa na hrad a pretiahnut nejakú z armadz? a ty gustaffaf, čo ssi ty chcel robiť? poľovať na každého a nechať to len tak? ani jeden z vás nedoťahoval posty dokonca, stale tam nechal priestor, ked došla myšlienka. landru nie je boh. Torchy, ak si polovica niecoho vieš to poraziť sám? Chlapi niekedy si myslím, že ak nie je po vašom, tak ide na to tvrdá sila a urážky čo a ako. Ten odchádza, lebo to nie je tak ako si to predstavoval. Nehra sa podľa teba ako si to želáš na piesočku. Landru napísal všeho všudy tri posty a teraz hovorííte o jeho božstve. Bohužiaľ, treba zapnúť aj logiku a konečne čítať posty a s menom, kto ho napísal. Torchy ako som ti povedala, pre teba pravidla nie su nič a vyhováraš sa na postavu. Fajn, tak si rebeluj a zvaluj to na klan ale mohol si počítať, že ak je niekto čistookrvný tak TY SÁM ho NEPORAZÍŠ! a stačí, ak chceš odísť prosím....hlavne, že niektorý nemajú nič proti Landruovmu božstvu. Tessa, Semiras a ani ja s ním nemám problém, Narissa som vohnala do pomykova ja..... takže neviem, buď ak nnie po tvojom , tak odchádzaš. Nikdy som sa takto s nikým na dobrodružstvách nenaťahovala. Lan je postava, čo vystupovala aj v druhom dobrodružstve, kedysi dávno a nikto, kto písal nemal problémy

_________________
Is there Life before a Death?


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wow! Zdravím, ľudia. Ako vidím, niekto tu nadáva na Landrua..... Aká hanba, že neexistuje žiadna tolerancia čistokrvných  :D Marcus.... inak ak chceš nejak nadávať, tak si to zoberme takto : pošuk, ktorý sa narodil ako človek a rafol ho nejaký hajzel, čo ......... svoju sestru a ty sa porovnávaš s niekým, kto žije tisíce rokov? Urob veľkú skupinu, najmi armáádu.... so zlom si nikdy neporadíš sám, čím staršie tak tým silnejšie. Inak asi sa zapojím. Tuomas sa vracia nna scénu  :D  :twisted: a ešte aj ahoj Allaska- Tessa- výborná postava, ale mať rada aj Vixell. Zdravím všetkých, ktorých ešte nepoznám a vĺčikov mám veeeeľmi rada  :)


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2007
Príspevky: 29
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
gusttafa napísal:
Citácia:
Lan je postava, čo vystupovala aj v druhom dobrodružstve, kedysi dávno a nikto, kto písal nemal problémy

Ako sa to dobrodruzstvo volalalo ak smiem vediet a ako dopadlo?

volalo sa brilliant shadows a bola na staršom davane....a dopadlo tak, že nebolo návratu k návratu tu na davano. Tuším ho založil Janny alias Tuomas.....lovci a vlkodlaci a uíri, čarovne knihy a prívesky a tak

_________________
Is there Life before a Death?


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
* Premazane. E'Lune, este jedno trollenie v cudzej teme a podam navrh na ban. Tesi ma, ze si svoje ego masirujes denne a stale, ale co je vela, to je vela *

Jazykove okienko: Obmädzit sa pise s obycajnym e.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nač, len pre správcu dobdrodružstva jeden odkaz, že teraz, keď som sa pozeral, tam boli dva nezverejnené príspevky.

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki napísal:
nač, len pre správcu dobdrodružstva jeden odkaz, že teraz, keď som sa pozeral, tam boli dva nezverejnené príspevky.


Kuk poklad ja viem, ale nedokážem ho schváliť. Vyhlsi mi vždy chybu v skripte. Pokojne napis post ja ho schvalim len co sa rozbehne  :P

_________________
I just wish a tide would catch me first and give me a death I always longed for


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inač, mi tu vlastne máme dobrú výmenu, marcus za Toumasa(sorry, ak som to zle nepísal!)

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki napísal:
Inač, mi tu vlastne máme dobrú výmenu, marcus za Toumasa(sorry, ak som to zle nepísal!)


Dobre si to napisal a vie ze sa mi paci ak sa pridavaju ludia do dobrodruzstva? ale ak bude ako naris tak panboh nas ochranuj  :ikonka23:  :ikonka21:

_________________
I just wish a tide would catch me first and give me a death I always longed for


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nebojaj Luna, nebudem. Budem sa flákať tak, ako sa na moju postavu patrí. Je to celkom milý mladík  :ikonka45: ale nie, fakt, bude to dúfam stáť za to, oprášim starý plášť a pôjde to


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun