HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia
Autor Správa

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To som ja chcel vediet uz na zaciatku dobrodruzstva...


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2007
Príspevky: 29
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a vy my povedzte, aké je smerovanie sveta. To je problem príbehu, kde píšu viacerí, nikdy nevieš, kam sa to uberie. A niekedy nie je nebezpečenstvo jasné. Alebo si to predstavujete, že Vám treba mailnuť presný plán toho , čo sa tam bude odvijať?
Joki, tvoj apostava chcela byť lovec, Janny sa nasrala a odišla radšj do mesta,pretože nevidela nič z tvojej strany ako Semiras. ....Do ľudí, že ťa nazaťahujú a robia z tvojej postavy lamu sa ti darí a hovoriť, ako tu nemáš priestor pre svoju tvorbu a v iných dobrodružstvách ti to ide. Fajn, ale toto je toto dobrodružstvo. Keď si pozriete tak je tam viacero možných zápletiek.Gustaffa, ty si tam sám dal nejakú vec a potom si bol naložený v liehu a teraz ťa potkany niekde žeru, marcus tam dal tiež jeden možný smer, hoci neviem, kam jasne smeruje :D ale každý sa niekam pridal, len vy dvaja stalé máte nejaký problém.....

_________________
Is there Life before a Death?


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Okej tak sa spytam takto. Toto je dobrodruzstvo typu "robte si co chcete" alebo ma zakladatel aspon nejaku predstavu o uberani sa deju, o com by to dobrodruzstvo malo byt(nemyslim tym odpoved teraz len ze o upiroch a lykanoch).To chcem ja vediet...


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To by zaujímalo aj mňa. Čo sa týka toho, keď ma Janny cvičila, nevedel som čo mám dať, tak som dal len krátky príspevok, nech to aspoň začne(to cvičenie) a ja to dokončím. No nič, ona zo svojou postavou odišla dakam do kelu. Môžem písať o tom, ako sa Semiras nudí, ale to bude asi na dve veci...
Čo sa týka iných dobrodružstiev. Toto bolo moje prvé a vytvoril som si blbú postavu, zak ktorú ma to až tak nebaví ako za iné v iných dobrodružstvách, preto tam píšem viac. A tie dobrodružstvá majú aj určené smerovanie deja.

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak toto je fakt drzosť, Marcus si vo svojom príspevku len tak napíše, že mi zabil postavu, akoby sa nič nedialo!
Po prvé, vôbec sme sa nedohodli, a ak sa o niečom v dobrodružstve má dohodnúť, tak o smrti postavy URČITE.
Po druhé, Semiras tam vtedy vôbec nebol, takže jeho tam zabiť nemohol.
PROSÍM PÁNA DOBRODRUŽSTVA, ABY TO OKAMŽITE PREPÍSAL, ĎAKUJEM!!!!!! :!:  :!:  :!:  :!:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2007
Príspevky: 29
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Marcus, ty diabol!!!! :twisted:  :D



a Joki: Pani dobrodružstva to schválila a mala asi na to svoje dôvody.....veľa šťastia v iných dobrodružstvách....

_________________
Is there Life before a Death?


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pani dobr.?  :ikonka42: Ak má chrbtovú kosť, tak nech ich sem napíše, lebo toto je premiéra!
Bezdôvodne niekoho zabiť ( to že názov dobr. nemá zmysel ešte prihadzuje na vtipe :D )


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2007
Príspevky: 70
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
saso elune hehe co otravujes :))) a ta tajna sprava ze uplne nenapadna haha no sry semi ja rad killujem a hneto bolo take na povel nemohol som odolat :D
iba z mojho pohladu: nepises skoro nic, stale sa iba stazujes a ak nieco napises nema to zmysel.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Keby ti ja mám dať nejaký prívlastok, tak by som dostal asi ban na mesiac.
Tá správa bola spravená zámerne a nemá zmysel to, čo si spravil.
Nedal si mu ani len vedieť - tým pádom sa nemohol brániť. Spravil si to ty sám a ostatní ,,spisovatelia" sa k tebe pridali ako kravy za vedúcou kravou stáda.
Ako vravím - v dobr., v ktorom sa nemôže hýbať za iného postavu a každý musí písať poviedky, aby dokončil svoje myšlienky.... čo vlastne čakáte.


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Keby ti ja mám dať nejaký prívlastok, tak by som dostal asi ban na mesiac.
Tá správa bola spravená zámerne a nemá zmysel to, čo si spravil.
Nedal si mu ani len vedieť - tým pádom sa nemohol brániť. Spravil si to ty sám a ostatní ,,spisovatelia" sa k tebe pridali ako kravy za vedúcou kravou stáda.
Ako vravím - v dobr., v ktorom sa nemôže hýbať za iného postavu a každý musí písať poviedky, aby dokončil svoje myšlienky.... čo vlastne čakáte.

ze sa nebudeš mieššať do vecí, ktoré sa ťa vonkoncom netýkajú. v dobrodružsrtve boli viaceré prblémy a , ten kto založil dobrodružstvo ssem nechodí kvôli takým...............ako si ty.Joki sám priznal, že Semmiras mu nevyšiel najlepšie.


Hore
   

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pozrite, čo sa stalo, viac sa neodstane. a E´Lune,pre živého boha, netrep svoj nos do vecí, do ktorých ťa nič nie je, lebo na to jedného dňa veľmi škaredo doplatíš.  :?

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 08.02.2008
Príspevky: 1
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zdravím,
prezrel som si príbeh a asi sa zapojím...


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Co sa v skutocnosti deje v ramci dobrodruzstva, je mimo mojich kompetencii. V kazdom pripade je slusne oznamit, ze postava ide umriet, pripadne sa dohodnut, ci to tak moze byt.

To je je tusim aj jedno zo zakladnych pravidiel rolovych hier, ze hrac nemoze hovorit, co robi postava ineho hraca, pokial s tym nesuhlasi a toboz ju zabit.

Pride mi to podobna situacia ako keby som sa rozhodol, ze vsetky fantasy dobrodruzstva sa mi prestali pacit, tak ich zmazem.


Je dobré, že sem nechodí vedúca dobr. Aspoň nemusí nič vravieť - má tl ľahšie.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK, povedal som, že mi tá postava nevyšla, ale nie že chcem odísť. A OK, stalo sa, skončil som, ale mohli ste sa aspoň so mnou dohodnúť zoči voči, nie zradne za mojim chrbtom. :wink:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lamce idem si radsej zabit sam svoju postavu :!: :PTo uz skor mala skapat moja postava ako jeho...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun