HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia
Autor Správa

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2007
Príspevky: 29
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki, zase tá istá hra, ako sa postavy v sobrodružstvách spájajú. Povedz mi, ale úprimne. Vieš niečo o tvojej postave? Máš ju urobenú vo svojej hlave dokonale? Do namenších detajlov? ako môže 18 ročný chlapec dkonale vedieť bojovať mečom, keď nemal učiteľa? A nechci mi povedať, že ťa tvoj otec učil... Chcel si ísť k armáde,a by si sa naučil bojovať a teraz bojuješ tak, žeby si sa dokázal postaviť po boku Narissa alebo Tuomas? Serm je dlhotrvajúci proces, ktorý nevieš dokonale ani po 2 rokoch a nieekdy ani nie po7 na to, aby si sa postavil človeku v boji a nie to niekomu, kto je ako niekto povedal 1000krát nebezpečnejší. Tuomas nie je 40-ročný master, je to len skúsený chlap, ktorý svojim vekom môže všetko .Ja som tiež nenapísala, že viem čarovať a teraz sa budem hrať s tým, či  bude deň alebo noc...všetko ide vekom a skúsenosťami a tvoja postava nemá ani vek a ani skúsenosti a chce sa rovnať skúseným llovcom a upírom. Skús si nájsť možno učiteľa a nie sebarovného bojovníka. lebo si tam imiestnil psotavu, ktorá sa musí učiť. LEn keď si vezmeš,t ak a ni narissa si nepočúval. On ti niečo vysvetlil, ako skúsená osoba a ty si svoje" aj tak viem bojovať!" takže trochu nad tým porozmýšľaj anehnevaj sa. A nie je o nič ťažšie písať sa staršiu osobu ako za mladšiu osobu, závisí to len v tom, ako sa do toho oprieš a keď pochodpíš, že aj v dobrodružstve sú ľudia, čo ťa dokážu ovlplyvniť a naučiť ťa niečo  :)

_________________
Is there Life before a Death?


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To zo šermovaním bolo vysvetlené už v prvom mojom príspevku. Nevedel síce bojovať proti upírom a vlkodlakom, ani v najmenšom, ale šermovať vedel, jeho otec bol (je) známy kováč a ten vie tiež dobre šermovať, dúfam, že si aspoň videla pirátov z karibiku. myslím nejakého takého syna kováča, ako je tam William, aj keď nie samozrejme, až tak dobdrý. A ten meč je ako item, ktorá mu pomáha. fakt ma mrzí, že to naris pri tom tréningu tak nešťastne opísal, že si všeci teraz myslia, že je úlpná lama. myslel som, že ho bude učiť triky na nemŕvych a nie základy boja, ktoré už ovláda, ale budiš, prispôsobil som sa, no zato, že som sa prispôsobil ho teraz nemusia všetci považovať za úplnú lamu.
A túto postavu premyslenú mám, samozrejme, nie som fanatik, aby som vedel čo bude robiť do konca príbehu každé jedno slovo no dosť o ňom viem a vcelku sa mu krivdí. :|

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A detail, tým mojím učiteľom mal byť Naris, no ten sa začal dištancovať od príbehu, tak som si pokúsil nájsť niekoho iného. A Narisa moja postava poslúchala, no musel som hrať aj za jej chrakter. proste, má charakter, že vie šermovať, nevie bojovať, to je rozdiel, triky a také veci nie, základy šermyu ale ovláda dobre a nevie ani žiadne finty ani nie je skúsený. No on si to o sebe myslieť môže, veď keď má taký charakter! Ešte mi povedz, že mám jeho charakter prispôsobovať tak, ako sa to komu páči. A uznávam, že sú upíri kopu krát silnejší od ľudí (podľa mň aj od skúsených lovcov, ale to je môj názor), preto som napísal, že ho porazil šťastnou náhodou... :wink:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2007
Príspevky: 29
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
asi som prehliadla, že si ho porazil šťastnou náhoodu. Joki, ja šermujem a viem že základy šermu je tak asi držanie meča, postoj a dokopy 4 seky... ak chceš učiteľa tak sa opýtaj, budeš mojim učiteľom...všetko sa da

_________________
Is there Life before a Death?


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Semirass, ak chceš učiteľa, tak sa skús opýtať normálnejším spôsobom v poste

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki napísal:
A ten meč je ako item, ktorá mu pomáha. fakt ma mrzí, že to naris pri tom tréningu tak nešťastne opísal, že si všeci teraz myslia, že je úlpná lama. myslel som, že ho bude učiť triky na nemŕvych a nie základy boja, ktoré už ovláda, ale budiš, prispôsobil som sa, no zato, že som sa prispôsobil ho teraz nemusia všetci považovať za úplnú lamu.
A:|



a čuduj sa prečo to napísal, ke´d si nenapísal ty, čo vlastne v tebe je. Ty si zo seba urobil lamu, tak sa nesťažuj a neobviňuj druhých... A piratov nepokladam asoň ja za vierohodný materiál. Ak tvoj otec vedel šermovať, tak si mal napísať, že sa to niekde učil, pretože taký William môže existova len v hollywoodskych filmoch

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2007
Príspevky: 70
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok tak to nenapisal spravne. Kaslat uz nato ak chces bude moj Marcus tvojim ucitelom :)
No kedze je to povaha trosku zlozita neziskas svojho ucitela tak lahko ale ak budes chciet ukazim ti aka moze byt vyhoda bojovat proti silnemu superovi (ziadna). A to upir urcite je, pretoze ak si vezmeme ze ako on nema sancu v cistom boji bez zbrani proti lykanovi tak taku istu sancu nema ani ziaden clovek nech je lovec aky chce :D
Finta a triky v podstate neexistuju ak ides peroti o poznanie rychlejseimu superovi. Viem to z vlastnej skusenosti, je to podobne ako ked by som chcel na treningoch trenera v spraingu vobec iba zasiahnut a to je clovek.
Podla mna lovec upirov sam nikdy 1v1 nemoze vyhrat v suboji kde nezapracuje 100% stastie. Preto radsej pozeravam filmy v ktorych je lovcov viac a vyrhaju hlavne vdaka prevahe. Samozrejme zavazi ci clovek vie s cim ma docinenia a co jeho nemrtvi super dokaze. Takze tolko podla mna k jeho trningu, pokial to nevyskusa a zivot mu nepomoze nikto ho to nenauci a teoria budu iba stale nepouzitelne reci a svihnutia mecom.

PS: Nieco tam hodte a menej kecajte o postavach na fore :)


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK, sorry, že som tak dobre nevykreslil postavu. Po´dme sa už baviť o niečom inom. A Tochmister, tvoju ponuku si vážim, ale aby som dodržal aký-taký reálny Roleplaing, nemohlo by sa to stať, lebo moja postava zduše nenávidí všetkých upírov.

PS:OK, Janny, skúsim sa niekdedy spýtať, aksa ešte nájde vhjodná zápletka, kde sa stretnú, nebudem to robiť nasilu... :)

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.10.2007
Príspevky: 29
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dopísala som do davana!!!

_________________
Is there Life before a Death?


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ariente napísal:
dopísala som do davana!!!



tuším sme dnes spriaznené duše, lebo somdopísala aj ja...keď sa Joki kade take sťažuje ... :P

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jo, zabralo to, aj keď len v jednom odbdrodružstve a moja postava tam nič neznamená, no dúfam, že sa rozpíšu aj ostatné... :lol:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ahojte ľudia, ako sa máte? ako vidím, tak je tu nejako mŕtvo....

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak som niečo napísal...

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 04.11.2007
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
otázka Joky, kedy prestaneš vykrádať nápady iných?.. keď sa pozrieš vyššie tak tam je nejaká totožnosť, keď  TUomas pozoroval ako mu Dirka kaličia.to nebolo prvýkrát. Už som tu raz písala, že tvoj post sa podobá na to, čo som napísala ja.( upír a les) je mi jedno, ako píšeš v iných dobrodružstvách. ja som použila nanjvýš pasáže s narisovho diela, ale dala som ich za jeho, ktoré povedal...  :x

_________________
Sorrow has a human heart From my god it will depart


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Myslím, že prehánaš. Keď nie som iniciatívny, povieš, že sa správam za moju postavu nudne, a keď niečo urobím, tak opakujem. A ty sama si začala s tým horozením Semirasovho brata, načo by si inak písala o tej podpálenej dedine ?ja som to iba rozvinul...

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun