HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2006
Príspevky: 25
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A opat daka ta reakcia... ale inak, feel free ak tu dlhsie nebudem, daco napisat aj o mojej postave... ale inak sa nam to pekne hybe... pomaly, ale iste...


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prave ma tak napadlo... btw z kade ste? :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z blavy - Bratislavy. A už by si aj ty mohol napísať niečo do dobrodružstva, teda potom,ako sa ozve niekto nový, nejaký ten čarodej, ktorého potrebuje do dobrodružstva.

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cital som si postavy a je dost divne ze kazda postava je rogue! Nikoho nic ine nenapadlo? A este mi rpisiel divny jeden popis postavy v ktorom bolo: a tiez ovlada zaklady obvazovania


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
Cital som si postavy a je dost divne ze kazda postava je rogue! Nikoho nic ine nenapadlo? A este mi rpisiel divny jeden popis postavy v ktorom bolo: a tiez ovlada zaklady obvazovania
imo Ti dvaja skor druid/ranger, rouge ked chces takto to nazvat som skor ja... aj ked nie je rouge ako rogue... ;)
ako zato, ze niekto pouziva dyky, je rouge? rofl  :ikonka42:
edit: nebudem vytvarat blbeho barbara, ked viem, ze sa donho nebudem vediet poriadne vcitit a bude imo nudny... sak sa kludne pridaj za nejaky iny typ charakteru ;)
co je vine na zakladoch obvazovania? viem oviazat nejake zakladne zranenia (plytke secne rany, atp) ale ako spravne obviazat niekoho, komu trci pol creva z brucha - nato este nemam ;)


Naposledy upravil Cerebro dňa Ut. 30. Okt 2007, 11:28, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som povedal, že moja postava je skôr Warior bojujúci z dýkami, ale keď to vieš lepšie ako ja sám... 8)

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kazdy tam ma dyky a hadzacie mece takze asi ano.. druid podla mna nepouziva dyka a o warriorovi s dykymi som nepocul ale ked to tak chces mat tak ok len som napisal ze kazdy tak vyzera jak rogue


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
o warriorovi s dykami si nepocul? skus citat... ;)  napr Feist - Hadí Sága - konkrétne je to tuším 7 či 8 diel - Střepy rozbité koruhvy a tusim práve v Střete to je pekne popisané... ;) ale odporucam najprv precitat tych cca. 24 knih, co je predtym... :-)
btw o hadzacom meci som este nepocul... ;) a ani necital... aj ked v jednej knihe som sa stretol s tym, ze by sa mecom hodilo... :-)
to ze druid nepouziva dyku imo hlupost ako hrom... preco by nemal? ked potrebujeme nejake rastliny na dovar? tak im prikaze a oni sa vykorenia? proste lol... :-D
btw pridas sa?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Boha ty si vazny debil ja som napisal ze som o nom nepocul nie ze neexistuje!!!!!!!!!! NEPOCUL!!!!!!! No mne ked niekto povie warrior hned si spomeniem na svalnatu postavu s obojrucnym mecom alebo sekerou. A to tvoje: Proste lol je dost trapne :D


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
Boha ty si vazny debil ja som napisal ze som o nom nepocul nie ze neexistuje!!!!!!!!!! NEPOCUL!!!!!!! No mne ked niekto povie warrior hned si spomeniem na svalnatu postavu s obojrucnym mecom alebo sekerou. A to tvoje: Proste lol je dost trapne :D
:ikonka32: som ti odporucil precitat si nieco, kde by si sa s tym stretol... keby som bol "debil", ako si ma nazval, tak by som Ti jednoducho napisal spravu stylu: "zomfg, rofl Ty si teda lama, vypatlany hlupak, ze si nepocul o warriorovi s dykami, ako moze taky n00b ako Ty existovat, zomfg rofl lol". Namiesto toho som sa snazil ukazat kde sa s niecim takym mozes stretnut, co si zobral ako urazku najhrubsieho zrna (sudiac podla Tvojho prispevku ;) )... beriem, ze to bolo len male nedorozumenie ;)
k tomu lol - tak potom je trapnych cca. 70-80% ludi co poznam... co sa mi zda nejak vela a navyse nikomu z nich to trapne nepripada... vysledky co z toho vyvodzujem sem pisat nebudem, ekdze kazdy sotva rpiemerne inteligentny clovek na to dojde sam... ;)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak potom je trapnych cca. 70-80% ludi co poznam-no ja to vidim pouzivat iba zavyslich hracov Cs a podobnych hier a nie pouzivat to na fore.
Ja som len chcel povedat ze pod slovom warrior si predstavim
Obrázok
a nie
Obrázok


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
uplne v beznej komunikacii pouzivaju... a aj ked su niektori trochu zvlastny(skor svojsky), tak za divnych ich nepovazujem...  to druhe mi pripada ako relativne nromalny elf-bojovnik... ;) aspon imo... cize tak
btw sme desne OT cize zaloz novu temu alebo sa uz neozyvaj... :-P


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prichádza riešiteľ sporov  :lol:
Warra s dýkami? Sakra hral si niekedy BG, alebo pod a nehal si to? ( pokiaľ viem, tak na rastliny sa väčšinou používajú kosáky.)
No tak úplne bežnú komunikáciu si nepredstavujem so slovami, ktoré sa používajú v mmo.. To sa bavíš len s deťmi, ktoré bežia po škole domov, lebo sa niečo bude diať v ich mmo = závislosť a strata významu slova realita?
Joki - ach.. napíš mi pls, čo máš z fantasy za sebou.. dobre? a čím viac, tak tým viac ťa nebudem chápať  :lol:

celebro -
edit: nebudem vytvarat blbeho barbara, ked viem, ze sa donho nebudem vediet poriadne vcitit a bude imo nudny...
koniec celebro

Barbar a nudný???  :ikonka42: No dobre, každý inak ( aj keď ja mám najradšej zlodejov )

Cross -
a tiez ovlada zaklady obvazovania
Koniec Cross

No tak dovidenia. Myslím si, že ostatné postavy bez jeho pomoci ( keď sa niekto poreže a následne vykrváca pre neschopnosť si obviazať prst ) budú riadne ...  :lol:
Je to brané strašne herne.


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
to druhe mi pripada ako relativne nromalny elf-bojovnik


Asi sa prekvapi ked ti poviem ze som do googlu napisal slovo: assasin  :wink:
Takze neviem ci nedakazes rozoznat rozdiel medzi warrom a sinom abo to je ten google taky blby :)


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 05.08.2006
Príspevky: 25
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aby som vysvetlila, co si ja predstavujem pod "zaklady obvazovania"..

Znamena to, ze vie prvu pomoc pri hlbsich zraneniach, secnych a bodnych ranach. Vie obviazat a spevnit zlomeniny, vie co robit pri prebodnuti sipom a tak. Nedokaze to zasit len tak na pockanie, nedokaze obviazat komplikovane miesta stylu klucna kost (co realne nie je prave najlahsie).

Dalej - Cross - Moja postava veru nie je Rouge. Dyky ma, pretoze ju ich naucil pouzivat otec. Napriek tomu viac striela z luku. Je to skor nebojova nez bojova postava. Takze oznacenie Rouge na nu naozaj nemozem napasovat...

A Cross - spoliehat sa na to, ze to co ti google najde ako "assasin" ja naozaj povazovatelne len za assasina, je riadne mimo, podla mojho nazoru. Totiz, ak ja si teraaz dam obrazok maga a sposobim, ze ho google najde ako assasina budes verit tomu ze je to assasin?


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun