HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 247 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Ďalšia
Autor Správa

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
gusttafa napísal:
ja som v Outlande este nebol:Dtakze by som bol vytrety

Ak ti ide o to, že nepoznáš podrobne mapy, tak tie sa dajú na nete zohnať ľahko..
napríklad tu - http://wow.gamepressure.com/ .. alebo thottbot, allakhazam... existuje hromada takých stránok..
Na wow-europe alebo worldofwarcraft.com máš histórie a všetko ostatné.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale jasne to viem len mapy su nieco ine akoprostredie v outlande...ja som este vo wowu v outlande nebol,nebehal som tadial nic....takze je jedno ci si pozrem mapy alebo nie.Neviem ako to spravim ale asi to zasadim do normalneho World of Warcraftu a postupom deja sa otvori portal.Najprv ale bude dej normalny bez outlandu.


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gusttafa - Ok nebudem sa sem teraz rozpisovať, keďže sa to už vyriešilo inde...
E'lune - To sa mi nezdá, pretože WoW nieje zasadené do toho prostredia a nevieme ani ako ten svet vtedy presne vyzeral. Odvtedy sa toho veľa zmenilo.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co hovorite na toto?
Dej dobrodruzstva sa bude odohravat mesiac,dva mesiace pred otvorenim Dark Portalu,havarovanim Draeneiov a objavenim sa Blood Elfov.
Obdobie pred BC bude take volne nebude urcena ziadna dejova linia,a ked sa nieco nahodov vymslim dam to sem na forum.Dalej v tomto obdobi si predstavime postavy,zistime charakteri druhych postav proste vselico okolo toho.Ale ako hovorim to bude len ten zaciatok.Po tom bude nasledovat BC a vtom uz bude urcena niaka ta postupnost deja,pravdepodobne to budem davat na fora.
Suhlasite?


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm.. vizera to zaujimavo mozno by som sa pripojila.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Slyšte,slyšte!
Na davane som vytvoril dobrodruzstvo aj niakimi informaciami tak cakam co nato poviete.A ano ja viem je to velmi dlhe a nezazivne ale mal som chut to tam dat tak to tam je:)Su to take vseobecne informacie o deji tam nebude nic napisane mozno neskor.Ak chcete aby som tam daco pridal napiste a ja sa pokusim....


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
T - ten popis je n. nejaký dlhý. určite si n- niekdkedy prečítam
INAK, AK MA TVOJ MAIL NEKLAME, písal si v dobrodružstve Awesommeness of nightmares , prečo si prestal a ani si mi neodpovedal na mail, ke´d som sa ťa písal, či súhlasíš, aby tam naše postavy boli spolu? :x  :twisted:  :(

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prva vec mail som nedostal a druha vec cakam kym tam da niekdo dalsi post


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak chcete mozte pisat


Hore
 Profil  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som sa pripojil... presiel som warcraft 3 a FT, hravam wow ale precital som len jednu knihu.... no a ked chcem hrat za blood elfku mam co robit ked tam budu az neskor? :D No ak nebude mozne ma tam za Blood elfa napojit tak pojdem aj za undeada.

Akurat som si precital prispevok, pravidla atd.
Mohol si napisat aspon rasu... to ze si Farfighter niak nestaci :D ale asi trpaslik
Vy chcete spojit alikov  a hordu? Alebo to bude na dve skupiny a nik nebude vediet o com prave cita?
Preco si spravil z undeadov polorozpadnute tela ktore skripaju pri kazdom ich pohybe?
No ked ten maco trafi napr orca tak ho poskriabe ale tam si napisal ze ho buchol labou a zrazu mu odletela hlava aj s trupom... Keby to bolo takto tak undeadi niesu samostatna rasa ale len niake vedlajsie obludy... Undeadi niesu banda kostier obalena sem-tam kozou ale len ludia a ine rasy napadnute chorobou :wink:


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
Ja by som sa pripojil... presiel som warcraft 3 a FT, hravam wow ale precital som len jednu knihu.... no a ked chcem hrat za blood elfku mam co robit ked tam budu az neskor? :D No ak nebude mozne ma tam za Blood elfa napojit tak pojdem aj za undeada.

Akurat som si precital prispevok, pravidla atd.
Mohol si napisat aspon rasu... to ze si Farfighter niak nestaci :D ale asi trpaslik
Vy chcete spojit alikov  a hordu? Alebo to bude na dve skupiny a nik nebude vediet o com prave cita?
Preco si spravil z undeadov polorozpadnute tela ktore skripaju pri kazdom ich pohybe?
No ked ten maco trafi napr orca tak ho poskriabe ale tam si napisal ze ho buchol labou a zrazu mu odletela hlava aj s trupom... Keby to bolo takto tak undeadi niesu samostatna rasa ale len niake vedlajsie obludy... Undeadi niesu banda kostier obalena sem-tam kozou ale len ludia a ine rasy napadnute chorobou :wink:


Takze pravdepodobne sa to spoji bud tesne pred otvorenim Dark portalu alebo pocas toho.
Niektory undeadi su uz v pokrocilom stadiu rozkladu.ten medved je troska vacsi medved a nie je priliz spokojny ked zautocia na jeho priatela.K tej hlave z trupom.Predstav si ze medved o dost vyssi na teba zautoci totalne rozzureny a ty si polorozpadnuta mrtvola.ked ta trafi sikmo z hora tak ta zasiahne do hlavy a popritom aj rozdrvy hrudnik takze to sa tam stalo:)K mojej postave:to sa este doplni len nato niak nebol cas.Ak chces kludne sa zapoj.
nemysli si zase ze tie Bc rasy budu pristupne az o napr rok.proste podla toho ako sa pohne dej a ci sa vlastne pohne.
A vlastne s Blood Elfami je to ine ako s Draeneimi.V podstate by si mohol byt blood elf ale to sa najprv musi tu rozhodnut.Takze chcel by som pocut vas nazor ci je mozne zapojit blood elfa do deju skor alebo az neskor?


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
gusttafa napísal:
Takze pravdepodobne sa to spoji bud tesne pred otvorenim Dark portalu alebo pocas toho.
Niektory undeadi su uz v pokrocilom stadiu rozkladu.

:ikonka42:  :ikonka42:  :ikonka42: No tak z tohto mám dosť dámy a páni.

gusttafa napísal:
ten medved je troska vacsi medved a nie je priliz spokojny ked zautocia na jeho priatela.K tej hlave z trupom.Predstav si ze medved o dost vyssi na teba zautoci totalne rozzureny a ty si polorozpadnuta mrtvola.ked ta trafi sikmo z hora tak ta zasiahne do hlavy a popritom aj rozdrvy hrudnik takze to sa tam stalo:)


Doporučujem obmädziť sledovanie CSI.


gusttafa napísal:
nemysli si zase ze tie Bc rasy budu pristupne az o napr rok.proste podla toho ako sa pohne dej a ci sa vlastne pohne.
A vlastne s Blood Elfami je to ine ako s Draeneimi.V podstate by si mohol byt blood elf ale to sa najprv musi tu rozhodnut.Takze chcel by som pocut vas nazor ci je mozne zapojit blood elfa do deju skor alebo az neskor?


Heh akože.. debilita... Ty chceš dať preč najstaršiu rasu len preto, lebo vo wow prišli s data? Napadlo ťa, že sú to vlastne Vysoký elfovia, ktorí boli skoro vyvzraždení Arthasom??? Nakoniec sa zvyšky spojili a len si zmenili meno na Krvavý elfovia? Je kravina zakazovať rasy a už totálna rasu, ktorá tu bola ako prvá. Prečo teda napr. nezakázať ľúdí? Len tak z prdele. Však sú najmladšia rasa, tažke ešte niesú až taký dôležitý a navyše prišli o naozaj veľkú časť kráľovstva, keď im začali z pod prdele vyliezať nemŕtvi.


Pravidlá dobrodružstva -

gusttafa napísal:
1. Nech sa deje čokolvek, ja mám pravdu!Nehádať sa so mnou!
2. Keď chcete nadávať, nadávajte ale s normou, netreba preháňať a aby sa to hodilo do deja
3.Čo sa týka sexu a všetkého okolo toho, mne to nevadí ale platí to, čo při predchádzajúcom pravidle
4.Keď raz začnete hrať, tak aj budete pokračovať,nechcem vidieť, že niekdo po dvoch postoch prestane písať a neprajem si ani to aby dobrodružstvo dlho stálo na bode mrazu.Keď uvidím, že niekdo je príliš málo aktívny budem to riešiť inak.A nezaujímajú ma žiadne dôvody prečo a ako pokial mi neoznámite dopredu dobrý dôvod prečo nemôžete písať.
5.Neprajem si mať v dobrodružstve postavi, ktoré sú neporazitelné , totálne imbamastakilla titáni!
6.Pokial neviete čo je World of Warcraft,Warcraft tak sa ani neopovažujte zapojiť do dobrodružstva!
7.Šéfom som tu ja takže si vyhradzujem právo výmýšlať pravidlá kedykolvek a akékolvek.
8.Keď s niečim nie ste spokojný, bude sa to riešiť na fóre.


Takže mám prá pripomienok:
1. Pravidlo číslo jedna.. ČO TO JE ZA DEBILINU???? Vždy mám pravdu ja.. strč si to niekam. Takto to nefunguje a fungovať nemôže. Stupidita.
2. Nadávaky.. čo to je nadávať s normou. Sakra? [vymazané]? .... Toto neriešim, lebo totálne ma dopálilo číslo jeden.
3. sex.. myslím si, že toto je ako dvojka.. pravidlo, ktoré nemusí existovať.
4. Fajne si ma odcitoval zo Silent Hill.  :?
5. Načo to píšeš? Je jasné, že nik to nespraví.
6. Komunista zasraný.
7. Načo opakuješ jednotku? Normálne mám sto chutí za toto niekomu niečo spraviť. Meniť si pravidlá, ako sa zaráči. Totálne som znechutený.
8. Stalo sa, deje sa, bude sa diať.



Takže môj verdikt?
Myslím si, že toto mal robiť napr. Specter, lebo ten chalan je... inteligentý a toto by si nikdy nedovolil napísať a vôbec posty takého typu.
Prispôsobovať si svet podľa svojich predstáv a diktovať iným, čo majú robiť? Utri si mlieko z brady.
Úplne zničenie niečoho, čo vyzeralo byť dobré... mal to robiť niekto iný.

Čiže od tohto dobr. sa odpájam. Konec, šmitec. Zbohom....


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Suhlasim ale napisem len to co si napisal na mna- HAHA undeadi a pokrocile stadium rozkladu????? ako son napisal undeadi su vlastna rasa a su to len INE RASY NAPADNUTE CHOROBOU!!!!!!! Ak by si chcel vediet undeadi maju aj krv..... Mno niak sa mi nezda ze by sa ludia, orcovia trollovia alebo hocikto zacali rozkladat pocas zivota :D.... a jake objavenie blood elfov? oni su stroje alebo roboti? Ako si sam napisal tak su stari 7000 rokov!!!!!!!!! No ludia su aspon 10 krat mladsi ale hlavne ze oni uz existuju skor ako BE....no velky medved.... viem ze hravas wow tak si si podla mna vsimol ze undeadi maju warriora! Moze existovat niaky warrior ktoreho by porazil niaky blby medved? Pokial viem tak undead zvladne aj draka.... Mas velkeho medveda ktory zabije vsetko co mu vlezie do cesty ale napisal si tam ze nemas raz postavy ktory su neporazitelne :D.... tak ked ty mas velkeho medveda co vsetko zabija tak ja si dam ako zviera slona a bude tam vsetko valcovat a ja sa budem vyhovarat ze slon je velky? Napisal si ze si tu niaky boss a ty mas vzdy pravdu? Uz len teraz tu pises debiliny jak prasa tak asi pravdu nemas vzdy.... Podla mna nevies skoro nic o warcrafte takze suhlasim s E´lunem ze by si toto dobrodruzstvo naozaj nemal robit ty!


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veď odkedy si nenapísal tam už pribudli milión postov, aj keď je pravda, že sa to teraz nehýbe. no ty si otváraš dobrodružsvo, kde zakazuješ prestanie písania po pár príspevkoch a sám to urobíš. :?

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vies co elune?urob sam pravidla a vsetky veci okolo toho a hod mi to sem aby som vedel ako to malo byt a verim ze vtedy to bude aj na urovni genia.A jedna poznamka k silent hillu....nikdy som ani len nekukol do toho dobrodruzstva pretoze som nikdy tu hru nehral takze som nemal dovod.

Hlavne ze ked som chcel aby ste mi pomohli tak najprv vase reakcie boli mozno,neviem, teraz ma nic nenapada a atd a ani poondiatu myslienku deja ste neboli schopny navrhnut.Jediny navrh co si dal bola totalna kravina!Tak mi tu nehubuj a ak chces aby to bolo dokonale tak mi pomoz...vies elune ty vies len kritizovat ale niak vyznamne si mi teda nepomohol.Priznavam ze to je nahovno preto ta ziadam aby si sa do tvorby zapojil aj ty aby bol aspon jeden tvorca toho dobrodruzstva inteligentny....

Cross moj zlaty vies o com jedinom neviem vela?to je BC a WOTLK, pretoze tie dve veci som nehral a neviem aky bol w1 a w2 ostatne som vsetko precital odohral.
ten medved zabil jedneho undeada ak si si nevsimol a zober si to tak ako realitu.Chces mi povedat ze by si bol schopny zabit medveda z dvoma dykami?
Co tam mam pisat aky styl boja?Tipu medved pouzijegrow naagruje na seba undeadov,miss miss hit 150dmg 138dmg parry dodge crit 320  leaveing battle?

ospravedlnujem sa vam ze som to cele do*urvil....hned jak sa vecer vratim domou zmazem to dobrodruzstvo


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 247 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun