HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 247 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Ďalšia
Autor Správa

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No fú...
V prvom rade -
Citácia:
Myslím si, že toto mal robiť napr. Specter, lebo ten chalan je... inteligentý a toto by si nikdy nedovolil napísať a vôbec posty takého typu.

Vďaka!

Tie pravidlá sa ani mne nezdajú.. mal si sa nad nimi viac pozastaviť - vyzerá to tak, akoby si to zbúchal z vecí, ktoré ťa prvé napadli a rovno to odoslal... mal si predsalen počkať do toho štvrtka ako si hovoril a poriadne si to celé premyslieť.
A nemyslím si, že by si to nezvládol, keby si to mal poriadne naplánované a venoval sa tomu.  Toť môj názor.. ale vždy sa to dá ešte celé prerobiť.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mas pravdu tie pravidla boli zbuchane za 5 minut a zatial to nie je uplne dokoncene len som to tam tak zbuchal.Preto ocakavam teraz od vas ze mi stym pomozete a hlavne od Eluneho ocakavam pomoc lebo pekne vystihol vsetky chybi na tom dobrodruzstve tak pravdivo az ma pri srdci zabolelo takze musi mat predstavu ako to ma vyzerat a rovno to sem aj moze dat.A ty specter by si tiez mohol pomoct niak a ani Crossovi by neuskodilo keby pomohol.
Ja sa budem len mlcky prizerat co vymyslite a ked budete potrebovat pomoc od niekoho ako ja tak vam s radostou pomozem...


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vždy s radosťou pomôžem ak sa bude dať. Len neviem prečo si to tam hodil tak rýchlo - to je jediná chyba.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To bolo len experimentalne.
Elune vyzyvam ta a prosim ako kamarata(ak nim som aspon trolinku)aby si spravil pravidla,verim ze pravidla co vytvoris ty budu dobre a vsetci ich budu respektovat.


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To je tak, hoďte to mne na plecia. Chyba - rýchlosť, demencia, neskúsenosť... stáva sa a každý sa učí, ale takéto veci by ma v živote nenapadli.. a inak spomínaš si na moju vetu -
Premyslím to cez prázdniny, lebo teraz po návrate domov z nemocnice sa zameriam hlavne na školu. Pravidlá? Tie sú niekedy vedľajšie, ale neznášam, keď sa niekto hrá na Boha. Čítal si knihy? Tak dôvod prečo si chcel vypustiť BE??? SUX!
Takže všetko ťo mám režírovať ja?  :twisted:
Specter - mám pravdu a je to vidieť, keď si s tebou píšem a pod. veci ( aj hranie WoW, ktoré ma začalo baviť len vďaka tomu, že si tam ty a konečne mám s kým hrať. )
Takže gustík to the future -
1. Všetko má svoj čas a tým, že to spravíž bez premyslenia = nebudeme predsa nadávať.
2. Trocha zniesť kritiku.. dobre? A nie rovno - a ty budeš, ty budeš... takto to v živote nefunguje a možno to raz zistíš.
3. Neurážaj sa hneď, premysli a potom to sprav. Ale toto je vlastne zhrnutie 1 a 2. Takže ak budú ešte nejaké pripomienky, tak to hoď sem.


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
gusttafa napísal:
Cross moj zlaty vies o com jedinom neviem vela?to je BC a WOTLK, pretoze tie dve veci som nehral a neviem aky bol w1 a w2 ostatne som vsetko precital odohral.
ten medved zabil jedneho undeada ak si si nevsimol a zober si to tak ako realitu.Chces mi povedat ze by si bol schopny zabit medveda z dvoma dykami?
Co tam mam pisat aky styl boja?Tipu medved pouzijegrow naagruje na seba undeadov,miss miss hit 150dmg 138dmg parry dodge crit 320  leaveing battle?


Vies o tom ze hunterov pet je len jeho slabsia cast nie niaky super hero.... No ked to bol rogue tak ho normal medved len tak nezabije :D.... Nejde o to ze zabil jedneho undeada.... ja tam napisem niaku blbost ze som hodil kamenom a nechtiac som zabil celu armadu ludi lebo to bol fakt velky kamen... a to s tymi cislami nebolo vtipne a nie tak ale ako v normal knihe nie len ze medved sa otoci a zrazu odleti hlava.... trtajzlik vystreli a padnu dalsi dvaja.... Tak to je sakra rozpisany suboj ti poviem! Ak to budes pisat takto tak hunter bude naj class bo warr sa rozbehol oproti tebe zrazu strelis a hlava v prdeli.... ide palach a zrazu medved na neho skoci a odrapi mu hlavu.... Ziadna inteligencia u nepriatelov tam nieje.
A este sa mi nepaci ze si ides spravit dobr. potom to dokazis a vyhovaras sa ze to nik neurobil za teba.... Je to tvoje dobr. nie?


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj toto bolo spôsobené presne tým o čom hovorím - posty píšeš príliš rýchlo a málo nad nimi premýšlaš.. nemáš sa kam ponáhľať a keď sa ti nechce alebo nemáš čas tak nepíš. Uvidíš, že keď sa tomu budeš viac venovať, tak to bude hneď lepšie vyzerať. Takisto si pekne naplánuj stavbu vety, výrazy, etc etc. aby to nejako vyzeralo.. nechcem ti tu teraz dávať žiadne lekcie, ale toto sa nauč.
A neber si ostrú kritiku tak k srdcu. Poseď si, popremýšlaj a poprípade sa obháj ak sa bude dať - ale nie silou-mocou.
Lesson taken. :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
gusttafa napísal:
Cross moj zlaty vies o com jedinom neviem vela?to je BC a WOTLK, pretoze tie dve veci som nehral a neviem aky bol w1 a w2 ostatne som vsetko precital odohral.
ten medved zabil jedneho undeada ak si si nevsimol a zober si to tak ako realitu.Chces mi povedat ze by si bol schopny zabit medveda z dvoma dykami?
Co tam mam pisat aky styl boja?Tipu medved pouzijegrow naagruje na seba undeadov,miss miss hit 150dmg 138dmg parry dodge crit 320  leaveing battle?


Vies o tom ze hunterov pet je len jeho slabsia cast nie niaky super hero.... No ked to bol rogue tak ho normal medved len tak nezabije :D.... Nejde o to ze zabil jedneho undeada.... ja tam napisem niaku blbost ze som hodil kamenom a nechtiac som zabil celu armadu ludi lebo to bol fakt velky kamen... a to s tymi cislami nebolo vtipne a nie tak ale ako v normal knihe nie len ze medved sa otoci a zrazu odleti hlava.... trtajzlik vystreli a padnu dalsi dvaja.... Tak to je sakra rozpisany suboj ti poviem! Ak to budes pisat takto tak hunter bude naj class bo warr sa rozbehol oproti tebe zrazu strelis a hlava v prdeli.... ide palach a zrazu medved na neho skoci a odrapi mu hlavu.... Ziadna inteligencia u nepriatelov tam nieje.
A este sa mi nepaci ze si ides spravit dobr. potom to dokazis a vyhovaras sa ze to nik neurobil za teba.... Je to tvoje dobr. nie?


Hm ano mas pravdu nebolo to moc rozpisane tie boje...uznavam.ALe jedna vec ma fakt nasiera.To ze si povedal ze pet je slaba cast huntera.Hravam na ofiku za Huntera,som zalozeny na beastmaster talentoch a prepac ale nezda sa mi ze by bol moj pet slaba stranka mojho hera praveze naopak.je to silnejsia stranka.Vies kazdy sa specializuje na nieco ine takze netvrd mi tu prosim ta ze pet je slabsia stranka.Vdaka petovi vyhravam takmer vsetky PVP PVE,bez peta by som bol nula...Ale este k tym bojom....pls napis mi ako by mal vyzerat taky boj,co bytam v nom malo byt vsetko popisane.Neber to zle len by som sa chcel do buducnosti poucit.Kludne sem hod niaky vymyseny post v ktorom by taky boj bol.
A to dobrodruzstvo nechcem aby bolo le moje.Chcem do jeho tvorby zapojit viac ludi.


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze pytam sa.Co teda spravime?Aky bude dalsi postup?nehame to na neskor?


Hore
 Profil  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No ak sa specialuzijes na peta mas pravdu.... Ale neviem si predstavit pvp ze pet zabije hraca na jednu ranu... treba trocha ubrat silu a nepodcenovat nepriatelov.... Tearz ked niekto zacne hrat v pribehu za undeada bude si niekto co nepozna dobre warcraft mysliet ze to je hned slaboch... Podla mna by sme mali pokracovat ale premazat pravidla, prispevky a hrat iba za ali alebo iba za hordu


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No dobre ale ber to troska realnejsie nie ako v hre.Predsa len ked ta medved zasiahne labou tak sa len tak rychlo nepostavis.no dobre nehajme to tak.S tou Ali a hordou sa zdrziavam hlasovania.je mi jedno ako to bude tak sa dohodnite a vyjadrite k tomu vsetci


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok v Davane bolo WOW zmazane,tie opisy postav mam ale ulozene aj ked pochybujem ze chcete aby som to tam dal potom.Ked to bude aktualnejsie zalozim to dobrodruzstvo no musime sa najprv podohadovat


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cross napísal:
No ak sa specialuzijes na peta mas pravdu.... Ale neviem si predstavit pvp ze pet zabije hraca na jednu ranu... treba trocha ubrat silu a nepodcenovat nepriatelov.... Tearz ked niekto zacne hrat v pribehu za undeada bude si niekto co nepozna dobre warcraft mysliet ze to je hned slaboch... Podla mna by sme mali pokracovat ale premazat pravidla, prispevky a hrat iba za ali alebo iba za hordu

To všetko by samozrejme platilo keby sme išli hrať MMO... ale my sa nejdeme hrať nejaké MMO, my ideme písať príbeh. A síce som knihy nečítal, ale stavím sa, že tam autor takýmto štýlom nepísal - ach tento má malý dmg, to je smola... tak tento pet nemá šancu zabiť nemŕtveho.


Hore
 Profil ICQ  

Rytier

Založený: 29.10.2007
Príspevky: 352
Body: 5
Bydlisko: Kralovstvo hračiek

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak nejdeme hrat hru ale hadam nebudeme zabijat na jednu ranu..keby napise ze ho odhodilo je to ok ale ze mu odletela hlava s trupoj je prehnane....


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prepáč, ale v tomto má pravdu gusttafa... predstav si, keby to ten medveď spravil tebe. Porozmýšlaj. Poprípade sa spýtaj svojho učiteľa fyziky :wink: .


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 247 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun